24 máj 19, 00:52:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779780 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #165 Dátum: 10 okt 09, 19:44:56 »

Vicces rész volt Nevet csak kicsit idegesített, hogy Friedék visszafogták magukat és Lucyék így nyertek :/. Viszont most Natsu harcára kíváncsi leszek ígéretesnek néz ki.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #166 Dátum: 10 okt 10, 01:12:02 »

Cana olyan messze van az S rangtól mint Észak Korea a demokráciától .
Gildratz és natsu na ez már szép lesz, dilemma ha 1 perc alatt lecsapják Natsut akkor az uncsi ha meg nem akkor Gildratz okozz csalódást.
 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #167 Dátum: 10 okt 10, 15:48:38 »

Ez a rész... Nevet
Fanservice, fanservice, fanservice.
...

És? Nevet Ez legalább megint kezd "Fairy Tail" lenni. Az Edolasos részeknek nekem csak az eleje tetszett, a vége felé már nem jött be annyira. Most legalább mindenki hozza a saját, idióta formáját. ikszdé

Kana erejéről nem sokat (semmit?) sem tudunk. És őt sem egy Bixlow-val vagy egy Frieddel szemben kellene először harcoltatni. Nevet Annó Friedet MiraJane-en kívül más nem nagyon tudta volna legyőzni, mivel csak az animében vannak olyan hül'eségek, hogy Natsu meg Luxus repkedve(!) harcol a katedrális felett. -.-"

De Natsu jól belenyúlt a lekvárba. ikszdé Ennél már csak az lenne "rosszabb", ha magát Makarovot kapta volna. Nevet De azért én nem tartom esélytelennek. Ha komolyan veszi a csatát és nem szeleburdiskodik, akkor lehet esélye. És az sem elhanyagolható, hogy bár Gildatz (elvileg) Makarov után a legerősebb, de jelenleg a bal keze és bal lába csak protézis. ^^
És van egy olyan sejtésem, hogy az S-osztályú mágusokat nem kell legyőzni. Egyszerűen csak meg kell mutatniuk az erejüket, és ha az adott S-osztályú mágus úgy ítéli meg, hogy elég erősek, és jó harcosok, akkor tovább mehetnek. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 10, 15:50:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #168 Dátum: 10 okt 10, 16:19:24 »

Nem is írtam, hogy számomra ez gond.  Nevet
Amúgy, ha már megemlítetted Makarovot őt speciel egy ilyennel biztosan lenyomták volna.

Kíváncsi vagyok a Natsu vs. Gildartz meccsre elvégre mindketten pusztító mágiát használnak az biztos, hogy vagy nagyon gyorsan vége lesz vagy kő kövön nem marad.
Mondjuk az jellemző lenne, ha a sziget feletti szigetet annyira szétvernék, hogy leesne.
Ami igazából a legjobban tetszett a fejezetben (persze a lányokon kívül) az Happy feje mikor meglátta, hogy ki lesz az ellenfelük.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #169 Dátum: 10 okt 10, 19:03:14 »

Én nagyon nem erre számítottam... kapásból vártam egy képletet ami semlegesíti minimum az egyik lány varázs erejét meg azt, hogy ezt meg is rajzolják Szomorú és utána szétlövik a csajokat a bábok. (Így azt kell, hogy mondjam új útválasztás kéne! egy ilyennel elintézni, hogy ellenük nem akartak komolyan harcolni.. favoritok így buknak ki az első körben.)

Gildartz "fő" mágiája lehet nem hat emberekre(elvégre összetörnek a dolgok amihez hozzáér és hogy nézne az ki ha Natsu összetörne Pojén) vagy az is lehet, hogy nem tud majd Natsuhoz érni, mert Hapyvel körbe repked és úgy támadja a falábút.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kacsi-Sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

A Sötétség Mosógép Szagú Hordáinak Vezetője


« Válasz #170 Dátum: 10 okt 10, 22:08:22 »

Kíváncsi leszek erre a Gildartz vs Natsu-ra meg arra hogy ki lesz az a srác aki egy érintéssek ölni tud
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #171 Dátum: 10 okt 10, 22:15:55 »

Kakesz:

Ó, amikor először láttuk Gildarzot, akkor fél kézzel a plafonba kente Natsut. Nevet Szóval nem hiszem, hogy a "Zúzás" nélkül túlzottan meg lenne szorulva. ikszdé

Kacsi:

Sőt, még hozzá sem kellett érnie semmihez, elég volt a közelsége (a mágikus erejének kisugárzása...?). o.O
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #172 Dátum: 10 okt 16, 14:25:53 »

