24 máj 17, 09:58:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2085 Dátum: 12 jan 12, 00:20:00 »

Mert Lucy az egyik főszereplő és egyben a mesélő.  Nevet Másrészt szerintem Caprikornal az oldalán nem gyengébb nála, sőt sok másiknál sem. Lásd Caprikorn mágiáját, amikor 4 mágus képtelen volt hozzáérni pedig még Gray is köztük volt. Most pedig ha még erősödik is akkor a csillagszellemei ereje is nő, bónuszban még új képességeket is kapnak.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2086 Dátum: 12 jan 12, 10:10:08 »

Hát jah, szerintem a következő részben Wendy azért nem fog visszatérni időre, mert esetleg bemennek a kastélyba, és valamiért nem fognak tudni kijönni... Natsu meg szembeszáll a duóval, de veszíteni fog. Amúgy hogy-hogy ilyen gyorsan eltelt az idő? Délután 1 volt, amikor szétszóródtak és amikor Natsu már találkozott a duóval már majdnem éjfél?
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2087 Dátum: 12 jan 12, 10:16:14 »

Nem, hanem valszeg ott a natsu vs sabertooth-nak annyi is volt amikor mondta natsu, hogy megöltétek az ,,apátokat", mert ott még világos van utánna meg bevágták erza-t, de akkor már eltelt egy csomó idő... De az égi labirintus ami a következő rész címe már kezdődik is a verseny a következő részben, bár lehet azzal indít a következő fejezet, hogy ki hogy alszik Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #2088 Dátum: 12 jan 12, 15:53:07 »

Olvastam már hétvégén a fejezetet angolul, de jó így magyarul is ellenőrizni a kicsi angoltudásomat Nevet. Arra csak egy ember gondolt, hogy nem éppen véres csatába ölték meg a sárkányokat. Lehet úgy, mint a Star Wars-ba amikor Palpatine meséli Anakinnak, hogy álmába megölte a mesterét aki uralkodott a halálon. Lehet ugyan az történt, kivégezték álmukba a sárkányt. Max azt tartom lehetségesnek csata szempontból hogyha Süsü tanította őket  ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2089 Dátum: 12 jan 12, 16:27:22 »

Szerintem se vívtak véres csatát, úgy tudom elképzelni hogy a sárkányok inkább hagyták magukat mint hogy bántsák a fogadott kölykeiket vagy talán valami más is lesz itt Gondolkozik
És ha tényleg a saját erejükből nyírták ki őket akkor magasab szinten vannak mint Gildarts, amit kétlek Nyelvesít
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2090 Dátum: 12 jan 12, 17:47:10 »

Szerintem se vívtak véres csatát, úgy tudom elképzelni hogy a sárkányok inkább hagyták magukat mint hogy bántsák a fogadott kölykeiket vagy talán valami más is lesz itt Gondolkozik
És ha tényleg a saját erejükből nyírták ki őket akkor magasab szinten vannak mint Gildarts, amit kétlek Nyelvesít

Azért mert kinyirtál a sárkányukat még nincsenek magasabb szinten mint gildarts... Gildarts acnologia-val nem bírt ez meg kb valami neve sincs sárkányok lehetnek... Ahogy már korábban is írtam valszeg minden sárkánynak külünbözik az ereje, és acnologia mint az apokaliszis fekete sárkánya tuti nem hátul kullog:D A másik meg hogy nem csak erő nagyságon múlik hanem gildarts egyszerűen nem dragonslayer, lehet bármilyen erős a zúzással nem fog kinyírni egy sárkányt sem mert a mágiája esélytelen hozzá...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2091 Dátum: 12 jan 12, 19:09:03 »

Szerintem a sárkányok egyszerűen hagyták magukat.
Esetleg ahhoz hogy legyen lakrimájuk megkellet ölniük a sárkányokat és kiszedni belőlük.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2092 Dátum: 12 jan 12, 19:23:05 »

Mondjuk azt nem hinném, mint azt valaki írta itt nem sokkal ezelőtt, hogy az új sárkányölők a macskáikkal együtt manipulálva lennének. Elég valószínű, hogy tényleg legyőztek egy sárkányt.
Emlékezzetek arra, hogy volt egy olyan jelenet, ahol azt hiszem talán Polyuska azt mondta Makarovnak, hogy a 3 sárkányölő a céhben csak a kezdet, most meg itt van még 2 a színen.
Aztán Zeref utalt a ciklikusságra, hogy egy újabb korszak ért véget.
Lehet bizonyos időnként újraszületnek a sárkányölők és arra a rövid időre visszatérnek a hozzátartozó sárkányok is megtanítani őket az alapokra.
Natsu, amikor először látta Wendy-t ismerősnek tűnt neki.
Zeref meg emlékezett Natsura, viszont Natsu nem emlékezett ő rá, viszont elvileg Natsu több, mint 80 éves, amit azt igazol, hogy nem tudott Fried képletcsapdájából kiszabadulni, de ez meg ellentmond az újjászületésnek.
Volt régebben egy olyan rész, ahol valahol Grandine meg Natsu sárkánya beszélgettek a sárkánykirály ünnepéről, ami hamarosan eljön. Lehet, hogy ez egy olyan esemény, amihez minden sárkányölő jelenléte szüksége.
Talán ezt legjobban a Mátrix-hoz lehetne hasonlítani. Zeref és Acnologia korszakokat zárnak le. A sárkánykirály ünnepe pedig egy új kezdet, azaz lezár egy blokkot.
De kérdés mi volt az új kezdet előtt. Ezzel talán az vág egybe, hogy Zeref 400 évvel ezelőtt sok ember halálának volt a tanúja, tehát nagy pusztítások voltak, amikért nem feltétlenül csak ő kizárólagosan a felelős. A különleges erő, amit a Gerard, Meldy, Urtear trió érzékel, valamilyen kapcsolatban lehet ezzel.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2093 Dátum: 12 jan 12, 20:10:53 »

