24 máj 20, 06:45:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781246 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2370 Dátum: 12 feb 19, 17:32:46 »

Ugye Zeref még a szigeten aztat modta, hogy 'ebben a korszakban nem akarok tenni semmit, de ha vége... Ördögi' Az más kérdés, hogy neki mi számít korszaknak. Mivel úgy tűnik a Fairy Tail fontos neki, lehet azt veszi annak, amikor eltűntek/visszakerültek. Az pedig én is remélem, hogy valamilyen kapcsolatban áll Mavissel ^^ Azon a képen tényleg hasonlít.

A fejezettel kapcsolatban: Elvileg a kivetítők mutatnak mindnet nem? Akkor hogy enm látják, hogy merre mutatott? N ameg a sok FTs arc Mavisostúl hogy nem veszi ezt észre? Mindegy. Remélem, Lucy kitalál valamit. Esetleg Geminivel bevethetné azt a cselt, hogy átváltoztatja Ivaánn, vagy a sütőtökké, és leállítja Flare-t.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2371 Dátum: 12 feb 19, 17:47:09 »

Elvileg amikor Acnologia legyújtotta a Tenrou szigetet, akkor egy korszak véget ért. És a "mostani" korszakban Zeref már aktív.

Ja, csak itt nincs erdő meg semmi, ami mögé elbújhatna. Előhívja Geminit, az átváltozik, Flare meg kiröhögi... vagy még jobban bekattan... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2372 Dátum: 12 feb 19, 18:01:47 »

Egy olyan fordulat jó lenne, hogy Lucy nyer de a fejezet végén az az utalás "a nemes vesztes" már a második harc egyik tagjára utalna... mert ha a napnak vége és a FT 0ponttal zár az gáz.

Horologium, Gemini kombó  >.<# az óra mögött elbúj megidézi az ikreket és voálá már 2 lucy van Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2373 Dátum: 12 feb 20, 11:52:08 »

Gondolkoztam ezen a páncélos ipsén.
Zerefet kizárnám mert Natsut nem említette meg.
Két tippem viszon van.
1. Jose Mester
2. Aira

Aira magyarázatot adhat Wendi mágikus erejének nagymértékű lecsökkenésére is amiről Polyuska-san beszélt.

Ám Jose Mester meg Gerard végedt lehetségesebb hisz mindd a kettő a 10 szent mágus egyike volt.

Lucy valőszínűleg azért fog veszteni mert valakit megölnének ha ő győzne, pl azt a kislányt. Ezirányú vesztés picit nevetségesnek tartok. rini ki is tért rá miért is lenne ez a megoldás igen csak rosszul kivitelezett.
Nekem azért a pofám leszakadna ha az ellenfelem ilyet csinálna és ezért engedném nyerni. Lucy pont az a típusú varázsló akinek ezt még ilyen helyzetben is meg kellene oldani anélkül, hogy elhagyná a ringet vagy szólna valakinek. A csillagszellemeit oda küldheti ahova akarja tulajdonkép. De azt is gondolom, hogy magának a szellemeinek is látni kellene ezt és maguktól megoldani a problémát, hiszen akkor jelennek meg mostanában amikor akarnak. Így Asukánál is megjelenhetne mondjuk Horologium, ahogy Wendy-vel is tette. Ezek után pedig Cancer-el kopaszra nyíratnám Flare-t büntetésképpen.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 12:52:22 írta Fr33man » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2374 Dátum: 12 feb 24, 13:40:05 »

Király fejezet volt!És ahogy vártuk megjött az urano metria, csak szokás szerint csaltak a rohadékok! Pedig flare csúny véget ért volna, de majd natsu megbosszúlja Ördögi Ördögi
Naplózva
Ozymandias
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2375 Dátum: 12 feb 24, 13:58:11 »

Végülis 1-1, ha úgy nézzük. Mindkét fél belenyúlt kívülről, ettől függetlenül eléggé érdekes megoldás. Mondjuk ezek után viszont nem értem a "Nemes vesztes" elnevezést erre a részre. Bár lehet, csak én keveredtem bele, mivel angolul nem sikerült rendesen felfognom a szöveget Mosolyog

Gemini átalakulása viszont aranyos Mosolyog Ha nem Flare az ellenfél, akkor lehet csak azzal, hogy bevetette, már megnyerte volna a kört (pl egy Blue Pegasus ellen) Nevet
Viszont várom, hogy Yajima-san(?) mikor lép közbe, hogy csalás és pont a Fairy Tailnek vagy keresi fel a Tündéreket emiatt...
Naplózva

