24 máj 17, 10:03:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778195 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1725 Dátum: 11 nov 06, 15:36:38 »

Ha jól emlékszem akkor a történetben hét Dragon Slayernek kell lenni. Szerintem amikor mind előkerül azután indul meg a történet. Jelenleg még csak ötnél járunk így én még várok kettő megjelenésére valamilyen formában. Akár barát, akár ellenségek lesznek.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1726 Dátum: 11 nov 06, 16:09:58 »

Ah Nevet Lucy-nek mekkora "szíve" van Nevet Nevet http://mangastream.com/read/fairy_tail/99758498/9

Örülök, hogy végre Gildarts lesz a mester, már éreztem amikor lépkedtek lefele a lépcsőn, hogy ez fog történni. Mosolyog

Hát ezek a  macskák a sárkányölőkre vannak kattanva, mindegyiknek van egy, ez most véletlen?

Szerk.: Batai igazad van,volt valami ilyesmi, teljesen elfelejtettem már, régen volt Mosolyog De akkor is sok a macska is már Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 16:23:16 írta Chob » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1727 Dátum: 11 nov 06, 16:13:45 »

Még anno az edolas arc ban említették hogy az exceedek küldije az lett volna hogy meg öljék v csak elvigyék őket edolasba? nem tudom most pontosan, de gondolom ezeknek is ez volt a küldije, ergo ezért vannak velük.De kezd nagyon sok sárkány ölő lenni... naruto sharingan betegséget érzek xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1728 Dátum: 11 nov 06, 16:33:28 »

Most, hogy átolvastam még egyszer feltűnt még egy dolog nevezetesen Bisca és Alzack lánya.
A kis nekomániás mind a két képen (9. oldal, 11. oldal) Lillyvel foglalkozik.
Milyen jó, hogy Mashima még erre is gondolt.

A másik ami feltűnt, hogy Roguenak kardja van, ritka dolog a fegyverhasználat a sárkányölőknél.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1729 Dátum: 11 nov 06, 16:35:01 »

Ez el lett magyarázva, hogy semmilyen küldetés nem volt, csak charle örökölte anyja, jövőlátó képességét, és az agya pótolta a foszlányok közti részt, ezzel generálva a küldetést. Ezért nem tudott Happy sem semmit. Szpimplán csak véletlen, hiszem Gazilnek nem volt macskája egészen edolasig.

Viszont a másik dolog. Ha jól tudom a fordítás, a mangastream oldaláról történik. Feltételezem, hogy a nevek többségében egyben íródnak át. Jelen esetben az égi sárkány neve Grandine(naruto-kunon), viszont most a mangastreamen megjelent új név Grandina Van egy betű eltérés, a régi mangastreames kiadást nem tudtam előszedni az archivumból sajnos. Ha jó a megérzésem, akkor a Grandina, akiről szó van, az Wendy helyettese lenne, ezzel pótolva a 7 éve eltűnteket. Lásd most megjelent az új vas és tűz sárkány. De a nyakamat is ráteszem, hogy az új sabertooth céh, a sárkányölők gyűjtőhelye lesz, és feltételezem talán Cobra is a tagja. Bár ő lacrimás slayer, viszont az 5 alap tag biztosra sárkányölő erővel bírnak.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1730 Dátum: 11 nov 06, 17:00:40 »

Az Ogre azt kapta amit megérdemelt. Remélem nyomuk sem marad. Az Erza és Mirás kép nagyon adta. Nevet
Kíváncsi vagyok mi lesz a következő fejezetben a Kardfog? Lehet egy Balkan szerű szörnyeteg? Esetleg az első számú céh Fioréban? Vagy az X-men képregényböl ismert Kardfog átigazolt a Fairy Tailhez?  Nevet

Saját magamat idézem ikszdé. Tehát a Kardfog vagyis Sabertooth az első számú céh most Fioréban köszönhetően gondolom a két sárkányölőnek. Azt hittem mikor Roguet láttam először hogy a Zeref lesz, de nem. A Sting meg úgy néz ki mint Laxus és Natsu keveréke  Nevet. Sokkal szimpatikusabb mint Rogue( még egy emós kis g*ci?)
Kíváncsi leszek milyen sárkányölők ők valójában. Az hogy Fehér sárkány meg Árnyék sárkány nem mond sokat.
Rogue meg Gazille tanítványa volt. Tuti biztos hogy maradt benne valamilyen tüske azért amiért Gazille "elhagyta" vagy nem ért rá vele foglalkozni.

Doranbalt(Mest) meg átalakult az ifjú Berényi Miklóssá  Nevet. Még meg kell szoknom.

Lucy új haja is elnyerte tetszésemet. Juvia megint féltékeny ikszdé. A legjobb akkor is Pantherlily a színes képen. Nindzsá!  Nevet  ...És tényleg ott van Bisca ás Alzack lánya.

