24 máj 20, 06:53:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781250 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2205 Dátum: 12 jan 28, 07:56:11 »

Tetszetős fejezet volt kövezzetek meg, de engem egyáltalán nem hozott lázba a másik FT csapat igazából egyik sem a szívem csücske Luxusék oldaláról szóval nagyon nem érdekel az előrehaladásuk. Mindenesetre érdekes a felhozatal, úgyhogy kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2206 Dátum: 12 jan 28, 09:07:00 »

Valami fenomenális fejezetet láthattunk Nevet!

Mashima bácsi rendesen kitesz magáért az utóbbi időben, de nem csak a story-ban remekel ami egyre jobban csak villog a sötétben, hanem a rajzolási technikája is hihetetlenül szép lett Nevet.

Mindenesetre, ez a kettő Fairy Tail csapat húzás egy nagyon jól kigondolt dolog, így úgy érzem több információra is szert fogunk tenni a következő fejezetekben. Már azért is mivel a RT Guild érdekesen felkapta a fejét Ivan-nal az élen mikor meglátta az FT TEAM 2 csapat tagjai között Laxus-t és Gajeel-t Nevet. Ehez kapcsolódóan érdekel, hogy Ivan vajon mit tervez vagy tervezhet Gajeel-el... vajon a titkos ügynöki dolgát megbosszulja Ivan Gajeel-nak? Na igen és a sokak által kedvenc találgatás a szörmókprémesbundáspáncélos csávó kilehet?Nevet. Mert nem nagyon örült Laxus-nak és Gajeel-nak...
http://mangastream.com/read/fairy_tail/23728433/6

Aztán nem tudok nem kitérni az apróbb változásokra amik a karaktereken történtek, de ezek között talán az egyik legjobb az Juvia! Valami hihetetlen jó irányba indult a változás Nevet.
Laxus-nak meg valami vérengző kolosszussá vált X"D. De Laxus mekkora arc lett! X"D Hogy spanol ott Gerrard-al X"DD Azon felnevettem X"D.

Ja igen láttam, hogy Gerrard vs Erza csatát esélytelennek tartják, azért ne írjuk le X"D már semmin sem lepődnék meg Nevet. De lehet belefűz Mashima bácsi kis Juvia féle pirulásokat Erzának a történetben:D.

Mavis... *hhmmm* ... egyszerűen no comment x"DDDDDDD.
http://mangastream.com/read/fairy_tail/23728433/11

Utána még nézegettem a képeket és ... wáóóó mit találtam egy igazi SSJ3 Son Goku-t!!! Még hozzá a Sabertooth tagjai között! Hátul X"DDDD.
http://mangastream.com/read/fairy_tail/23728433/12
Ja igen és gyors ide biggyesztem, hogy csak nekem tűnik az a Sabertooth-os csaj olyannak mint Angel volt még aaaaa mi a fene... őőőő Brain csapatában... őőő -> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/143/13!

De milyen jó már az elején felbosszantotta Sting Gajeel-t x"DDD.

Végezetül! Ahogy a tábla is írta! CSATÁRA FEL! X"DDD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 09:08:02 írta Cloud-san » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2207 Dátum: 12 jan 28, 11:19:08 »

Lehet őrült elképzelés, de szerintem nem kizárt, hogy a Sabertoothból a Rufus nevezetű valójában Rustyrose csak nevet változtatott, hogy a tanács ne kapja el. Rufus is játssza az érzelmes költőt, pont úgy, mint Rusty. Zeref lehet elengedte őt is meg Kaint, és azt gondolta, hogy inkább törvényes céh mint börtön és előtűnt a semmiből Rufusként. Ha a jövőheti 27 oldalas fejezetben lesz róla színes kép és a haja színe szürke akkor nagy lesz rá az esély,hogy tényleg Rufus=Rusty.
A csaj meg tényleg lehetne Angel, de olyan ártatlan a tekintete, hogy egy Angel féle ember aki nem volt rest meggyilkolni mágusokat csak nem válik egy ilyen ártatlannak tűnő nővé? Meglátjuk
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 11:20:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2208 Dátum: 12 jan 28, 11:23:07 »

