24 máj 19, 18:42:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780658 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lambor12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #2355 Dátum: 12 feb 18, 22:38:52 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/271/6
Itt a középső képen akkor lenne létra Flare Lucy-hez képest ha ugyanakkora lenne a két csajnak a magassága.
Mivel így szokták általában jeleníteni a mélységet. Bár lehet hogy egy kicsit eltúlozták a méretett Mosolyog

Amúgy meg elégé jó kis rész volt. De ez a Flare egy elmeosztályról szabadult csaj és ezt a nézéseivel egyre jobban csak igazolja.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2356 Dátum: 12 feb 18, 22:46:09 »

Lehet, hogy csak nem aludta ki magát, és táskás a szeme! Nevet Amúgy nekem nagyon nagyon tetszik, bár nekem mániáim az elborult karakterek. Oda vagyok mindért.  Pirul
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2357 Dátum: 12 feb 18, 23:03:23 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/271/15
A középső képen Flare nagyon emlékeztet valakire vagy a FT-ből vagy egy másik mangából, de nem ugrik be... *hmm*

Amikor elsőre megláttam azt a képet nekem Erza ugrott be. Persze , ahogy Mashima rajzol, sokszor előfordul az, hogy egyes karakterek hasonlítanak egymásra. Amúgy nagyon bejön Flare, főleg a ruhája, a haja is biztos selymes lehet, szerintem szerelmes leszek! Nevet Nevet

Kíváncsi vagyok nagyon a Natsu Zeref kapcsolatra, bár már korábban leírtam az elképzelésemet. Ha bejön majd  az elméletem, akkor kinevezem magamat orákulumnak Nevet
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2358 Dátum: 12 feb 18, 23:19:53 »

"De kitelik, hogy igazából Zeref kerestet magának egy olyan ellenfelet, aki legyőzheti (ezt akarta Natsutól is)."
Nem akarok kötekedni, de Urtear a Tenrou szigeten legyőzte.  Pojén
 Nem hinném, hogy Mavis és Zeref testvérek lennének, de szerintem is van valami kapcsolat köztük. Az elég érdekes, hogy Zeref, pont a Tenrou szigeten "vakációzott", ahol Mavis sírja is van. És talán Zeref miatt hagyta ott Mavis a szigetet, mert ő már nem volt ott.

A város megidézős mágiára is lenne egy tippem, vagyis, hogy ki csinálhatta. RustyRose, a mágiájával képes lehet rá, amit elképzel, azt valósággá teszi. A város biztos nagy falat lehet, de az elmúlt 7 évben erősődhetett, vagy lehet valami erősítője. A Sűtőtököt is ő hozzhatta létre, meg az égi labirintust.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2359 Dátum: 12 feb 18, 23:36:51 »

Rustyt nem megölte Zeref?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2360 Dátum: 12 feb 18, 23:52:20 »

Nem láttuk, csak azt, hogy Hadest megöli és utána reszketett ő és a dagadt. Szerintem még élnek.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2361 Dátum: 12 feb 19, 00:56:39 »

Az nekem is magas, hogy arcadias mitől lett a 10 szent mágus egyike, mert említeni nem említik és így jobban megstíröltem a ruháját meg a cuccait de még csak hasonló jelet sem látok mint anno gerard jelvénye vagy ugye a makarov hátán lévő jel.... Én azt bírnám nagyon, hogyha natsu kiszúrná azt a hajat asuka mellett és tartana egy kis bemutatót az új erejéből, pl csak annyit csinálna, hogy kinyújtaná a jobb karját oldalra hátrafeszített tennyérrel(ala dragon ball Nyelvesít) és hirtelen rohadtul leégne az a kis haj magyarul a távolból égetne le minden megeröltetés nélkül Nevet Ezt nagyon bírnám Nyelvesít A másik amit várok, hogy esetleg majd amikor ő harcol kapásból még a harc előtt egy erődemonstráció, ahogy besétál középre, hogy ilyen tűz aura és akkora mágikus erőt enged szabadon hogy simplán kicsit elkezdrezegni a föld mint pl a tenroun amikor gildartz az erejét fitogtatta neki, vagy pedig ilyen brutál nagy sziklák szakadnak kia földből körülötte szintén ala dragon ball Nevet Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2362 Dátum: 12 feb 19, 01:49:01 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/271/5
Mavis nagyon kis vigyori tud lenni néha, de ezen a két képen kajak Zerefre emlékeztet az arca. Lehet kiderül majd, hogy testvérek Zereffel...? Zeref megkattant, ő lett a sötét mágus, Mavis pedig létrehozta a Fairy Tailt, hogy legyőzzék. És talán pont (egy "korábbi" Fairy Tailes) Natsu volt az, aki végül értelmet vert a fejébe, vagy legalábbis ha mással nem is, de a saját halálával rádöbbentette az emberi élet értékére...?
Persze ez az elmélet eléggé inog, mert Zeref elvileg 400 éve kavart és Mavis, Purehito és Makarov "mestersége" nem tesz ki 400 évet.



