24 máj 17, 13:02:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778286 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1875 Dátum: 11 nov 27, 18:30:43 »

Gondolom az a majom azt a célt tölti be mint az a nyúl aki a natsu háza extra fejezetben lucy bugyiját stíröli a szoknyája alól amíg natsuék háza előtt bújkál..Nyelvesít
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1876 Dátum: 11 nov 27, 18:46:23 »

Nos. Ez a manga kezd kicsit unalmassá válni, kissé kezd érződni hogy a manga készítője már nem tud mit kitalálni, és a nézettség érdekében folyamatosan az alulöltözött lányokra tereli a hangsúlyt, ami persze nem rossz, de könyörgöm ezért vannak a hentai-k. Meg ez a varázslóverseny enyhén DB budokai és naruto Chunnin vizsga koppintás. Úgyhogy sztem ha nem újít be valamit Hiro sztem a mangája meg fog bukni. Talán jobban tenné ha fizetne egy csöppet EIICHIRO ODA mesternek,mert a kisujja körmének is több fantáziája van mint neki. Ja és spoiler, már látom előre hogy a varázslóversenyen lu chan-ék bikiniben fognak harcolni:D
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1877 Dátum: 11 nov 27, 19:18:42 »

Ezzel egyenlőre az az egypróbléma van a bikiniben harcolással, hogy jelenleg egyáltalán nem biztos hogy ott harcolni fognak...
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1878 Dátum: 11 nov 27, 19:24:57 »

Jó igaz. Talán nem pont az lesz az elsődleges feladat, de biztos vagyok benne hogy nem azért edzenek a tagok hogy sakkozzanak.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1879 Dátum: 11 nov 27, 19:34:27 »

Meg ez a varázslóverseny enyhén DB budokai és naruto Chunnin vizsga koppintás.

Elnézés mostant´l egyetlen mangaka se csinálhat versenyt, mert az már DBZ koppintás smirksweat smirksweat Nagyon okos megszólás >.<# >.<# >.<#
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1880 Dátum: 11 nov 27, 19:40:11 »

Kiváncsi vagyok Natsu mikor újít be valami újat.
Sárkány ölő technikán kivül gyér a tudása. Varázs képletekhez végkép nem ért.

Wendynek sok minden van a tarsojában s amennyiben Grazille is mutat valamit pl.: a most megrendezésre kerülő játékokon akkor Natsu is talán kedvet kap Mosolyog

Vajon mikor fog valami újat tanulni s kitől (s hogyan).

Makarov?
Luxus?
Gildarts?
Gérard?
Doranbalt?
esetleg különleges körülmények mellett Hibiki (tárolási mágia segítségével)




Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1881 Dátum: 11 nov 27, 19:45:08 »

Szerintem fölös tanulnia ott a villámlótűzsárkány ami elég tápos csak hamar kifogy az erőből. Rágyúrna egy kicsit hogy több varázsereje legyen oszt cső.
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1882 Dátum: 11 nov 27, 19:53:02 »

Meg ez a varázslóverseny enyhén DB budokai és naruto Chunnin vizsga koppintás.

Elnézés mostant´l egyetlen mangaka se csinálhat versenyt, mert az már DBZ koppintás smirksweat smirksweat Nagyon okos megszólás >.<# >.<# >.<#

De csinálhat. Remélem is hogy ez valami különleges és egyedi verseny lesz, és nem azt fogom látni hogy 1 vs 1 be harcolnak(azt már Toriyama elsütötte)és a fairy tail tagjai mindenkit legyőznek mert 3 hónap alatt annyit fejlődtek(azzal hogy bikiniben rohangálnak a tengerparton) mint mások 7 év alatt. Na ne már.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1883 Dátum: 11 nov 27, 20:37:09 »

khm...

Toriyama azt is elsütötte hogy az emberek tudnak varázsolni, ezt lemásolta Kishimoto, Mashima, Kubo meg Yoshihiro és még 10000000+13 mangaka? Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1884 Dátum: 11 nov 27, 20:55:30 »

Szerintem fölös tanulnia ott a villámlótűzsárkány ami elég tápos csak hamar kifogy az erőből. Rágyúrna egy kicsit hogy több varázsereje legyen oszt cső.