Megpróbáltam összedobni egy első körös harcokat, valami ilyenre gondoltam:
-Cerberos vs Pegazus (Yaeger vs Eve)
-Fairy tail B vs Mermaid (Juvia vs Beth)
-Fairty tail A vs Lamia (Gray vs Leon)
-Raven tail vs Sabertooth (Narpuding vs Rufus)
Még ha véletlen bele is találok az egészbe megeszem a kalapom!
Gray és Leonnak már igazán dukál a Deliora ügy miatt a visszavágó (na meg Juvia sorsa miatt is ikszdé ), Juvia vs Beth, sellők harca lesz, víz a víz ellen szerintem. a Többi már csak random erőviszony találgatáson alapszik. Kíávncsi leszek mi lesz a harc előtti feladat!
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2209 Dátum: 12 jan 28, 12:14:43 »

Ronyszkusz!
Ha jól értettem nem ezek az emberek fognak harcolni, ők a "hidden" feladatban vesznek részt.  bow
A harcolókat majd a fanok valszeg = nézők választják ki.

A fejezet nagyon tetszett. Mistgun volt a kedvenc szereplőm, örülök, hogy újra láthatjuk (bár ő Gerard  Pojén). Kijöhetne már a következő rész, mert nagyon várom.
Hajrá Fairy tail A és B!!! Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2210 Dátum: 12 jan 28, 12:25:43 »

Igazad van! E fölött sajnos átsiklottam, hogy ők választanak... Basszus pedig már milyen fasza harcokat hoztam össze magamnak, de sebaj még bízok Mashima sensei-ben, hogy egy rugóra jár az agyunk! Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2211 Dátum: 12 jan 28, 12:36:18 »

ez a rész nagzon tetszett Nevet. Fairy tail A és Fairy tail B? Érdekes párosítás de erős. Hogy lehet 2 csapattal nevezni? Ezt nem Értem.....majd leirnátok? Kétlem hogy befejeződik majd a mágiajátékok sikeresen mert tuti bezavar valami.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2212 Dátum: 12 jan 28, 12:51:17 »

ez a rész nagzon tetszett Nevet. Fairy tail A és Fairy tail B? Érdekes párosítás de erős. Hogy lehet 2 csapattal nevezni? Ezt nem Értem.....majd leirnátok? Kétlem hogy befejeződik majd a mágiajátékok sikeresen mert tuti bezavar valami.
Első képen mondják, hogy idén új szabályt hoztak, hogy nem egy, hanem két csapat is nevezhet azonos céhből!
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2213 Dátum: 12 jan 28, 12:59:13 »

Jaja idéntől minden céh 2 csapatot indíthat de a fairy az egyetlen aki mind a 2 csapatával eljutott a 8ba...
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2214 Dátum: 12 jan 28, 17:05:54 »

Azért igen csak mókás lessz ez. Natsuék csapatában lévők egy kivétellel mindd kimaradtak az edzésből csak a tuningra volt lehetőségük ellenben a B csapat keményen edzett hisz ott van Jellal így szerintem őket is feltuningolták s ezért ők még ütősebbek.

Natsut az FT belüli sárkányölő vetélytársa akár felül is mulhatta s nem beszélve Luxusról ki eleve egy erőgép volt eddig is Nevet

Lesznek még itt dolgok Nevet Szegény Natsunak lessz mit tepernie.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 17:07:07 írta Fr33man » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2215 Dátum: 12 jan 28, 17:14:59 »

Tényleg.. a Gérard velük van, lehet ők is kaptak tuningot :'o ami azért már egy kategória, főleg,mivel még edzettek is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2216 Dátum: 12 jan 28, 17:35:03 »

Ha Erza már használta a második tárolóját, akkor arra is van esély, hogy Luxus és Mira is már használhatta, vagyis rajtuk a tuning, ha volt is ilyen nem használt, mint Erza esetében.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2217 Dátum: 12 jan 28, 18:00:05 »

Ez nagyon jó kis rész volt, lehetett számítani, hogy a második helyezet egy másik fairy tail de arra nem gondoltam, hogy Gérard is benne lesz, ez egy nagyon jó húzás volt Mosolyog Mavis tényleg egy fairy tail tag xd

Az előző részben észre vettem egy ismerős arcot http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/13 a kapucnis csaj nem Erza egyik barátja? amelyik imádja a macskákat
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2218 Dátum: 12 jan 28, 18:22:53 »

És tényleg ö lesz az Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2219 Dátum: 12 jan 28, 18:59:15 »

Ez a rész ütős volt! MAvis nagyon adja, valszeg még rengeteg szerepe lesz a későbbiekben.Gazille csapatnak jobban szurkolok, merg gazille a kedvencem.A kardfognál ssj3 goku befigyel xD jó fejezet volt Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!