Kijött a manga és elég érdekes a helyzet. Már csak 3 csapatról nem tudjuk melyik járatban vannak és ,hogy ki választotta a csendes utat. Gildartz meg nagyon jól nyomta amíg......   Natsunak jött a mázli Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 14:26:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #173 Dátum: 10 okt 16, 14:56:15 »

Tényleg érdekes párok jöttek össze. Kár, hogy a harcok nincsenek részletesebben kidolgozva. Most sajnálnom kellene Elfmant vagy szerencsésnek kellene éreznie magát? Nevet
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #174 Dátum: 10 okt 16, 15:03:02 »

hűű...
hát sztem juviáék tényleg ki fognak kapni, de natsu tuti lehozza vhogy ezt a harcot...
mondjuk azt el tudom képzelni ahogy megrohamozzák a kis natsuk gildartzot 0 eredménnyel, de aztán szépen lassan ahogy vissza alakulnak már egyre hatásosabban. ettől mondjuk még nem nyerne, lesz itt még vmi csavar...
az elfman mirát már én is irtam, annak pedig örülök, h a juvia grey nem jött össze mert az is ilyen visszafogott harc lehetett volna.
azt asszem még tartom h mesték mentek a csendesbe, de ha levi alkotott vmi nagyon okos (vagy szerencsés?) döntést akkor akár ők is lehetnek ott. persze ha a két ds egymás ellen menne az se lenne gyenge, szal elbizonytalanodtam Mosolyog Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 15:04:02 írta MiNamikaze » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #175 Dátum: 10 okt 16, 15:18:19 »

Nemtom ez a sok kicsi Natsu nkem nem nagyon jön be! De maga a rész az jó volt. Kúl
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #176 Dátum: 10 okt 16, 15:47:56 »

Belecsaptak a lecsóba rendesen , én pont röhögtem a kicsi Natsukon.
De kiváncsi vágyok mi történt Gildratz varázslatával .
Erzá megint felvett új páncélt , semmi meglepő , inkább uncsi.
Áhh Mira  Nevet jó látni téged újra.  Ördögi
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #177 Dátum: 10 okt 16, 17:15:28 »

Egyetértek, Banzai! Nagyon bíztam benne, hogy Mira sem engedi át egykönnyen az ellenfeleit, és láthatjuk a Take Overjét. Pirul Imádom ezt a Mirát. (L) xD
Amúgy, szinte gondoltam, hogy valamelyik tesóját fogja megkapni. Nevet


Erza meg csak f*ngassa meg Juviáékat. Kúl Lisana erejéről és hasznáról is ennyit... Nevet


A kicsi Natsuk, istenem, de édesek. *.* Nevet Olyan jót röhögtem rajtuk, mint amikor először láthattuk az összement PantherLilyt. Nevet Amúgy Gildartz hogy a túróba lehetett S-osztályú (vagy ő már SS-osztályú? nem emlékszem...) mágus, ha képtelen kontrollálni az erejét? O.O


Szóval a hiányzó meccs lehet:
- Gray és Loki vs. Wendy és Mest
- Gray és Loki vs. Levy és Gazille
- Wendy és Mest vs. Levy és Gazille

Hmm... Nem is tudom... Az a baj, hogy ha Natsu megnyeri Gildartz ellen a harcot (már pedig szerintem meg fogja), akkor úgy lenne igazságos, ha Gray is továbbjutna. Viszont Mest titokzatossága miatt meglehet, hogy ők jutnak majd tovább. Ez alapján a logika alapján pápá, Levy. Byebög

De érdekes lenne a 2 Dragon Slayer között is a csata. Bár, hogy őszinte legyek, azt tudom a legkevésbé elképzelni. Már csak azért sem, mert nem hinném, hogy Gray harc nélkül jutna tovább.

Legyen az első meccs. Kúl Igaz, hogy kíváncsi vagyok Levy erejére is, de előbb legyünk túl Mestéken. Hajrá, Gray! Kúl
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 17:16:42 írta Nikkie » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #178 Dátum: 10 okt 16, 17:58:50 »

Jah, valószínütlen, hogy harc nélkül jusson tovább Gray....
Jah, és hogy hogyan lehet S osztályú Gildratz... senki nem mondta, hogy követelmény a mágia pontos irányítása... ha a harcra hegyeződik ki a dolog...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #179 Dátum: 10 okt 16, 18:56:08 »

Jó, de azért csak tudja már kontrollálni. Technikai KO Így könnyen bajba sodorhatja a társait, ha csoportos küldetésen vesz részt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!