„Király légy bár, jöjj, és reszketve nézz: nevem Ozymandias, urak ura.”
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2376 Dátum: 12 feb 24, 14:06:02 »

Jó kis rész volt, ahogy vártuk is. A címet ne szó szerint értsed hanem a mögöttes tartalmat keressed benne. A mérkőzés győztese valójában Lucy volt Corona felett. Másrészt ha már nekik is feltűnt a kívülről belenyúlás a mérkőzésbe akkor másoknak is feltűnik ez, még ha nem is szólnak bele. Ez egyértelműen a játék szervezőinek a tervére utal akik támogatták vagy elfogadják a Ravent.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2377 Dátum: 12 feb 24, 14:10:00 »

Végülis 1-1, ha úgy nézzük. Mindkét fél belenyúlt kívülről, ettől függetlenül eléggé érdekes megoldás. Mondjuk ezek után viszont nem értem a "Nemes vesztes" elnevezést erre a részre. Bár lehet, csak én keveredtem bele, mivel angolul nem sikerült rendesen felfognom a szöveget Mosolyog

Gemini átalakulása viszont aranyos Mosolyog Ha nem Flare az ellenfél, akkor lehet csak azzal, hogy bevetette, már megnyerte volna a kört (pl egy Blue Pegasus ellen) Nevet
Viszont várom, hogy Yajima-san(?) mikor lép közbe, hogy csalás és pont a Fairy Tailnek vagy keresi fel a Tündéreket emiatt...

Rosszul látod.. Nincs itt semmilyen 1-1... Flare már alapból csalt vele, hogy úgymond pályán kívüli területen fenyegette lucyt... Natsu csak visszadobta a meccset a szabályos dolgok közé ott... Viszont amit az az ogra csinált vagy ki az teljesen szabály ellenes mert szegény flaret úgy kéne most össze szedni hanem csalnak és nem nyúlnak bele kívölről amit mavis és ahogy nézem yajima is egyből kiszúrt...
Naplózva
Ozymandias
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2378 Dátum: 12 feb 24, 14:12:57 »

Gondoltam, hogy a nemes vesztes a belső értékek miatt jött, azért is írtam, hogy valószínűleg a gyenge angolom miatt nem jött át teljesen.
Natsu miatt meg biztos feltűnt a többieknek is, hogy Flare mit csinált, csak a Lucy vereségének a körülményei szerintem nem jutottak el a külső részre. (bár míg nem olvastam magyarul, addig nem merek konkrétan nyilatkozni). Azért is várom, hogy Yajima lép e valamit ezügyben vagy megmarad megfigyelőnek, hogy a "nagyobb gondot" segítsen felderíteni.
Az meg szinte biztos, hogy a szervezők keze benne van a dologban valamilyen szinten, csak kérdés, hogy mi okból és milyen mélyen... Remélem Mashima - san szépen bonyolítja és megkavarja a szálakat Mosolyog végre újra egy kis izgalom és feszültség.

Sammy:í ha jól emlékszem nem volt megszabva, hogy a csata területe, csak a körön belül terjedhet, ha rosszul emlékszem, akkor stornó és elnézést. De ebben az esetben viszont Flare húzása nem csalás, hanem ügyes taktika Mosolyog Mindettől függetlenül gerinc nincs a csajban, az biztos. Ogra megoldása viszont inkább nem mondok semmit, az tényleg szemét egy húzás volt.

Edit: visszaolvastam, csak a porondra volt korlátozva, így viszont igazad van. Elnézést rosszul emlékeztem...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 24, 14:14:34 írta Ozymandias » Naplózva

„Király légy bár, jöjj, és reszketve nézz: nevem Ozymandias, urak ura.”
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2379 Dátum: 12 feb 24, 14:21:53 »

Gondoltam, hogy a nemes vesztes a belső értékek miatt jött, azért is írtam, hogy valószínűleg a gyenge angolom miatt nem jött át teljesen.
Natsu miatt meg biztos feltűnt a többieknek is, hogy Flare mit csinált, csak a Lucy vereségének a körülményei szerintem nem jutottak el a külső részre. (bár míg nem olvastam magyarul, addig nem merek konkrétan nyilatkozni). Azért is várom, hogy Yajima lép e valamit ezügyben vagy megmarad megfigyelőnek, hogy a "nagyobb gondot" segítsen felderíteni.
Az meg szinte biztos, hogy a szervezők keze benne van a dologban valamilyen szinten, csak kérdés, hogy mi okból és milyen mélyen... Remélem Mashima - san szépen bonyolítja és megkavarja a szálakat Mosolyog végre újra egy kis izgalom és feszültség.