Igen az tényleg eléggé tápos s még isten tüzét is vagy mit is elnyelte s azzal is kezdhet valamit, a "Nagy mágia játékok"
tehát mondhatjuk mint egy olipia ahol a mágia van a középpontban.
Kétlem, hogy a villámló tűzsárkány ami a fő szerepet fogja majdd betölteni, hisz ha rágyúr akkor még ütősebbnek is kéne, hogy legyen csak 1-2 is elereszt akkor ott építhetik ujra a stadiont Nevet

Ugyvélem nemkizárt, hogy ez az egész mögött lessz valami.
Kétlem, hogy ez lessz a középpontban.
Beleférne ha valaki Gérardot kiszabadítaná.
Hamarosan tuti szerepet fog kapni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/237/3
Kétlem, hogy véletlenül vették elő.
Sok lehetőséget lehet most megragadni. Mosolyog
Kiváncsi vagyok a sok elvaratlan szálak közül melik kap most majdd szerepet?

Esetleg Zeref is tiszteletét tenné a játékok során  Nevet, hisz valami tervei voltak Natsuval Mosolyog

UI.: Vajon a srácok elfogadják Erza meghívását egy közös fürdőzésre? Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 27, 21:08:20 írta Fr33man » Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1885 Dátum: 11 nov 27, 21:01:38 »

khm...

Toriyama azt is elsütötte hogy az emberek tudnak varázsolni, ezt lemásolta Kishimoto, Mashima, Kubo meg Yoshihiro és még 10000000+13 mangaka? Nyelvesít

Igen. De mindeggyikük más,más egyedi formában, ezért mondom hogy remélem ez majd olyan Hiro Mashima féle verseny lesz, és nem pedig olyan amit már megcsináltak előttem 100-an.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1886 Dátum: 11 nov 27, 21:24:56 »

az első képekből látszik hogy ez nem tiszta harc lesz szóval ettől nem kell félned. inkább ilyen példa a yuyu hakusho mert ott ténylegesen az volt mint a db be mert csak harc volt ott volt annyi egyediség hogy csapatok voltak de itt ez szerintem egyedibb lesz mint a db be volt
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1887 Dátum: 11 nov 27, 21:43:36 »

Azért azt szögezzük le, hogy szinte mindneki csak egyfajta mágiát használ csak páran többet... natsu dragonslayer így mást nem használ... wendy is csak azt használ mert anno írták, hogy a gyógyítás is az égi mágia része csak akkor mondta gerard neki hogy tud ő támadni is mível ez a mágia eredetileg sárkányok ellen való nem pedig úgymond védekező mágia, és az is tuti, hogy gazille sem fog mást tudni, csak max újfajta támadásokat mint kawazu és yomazu ellen a gouma tetsujinken volt... Ugye natsu pl alapból nem valami erős, neki abban rejlik a valódi ereje, hogy brutálisan skálázható mert ugye valszeg még korántsem láttuk még zero vagy hades ellen sem az erejének a felső határát... Neki egyértelműen arra kell rágyúrnia hogy előkapni gond nélkül a dragon force-t pl és ne kelljen hozzá az etherion meg hasonlók...
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1888 Dátum: 11 nov 27, 22:08:50 »

az első képekből látszik hogy ez nem tiszta harc lesz szóval ettől nem kell félned. inkább ilyen példa a yuyu hakusho mert ott ténylegesen az volt mint a db be mert csak harc volt ott volt annyi egyediség hogy csapatok voltak de itt ez szerintem egyedibb lesz mint a db be volt

Hát reméljük. Mert olyan jól indult ez a manga, mikor elkezdtem olvasni tudtam hogy az One piece mellett a kedvencem lesz,de mostanra már úgy érzem hogy egyre több oda nem illő dolog van benne ez, sok fürdőzés meg a lányok mutogatása, látszik hogy a fanszervízre utazik a mangaka, (ami mégegyszer mondom nem rossz. Természetesen shounen-hez illő formában mint pl Nami swan dekoltázsa az one piece-ből Nevet)és hogy a karakterek is hogy megváltoztak
Erza:az elején a legmenőbb lánynak tartottam, mostanra már csak 1 perverz nőszemély lett.
Lucy: Többet látom a mellét, mint a varázslatait.
Natsuék: meg már a lányokat kukkolják Nevet:D
lassan már átmegyünk a hentai kategóriába, amit nem akarok.(félreértés ne essék nincs bajom hentai-okkal sem).
De a fairy tailt többre tartom mint 1 hentait.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1889 Dátum: 11 nov 27, 22:59:20 »

Mashima gondolatai mindig feldobnak: Remélem ez azt jelenti, hogy láthatjuk majd Ulteart, Meldyt, Gerardot és személyes kedvenc gonoszaimat Azumat és Cobrat, valamint Shikamarut(Kageyama) ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/261/12
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!