24 máj 19, 01:08:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779798 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #1740 Dátum: 11 nov 07, 14:34:06 »

Kezd kicsit túl sok sárkányölő lenni. Amikor elkezdődött a manga úgy volt beállítva, hogy ez milyen hiper-szuper ritka, erre jött, az ég a vas, most meg a fény, és árnyék sárkány is...  plussz a kamu sárkányölők. Deh kíváncsi vagyok mi lehet a földalatti kamrában, remélem hamar kiderül.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1741 Dátum: 11 nov 07, 15:21:08 »

Kezd kicsit túl sok sárkányölő lenni. Amikor elkezdődött a manga úgy volt beállítva, hogy ez milyen hiper-szuper ritka, erre jött, az ég a vas, most meg a fény, és árnyék sárkány is...  plussz a kamu sárkányölők. Deh kíváncsi vagyok mi lehet a földalatti kamrában, remélem hamar kiderül.

Dehogy sok... Miért, 7db sárkányölő nem elég ritka ahhoz a népszaporulathoz képest, ami Fiore-ban lehet? Nevet
Naplózva

warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #1742 Dátum: 11 nov 07, 15:54:10 »

hát szerintem is kezdenek kicsit sokan leni (bár nem tudjuk hány sárkány van)
remélem ez azért nem lesz tömegcikk mint a sharinganmeg a többi narutóban vagy mint az SSJ a Dragon Ballban.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1743 Dátum: 11 nov 07, 15:59:56 »

Azért annyira nem tömegcikk, ha belegondoltok az elmúlt hét évben Natsuékat elnyelte a föld szóval, ha így nézzük, akkor nem, hogy sokan, de még kevesebben is voltak, szám szerint három helyett csak kettő. (Legalábbis eddig csak őket mutatták.)

Egyébként engem az a mondat fogott meg, hogy: öt képzett mágus, na már most eddig csak kettőt láttunk, de vajon mit tudhat a másik három amiért egy lapon emlegetik őket a sárkányölőkkel?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1744 Dátum: 11 nov 07, 17:39:31 »

Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem a másik három Kardfog céhes nagyágyúból kettő Ultear és Meldy lesz. Végül is,ha jóvá akarják tenni a sok rosszat,amit a múltban elkövettek, nincs is jobb módja,mint csatlakozni egy törvényes céhhez, és harcolni a sötét céhek ellen. És nekik az erejük is megvan hozzá,hogy sárkányölőkkel egy lapon emlegessék őket.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1745 Dátum: 11 nov 07, 17:52:47 »

Szerintem se sok a sárkányölő eddig van 3 igazi + 2 lachrimás + 2 ismeretlen eredetű .
Kíváncsi vagyok mi lehet a pincében , mert azért a szigetük is elég nagy sziget volt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1746 Dátum: 11 nov 07, 18:29:20 »

Tök jó, hogy Gildartz lesz az új mester, mert macao bőven lemarad szerintem lucy mögött is, pedig a mesternek illik a legerősebbnek lennie ^^" És erre ki lenne alkalmasabb Gildartznál? Bár kicsit sajnálom, hogy nem Makarov marad az.... már úgy megszoktam x"D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1747 Dátum: 11 nov 07, 18:29:49 »

Azt tényleg leírhatná valaki, hogy hol volt róla szó hogy7 dragonslayer van mert én sem emlékszem rá.. A másik meg hogy fiore egy királyság és sztem később még simán lehetnek más kiráyságok is más céhekkel..Nyelvesít
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1748 Dátum: 11 nov 07, 18:33:20 »

Szerintem max onnan veszik a 7 sárkány ölőt hogy Mashima elég gyakran használja a 7es számot ,de szerintem nincs leírva sehova .
Fejezetről :
Szerintem gildratz nem jó céh mester mert akkor nem mehet el ilyen 100 éves küldetésekre stb .
Naplózva
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #1749 Dátum: 11 nov 07, 19:25:56 »

Makarov már enyhén fogalmazva is idős, a mester általában az egyik legerősebb a céhben.


nézzük a lehetőségeket:

- Erza, Mira : szerintem még túlságosan is fiatalok, bár tehetéges mágusok, és megvan bennünk a FT akarata
- Kana : szerintem túl felelőtlen a mesterséghez
- Natsu : talán nem kell jellemezni Nyelvesít

kb ennyi azok a mágusok, akik erősek, szóba jönnek, és rájuk lehetne bízni még.

szóba jöhet még Luxus, de mivel száműzték és hivatalosan nem tagja még újra a céhnek, nem lehet mestere se, és Makarov nem úgy ítéli meg hogy alkalmas lenne a posztra ( ezen kivül a "Luxus-saga" ban is említ valami ilyent)

marad Gildartz, akinek sajnos emiatt fel kell adnia eddigi "remete" életformáját" Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 20:57:34 írta Bence0206 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1750 Dátum: 11 nov 07, 19:30:23 »

Oké beismerem tudatlan vagyok, de ki a jó fene az a Karin?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #1751 Dátum: 11 nov 07, 20:22:08 »

bocs elirtam Nevet

am nekem a mostani rész meglehetősen sok további fejlemény lehetőségét hordozza magában, remélhetőleg sárkányokról többet tudunk meg mint eddig
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 20:24:52 írta Bence0206 » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1752 Dátum: 11 nov 07, 20:41:49 »

Oké beismerem tudatlan vagyok, de ki a jó fene az a Karin?

