24 máj 19, 01:01:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779786 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1755 Dátum: 11 nov 07, 21:31:24 »

Habár nem én vagyok a fordító, de nem úgy volt, hogy a három Fairy Tail mágia a következő:
-Fairy Law
-Fairy Glitter
-Fairy Sphere (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/255/17)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1756 Dátum: 11 nov 07, 21:35:38 »

Szerintem egy oriasi emberevö szörnyeteg lesz a pincebe. ikszdé
Am Happy szereti Cahrlet, Charle szereti Pantert, Panter pedig közömbös.Milyen lenne mar ikszdé
Na meg az a Mavis gyerek ugy nez ki mint 1 tunder, legalabb is szamomra nagyon tunder beutese van Nevet Pontosan
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1757 Dátum: 11 nov 07, 22:11:42 »

A 3. nagy mágiája a céhnek a fairy sphere ahogy mavis mondta magyaru az nem lehet az etoile....
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1758 Dátum: 11 nov 07, 22:18:08 »

Habár nem én vagyok a fordító, de nem úgy volt, hogy a három Fairy Tail mágia a következő:
-Fairy Law
-Fairy Glitter
-Fairy Sphere (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/255/17)

Jatényleg, elnéztem, ezerbocs ésegyanyamedve. ikszdé

Poén volt, hogy még a Tanács is visszasírta a FT-t, hogy nélkülük túl nagy volt a nyugi. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1759 Dátum: 11 nov 08, 05:05:46 »

ÖÖ mavis vermillion, szerinten nem egy közönséges ember volt, de lehet hogy csak túl komplikálom.Mosolyog Igazi kis tündér kinézeteve, valami isteni jellegű beütése van.Elképzelhet hogy több 100 éves is lehetett, v nem tudom, de szerintem értitek hogy mire akarok kijukadni:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1760 Dátum: 11 nov 08, 07:21:23 »

ÖÖ mavis vermillion, szerinten nem egy közönséges ember volt, de lehet hogy csak túl komplikálom.Mosolyog Igazi kis tündér kinézeteve, valami isteni jellegű beütése van.Elképzelhet hogy több 100 éves is lehetett, v nem tudom, de szerintem értitek hogy mire akarok kijukadni:D

Aha, en ertem.Arra gondolsz, hogy egy több szaz eves nöt szepnek gondolsz ikszdé
Amugy Wendyn es Levyn kivul ö az egyetlen nem nagy mellu nö az FT ben ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1761 Dátum: 11 nov 08, 14:47:20 »

Azért Zeref is jól tartja magát korához képest .
400 éves ember aztán kinéz 20-nak .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 08, 14:48:16 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1762 Dátum: 11 nov 08, 15:08:27 »

CSak hogy mavis, nem ember hanem valami más, mondjuk tényleg egy tündér, és róla lett el nevezve a céh.  Mavissal hozom ösze függésbe a fairy tail titkát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1763 Dátum: 11 nov 09, 11:12:40 »

Kb bármi lehet ott a sufniba: A mágia forrása, egy tündér, egy fehér sárkány, vagy akár egy átjáró egy másik világba...
Várhatunk míg kiderül, már ha kiderül és nem felcsigázásképp szúrták be.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1764 Dátum: 11 nov 11, 17:25:40 »

Na szép egy új csapat is belépett a fairy tail készítésbe így már fent van az angol a mangareaderen, meg ahogy nézem ez a mangafox fordító csapata lehet szal valszeg ott is:P De fejezet bevezető szöveg meg a borító meg ezek nincs lefordítva, meg a fordítás minősége is megkérdőjelezhető szal a fordító csapat az remélhetőleg megvárja a mangastreames verziót és azt fordítja nekünk magyarra:D Érdekes fejezet volt, nem számítottam rá, hogy natsu tudja használni még mindig a villámló tűzsárkányt de szerencsére igen, bár eléggé leszívja az erejét:P És hát igen a vége megmutatja, hogy nem volt baki az animénél, hogy az igneel grandine beszélgetésnél grandine pulyushka hangját kapta, ez a fejezet végén kiderül, pedig én azt anno nagyon furcsáltam:P Úgyhogy várjuk a folytatást!

