24 máj 19, 01:27:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779815 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #150 Dátum: 10 okt 03, 12:55:03 »

Én nem féltem Kana-Lucy párost. Mindketten harcoltak már velük így tudják, hogy mire képesek de a legfontosabb, hogy  FORTUNA  Lucyék pártján áll.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #151 Dátum: 10 okt 03, 13:12:20 »

Hát Natsu nagy valószínűséggel belesétált az üres járátba, kiváncsi leszek milyen fejet fog majd vágni:D
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #152 Dátum: 10 okt 03, 20:18:22 »

Gray Szeretet ________________________ Szeretet
Jó nagy korsó kellett, hogy eltakarja a micsodáját. Kiröhög xD


Végre, újra izgatottan várom a következő fejezetet! Az előző arc nem tetszett, csak átfutottam mindig a mangát. Sokszor el is gondolkodtam, hogy én tényleg jobban kedveltem ezt a mangát, mint a Narutót?! O.O
Most végre rájöttem, hogy igen, volt ilyen időszak, és most kb. megint ugyanígy érzek. Nagyon örülök, hogy Hiro Mashima visszatért a régi kerékvágásba, és a tőle megszokott színvonalon alkotja tovább az FT-t. Mosolyog


Még mindig Levynek szurkolok. Annyira aranyos volt, amikor Gazille rátámaszkodott. Szeretet
Az a megérzésem, hogy ők választották a harc nélküli zónát. Gondolkozik


Remélem, Mirajane is hozza a formáját, és jól megf*ngatja az ellenfeleit. Nevet Bírnám, ha pont a Juvia - Lisana csapatot kapná. Nevet


Gondolom, Wendy és Mest fogják Gildartzot kapni, mert hármójuk közül egyedül Wendy erejét ismerjük, így érdekes lenne a harc - persze lehet, hogy tévedek...


Az lenne ésszerű, ha Friedék nyernék ezt a párbajt, szerintem erősebbek, mint Kanáék. Bár, a franc tudja. Lehet, hogy ha összefognak a lányok, akkor nyerhetnek.


Vaaaaagy... Ha Levyék Mirajanenel küzdenek meg, de ő nem ad bele mindent, akkor is megvan az esélyük a győzelemre. Gondolkozik


Te jó ég, mennyi lehetőség. Technikai KO Kíváncsi leszek, mikor lép a színre az emós csávó. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 03, 20:19:47 írta Nikkie » Naplózva
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #153 Dátum: 10 okt 07, 21:32:23 »

Szerintem Natsu Erza ellen megy :/ nem tudom nekem ahogy megláttam ez ugrott be először hiszen az a lehető legjobb alkalom Natunak hogy legyőzze Erzát .Amit mellesleg már régóta akart hiszen mondták hogy egy évvel ezelőtt Erza laposra verte :D most hogy S-osztályú mágusrangért megy jó alkalom arra hogy harcoljanak :)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #154 Dátum: 10 okt 08, 19:41:48 »

Nem lesz itt Erza vs Natsu. Vagy ha lesz is, tuti nem rogyásig fog menni, mert közbejön valaki. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #155 Dátum: 10 okt 08, 20:24:35 »

A Fairy Tail manga melyik napokon szokott megjelenni? Mert már nagyon várom az új részt Hümm-hümm
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #156 Dátum: 10 okt 08, 20:26:22 »

Az utolsó három rész szombatonként jelent meg. Legalábbis én szombat esténként szoktam találkozni vele angolul.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 08, 20:28:14 írta rini67 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #157 Dátum: 10 okt 09, 17:59:25 »

Az első meccs a szerencséseké. Natsu viszont  keményen belehúzott.

Kijött a manga.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 18:16:09 írta rini67 » Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #158 Dátum: 10 okt 09, 18:41:02 »

hát ez a rész...
engem meglepett gildartz, de örülök neki mert natsu valahogy túl fog jutni rajta (ha hihetünk charle víziójának), és pillanatnyilag erre nem látok semmilyen esélyt, ha gildartz tényleg olyan erős mint ahogy eddig azt hallottuk róla, vagyis a következő fejezet nagyon érdekesnek ígérkezik... Pojén
a szerencsés harc nem nagyon tetszett, mert ha canát már ötödszörre jelölték, akkor én egy kicsit erősebb varázslatokat vártam volna tőle (még akkor is ha ez csak egy bemelegítő harc volt), hisz ha lucy nincs ott, akkor ő simán kikap bixlowtól (vagy legalábbis nagyon úgy tünt, hogy ki fog)
az már sztem is biztos h mest megy a csendes járatban, és sztem egy elfman vs mirajane, és egy gray vs juvia is kinéz már...
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #159 Dátum: 10 okt 09, 18:47:26 »

