24 máj 17, 10:31:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2385 Dátum: 12 feb 24, 16:47:13 »

A 7. oldalnál pont arra gondoltam, hogy Asuka valahogy megmenekül, majd Lucy bedurvult és laposrahülyére konvertálja Flarét.

Az első bejött, a második túlszárnyalta a képzeletem, a harmadik nem.
Pedig el tudtam volta képzelni, hogy félholtra veri, majd kijelenti, hogy feladja. Ami szerintem Flare számára számára nagyobb megalázás lett volna, mint a vereség. xDD


ui: Úgy érzem, ez a fejezet is kíván egy színezést. Csak most nehezebb választani, mert van 6 vagy 8 kép amit kapásól érdemes.   Nevet  ...Gomen, hogy pont Fairy Tailn gyakorlom a művészetet.. bow




Naplózva

Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #2386 Dátum: 12 feb 24, 17:28:14 »

Bár a nemes vesztes sejtette, h mi fog történni, de reménykedtem, hogy Lucy nyerni fog (ráadásul most először drukkoltam neki), megérdemelné, de, hogy így kikapni... áhhh, idegesítő, már az is zavar, hogy a Fairy Tailt ennyire semmibe veszik a nézők.

Adja az ég, h a köv csatában a Fairy Tail B-ből vki nagyon lealázhasson vkit.
Naplózva
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #2387 Dátum: 12 feb 24, 19:28:47 »

Gondolom a B csapat meg az SB-ből kap ellenfelet Nevet
A következő rész címe alapján talán többet megtudunk erről a rejtélyes Obráról Mosolyog
Bár nem tudom hogy elírás-e hogy flare Obrát mond,a következő címben meg Ogra van,ha nem elírás akkor valami új alak harcát láthatjuk,talán a a zöld hajú SB-st Mosolyog

Jó rész volt az biztos Mosolyog Elején azt hittem simán veszít Lucy,aztán a végén azt hogy simán nyer Nevet Mondjuk elég demotiváló hogy ezek szerint Natsu és Erza is kikapna a Raven Tail-osoktól ha ez az Obra ott van a pálya mellett Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2388 Dátum: 12 feb 24, 19:30:36 »

Sajnos Lucy veresége sejthető volt, viszont 3 fontos dologra rávilágított:
1. Nagyon sokat fejlődött és szerintem már egy következő S-osztályú vizsgán jelölt is lehetne + Gemini megérintette Flaret, így elvileg átváltozhat és megtudhatja a Raven Tail céljait  Nevet
2. Hol találunk már egy olyan sötét céhet mint az Oración Seis volt? Ők legalább kerek perec mindenki ellen kiálltak semmi piszkos trükk nélkül és ráadásul többségük vereségégéhez kellett segítség is. Erre itt van egy Raven Tail, akik már az elején felba***ák az agyam ezzel a mocskos mágiaoszlatós trükkel, külső segítséggel. Becsületük a béka feneke alatt van, pedig de vártam már ahogy Flare ugyanolyan cafatos ruhába fekszik majd mint Angel >.<#
3. Lucy elérte, hogy meggondoljam magam is szurkoljak, hogy Erza és Natsu is rúgja szét az RT hátsóját, de nagyon nagyon csúnyán.

Levy valami olyasmit mondott, hogy Gemini csak azokat tudja lemásolni akiknek a mágikus ereje nagyjából az övével egy szinten van. Erza és Laxus kizárva. Annó viszont Ichiyát lemásolta Angel, pedig Ichiya nem hinném hogy akármilyen idióta is ne rendelkezzen viszonylag sok mágikus erővel? Bár tény hogy a parfümhasználat nem igényel semmi mágiát.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 24, 19:37:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2389 Dátum: 12 feb 24, 19:36:09 »

Nekem ez a fejezet nem volt csalódás. Sőt! Nagyon nagyon jóra sikeredett. Pojén. Ami Lucy-t illeti... meglepett, hogy milyen erős lett, hiszen az a varázslat anno elemésztette az összes varázserejét egyből, most meg simán eltudott volna lőni egyet.
A másik dolog, hogy most már tudjuk melyik RT-s tagnak a képessége a varázserő blokkolás/lopás.
Natsu meg egy állat Nevet , rögtön Lucy segítségére futott *-*. Bocsánat ha valaki másképp gondolja, de örülnék egy Natsu x Lucy románcnak X"D *-*.