Én szerintem jó részeknek nézünk majd elébe és kicsit elsieti az időt a készítő mert 5 nap volt még hátra a mágia játékokhoz amikor az nap kapták meg a 2. tárolót és most meg már 12 órával is előre ugrik ikszdé.

Serpens92: Ezen nem is gondolkoztam....mármint natsun hogy nem tudott kilépni a varázsképletből mert 80 felett van. Amit elképzelek szerintem az az hogy erza talál magának riválist akivel egy szinten van. Lucy és wendy is. Gray esetleg összecsap leon-nal. natsu meg lehet csoport csatába csap össze wendy társaságában a másik 2 sárkányölőkkel.

Én nem hinném hogy levertek igazából egy sárkányt de ha igen akkor a háttérbe az áll hogy 2 kontra 1 azért nem fair de mivel egy sárkány ezért csak kelhetett 2 ember ellene nem is beszélve arról hogy nem lehettek lakrimásak amikor megölték vagy nem tudom.....hátba támadták akkor sunyiba. Natsu jó hogy nem bír el kettejük ellen. De 1 emberrel felveszi a versenyt.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2094 Dátum: 12 jan 12, 20:21:33 »

Hát végülis a Rogue úgysem akar nagyon küzdeni Natsuval... szóval marad a Sting.
Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #2095 Dátum: 12 jan 12, 20:39:52 »

Nekem a Juviás rész nem tetszett. Ha megkötötték a fogadást, akkor szinte biztos, h az FT fog győzni. (Hol marad Mira? T-T ) Ezek az új sárkányölők...aljasak. Még az nem tiszta, h őket 1 sárkány nevelte fel-e őket, vagy külön-külön és csak később találkoztak, bár szerintem az előző.
Naplózva

[/center]
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2096 Dátum: 12 jan 12, 20:46:52 »

Az eddigiekre alapozva valóban jogos kijelentés ez, hogy az FT nyerhet, de szerintem sokkal izgalmasabb lenne, ha elbuknának, már azért is, mert ott van a Jura-s céh és ők is erre pályáznak.
Hol van Mira? Hol van Gazille meg Luxus-ék? Ők is a tornára készültek elvileg... most meg sehol sincsenek.
Én arra szavazok, hogy elbukják, remélem bejön, és akkor a következő mágia játékokig mindenféle kaland stb, ha lesz egyáltalán következő torna...
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2097 Dátum: 12 jan 12, 21:55:36 »

Most olvastam újra a fejezetet és észre vettem hogy Sting egy sárkányról beszél: "a sárkányt, ami sárkányölő mágiát tanított nekünk... a saját kezünkkel pusztítottuk el" ezek szerint Stingt-t és Rogue-t egy sárkány tanította.
Plussz ebből azt is leszűröm hogy lenézik a sárkányokat mert úgy mondta hogy "ami" és nem úgy hogy aki a sárkányölő magiát tanított nekünk.

Gray és Leon fogadására nem kell alapozni FT nyerését mert az annyiból áll hogy ha Leonék nyernek akkor lesz Juvia az övék s ha nem nyernek akkor Juvia marad a helyeén Nevet a FT nem kell nyerjen Nevet
Valami gebasz lesz a versenyen s így vagy nem nyer senki vagy egy nem fontos céh fog nyerni Nevet Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2098 Dátum: 12 jan 12, 22:04:10 »

Szerintem ez az "új vér" kellett a mangába, amit a két új sárkányölő személyesít meg. Wendyvel, Gazillal, Natsuval ellentétben ők csak eszköznek tekintik a sárkányokat, mintsem barátnak, viszont ez lehet később a gyengéjük is, bár ki tudja. Az FT-nél mindig az érzelmek azok, amelyek felerősítik a tagjait, hogy legyőzzék az előttük lévő akadályt bármi áron, legyen az bármilyen nehéz. Bár Sting és Rogue nagyon úgy tűnik érzelemmentesek, kérdés ez előnyükre vagy hátrányukra fog válni a későbbiek során.
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2099 Dátum: 12 jan 12, 22:27:41 »

Ööö... csak nekem furcsa hogy a fehér haju Stingként mutassa be a fekete hajut pedig a 258. fejezetnél úgy van hogy Sting a fehér haju és a fekete Rogue Hmm? szerintem baki vagy én néztem valamit nagyon félre

Hát ez az "új vér" jobban hajaz az igazi sárkányölőkre ha igaz a meséjük.


Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!