24 máj 17, 09:55:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778192 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #1890 Dátum: 11 nov 28, 17:12:49 »

Azuma meghalt a tenrou szigeten, Cobrát meg a főnöke gyilkolta le, nem?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1891 Dátum: 11 nov 28, 19:23:45 »

Egyik halál sincs még megerősítve, szóval én reménykedem.

Azuma fává változott, ami mint mondta a mágiája mellékhatása. De minek tanult volna olyan mágiát ami túlerőltetés esetén megöli? Sztem bár nagyon szép "halála?" lehet csak regenerálódott faként aminek a Tenrou sziget hatalmas mágiaforrás lévén tökéletes táptalajt nyújtott.

Cobrát valóban átlőtte Brain a vállán, majd azután összeesett, de sztem csak elájult a sérüléstől meg ugye előtte lezuhant a magasból. Azóta az ő "halála?" sem lett megerősítve.

Racer is lehet megúszta a robbanást, mert Lyon túlélte pedig együtt voltak(az animében mutatták is ahogy pajzsal védi Racert) és Brain, Angelnél is azt mondta hogy meghalt közben meg csak ott lebegett a folyón.

Az egyetlen megerősített halott Simon elvileg.
+ Zancrow Szomorú na meg Hades tata és Rob.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 29, 17:56:10 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1892 Dátum: 11 nov 28, 19:52:58 »

Meg persze Zancrow is a megerősítettek között van. (Legnagyobb bánatomra.  Szomorú)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1893 Dátum: 11 nov 29, 17:44:59 »

én örülnék, ha lassan szóba kerülne a Gérardos-szál. Meg az is érdekelne, hogy Ivan még mindig akarja-e Luxus lacrimáját.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1894 Dátum: 11 nov 29, 22:04:44 »

én örülnék, ha lassan szóba kerülne a Gérardos-szál. Meg az is érdekelne, hogy Ivan még mindig akarja-e Luxus lacrimáját.
Nos Ivan a jelenlegi ügyeletes "gonosz" (Zerefet leszámítva Nevet ) s ténykedése/i elfedésének kiváló hátteret nyujtana Gerard kiszabadítása.

Kik maradtak még akik gondot okozhatnak tulajdon képpen?



Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1895 Dátum: 11 nov 30, 08:48:58 »

Hát ugye ott van zeref, meg ugye ivan a raven tailel, és akkor +ban nyilván acnologia, a tartaros akik tuti tartogatnak valami meglepetést mert még semmit nem tudunk róluk azt leszámítva hogy ők voltak a 3. nagyon sötét céh az oracion és a grimoire mellett, de lehet 7 év elteltével már vannak mások is... Szal a lényeg hogy ezek csak azok akikről tudunk...
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1896 Dátum: 11 nov 30, 18:46:01 »

Hát ugye ott van zeref, meg ugye ivan a raven tailel, és akkor +ban nyilván acnologia, a tartaros akik tuti tartogatnak valami meglepetést mert még semmit nem tudunk róluk azt leszámítva hogy ők voltak a 3. nagyon sötét céh az oracion és a grimoire mellett, de lehet 7 év elteltével már vannak mások is... Szal a lényeg hogy ezek csak azok akikről tudunk...

Nos a legnagyobb sötét céhek közt szét csaptak már rendesen.
Ennek tudható be ez a hét éves pihenő, mivel hülyén jött volna ki, ha már egyszer a legnagyobb céhek közt szétcsaptak s még mindig jönnének elő nagyobb s nagyobb sötét céhek vagy ellenfelek.
Most lessz a felkészülés valami nagyra.
De már Zeref meg Luxus apján kívül nem volt más rosszfiú.
Lépnie kellett, hogy legyen még jövője a mangának s jól kijött belőle Mosolyog legalább is eggyenlőre.
Bár ideje volna ha 40 oldalas manga számokra térne át.  ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1897 Dátum: 11 dec 01, 16:05:24 »

zeref eddig nem nagyon mutatta ki a foga fehérjét,sőt... lehet, megtért, és most egy kis farmon epret termeszt és birkapásztorkodik  Ördögi
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1898 Dátum: 11 dec 01, 18:32:08 »

Zeref mióta gonosz (a mai korban) ? Szépen megkérte még Urtear-t , hogy menjenek el a szigetről . Mivel nem mentek el megbüntette a Grimoire Heart céhet :

Zancrow meghalt (bár véletlen volt smirksweat )
Hádész mester úgyszintén .