Amin a végén felkaptam a fejem, hogy Yajima-san a 17-es oldalon... milyen durva fejet vág X_X mint aki szétverne pár embert X_X X"D.

Ui.: úgy sajnáltam Lucy-t Szomorú , pedig ő mindent szíve szerint beleadott...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 24, 19:40:37 írta Cloud-san » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2390 Dátum: 12 feb 24, 19:59:02 »

Gemini nem azokat tudja lemásolni akik ereje nagyjából akora mint a övé hanem akikhez hozzáér nem? és gondolom itt bejön az, hogy cska azt tudja felvenni akit utoljára megérintett, magyarul luxus és erza kizárva, hiszen mondja is gemini, hogy tegnap amikor lemásolta lucyt éppen fürdött Nevet Pontosan nem ezt mondja, hanem ugye ez derül ki, és itt már inkább bele sem gondolunk hol érinthette meg lucyt fürdés közben mert csúnya dolgok jönnének ki belőle és a fairy nem ment át hentaiba MÉG Nyelvesít Nevet
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2391 Dátum: 12 feb 24, 20:00:16 »

Yajima feje valóban nagyon durva lett bow Kétszer kellett megnézzem hogy ki ő Ohh My God, aztán felkaptam a fejem hogy, ő Yajima kacsint Jó lenne már látni, hogy valójában mire is képes, legalábbis én kiváncsi vagyok rá Hümm-hümm

Nos, Lucy már kezdett ragyogni, tündökőlni éés puff a fenekére, hála "nagyon kigyó" barátunknak Gyáááá Pont olyan alattomos, ahogyan kinéz, már most utálom, hogy az egyik kedvenc szereplőmet így megalázta az emberek előtt Gyáááá

Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2392 Dátum: 12 feb 24, 21:50:08 »

Kissé epic vége lett ennek a harcnak és sajnálom, hogy az FT A ekkorát esett ismételten pofára. Ahogy elnézem, Ivan mester feltett szándéka, hogy apuci céhét megszégyenítse/lealázza/darabokra szedje... Bár ez nem volt újdonság. Azért mindenesetre jó tudni, hogy a bírók, vagy nem tudom én, minek nevezzem őket ennyire korruptak, vaaagy ennyire vakok, bár ez a kettő egymásból is eredeztethető. Azért volt itt szemét húzás dögivel Lucy ellen, bár mit is vártam a Raven Tailtől? Corona haja többfunkciós, mert még pecsételőként is használható, ami nálam már erősen súrolta a gusztustalan kategóriát, bár a csaj is egy debil (de szerintem szó szerint, valami nincs rendben az agyával ikszdé ). A közönség meg mehet a sunyiba gazolni, mert nem igaz, hogy nem látták azt, amit mindenki más. >.< Mindenesetre jó látni, hogy valami esemény van, na nem mintha eddig ne lett volna, de innentől asszem nagy meccsek lesznek, pláne, hogy Erza és Natsu még hátra vannak és nekem személyes "perverzióm" ikszdé , hogy láthatunk egy Erza vs. Mira meccset. Ennek mondjuk nem sok esélyt adnék, de azért hátha.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2393 Dátum: 12 feb 24, 22:53:04 »

Szerintem ez egyik legjobb rész volt, Mashima remeket alkotott  és még csak az első napon se vagyunk túl .
Lucy többet fejlödőtt mint amit vártam tőle , Flare  bef...ott arca gyönyörű befejezésnek véltem , de átvertek.  Gyáááá
Nem tudom mi lesz itt , ha már Yajima már most bepöccent ,  ott már futni kell ha Mavis fog így nézni    Ördögi   jaj de szép is lenne . Kiváncsi vagyok Obra mennyi mágikus erőt tud egyszerre elszívni / hatástalanítani , nagy ágyukra hatással van-e ?
 Nekem olyan érzésem támadt hogy a Blue Pegasusos scrác akitől volt Urano Metria fog revansot venni Obrán.
Ez a rész után simán el tudom képzelni , hogy Gray ellen is csalt az RT.
Natsuval most mi lesz, stadiont darabokra szedi egy sima üvöltéssel ?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 24, 22:54:13 írta Banzai » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2394 Dátum: 12 feb 24, 23:56:06 »

