24 máj 17, 10:59:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1770 Dátum: 11 nov 11, 20:25:25 »

259. fejezet:

az első oldalnál azért először meglepődtem, hogy most mi van, de azért a végén azért számítottam, hogy Natsu nem kap ki Maxtől, de azért jócskán el kellett használnia a mágikus erejét hozzá. Bírtam, hogy az egyik képen eltűnt Wendy egyik szeme Nevet Mashima- sensei elfelejtette megrajzolni Nevet De jellemző Natsura: gonosz vigyor "Na ki a következő?" aztán elájul a fáradságtól Nevet Gray meg ott csücsül a magasba Nevet

Mikor Porlyusicanál vannak az nagyon tetszett. "szóval kellesz"Nevet Az az arc amit Gray vág, az felülmúlhatatlan, de a többiek fizimiskája se rossz Nevet Gryatől se láttam még kis szivecskés buborékos beszólást, szóval vicces volt, hogy mit váltott ki belőle, hogy Porlyusica visszajött, de sajna rossz volt a következtetés Nevet

És a következő mester....Mirajane:D Gildarts papa nagyot alakít, Makarov nagypapi meg jól rá fázott. Nem mész te még nyugdíjba jó ideig. Szerintem ez a felállás, hogy Gildarts lesz a mester, akkor fog bekövetkezni, mikor a Fairy Tail mangának valahogy vége lesz és lesz néhány képsor hogy évek múlva hogy alakultak a dolgok. Ott viszont kifejezetten kellemes jelenet lenne.

Viszont most megtudtuk legalább Gildarts vezeték nevét, mintha még egyszer se láttam volna még eddig leírva. Viszont tetszik, hogy Mashima így megoldotta, hogy Luxus maradjon a cégnél. Az új ruhája is nagyon bejövős. Jól áll neki. Fried meg a mennyekbe van emiatt a kijelentés miatt. Lissana milyen vidáman nevetgél Nevet

Azt azért sajnálom, hogy Gildarts nem Kanával jár együtt küldetésekre:D Lehet Makarovnak még jobban meggyűlne velük a baja:D

Csak engem zavar, hogy Gazille mostanában nem látszik sehol se a lapokon? Remélem hamar visszajön.

Kíváncsi mi lehet az a nagy dolog, amivel hét évnyi lemaradást be lehet hozni és újbóli első lenni a céhek között. Sajnos ebből is még csak porhintést kaptunk, úgy mint a Fairy Tail moziból. Viszont ez az csipkelődés a negyedik és hatodik mester dologgal nagyon tetszik Nevet Remélem jó sokáig fog maradni Nevet

Porlyusica dologból meg kíváncsi vagyok mi fog kisülni, mert ha tényleg ő Grandine akkor el kéne árulnia, hol van Igneel és Metalicana, ami szerintem nem most lesz.

Nem tudom, hogy ki skennelte most a mangát, kicsit nem lett olyan minőség mint szokott és a rész címe is átváltozott Lucy és Natsura. A jövőheti rész cím sincs lefordítva? Valaki nem tudja elolvasni és lefordítani, hogy mi az? Ezer hála érte Nevet

Közbe az egyik ismerősöm elárulta Nevet "Mi pedig a csúcsra törünk" érdekes rész cím. Várom már a jövő hetet.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 20:28:14 írta Yumi-neechan » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1771 Dátum: 11 nov 11, 20:33:27 »

Azért jó , hogy néhány fejezet alatt 3 mesterből hirtelen 6 lett .  Nevet

Angolul meg nagyon nem tudok inkább a képekből tájékozódok , ezért Grandine-ről nem nyilatkozok még .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1772 Dátum: 11 nov 11, 20:34:07 »

259. fejezet:

- Öröm volt látni ahogy Max felülkerekedik Natsun Nevet (Sanji Power ikszdé)
- Valóban nagy levegő kellett a Villámló Tűzsárkányhoz. (Miért nem lehetett lezárni a dolgot, persze Natsu az egyetlen sárkányölő aki más elemet is tud használni...  >.<#)
- Gildartz kár hogy lelépett de legalább stílusossá tette, és úgy néz ki Laxusra is gondolt azzal hogy nem lett mester Kúl szerintem köze van a távozásához annak amit a pincében látott Gondolkozik
- Chakra gratula a Porlyusica elmélethez, részben igaznak tűnik Mosolyog Az animében ugyanaz volt Grandine és Porlyusica hangja  Nevet Már előre tudták a dolgot vagy véletlen, mindenesetre érdekes.
- Kíváncsi leszek mivel növelhetik meg az erejüket Gondolkozik