Nekem a mágiatanács sokkal ellenszenvesebb .

Amúgy azt hittem , hogy lesz most három hónap átugrás aztán máris kezdődik a verseny -
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1899 Dátum: 11 dec 01, 19:07:01 »

Bocsi ez egy kicsit régebbi de olvasgattam a fórumon s ez "a fiú a tengert bámulja" dolog szöget ütütt a fejemben.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/234/20
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/254/3

Húsz oldal s ugyan az a fiú s igazából a két kép között hét évnek kellett volna eltelnie.

Romeo  Convault http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/254/5

De nem értem most akkor mi van?
Az első linknél Tenrou szigeten még javában zajlik a csata akkor Romeo, hogy nézhet ki úgy mint hét év mulva?
--------------------------------------------------------

Zeref meg lehet csak szabin van s csak azért is volt a szigeten  Ördögi Nevet
Ki nem morcos ha a vakációját félbe kell szakítania a meló végett (ügyeletes gonosz).
Nem kizárt, hogy beleunt méltó ellenfél híján.
Sokan kik ilyen magaslatokra emelkedtek vágynak a legyőzőre s ezzel is életet lehelve közönyös hétköznapokba.

Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1900 Dátum: 11 dec 01, 19:23:25 »

ÁÚÚÚÚ...Nevet
Nem tűnt fel hogy olyankor a mester csak berakta ezt a képet hogy az emberek gondolkodjanak hogy mi lehet az.
Ha megnézed a háttér a felhők minden ugyan az még az újság is ugyan ott van.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1901 Dátum: 11 dec 01, 19:28:32 »

De nem értem most akkor mi van?
Az első linknél Tenrou szigeten még javában zajlik a csata akkor Romeo, hogy nézhet ki úgy mint hét év mulva?

Az anime-ben úgy van megoldva általában, hogy Lucy beszél a történésekről az anyjához írt levelekben.
Ez csak egy gyenge tipp, de mivel Lucy, akkor elfoglalt volt/be volt zárva, valószínűleg itt Romeo vette át ezt a szerepet, ha az anime eljut majd odáig, akkor remélhetőleg erre fény derül.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1902 Dátum: 11 dec 01, 20:33:47 »

Hm, 2 nap alatt kivégeztem az eddig lefordított mangát. Nevet Nagyon, de nagyon tetszik.

Amúgy szerintetek Gazille hogyan edzhet Levi-sannal? Amúgy nekem annyira bejött ez a 7 éves dolog, végre nem Natsu a legeslegerősebb emberke.

Am heo, most esett le, hogy a régi képed az pont Zancrow volt Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1903 Dátum: 11 dec 01, 20:42:01 »

Gazille pont, hogy nem edz Levi-vel, hiszen ő a macskájával edz, sőt Levi-t el is küldték, pont ezzel viccelődik Lucy.

Igen ő volt a régi képemen, tetszett  az őrült pofája, különleges látvány volt az a pszichotikus vigyor, de miután olyan "jól" elrontották az anime-ben és ráadásként még meg is ölték, valahogy elvesztette a "báját".
Mindegy a mostani srác is hibbant úgyhogy sok minden nem változott.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1904 Dátum: 11 dec 01, 21:16:24 »

Tudom, azért írtam amúgy. Bár nekem Zancrow sose jött be, mert nagyon nagy arca volt.

Most remélem nem mennek bele nagyon az edzésekbe, inkább már az érdekelne, hogy hogyan és mint zajlik ez a bajnokság. + Beleszól e megint valami nagyon erős sötét céh?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!