Van valami abban, amit írsz. Nekem is van valami hasonló elméletem. Szerintem a 3 FT mester vezetési ideje sok időt ki tesz, de ki mondta, hogy a FT-nek 400 éve kellett megalakulnia, amikor Zeref totális pusztítást végzett és azután pedig offba kapcsolt. Mindenféleképpen van valami kapcsolat Mavis és Zeref között. Valaki itt írta azt, hogy Zeref a háttérből mozgatja a szálakat, de szerintem ez nem így van. A labirintus, az egész város és a sütőtök alapján nagyon valószínű, hogy RustyRose közrejátszik ebben az egészben. Szerintem most ez az ismeretlen sötét csapat azt igyekszik elérni valamilyen módon, hogy Zeref újra felbukkanjon.

Az is elképzelhető, hogy annak idején Natsu ébresztette fel egy nagy végső csata alkalmával Zerefet a saját halálával az élet értelmére, de Natsunak ekkor nem feltétlen kellett meghalnia. Gondoljunk bele, Natsu, amikor először meglátta Wendy-t és amikor mi is megláttuk, akkor rögtön az volt az első dolog, hogy valahonnan ismerős neki. Lehet annak idején Natsu és Zeref nagyon jó barátok voltak és Natsu próbálta lefékezni Zerefet a pusztításban, míg végül ő is áldozat lett. Ekkor Zeref rádöbbent arra, hogy milyen értékes is az emberi élet és megszelídült. Aztán ezekután Wendy felgyógyította Natsut, valaki kitörölte az emlékeit és előreküldték az időben, ahol találkozott Igneel-el. xD
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2363 Dátum: 12 feb 19, 09:47:04 »

Ami ezeket a boncolgatásokat illeti, ha visszaemlékeztek azokra a részekre, amikor Luxus kihívta maga ellen a Fairy Tailt, akkor a céhházból nem mehetett ki kőszobor, vagy 80 évesnél idősebb egyén.... de valamiért a két sárkányölő sem tudott kimenni.
Tehát 80 évesnél idősebbnek kell lenniük. Simán lehetséges, hogy Zereffel egyidősek, csak mondjuk lassabban öregednek, mint az átlagos ember. Vagy mondjuk időközben újjá kellett születniük.....
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Ozymandias
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2364 Dátum: 12 feb 19, 11:21:26 »

Ha már boncolgatás, akkor talán egy messziről jött ember is kifejtheti a véleményét (sziasztok).

Végigolvasva az elméleteket, a Zeref-Natsu kapcsolatra kíváncsi lennék én is. Bár én nem mernék alapozni a Wendy-Natsu ismerettség alapján arra, hogy korábbról feltétlen ismerniük kellett egymást, hisz Wendynél láthattuk nagyjából ugyanezt a Mistgun-Gerard keveredésnél (edolasi "klónok") szóval nála lehet valami ilyesmi beütése is a dolognak. Valamint Wendy be is vallja, hogy sokat hallott már Natsuról és így lehet, hogy kölyök korukban közel nevelkedtek egymáshoz, pl Igneel és Grandine jóban voltak és ezáltal a szaguk volt ismerős a másiknak és ezért ugrott be nekik, hogy ismerősök.

