24 máj 19, 01:11:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779800 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #180 Dátum: 10 okt 16, 19:32:27 »

Gildratz hát lehet anno ő is mázlista volt és csak átcsúszott az s-osztályú válogatón Nevet Lehet a varázslata ilyen természetű elvégre a "valamik" összetörése bármikor bekövetkezhet, ezért ürítették ki neki az utcákat.

A kis Natsuktól hiányoltam a ki az erősebb közülünk szövegelést és a bunyót, plusz Happy ott áll és nézi mi történik használhatná a segítségét ha már csapat társak...

Erza és Mira meccse nem érdekel, viszont
- Gray és Loki vs. Wendy és Mest
- Gray és Loki vs. Levy és Gazille
- Wendy és Mest vs. Levy és Gazille
az utolsó egész jó lenne Nevet és amikor kezdődik a második kör Natsu hullafáradtan liheg Grayék pedig beoltják. hogy ők jöttek az üres úton Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #181 Dátum: 10 okt 16, 21:48:36 »

Nemtom ez a sok kicsi Natsu nekem nem nagyon jön be!
Nem vagy egyedül, szerintem is nagyon gagyi ez így.xD
Úgy tudtam, mikor Natsu szétesett, hogy itt majd felállnak és feszítenek meg minden... nah mind1, remélem kikap és kiesik. Nevet

Lisana erejéről és hasznáról is ennyit... Nevet
Árrad belőled a szeretet ez iránt a karakter iránt. Nevet
Mikor nyitod a fanklubbot neki?


Innen egyébként már tök egyértelmű szerintem, hogy Gray vs Levi lesz, már az elejétől lehetett sejteni, hogy Mesték mennek majd a szerencsés úton.
Habár szívesen megnéznék egy Mest és Wendy vs Levi team vagy Gray team csatát. Nevet

Juvia meg Elfman valszeg kiesik, hacsak nincs valami csavar ezekben a harcokban, mint amiket Chakra is említett...

Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #182 Dátum: 10 okt 16, 22:11:08 »

Miért vagy benne olyan biztos, hogy Wendyék választották az üres járatot? Hmm?

Simán lehet, hogy Levyék. Fifty-fifty.

Grayt és a GazillexLevy párost szeretem, szóval essenek ki Wendyék. Lesütöttszemek

Vaaaagy... Ha Natsu veszít Gildartz ellen, akkor már nem ciki, hogy Gray kikap Levy vagy Mest ellen. Talán kevésbé lenne ciki, ha Mestéktől kapna ki. Bár én nem tartom nagyra Wendyt sem, azért mégiscsak Sárkányölő, Mest meg majdnem győzött tavaly.
Bááár, Levy meg okos. Gray meg Loki, egyik sem az eszéről híres. xD Nehéz ez... xD


Lisana fanklubot, én? Haha. A nap vicce. Nevet Meghagyom Dancsának. Nevet Én maradok (Natsux)Lucy-párti. :3 <3
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #183 Dátum: 10 okt 16, 22:25:44 »

Onnan, hogy nekik szurkolok.
Ez már alapból egy üres járatot ér nekik. Nevet

Gray-jék meg szerintem hozzák majd a meccset Levy és Gazille ellen, nem lesz könnyű, de összeségébben szerintem jobbak.

Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #184 Dátum: 10 okt 16, 22:36:27 »

Én úgy gondolom, hogy Gazille kb. Gray-jel lehet egy szinten, Levy meg Lokival. Pluszban Levy még egy kis zseni is. Hát... Nem vagyok benne olyan biztos, hogy Gray-ék nyernek...

Ha ez a 2 csapat harcol egymás ellen, akkor valószínűleg olyasmi helyzet lesz, mint a Kana - Fried meccs. A szerencsén fog múlni, hogy ki jut tovább, meg azon, hogy melyik csapat tagjai tudnak jobban összedolgozni. Így viszont Levy és Gazille jobban kiegészítik egymást, erő szempontjából. Bár az is igaz, hogy Loki erejére nem emlékszem. xD

De ezen úgysem kell filóznunk, mert Levyék kapták az üres járatot. Blöeee

(De mivel mi itt jól elvitázunk, szinte tuti, hogy Grayéké az üres járat, meg egy Gazille&Levy vs. Mest&Wendy harc nagyobb meglepetést is tartogatna mindkét fél részéről.) Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #185 Dátum: 10 okt 17, 09:57:01 »

Ha DS favorizálás megy akkor Natsu nyer, Mesték mennek a csendes járaton és Leviék legyőzik Grayéket és megint marad a 3 DS , amit kicsit már unok.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #186 Dátum: 10 okt 17, 14:51:25 »

Gyáááá... Szegény EverGreen és Elfman... ikszdé
Ennél már Gildartzzal is jobban jártak volna. ^^" MiraJane "Sátán Lélek" Take Over-e nagyon táp. Erős, gyors, tud repülni, és hatalmas mágikus ereje van... Bár EverGreen is tud repülni, de Mira kicsit jobban bírja az ütéseket (lásd Mira vs Fried harcot).  ^^" De azért nem ásnám el őket, mert Elfman "Szörny Lélek" Take Over-éről szinte semmit nem tudunk azon kívül, hogy erős és jó a szaglása. Nevet Továbbá neki is van több Take Over-e is, hiszen Sol (Elemi négyes, monoklis csákó) ellen is többféle kart használt. kacsint

Natsu viszont könyékig nyúlt a lekvárba és félő, hogy pofával fog beleesni. ^^" Az eddigi harcaiban szinte mindig erővel győzött. De ez itt nem fog menni. Hiszen Gildartz fél kézzel(!) szó szerint a földbe veri őt. ^^" És ha fél kézzel így elkeni, akkor kettővel mire lehet képes... Nevet Másik hátrányos tényező, hogy látszólag az öreg is közelharcos...
A sok kis Natsuhoz nincs hozzáfűzni valóm. Poén. Nevet De lehet pont ez fog segíteni, a "sok lúd disznót győz" elv alapján. ^^

Az Erza vs Lisanna&Juvia harc kicsit "no comment" a számomra. Lisanna ari kari, de eddig nem nagyon mutatta meg, hogy harcosnak való. ^^" Juvia erős lenne, de egyedül Erza ellen nem sokat ér. Főleg, hogy Titánia látszólag tisztában van az Eső-asszony képességeivel.