@Yumi-neechan

Gildartz vezetéknevét már tudtuk bár azt nem tudom melyik fejezetben volt először említve. A mangastream ígényesebb munkát fog végezni a scanneléssel szóval érdemes arra a változatra várni. Kizárt hogy Natsu és Lucy legyen a cím mert közük nem volt egymáshoz a fejeztben.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 20:39:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1773 Dátum: 11 nov 11, 21:37:29 »

Kezdjük:
Ez a fejezet tetszett , mindenki , hogy megerősödött , Natsu is csak az új erejének köszönheti a győzelmet , ezt nevezem , akkor itt nagy erősödés várható, habár remélem nem csak ez a négyes fog erősödni , hanem a többiek is. Most az érdekel Laxus tud e villámokat használni még , mert ezt nagyon tudni akarom. Gildarts megint hozta a formáját, nagyon tetszett Nevet Nevet . Logikusan végiggondolva Porlusca vagy , hogyan kell leírni beleillik Grandine szerepébe.Mosolyog egyre jobban várom az új fejezeteket. Nevet
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1774 Dátum: 11 nov 11, 21:51:32 »

kiváncsi vagyok lessz e valami indoklás hogy miért tud natsu villámot kombinálni tűzzel,mert ezelőtt evett pl fekete tüzet is de az annyi volt.Ezért gondoltam arra a lacrimára is de viszont nem csak Laxus nak van annak a god slyer-nek is volt úgyhogy no nemtom,de lehet Laxus most átt adta valahogy azt a lacrimát natsunak azért képes rá.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1775 Dátum: 11 nov 11, 22:07:45 »

Hol van az leírva , hogy Zancrow lachrimából kapta az erejét ?

Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #1776 Dátum: 11 nov 11, 22:14:47 »

Lehet egszercsak kiderül, hogy natsu mindent tud használni amit megeszik  smirksweat ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1777 Dátum: 11 nov 11, 22:42:32 »

@ kopasz7

Ha Natsu meginná a vizet és használná akkor mi lenne: Tüzelő Vízsárkány vagy Vizelő Tűzsárkány ? ikszdé

Eddig Natsu használt: Romlottság lánja, Istenek tüzét meg Villámot--> 2 tűz +1 villám + Etherion ereje. Magyarázat kell ide hogy miért is képes használni más elemet. Lehet vannak mellékhatások, de ezzel vert meg egy S osztályú Mágust aki Makarovot is bedarálta és csak annyi hátránya van hogy ki lesz ütve a fáradságtól.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1778 Dátum: 11 nov 11, 23:05:03 »

@ kopasz7

Ha Natsu meginná a vizet és használná akkor mi lenne: Tüzelő Vízsárkány vagy Vizelő Tűzsárkány ? ikszdé

Eddig Natsu használt: Romlottság lánja, Istenek tüzét meg Villámot--> 2 tűz +1 villám + Etherion ereje. Magyarázat kell ide hogy miért is képes használni más elemet. Lehet vannak mellékhatások, de ezzel vert meg egy S osztályú Mágust aki Makarovot is bedarálta és csak annyi hátránya van hogy ki lesz ütve a fáradságtól.

Tuzolto sarkanyölö ikszdé Am Chakra sp. a Narutobol is megjosolhatna h ki Tobi  ikszdé bow
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1779 Dátum: 11 nov 11, 23:16:32 »

Hol van az leírva , hogy Zancrow lachrimából kapta az erejét ?



össze kevertem Cobra-val  Pirul Bocsí Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1780 Dátum: 11 nov 12, 04:03:23 »

... Ha Natsu meginná a vizet és használná akkor mi lenne: Tüzelő Vízsárkány vagy Vizelő Tűzsárkány ? ikszdé

Mivel Natsuról van szó, mindkét eshetőség megrázó lenne. ikszdé
Amúgy majdnem felröhögtem hangosan, amikor ezt olvastam, ami tekintve, hogy hajnali fél négy van, nem lett volna túl előnyös. Nevet
____________________

