24 máj 17, 09:45:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #840 Dátum: 11 ápr 26, 14:05:27 »

Gildartz jó fej nem tudom miért nem mondta meg neki Cana anno(sőt lehet Gildartz tudja mi a szitu csak Cana nem vette észre és kimaradt a visszaemlékezéseiből Nevet ).
 A másik dolog ezzel a bónusz 2übertáp varázslattal amiből 1et még nem ismerünk a FT tuti erősebb mindennél a világon.

ui: Mavis mester szerintem Cana cicijeit is megnövelte nem csak a varázserejét. ikszdé
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #841 Dátum: 11 ápr 26, 14:44:55 »

És tényleg xD Valaki a mellekre koncentrál!:D
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #842 Dátum: 11 ápr 26, 17:35:10 »

Kana apja is érdekel, nekem Gildartz ugrott be elsőre, de az ugyebár kizárt. Olyan sincs, hogy Bluenote, mert akkor Kana elég nagy szégyen ránézve. ikszdé

Vagy mégsem. ikszdé Bakker, bakker, bakker. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. T.T Basszus, de ne már. Szomorú Komolyan, én majdnem sírva fakadtam, amikor olvastam. Még ilyet. Már csak abban bízom, hogy Gildartz közli, hogy lehetetlen, hogy az apja legyen bárkinek is. ikszdé Másképp nem bírom ezt ki. xD


Teljesen lehangolt ez a fejezet. A borító nagyon tetszett, Mashima kitett magáért. Volt kicsi Mira. *___* Szeretet Mondjuk arra kíváncsi lennék egy flashbackben, hogy Mira és Erza hogy lettek S-osztályú mágusok, de ahogy elnézem, meglehetősen fiatalon. Nevet És tuti egyszerre, mert másképp megbomlott volna a "ki az erősebb" dolog. Nevet


De nehogy már Kana gyakjon le mindenkit. Szomorú Az számomra teljesen kiábrándító lesz. A sztori elején szerettem a csajt, a mágiája is tök jó lenne, csak gyenge szegénykém, amit sajnálok amúgy. Ezek után igenis kiábrándítónak tartom, hogy hirtelen egy kapott erővel learatja a babérokat.


Kana amúgy mindig is bögyös volt, az uccsó képen a futás során gondolom ugrálnak a cickói, azért olyan nagyok. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 26, 17:36:27 írta Nikkie » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #843 Dátum: 11 ápr 26, 18:26:21 »

Na most Cana kezére került a tetkó amely gondolom a Fairy Glitter aktiválásához kell. Bluenote karján is valami hasonló van. Lehet hogy mivel őt csak ez a varázsige érdekli a harmadik már meg is van neki, a Fairy Lawal együtt tetkó formájában.

Cana és Gildartz esete ilyen lenne fordítot esetben:

Gildartz: Cana, én vagyok az apád!
Cana: Neeeeeeeeeeem!  Nevet

Charle látomásából is ki lehet pipálni a Cana sírós jelenetet. Már csak a sírni készülő Natsu hiányzik elvileg.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shikamaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #844 Dátum: 11 ápr 26, 18:38:41 »


De nehogy már Kana gyakjon le mindenkit. Szomorú Az számomra teljesen kiábrándító lesz. A sztori elején szerettem a csajt, a mágiája is tök jó lenne, csak gyenge szegénykém, amit sajnálok amúgy. Ezek után igenis kiábrándítónak tartom, hogy hirtelen egy kapott erővel learatja a babérokat.


Szerintem ettől nem kell félni   Neeem szerintem majd luxus fogja szétgyakni az egész GH-t vagy legalábbis Hádészt bár azt még nem tudom hogy, de nagyon mutogatták pár résszel ezelőtt Kanaról meg annyit hogy jó a fanserise Mosolyog (de azért kíváncsi leszek arra amikor elmondja gildarts-nak ikszdé)
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #845 Dátum: 11 ápr 26, 19:05:35 »

Gildartz: Cana, én vagyok az apád!
Cana: Neeeeeeeeeeem!  Nevet

Cana: Gildartz, én a lányod vagyok . Állj át a pia oldalára ! Nevet

Egyébként én arra tippeltem , hogy Cana Bluenote lánya .
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 26, 19:08:29 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #846 Dátum: 11 ápr 26, 19:06:10 »

Én már csak abban bízom, hogy majd a beszélgetés során kiderül, Gildartz terméketlen vagy impotens vagy mit én tudom. xD Így ezek után kíváncsi lennék Kana anyjára, gondolom majd Gildartz-nál látunk egy kis falshbacket. Nevet (Amikor is reményeim szerint közli, hogy félreértés ez az egész.) *.*

Amúgy tök jól megrajzolta Mashima a különböző korú Kanákat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 26, 19:06:55 írta Nikkie » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #847 Dátum: 11 ápr 26, 19:07:46 »

Számomra ez ilyen, hogy is mondjam lol fejezet volt Nevet. Kana, akárhonnan nézem számomra roppant szánalmas karakter, a puszta jelenléte irritál.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #848 Dátum: 11 ápr 26, 19:45:11 »

Azért nem gondolom, hogy Kana olyan nagyon gyenge lett volna, igaz erős se. Inkább hiányoztak belőle a valódi érzelmek amelyek most törtek fel a felszínre belőle. Szinte mindegyik FT mágusnál meglátható ez a jelenség, amikor az érzelmeik felszínre törnek akkor sokszorosára nő az erejük. Ez a legfontosabb jellemzője a FT mágusainak. Kana is ezért kapta most ezt az erőt mert a társaira gondolt.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #849 Dátum: 11 ápr 26, 20:15:41 »

Anno a Juvia és Kana vs. Fried esetén eléggé ki volt bukva, úgy érzem. Nevet Bár lehet, az még nem volt az igazi. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #850 Dátum: 11 ápr 27, 06:56:09 »

Azért Kanát ne egy Friedal kezdjük el összehasonlítani. Nevet Az utóbbi, ha kicsit megerőltetné magát, még Luxussal is partiban lenne. Lehet nem tudná legyőzni, de azért nem egy ütéstől kapna ki. ^^ (De ha valaki ezen akar elmélkedni, akkor azt a "Ki nyerne csatában?" témában folytassuk.)