Lucy és Cana harca szerencsére véget ért, de Friedék nagyon szégyenek voltak! A kövi rész viszont nagyon jónak igérkezik! Ördögi
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #160 Dátum: 10 okt 09, 18:54:57 »

Ha Gildartz és a többiek igazán komolyan vennék ezt a harcot akkor keveseknek lenne esélye tovább jutni. Ezen a szinten ahol most Natsu áll semmi esélye nem lenne ellene. Mondjuk Mest-ről nem tudunk eleget ehhez.

Nem mindig az erős varázslat a jó megoldás. Kana nagyon jól lereagálta Fried "perverzitását". Moccanni sem tudott a lányok ölelésében és ezzel ki is ütötte magát a csatából. Lucy viszont hozta a tőle megszokott mindent elsöprő Aqariust immár sokadszorra. Ez is azt mutatja, hogy a komolyabb csillagszellemek hasonló erővel bírnak és nem mindig kell Leora hagyatkozni. Ez a csata is azt bizonyítja, hogy őket a megfelelő helyen, időben és feladatra kell használni.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #161 Dátum: 10 okt 09, 19:00:02 »

Már miért lettek volna szégyenek? Hmm?
Fried is megmondta, hogy ha akar, sokkal komolyabban is harcolhatott volna és akkor enyhén alázzák be a két csajt.
Egyszerűen csak ezt tartotta helyesnek, hogy így törlessze az adósságát, azzal, hogy hagyja magát legyőzni.
Én inkább MiNamikaze véleményén vagyok, itt Kanáék voltak a nagyon szégyenek, Bixlow egyedül verte őket, pedig már ötödjére indul...

Ha ezek után a történet miatt Kana kapná meg végül a S-osztályú rangot, enyhén lenne gáz. Még Bixlowot se bírja helyretenni, ilyenek mellett mint Erza, Luxus, Mistgun, akik igazi S-osztályú mágusok, az ereje még viccnek se jó, remélem kiesik.


Natsu meg kifogta a nagyágyút, kíváncsi leszek mi lesz ebből.xD

A üres járatot pedig szerintem is Wendyék kapják, hiszen nekik szurkolok.xDDD

« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 19:14:02 írta Den » Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #162 Dátum: 10 okt 09, 19:00:54 »

Idézet
Ez a csata is azt bizonyítja, hogy őket a megfelelő helyen, időben és feladatra kell használni.
hát szerintem lucynél nincs szó ilyen megfontolásról, amint vizet lát (és a hét olyan napja van amikor idézhető), azonnal hívja aquariust, nem naon gondolkodik leon vagy tauruson xD
am ha az előző párositásaim bejönnek, akkor lehet ugye még egy gazille vs erza, itt meg erza huzta fel gazillet a bizalmatlanságával  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 19:03:06 írta MiNamikaze » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #163 Dátum: 10 okt 09, 19:04:48 »

Ez a rész... Nevet
Fanservice, fanservice, fanservice.

Szegény Fried jól beszívta, megkapta az egyetlen csapatot akik ellen soha nem küzdene teljes erővel, de azért akkor is túljátszotta magát a lányok ölelésében.
Ez egy vicces rész volt, de a következő nem lesz ilyen...  Ördögi
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #164 Dátum: 10 okt 09, 19:09:38 »

Egyetértek... a két csajszinak nem sok esélye lett volna, ha az a két srác komolyan gondolja...  Friedék rég ott voltak, ha akartak volna bármit is tenni a nyerésért, akkor telegrefitizik a helységet varázsképletekkel... És mint már tudjuk, nem a varázsképlet Fried egyetlen fegyvere...

Am,  a vízöntőt (jah a latin ma nem az erősségemXD) csodálkozunk hogy miért nem használja? Talán azért mert nem volt olyan alkalom, hogy őt ne söpörné el...  Leo a legszimpatikusabb csillagszellem, és egyébként is, rengeteg fangörl van, szóval miért ne...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!