Sammy:í ha jól emlékszem nem volt megszabva, hogy a csata területe, csak a körön belül terjedhet, ha rosszul emlékszem, akkor stornó és elnézést. De ebben az esetben viszont Flare húzása nem csalás, hanem ügyes taktika Mosolyog Mindettől függetlenül gerinc nincs a csajban, az biztos. Ogra megoldása viszont inkább nem mondok semmit, az tényleg szemét egy húzás volt.

Edit: visszaolvastam, csak a porondra volt korlátozva, így viszont igazad van. Elnézést rosszul emlékeztem...
De igazából mindegy is, hogy csak a porond vagy nem, de nem hinném, hogy szabályosa céh társa életével fenyegetni valakit, úgy hogy ,,lép" is az ügyben, mert ugye nem csak mondta hanem ott is volt a haja asuka mögött...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2380 Dátum: 12 feb 24, 14:36:26 »

Valószínű, hogy többen is észrevették a külső belenyúlást. Legalábbis az a kép a Fairy B csapatáról szerintem ezt hivatott kimutatni. Márpedig itt vannak olyan erős mágusok, például a 10 szentként ismertek között akik látják vagy megérzik ezt mint ahogy Yamija is megérezte. Az más dolog, hogy nem szóltak bele mert jelenleg a bulinak mennie kell. Majd a végén legfeljebb elszámoltatják ezért őket, ha kiderül. Másrészt nem probléma mert ez legalább feltüzeli őket, és ne felejtsük el mindegyiküknek lesz még jelenése a porondon. Van egy olyan érzésem, hogy Flare még egyszer találkozik Lucyval a játékos részben.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2381 Dátum: 12 feb 24, 14:40:44 »

Eléggé fanszörvízre sikeredett ez a fejezet, de jó volt. Végre valaki észre vette azt a hajat. Én nem értem, hogy Asuka szülei hogy nem figyelnek a gyerekre...
+ Flare még jobban megmutatta, hogy mennyire debil.
Na igen, nem semmi támadást láthattunk Lucy-tól, nagyon jó.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ozymandias
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2382 Dátum: 12 feb 24, 15:38:22 »

Nem volt szabályos, az valószínű, meg eléggé alattomos húzás is, de azért a Fairys nézők közül is csak Natsu kapcsol időben, azért az is érdekes. Mindemellett utólag valószínű, hogy több erős mágus is észrevette, hogy mi történt még a csatán kívül, azonban így, hogy nem tettek semmit, kérdéses, hogy ki mit akar elérni ezzel az egész tornával és a Raven céh bekapcsolódásának engedélyezésével...

Flare meg egy zakkant karakter, de pont ez a varázsa. Eleinte Juviaval is így voltam, mondjuk néha még most is így vagyok vele Mosolyog mindettől függetlenül én bírom az ilyeneket. Gazille és Natsu is inkább idióta, mint normális, mégis ha olyan van, akkor komolyan veszik a dolgukat, Flareből (az eddig látottak alapján) ez hiányzik, de pont ezért tetszik Mosolyog Remélem lesz még Lucy - Flare összecsapás és akkor a "Szöszi" fog diadalmaskodni. Bár egy Raven vs Fairy csata lenne a szép így játékokon kívül Nevet
Naplózva

„Király légy bár, jöjj, és reszketve nézz: nevem Ozymandias, urak ura.”
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2383 Dátum: 12 feb 24, 16:40:43 »

Á.. tiszta csalódás. Annyira örültem, hogy Lucy ilyen erős lett, de azért a sablon kedvéért vesztenie kell. -_-"
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2384 Dátum: 12 feb 24, 16:45:07 »

Én simán kinézem, hogy azért flare haja különleges azt leszámítva amit eddig láttunk mert nem hiába nem vette észre senki... Natsu is csak azért vette észre mert ő mondja, hogy szerencsére nagyon jó a hallása és hallotta lucy és flare beszélgetését, szal enélkül ő sem vette volna észre...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!