24 máj 17, 10:02:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778195 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #360 Dátum: 10 dec 27, 19:34:11 »

ha az egész szigetet valaki felgyújtaná és elszívná szerintem le tudná nyomni hadest
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #361 Dátum: 10 dec 27, 19:43:49 »

Natsut és Erzát nem szabad leírni, főleg akkor ha megtudják, hogy mi történt az öreggel. Ők úgy tekintettek rá mint az apjukra. A düh pedig nagyon felkorbácsolja az erejüket, főleg Natsuét. Ő pont olyan személy akinek az érzelmek korbácsolják az erejét egyre magasabbra. Nem csodálkoznék, hogy olyan tűzsárkányt láthatnánk tőle amilyet még eddig sohasem. Másrész van egy olyan érzésem, hogy Natsu új tűztípust fog begyűjteni.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #362 Dátum: 10 dec 27, 20:40:32 »

hát az uj fordítások nagyon komolyak voltak xD
Lisana visza tért! és Lilly nagyon komoly kis macskaként xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #363 Dátum: 10 dec 27, 21:36:49 »

Amúgy  Natsu miért ne tudna kárt tenni Hadesban? Volt már sötét céh mesterrel dolga, és ha azt megverte, akkor itt is tudna meglepetést szerezni, igaz, hogy Hades kenterbe verné  Zero-t.
Nem Natsu győzte le.
Natsu és Gérard. kacsint
Ha ott nincs Gérard feltápoló mágiája, akkor Natsut ugyanúgy szétszedi Zero mint legelőször.
De ezen a szigeten most nincs ott Gérard...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #364 Dátum: 10 dec 27, 22:27:10 »

Viszont van valaki más, elég baljóslatú képességgel aki pont Natsuval próbál dűlőre jutni. Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #365 Dátum: 10 dec 27, 22:42:33 »

Mira és Erza egyedül, akik mennének ellene valamira, bár, amilyen könnyedén elintézte Makarovot, sztem ők se húznák sokáig.
Ide biz' Luxus báttya kell. Nevet Vagy még Gildartz jöhet szóba, ha ő is visszajön.
Oké, hogy Mira Friedet (vagy kit már rég volt^^") legyözte, de hát...
Luxus báttya? O_o  ... hol maradtam én le... van testvére?
Kiváncsi leszek ki gyüri le Hádészt
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #366 Dátum: 10 dec 27, 23:00:59 »

Luxus bátyja ??  huu mikről maradtam én le  Nyelvesít
Jó lenne ha Luxus megjelenne , de úgy tünik kicsit messze van , viszont ami szép lenne ha Mavis alkotna valamit , biztosan nem jó szemmel nézi hogy Hades dark guildes lett és el akarja púsztitani FT.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #367 Dátum: 10 dec 27, 23:08:46 »

Szerintem úgy értette a "báttya" kifejezést, mint amikor te mondod a szomszédnak, hogy jó napot pista bá.
Vagy amikor köszöntök egymásnak haverokkal "szevasz báttya".
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #368 Dátum: 10 dec 28, 01:34:57 »

heonál a pont, Luxusnak tudtommal nincs testvére, csak hülyéskedésből tettem a neve mögé ezt a jelzőt.xD



Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #369 Dátum: 10 dec 28, 08:38:31 »

Igaz, hogy Gerard nincs ott, de van helyette: Gray, Loki, Erza, Mira, Gazile, és ha még luxus is feltűnik, vagy az a fura köjök, akkor lehet, hogy Hades meg lesz szívatva.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #370 Dátum: 10 dec 28, 12:17:27 »

Én a sárkányok megjelenésére várok. Elvégre így hogy már Zeref neve is felmerült időszerü lenne hogy előbujjanak.
Naplózva


paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #371 Dátum: 10 dec 28, 14:23:54 »

Én a sárkányok megjelenésére várok. Elvégre így hogy már Zeref neve is felmerült időszerü lenne hogy előbujjanak.

http://fairytail.wikia.com/wiki/Oraci%C3%B3n_Seis csak a hitetlenek kedvéért megkerestem azt ahonnan az infó van, már jóval az animés arc kezdete előtt is így volt írva.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #372 Dátum: 10 dec 28, 14:27:56 »

Igaz, hogy Gerard nincs ott, de van helyette: Gray, Loki, Erza, Mira, Gazile, és ha még luxus is feltűnik, vagy az a fura köjök, akkor lehet, hogy Hades meg lesz szívatva.
Igen, de én Gérard-t arra értettem, hogy ő az, aki a legjobban tudná táplni Natsut, hiszen róla volt szó. Mert neki az alaperejével, mégha mérges is, Hades ellen, aki egy karcolás nélkül bedarálta Makarovot, esélye sincs. Már Gildartz ellen is láthattuk, hogyha nem kap vmi pluszt, vagy külső segítséget, akkor nem rúghat labdába a keménymag ellen.

Persze, Azuma támadásait megeheti, de azt a pluszt fel is kell akkor ellene használnia, amit úgy szerez, hogy legyőzhesse... ha legyőzi.

Én is azon vagyok, hogy vagy a Zeref nevezetű kölyöknek, vagy a sokat emlegetett 1. mesternek lesz köszönhető Hades bukása... habár, hozzá kell tennem, nem feltétlenül szükséges Hadest itt most legyőznie valakinek. A Fairy Tail is kikaphat, az emost pedig elviszik, Hades pedig győzelmet arat. Utána a G.H. eltűnik egy időre.

Mondjuk én szívem szerint, egy Luxus vs Hadest szeretnék, hogy megbosszúlhassa a nagyapját. Persze Hades nem kispályás, de ki tudja, lehet a száműzetése alatt tanult pár új trükköt Luxus...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 14:29:27 írta Den » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #373 Dátum: 10 dec 28, 14:36:09 »

Kérnék egy kis magyarázatot: Natsu amikor előhozza a sárkány erejét, az olyan erős mint egy igazi sárkány nem?(arra a sárkányra gondolok, amikor ténylegesen sárkány lesz a kinézete) Na most ha igaz, amit mondott Gildartz, akkor egy sárkány lazán bedarálhatta volna. Akkor Natsu, aki elvileg sárkányok ölésére lett "kiképezve,, meg se karcolta? Pedig már magától is előhozta a sárkányt az edo-s részek alatt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #374 Dátum: 10 dec 28, 16:29:24 »

Natsu még közelében sincs egy igazi sárkány erejének. Legfeljebb a kaparja a felszínt amikor ilyen jellegű támadást használ. Ezeket láthatunk eddig amikor rövid időre megjelent a sárkány. Akkor lenne azon a szinten ha tartósan feltudná venni annak formáját és annak erejével tudna harcolni és nem egy-egy támadás erejéig.

Ha belegondolsz, korábban volt róla szó, hogy Natsu az érzelmek hatására növeli a mágiájának erejét és pont ezért veszélyes mindenkire nézve. Másrészt az ereje attól is nő, hogy különböző típusú lángokat kell összegyűjtenie, hogy megkapja a végső lángjának típusát. Ha jól emlékszem az alap lángtípushoz eddig kettő fajtát szerzett/kapott meg. Kíváncsi lennék a többi típusra is. Nem csodálkoznék ha itt a szigeten valahogyan begyűjtené a következő fajta lángot és Hades ellen használná mivel szerintem neki kell vele harcolnia (mégis csak ő a fő-főszereplő). Lehet, hogy nem egyedül de neki kell bevinnie a végső lökést.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!