Az "új" scanről és fordításról:
Igaz, hogy a scan nem a legjobb, de azért ez még jócskán a megfelelő kategórián belül van. Láttam* már sokkal rosszabbat is.
* Vagyis csak néztem, mert olyan rossz volt, hogy kilátni nem sikerült belőle semmit. ikszdé
Mindenesetre beszerkesztettem ebbe, mert hétvégén nem lesz túl sok időm és inkább letudtam most. Később lehetséges, hogy átpakolom a szövegeket a Mangastreames verzióba (ha kijön).
Az angol fordítás nem rossz, nem kell félni tőle. Megjegyzem, hogy a Mangastream fordítója, Naruhodo-san is fordít néha olyan dolgokat, hogy égnek áll tőle az ember haja (mintha nem is ismerné a FT-t, mint történetet). smirksweat És ezeket persze a magyar fordítónak kell korrigálni...
____________________

A 259. fejezetről:

A bunyó jó volt az elején jó volt. Azért egy hangyányit zokon vettem volna, ha Max leveri Natsut, hét év ide vagy oda. De legalább most már van motiváció. kacsint

Gazille nagyon eltűnt és PantherLily-t sem látni. Vajon hol mászkálhatnak...? Lehet Makarov utasítására Ivánt mentek becsekkolni?

Kölcsönkinyír visszajár. Az előző fejezetben Makorov strapálta le a falábú ideget, de most az irodalom visszavágott, és az ő arca nyúlt meg párszor. Nevet

Wendy bemutatja, hogy mennyire jó hang és szagfelismerő berendezésként képes működni... de szerencsére most nem csatában kénytelen ezt bevetni, hanem egy másik történetszálat mozdít vele előrébb. Naaagyon kíváncsi leszek, hogy mi sül ebből ki. Áááááá... Az a baj, hogy a sárkányok is érdekelnek, de Gérard-ra, Urtear-re és Meldy-re is kíváncsi lennék...  smirksweat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 04:06:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1781 Dátum: 11 nov 12, 08:17:02 »

Hát ja a kérdés akkor ha polyuska wendy, akkor ki lesz igneel meg metalicana emberi alakban már ha emberi alakban ,,bújkálnak"Nyelvesít Amúgy jelenleg csak egy magyarázatot tudok arra, hogy miért tud natsu még mindig ,,villogni"... 1 nagy külömbség van e özött emg a többi között... Az összes többinél megette ami feltápolta... Itt viszont luxus átadta neki az erejét nem evett meg semmit natsu... Perpill ennyi ami lejön az egészből.. Sztem luxus is simán tud villogni mert azóta vissza kellett hogy töltődjön, de mivel rendesen átadta az akkori erejét natsunak azért tudja használni még most is...

Lehet hogy nem oylan rossz ez az angol, de ugye jó pár dolgot nem fordítottak le stb, de ami nálam kiverte a biztosítékot az az hogy levit, ők rebinek hivják:D Az egy dolog hogy mindneki máshogy írja a neveket de ez már egy kicsit túlzás...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 08:18:03 írta Sammy Blaze » Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1782 Dátum: 11 nov 12, 09:14:00 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/18 ezek szerint megette,de szerintem lessz majd valami magyarázat is,úgyhogy nem kell félni,a végén mindenre fény derül Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1783 Dátum: 11 nov 12, 11:17:50 »

Hát ja a kérdés akkor ha polyuska wendy, akkor ki lesz igneel meg metalicana emberi alakban már ha emberi alakban ,,bújkálnak"Nyelvesít
...
Lehet hogy nem oylan rossz ez az angol, de ugye jó pár dolgot nem fordítottak le stb, de ami nálam kiverte a biztosítékot az az hogy levit, ők rebinek hivják:D Az egy dolog hogy mindneki máshogy írja a neveket de ez már egy kicsit túlzás...

Elvileg Igneelt láttuk sárkány formában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/11
És ott Grandine meg egy csillogó buborék volt.

A nevek miatt pedig nem kell "aggódnod", mivel a magyarban már a mi szokásaink szerint van. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1784 Dátum: 11 nov 12, 11:45:59 »

Gildarts lazára vette a figurát . Makarov már kezdi megszokni , hogy élete végéig ő lesz a mester . Porlyusica meg eddig is érdekes személyiség volt számomra , de most , hogy olyan a hangja , mint Grandine-nek ... .

De az egyik párbeszédből nekem az jött le , hogy van valami módja annak , hogy felerősítsék a mágikus erejüket .

Natsu meg meglepett , hogy tudja használni a villámló tűzsárkányt , de végül is veszített volna Max ellen ami elég nagy szégyen .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!