Kicsit váratlan volt számomra, hogy Gildartz a piapusztító apja, de végül is "semmi jelentősége". Natsu is megmondta Luxusnak, hogy "a Fairy Tail az egyetlen család, amire szükségünk van". És ez most Kanának is leesett végre. ^^

A visszaemlékezésben külön tetszett, ahogy Luxus nyomott egy maflást Natusnak. Nevet És a Kana x Gray rajongók is kaptak egy kis pluszt. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #851 Dátum: 11 ápr 27, 07:13:55 »

OMG Ne mááár, miaz, hogy Gildartz Kana apja?! Hogy lehet 1 ilyen kitűnő (bolond xD) S-osztályú mágusnak, egy ilyen lánya...(nem nagyon bírom Kanát  Neeem) Ezt nem bírom ki...remélem tévhit  Ördögi Azonkívűl Kanának miez a SuperSaiyan erő.. Fairy Glitter..és ki kapja meg? Kana -.-' nehogy már ő legyen a superman és verjen le mindenkit..és ha ő lesz S-osztályú én itt helyben beverem a fejem a monitorba xD Számomra lehetetlen, hogy erősebb legyen mint Erza vagy Mira...
De ettől eltekintve érdekes volt a fejezet, a borító nagyon cuki lett  Nyelvesít Hmm engem is érdekelne, hogy zajlott le Erza és Mira vizsgája ha már olyan fiatalon S-osztályúak lettek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 27, 07:14:43 írta KiRaH » Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #852 Dátum: 11 ápr 27, 08:06:34 »

Ki kezdte el Friedhez hasonlítani Kanát? o.O Arról volt szó, hogy amikor Juvia feláldozta magát Kana miatt a Fried elleni harc során, akkor Kana eléggé bepipult, tehát a nagy érzelmi töltet megvolt, mégsem nyújtott annyira hű de brutál teljesítményt.

Bár lehet, ez most komolyabb dolog.

Az a KanaxGray nem nagy cucc volt szerintem. Mondjuk vicces volt látni a háttérben Macaót, aki mint édi kislányként tekint Kanára, X év múlva meg majd kikezd vele. ikszdé (Vagy fordítva.)

Elgondolkodtató egyébként, hogy ha tényleg ilyen fiatalon lettek Miráék S-osztályú mágusok, akkor ahhoz képest - főleg Erza, mert ugye Miránál kiesett 2 év - eléggé le vannak maradva fejlettség szintjén. Gondolom azért vannak SS-osztályú küldetések, mert előbb-utóbb az S-osztályú mágusokból is lehetnek SS-osztályúak. (Hasonlóképp képzelem el, mint a Narutóban chuuninból jouninná válást.) Persze lehet, hogy sok időbe telik, akkor meg nem szóltam. ikszdé Végül is, egy S is elég, legalábbis addig, amíg Natsu és Gray vagy Fried illetve Elfman S-osztályúak nem lesznek. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #853 Dátum: 11 ápr 27, 11:15:05 »

Természetesen nem úgy értettem. Hanem arra, amit írtál. ^^ Kanának látszólag még elég sokat kell gyúrni ahhoz, hogy, érzelmi töltet ide vagy oda, méltó ellenfele lehessen pl. Freidnek.

Persze, hogy nem nagy cucc a Kana x Gray, én is csak annyit írtam, hogy "egy kis plusz". ^^ Elég kevés olyan pár van, ahol alkalmanként az "egy kis plusz"-okon kívül több van. kacsint

Attól én nem félek, hogy Majd Kana fog zúzni a Fairy Glitter-rel. Vagy ha mégis, akkor is hamar átkerül valaki máshoz. Esetleg olyat tudok elképzelni, mint Gérard és a Romlottság Lángjának esete Natsu Dragneellel. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #854 Dátum: 11 ápr 27, 11:39:11 »

Egyetértünk, hacsak a Fairy Glitter nem egy önnádló akaratú varázslat amelyet egy ilyen módon megkapott személy egyszer képes megidézni majd utána szétoszlik. Hasonlóan mint Lucy amikor feltöltötték a fejébe a csillag varázslatot. Viszont a használatához kell egy idéző vagy katalizátor és ez most Kana lett. Másrészt azt el kell fogadni akár szeressük, akár nem, hogy Kana lesz az "S" osztályú. Szerintem eddig is az érzelmei gátolták meg abban, hogy az legyen. Nem gondolom, hogy csak az lehet "S" osztályú aki bitang erős. Nekik csak könnyebb a dolguk de nem gondolom, hogy ez közvetlenül feltétel. Ennyi erővel akkor a papi nem is indította volna el a vizsgán, hanem indított volna nála más, erősebb mágusokat. Ahhoz, hogy az lehessen kellenek a társai felé irányuló érzelmek is. Ez a többiekben megvolt de benne nem. Másrészt a feladat az volt, hogy megtalálják a sírt. Ezt pedig csak ő érte el és mint láthattuk Mavis el is fogadta. Mellékesen szerintem Mavis sírja még így sem fogadta volna el, ha nem törtek volna ki belőle az elfojtott érzelmei a társai iránt, pontosabban a FT közössége iránt.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 27, 11:55:14 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!