Én is tudatlan vagyok akkor ki az a Kane ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1753 Dátum: 11 nov 07, 20:48:17 »

Úgy sejtem rájöttem.
Kana lesz akire gondolt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1754 Dátum: 11 nov 07, 21:20:56 »

...
- Kane : szerintem túl felelőtlen a mesterséghez
...

Az ki? Nevet Talán Kanát akartál írni?

Gildarts elmegy erre a céhmesterek találkozójára és összedől a ház. Nevet ...

Megint? Nevet A múltkor már Natsuék bezúzták a házikót a Lullaby püfölése közben. ikszdé

És a 258. fejezetről:

A mozis kép nagyon adja.
Natsu, mint King-Kong. Erza úgy fest, mint egy női Indiana Jones. Gray meg mint Han Solo. Nevet Wendy átment gengszterbe. Lucy meg hercegnőbe. Gazillét nem tudtam azonosítani, hogy kit parodizál... Nevet

Mest nem egy rossz arc. Nekem annó is szimpatikus volt. Remélem, még lesz szerepe.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/8
Úgy tűnik, Gazillének még mindig megvan a fehér öltönye és a gitárja. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/11
Juvia csak nem szokott le a féltékenységi rohamok közbeni oszloprongálásról. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/15
Hogy mi lehet a pincében? Nem tudom. De mivel a "Lumen Étiole"-nak (Fény Csillag) is van köze a fényhez, mint a Fairy Law-nak és a Fairy Glitter-nek, talán ez lesz a harmadik nagy FT-es mágia. Bár ennek a neve nem "Fairy"-vel kezdődik... De az biztos, hogy elég fényes az a valami. Viszont Gildartz ábrázatából (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/16/ alul, jobbról a 2. kép) ítélve nem biztos, hogy ez valami teljesen pozitív dolog lesz. És Makarov is elég komor volt. Ugyanakkor a "...Fairy Tail igazi természete..." is elég elgondolkodtató volt. Lehet, hogy a Fairy Tail valóban őriz valamit és eredetileg pont ezért jött létre a céh...?

Szegény Gildartz... egyik csapás a másik után. Az álla még javában a földön a nagy kapu mögött látottak miatt, máris azt kapja az arcába, hogy ő lesz a következő mester. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/21
A két új sárkányölő, Rogue és Sting... Nekem nem tűnnek rosszfiúknak. Aztán majd elválik, hogy hogyan is éreznek a FT három sárkányölője iránt.

Elég furcsának találom, hogy Rogue elvileg Gazille tanítványa lett volna. A vas sárkányölőt nem éppen egy társas lényként ismertük meg. Plusz ez a tanítóskodás még a Phantom Lodnál töltött ideje alatt vagy előtt lehetett. Vagy esetleg ez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/14/ Nevet Hiszen itt egy mágiaiskolába szólt a meló, ahol tanárt kerestek és ott eltelt pár nap Luxus nagy berobbanásáig. És mit tudott volna tanítani mást, mint a saját mágiáját? kacsint Plusz Sting is ismerte Gazille-t, mert ugye tudja, hogy ijesztő alak volt.

Ha a neveket nézzük, akkor a fehér sárkányölő "fehéret" eszik, az árnyék sárkányölő meg "árnyékot"? Jó lenne egy RAW, hogy megnézhessem tényleg "fehér" és "árnyék" van-e odaírva...

Frosh és Lector meg valszeg az Edolasból kimenekített 100 tojás egyike. Bár még nem láttuk őket szárnyalni. Mosolyog
Előre látom, hogy ha találkoznak Happy és Lector rommá fogják oltani egymást... a két dumagép. Nevet
Frosh (frog? Nevet) meg Charle-t és Pantherlily-t fogja az őrületbe kergetni a két szavas "szerintem is" agyhalott monológjaival. Nevet Csak az nem jöjjön ki, hogy Mashima-sensei csinál egy szerelmi háromszöget az exceedek között. Előre sajnálom Charle-t és már most kapaszkodok az asztalba Happy esetleges reakciói miatt. ^^" ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 21:24:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!