Jó rész volt és az még különösen emlitésre méltó hogy Lucy ugy győzte le (mert az én szememben ez győzelem) Flare-t hogy Capricornt és Leot nem is használta pedig az ők ketten még ettől is többre képesek. Tetszett hogy Lucy tudja mostmár ezt a technikát jó hogy nem csak a szellemeire kell hagyatkozni hanem ő is tudd támadni Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2395 Dátum: 12 feb 25, 01:18:00 »

Azért ez a varázslat nem egy egyszerű dolog lehet, ha dupla tárolós gemini kombóval sem olyan erős, mint amit az Angel kapott. Ott mivel lett felturbózva akkor Lucy, mert ha jól emlékszem ott csak a képletet kapta meg hozzá semmi mást.
A másik meg Yajima feje! Mashimanak valami irtózatosan zabosra sikerült megrajzolni. Meg maga az egész karakter egy higgadt öreg látszatát adta eddig. Még az etherion buliban sem mutatott semmilyen mimikát, fa arccal nyomta. Most meg betolt egy ilyet. Remélem ezt nem fogják szó nélkül elnézni.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2396 Dátum: 12 feb 25, 10:45:22 »

Fairy tail 272:

A rész tetszett mivel megtudtam hogy lucy nyert ( nem ő de akkor ha nem avatkozik be az RT akkor flare-t az intenzíven lehetne meglátogatni ). Yajima látta ezt az igazságtalanságot ezért még1 húzás és akkor az RT is mehet az intenzívre ( szó szerint nem de akkor ki is zárhatják őket mert az is elég ). Ivan-ra kíváncsi vagyok milyen mágiával rendelkezik és milyen erős. Rettentően erős csak nincs Nevet.

Jura érdekelne hogy még mindig a szent mágusok közé tartozik e.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2397 Dátum: 12 feb 25, 13:45:56 »

Ha abból indulunk ki hogy Makarov fia és Luxus apja, ráadásul az egyik fejezetben a saját fiát gyengének nevezte hát szerintem nem sz*rral gurigázik =D Főleg hogy eltelt azóta 7 év.
Naplózva


rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2398 Dátum: 12 feb 25, 14:02:00 »

Régóta követem figyelemmel a mangát, de csak most éreztem késztetést hogy kommenteljek is ide.
Lucy tényleg nagyon sokat fejlődött, nemcsak mágikus erőt tekintve, hanem ahogyan használja a csillagszellemeit, így szerintem is a mérkőzés valódi győztese az ő. Viszont tényleg nagyon gyanús hogy ezt látszólag alig vette észre pár személy, és nem zárták ki automatikusan a Raven Tailt a versenyből, pedig ha ez valóban egy nívos mágikus esemény, akkor olyan megfigyelőknek kellene követniük a történéseket, hogy az ilyet azonnal kiszűrhessék, így tényleg egyre valószínűbb hogy a szervezők szándékosan hagyják ezt.
A zakkant fejű csajszit eleinte én is bírtam, de sajnos  a gerincesség nyoma sincs meg benne, így számomra a karaktere felejtős lesz Nevet
A közönségre kitérve viszont sajnos azt kell mondanom, hogy a mangaka azt nagyon elrontotta. Köztudott hogy a valós életben is a nézők mindig a legesélytelenebb csapatoknak szoktak szurkolni az "erősebbel" szemben. Elhiszem hogy a Fairy Tailnek a béka feneke alól kellene majd kitűnnie ezen a versenyen, és a verseny elején még el is fogadtam hogy a közönség ennyire lenéző, de idővel eléggé erőltetett lett...
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2399 Dátum: 12 feb 25, 14:30:38 »

Nagyon bejött ez a fejezet. Lucy nagyon erős lett, nálam is Lucy a nyertes. Ha kívűlről nem segített volna Obra  Flarenek, akkor szegényke darabig kise jöhetett volna a korházból amit nem is bántam volna meg ikszdé A nézők gusztustalanul viselkedtek Lehánylak az egyik pillanatban Lucynak szurkolnak meg csorog a nyáluk, hogy milyen gyönyörű, a másik pillanatnab kinevetik, mert "nem sikerült a varázslat" (ami sikerült csak beavatkoztak) meg azt se vették figyelemben, hogy egy kislányt akart felhasználni, hogy Lucy ne harcolhasson, tudom most a fairy tailt lekell nézni de ez nagyon sok volt. Remélem Natsuék szétkenik a Raven Tail.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!