Grandinárol annyit hogy szerintem gyorsan fordítottak és Grandine-ról van szó. Többször voltak már átfordítások Vijeeter/Bijeeter, Reedus/Leedus, Biska/Bisca/Visca, Combolt/Conbolt/Convault, Alors/Aloze stb... Mindenesetre nem hinném hogy lenne egy másik ég sárkány hasonló névvel  Pontosan

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1731 Dátum: 11 nov 06, 17:11:44 »

sting nekem lyon bastion ra hasonlít inkább. Nevet de luxus és natsu is felfigyelhető benne, kérdésem az lenne, hogy sting az most nyomat egy  sárkány ordítást igaz? és vasnyilat eszik? elképzelhető lenne hogy ő is vas sárkány ? mint gazille?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1732 Dátum: 11 nov 06, 17:20:16 »

sting nekem lyon bastion ra hasonlít inkább. Nevet de luxus és natsu is felfigyelhető benne, kérdésem az lenne, hogy sting az most nyomat egy  sárkány ordítást igaz? és vasnyilat eszik? elképzelhető lenne hogy ő is vas sárkány ? mint gazille?

Elképzelhető hogy ő is vassárkány de azért fura lenne mert Rogueról írták hogy Gazille tanítványa, Sting meg Natsuval szeretne megküzdeni. Ez így ellentétes. Plusz minek még egy Vas illetve Tűzsárkány. Ha lacrimás, hanem vagy igazi sárkánytól tanulták feleslegesnek érezném. Egyenlőre annyit tudunk hogy Stinget Fehér Sárkényként, Roguet Árnyék Sárkányként említik.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 17:30:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1733 Dátum: 11 nov 06, 17:26:37 »

...kérdésem az lenne, hogy sting az most nyomat egy  sárkány ordítást igaz?

Ott csak kiköp/böffent egy darabot a nyílból legalábbis szerintem, az már más kérdés, hogy milyen elképesztő gyorsasága van annak a darabkának.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1734 Dátum: 11 nov 06, 18:05:59 »

Én nem tudom ezt hova tenni. Ha a fantázia történetekre gondolok akkor a fehér sárkány az ismereteim szerint a hó vagy jég sárkánnyal azonosítanám. (például Bleach Hoinmaruja) Tehát ilyen jellegű képességekre számítanék. Az árnyék sárkányt pedig úgy emlékszem, hogy a mélységgel és sötétséggel azonosítják, amelyek valamilyen ködöt és mérget részesíti előnyben amelynek gázai hallucinációkat, illúziókat okoz. Hogy milyen képességeket párosít melléjük a mangaka azt majd meglátjuk. Az biztos, hogy ha jeget használ a fehér, akkor nagyon fogja rühellni Natsu. Másrészt látunk már a történetben egy srácot aki szintén árnyékokat használt a harchoz.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1735 Dátum: 11 nov 06, 18:38:42 »

Egy szóval sem említik, hogy az a 2 lenne natsu meg gazille helyett és biztos nem poénból hívják fehér és árny sárkánynak, és sztem tuti igaziak nem alcrimások mert akkor nem lenne macskájuk:P Az egyetlen ami kcisit bekavar hogy ugye megeszi a nyilat... Viszont a kis asuka hogy rákattant már lilyre?Nevet:D

Mosz nétem meg már kijavították a fejezet végén grandine-ra a grandina-t... Ja meg igy jobban megnézve sting nem is eszi meg a nyilat csak leharapja majd kiköpi szal egyenlőre nem eszik vasat:P Meg elég keveset szerepel lisanna így eltöprengtem hogy mashima minek hozta vissza egyáltalán, hacsak nincsenek vele hosszútávú céljai, hogy egy szerelmi 3szöget hozzon létre lucyval meg natsuval, mert különben tényleg nem értem minek hozta vissza ha alig szerepel mert így felesleges volt szinte...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 18:54:17 írta Sammy Blaze » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1736 Dátum: 11 nov 06, 18:57:39 »

Gildarts elmegy erre a céhmesterek találkozójára és összedől a ház. Nevet A tanács hadat üzen a FT-nek és rájuk uszítják a kardfogakat... ennyi. Vagy az lesz, hogy simán rivalizálni kezdenek a sárkányölők.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1737 Dátum: 11 nov 06, 19:35:37 »

Egy szóval sem említik, hogy az a 2 lenne natsu meg gazille helyett és biztos nem poénból hívják fehér és árny sárkánynak

Csak Lector mondja, a fekete macsek! "It's the fire dragon and iron dragon". Felénk angolból magyarra fordítva eléggé vas és tűzsárkánynak néz ki a dolog, de meghagyom a lehetőséget, hogy jómagam hibáztam Mosolyog
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1738 Dátum: 11 nov 06, 20:31:46 »

Igen valóban ezt mondja, de ott van a grandine-os szöveg is aminek kitudja mi az értelme de biztos hülyeségből nevezték őket fehér és árny sárkánynak, szal passz hogy miért mondja de nem hinném hogy azért mert ők az új vas és tűz sárkány...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1739 Dátum: 11 nov 06, 22:50:30 »

Ha jól emlékszem akkor a történetben hét Dragon Slayernek kell lenni.

Én nem emlékszem semmi ilyesmire, ha találsz linkelj légyszi egy manga fejezet számot. Nem azt mondom hogy tévedsz , de szerintem belekeveredtél a sok hetesbe, amely valóban sok helyen szerepelt már a történet során de nemhinném hogy 7 sárkányölő lenne.

Tetszett hogy Gildartz lesz az új mester, eléggé fusztrált volna ha Macao marad, tekintve hogy nem túl erős mágus.

Naplózva


Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!