A többiekről egyelőre nem nyilatkozom. Meglátjuk, hogy alakulnak...
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 17, 14:51:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #187 Dátum: 10 okt 17, 20:17:22 »

Nagyon mókás fejezet volt. Szegény Elfman xD. Lisanna valóban nem ért sokat. A pici Natsuk rohadt viccesek kíváncsi vagyok még is mihez kezd főleg, hogy Gildartznál nem sok vizet zavart eddig érdekesnek tűnik Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #188 Dátum: 10 okt 17, 21:07:51 »

Teljesen mindegy mert ha igazán komolyan vennék, akkor egyik sem jutna át aki velük harcol. Éppen azért mert ők már "S" osztályú mágusok. Itt csak az erejüket vagy az eszük járását akarják felmérni. Akinél úgy gondolják, hogy elég erős vagy elég okos esetleg kitartó azt engedik tovább haladni. Nem csodálkoznék azon ha a Fairy Tail első mesterének a szelleme még élne vagy érzékelne és ezek alapján dönti el, hogy ki alkalmas az "S" osztályú rangra.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #189 Dátum: 10 okt 23, 17:28:27 »

Megérkezett a következő rész. Na én az ilyen részeket tartom epic manga fejezetnek.  Baromi jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 23, 17:38:27 írta rini67 » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #190 Dátum: 10 okt 23, 18:28:21 »

Ez így teljesen korrekt rész lett. Jövőhéten 3 új rész  wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww  bow  Nevet
Jó lenne látni végre natsut edzeni , ha már jön egy kis jellem fejlödés.
Baromi jó lesz ez a rész animéban.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 23, 18:30:15 írta Banzai » Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #191 Dátum: 10 okt 23, 19:06:10 »

Gildratz hát lehet anno ő is mázlista volt és csak átcsúszott az s-osztályú válogatón Nevet

hát asszem, ez mégsem lehet Nevet
imádtam ezt a fejezetet, minden a helyén volt, onnantol kezdve, h gildartz nem szerencsétlenkedett sokáig a kis natsukkal, egész odáig ahogy átengedte natsut  Pontosan
és az, hogy lett tartva egy kis gildartz erődemonstráció számomra nagyon kellett, mert engem nagyon érdekelt mit tud a fairy tail legerősebb mágusa (makarovon kívűl persze, bár ezek után ki tudja Mosolyog )
és bár az nem derült ki teljesen, hogy mit tud, de az igen, hogy mért örvend ekkora megbecsülésnek a céhben a varázsereje miatt.
úgy láttam mindenkinek van választottja, hát én most kijelentem, hogy natsunak kell S-osztályúvá válnia, vagyis ezt most nyilván nem igy kell érteni, de én neki szurkolok Mosolyog
meg amugy talán mesten kívűl mást nem engedett volna tovább gildartz sem... (esetleg friedet... Gondolkozik )
és jövőhéten 3 fejezet, húha Ohh My God Nevet mi most nagyon el vagyunk kényesztetve, persze nemcsak mennyiségben, hanem minőségben is Mosolyog
de jó lenne ha kishi is ilyen epic fejezeteket gyártana mostanában a narutonak, havonta lévő szünetek helyett (ok, lehet arrol nem ő tehet)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 23, 20:59:35 írta MiNamikaze » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #192 Dátum: 10 okt 23, 21:09:08 »

Szerintem kicsit nyálas lett a vége, de a jövő heti 3 fejezet már tényleg isteni lesz. Minden mangába beleférne 3-6 havonta 1-1 ilyen tömeges kiadás Hümm-hümm
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #193 Dátum: 10 okt 23, 21:45:52 »

Hát Gildartz szabadjára engedett némi mágikus erő... ikszdé
Szóval Natsunak van még hová fejlődni. ^^" De hát ez várható is volt. Ha itt teljesen komoly bunyó lett volna (legalábbis Gildartz részéről), akkor Natsut gyufásdobozban viszik haza. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #194 Dátum: 10 okt 23, 21:53:47 »

Azért legalább Gildartz megmutatta, hogy mi a különbség egy "S" osztályú és egy azt hiszem hogy "S" osztályú vagyok szint között. Szintén örülök annak, hogy Natsu észrevette ezt a különbséget és elfogadta a vereséget. Most már láthatta valójában, hogy hová kell fejlődnie a jövőben. Mellesleg azt sejtem, hogy pont ezért Natsu nem is fogja akarni megszerezni az "S" szintet egyenlöre mert látta , hogy milyen különbség van közöttük.

Ami külön tetszik, hogy külön utat biztosítottak a szerencse számára is. Tehát elfogadják annak lehetőségét, hogy legalább olyan fontos tényező a szerencse mint az erő útja. Azt mondjuk eddig is sejtettük, hogy az ellenfelek illetve a vizsgáztatok csak felmérik az ellenfelek igazi erejét és ha megfelel akkor tovább engedik őket. Remélem a többi vizsgáztató sem csak szórakozik majd velük mivel a saját életük a tét mint "S" osztályú mágusok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!