Ami ezeket a boncolgatásokat illeti, ha visszaemlékeztek azokra a részekre, amikor Luxus kihívta maga ellen a Fairy Tailt, akkor a céhházból nem mehetett ki kőszobor, vagy 80 évesnél idősebb egyén.... de valamiért a két sárkányölő sem tudott kimenni.
Tehát 80 évesnél idősebbnek kell lenniük. Simán lehetséges, hogy Zereffel egyidősek, csak mondjuk lassabban öregednek, mint az átlagos ember. Vagy mondjuk időközben újjá kellett születniük.....

A 80 éves rész tényleg érdekes volt ott, bár én azt se tartanám kizártnak, hogy nem feltétlen korra, hanem mágiára volt a 80év. Ha abból indulunk ki, hogy Natsu és Gazille hány évesnek néz ki, akkor pl simán lehet, hogy 80+ éve nem használták azt a mágiát és ezért korlátozott le rá a varázsképlet. Bár ez így érdekes.

Ha viszont tényleg ismerték Zerefet korábbról, akkor én inkább el tudnék képzelni egy Lost Magic elmetrükköt, hogy azért nem emlékeznek rá, mint egy újjászületést (:

Ami pedig Arcadiast illeti, ott a kard markolat alatti részt lehetne a 10 szent mágus jelének nézni, ami elgondolkodtató, bár szerintem ő szimplán csak lovag és nincs köze a mágiához.
Naplózva

„Király légy bár, jöjj, és reszketve nézz: nevem Ozymandias, urak ura.”
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #2365 Dátum: 12 feb 19, 11:39:35 »

Úgy látszik, Flare-t még senki nem darálta el ennyire, ezért ilyen ideges Mosolyog Gyerünk Lucy!!! Mosolyog
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
Jans
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #2366 Dátum: 12 feb 19, 14:36:11 »

A Zeref és Mavis kapcsolat és a 400 év problémája ha úgy vesszük a Tündérgömbbel megoldható, lehetséges ,hogy anno Mavis saját magán alkalmazta, csak nem 7 évre hanem mondjuk 200-ra.
Naplózva

Lehet  mondani a természetemre ,hogy bunkó .Én őszinteségnek nevezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2367 Dátum: 12 feb 19, 16:38:30 »

... Ami pedig Arcadiast illeti, ott a kard markolat alatti részt lehetne a 10 szent mágus jelének nézni, ami elgondolkodtató, bár szerintem ő szimplán csak lovag és nincs köze a mágiához.

Hát, jobban összehasonlítva:
Gérard: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/046/11 (jobb alsó sarok)
Arcadias: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/271/21 (jobb felső sarok)
mégiscsak én néztem el. Hasonló a két cucc, de nem ugyanaz. Arcadias jelvénye talán a Sakura Szent Lovagok jelvénye.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 16:39:47 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2368 Dátum: 12 feb 19, 16:57:04 »

Ez a mostani fejezet elgondolkodtatott, vajon miért is rendezik meg ezt az egészet.
Kezdd az egész olyan Satan 666 os beütéssel rendelkezni. Ott is volt egy olimpia Akik olvaasták azok tudják mire akarok célozni
Ezt az egészet első s második bubira alapozom, men nemlátom értelmét másnak.

Vagy simán csak gyüjtik a mágikus erőt a versenyzőkből vagy egy erős bajnokot keresnek Zeref ellen.

Ezt az egészet Natsuék eltünése után hozták létre. Ténylegesen is álhat a háttérben Zeref hisz a legyőzőjét elvesztette Natsu személyében. (Legalább is ő 7 évig ezt hihette, ezért tuti tiszteletét fogja tenni natsunál)

Szerk.:elkerülte a figyelmem Chakra hsz -e amiben kitért Zerefre.

De kitelik, hogy igazából Zeref kerestet magának egy olyan ellenfelet, aki legyőzheti (ezt akarta Natsutól is).
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 12:57:40 írta Fr33man » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2369 Dátum: 12 feb 19, 17:13:55 »

Én sem értem Nevet

Amúgy 3ik oldal elsö képen ELÖ van írva és 14ik oldalon a fleuve desetoiles-röl lemaradt a t betü Mosolyog

Az "első"-t javítottam, az Etioles-nél nincs hiba, amit javítanom kellene.
De már írtam neked, hogy a hibajelentést ide írd: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=175.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!