Ja és Asuka kawaii:P Az meg mekkora már, hogy gildarts kinevezte makarovot a fairy tail 6. mesterének és lelépett:D:D Valahogy ez volt várható gildartstól mégis meglepett...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 17:27:39 írta Sammy Blaze » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1765 Dátum: 11 nov 11, 17:28:25 »

Jó rész lett a 259. Végre egy kicsit magyarázós, elbeszélős Nevet és az öreg néne Grandine? o.O Mondjuk volt a Witcher 2-ben hogy: csak a tisztavérű sárkányok tudnak emberalakot felvenni. Lehet a mangaka is ezt a nézetet vallja Nevet  ikszdé Ja meg milyen az már hogy 6. mester ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 18:20:54 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #1766 Dátum: 11 nov 11, 18:13:52 »

Úgy látszik chakrának igaza volt azzal kapcsolatba h az öreg "nőnek" van vmi kapcsolata a sárkányokkal, csak nem a föld sárkánnyal:D am érdekes egy fejezet volt, nem gondoltam h ilyen  erősek lettek a többiek. Már előre látom h tetszeni fog ez az egy dolog amivel a csúcsra juthatnak, ami gondolom vmi verseny lesz, húúú de jó lesz az:D az egyetlen negatívum h elment gildarts:( meg h a földalatti akármiről egy jó ideig biztos nem fogunk hallani.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1767 Dátum: 11 nov 11, 18:22:40 »

Azt kell mondjam, hogy kifejezetten tetszett ez a fejezet. Valóban volt már róla szó, hogy Polyuskának köze lehet Grandinehez. Már csak a hangja, mágiája és az állandóan kihangsúlyozott "humánok gyűlölete"  miatt is sokan gondoltunk rá. Az is várható volt, hogy a többi tag is beleerősödik az elmúlt 7 évben, míg akik aludtak azok maradnak ott ahol vannak. Jó volt ezt előre tisztázni a mangakának, hogy ne érje készületlenül azokat akik túl sokat várnak egy ideig. Annál szembetűnőbb lesz a változás a további erősödés láttán. Ráadásul ezzel a húzással meg is nyitja az utat a további fejlődés felé a szereplők előtt.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 19:16:42 írta rini67 » Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1768 Dátum: 11 nov 11, 19:12:27 »

Nekem meg azt kell hogy mondjam.... nem volt rossz rész, de Gildartz, elegem van, miért nem nézhetjük meg hogy milyen ha ő is benne van egy guild war-ban?

Ezek szerint még mindig túl erős lenne a Fairy Tail ha ő is ott lenne velük? Pedig vártam hogy mester lesz, de éreztem, menny a pokolba,gidlartz!
Naplózva

kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1769 Dátum: 11 nov 11, 19:32:54 »

szerintem egy sárkány nyugszik a fairy tail pincéjében mivel Gildarts csak egyszer sz@rt be ennyire mégpedig amikor megjelent az apokalipszis sárkánya,és tudjuk miért,mivel egy sárkány vette el a fél testét Nevet De nagy arc Gildarts bácsi,így lekoptatni Makarovot Nevet a villám tűz sárkánynál én is vettem egy nagy levegőt O.O Nem kis meglepetés volt a számomra. Az öreg asszony nagyon nem érdekel de az eddzést én inkább úgy kébzelném el hogy inkább mindenki mennyen egy erdőbe ozt eddzen mint hogy valami játékon vesz részt és annyit tesz hogy le győz egypár nem éppen szimpatikus arcot. Ez az eggyetlen ami nem tetszik az FTben hogy sosincs eddzés de mégis van fejlődés  Neeem Dehát ezért is csak a 2. kedvenc shonen-em Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!