24 máj 18, 19:38:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779490 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #60 Dátum: 10 aug 03, 21:44:27 »

Laza kis fejezet volt , a 3 sárkányt most jobban lehetett látni. 
Tata szívrohamban elpatkolt  a látványtól .  Ördögi
Mistgun a mártír , de a köv rész cím alapján  ütős lehet.
Most vettem észre előző rész színes képén h Ezra elcsent ÍLucy-tól pár fehérneműt.. úgy látszik most már mer hordani   olyat   Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #61 Dátum: 10 aug 03, 23:58:34 »

Mistgun nem halhat meg, ismerek pár fangörlt, akik nagyon szomorúak lennének!!XD
amúgy a fejezetről a véleményem: váúXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #62 Dátum: 10 aug 04, 10:14:55 »

Tata szívrohamban elpatkolt  a látványtól .  Ördögi
Kiröhög

Megérdelmelte, utálatos egy vén ember volt.  Nevet


Viszont nekem nem tetszik az, hogy Mistgun Lily-t akarja királynak.  Szomorú Ő Gazille macskája! Csak szépen menjen le velük a Földre.  Nevet Meg mondjuk ez a Mistgun se nagyon értem mit akar ezzel elérni. Szerintem kicsit durva húzás volt ez a részéről és nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezzel valóban a béke felé vezető úton indította el a jónépet... Mert most lehet ezentúl nem lesznek harcok a mágiáért, de majd lesz a kajáért és általában a túlélésért. Szóval én nem tartom túl "jófiús" dolognak ezt a húzását.

A sárkányok tényleg jók, bár Chakra-nak igaza van most már beláttam, mert Gazille sárkánya tényleg elég Alien-es.  smirksweat


A következő részt nagyon várom már, kíváncsi lennék, hogy mi lesz Natsuval.  Nevet
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #63 Dátum: 10 aug 06, 09:21:04 »

Van egy olyan sejtésem, hogy Mistgunnal nem fog semmi olyan történni, ami az életébe kerülne. ^^ Lehet, egyszerűen csak visszamegy Földvilágra. Edolas és Extalia lakóinak meg nem kell tudniuk, hogy Panterlily nem végzett vele. ^^
Vagy az is lehet, hogy mielőtt bármi hül'eséget csinálna, Erza vagy Natsu ver egy kis értelmet a fejébe, mint annó Gérard-nál. ^^" Meg hát Mistgun illuzionista, és ha Luxussal is fel tudta venni harcot, akkor nem lehet gyenge mágus. kacsint Lehet tol egy "genjutsut" a népre (amiben 'Lily végez vele), ő meg megpattan Földvilágra. Nevet

Hogy jó vagy rossz dolog volt-e a mágia átszivattyúzása...? Ha van mágia, akkor azért megy a harc. És az exceedekből kristálydíszek lesznek. ^^" Ha meg nincs mágia, akkor megtanulnak nélküle élni. Itt igazából nincs jó vagy rossz választás. Csak rossz és kevésbé rossz megoldás. Így legalább megakadályozta egy egész faj kiirtását.

Viszont itt lesz egy kis gubanc, mivel az exceedek olyanok, mint a Földvilági mágusok. Elvileg ők is a saját testükön belül "termelik" az Ariához (a szárnyaikhoz) használt mágikus erőt... Szóval, elvileg ezután is fognak tudni mágiát használni...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 06, 09:23:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #64 Dátum: 10 aug 07, 23:29:18 »

Hy,  csak egyéb kérdésem lenne: most hol tart a manga? Még csak 195-ig fejezetnél? Csak mert már tartok 130-nál, és nem várom hogy elérjek addig, mert akkor mindig várni kéne egy hetet  Szomorú...
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #65 Dátum: 10 aug 07, 23:40:19 »

Mistgun nem halhat meg, ismerek pár fangörlt, akik nagyon szomorúak lennének!!XD
Meg még egy Den is az lenne.xD
Habár meghalni szerintem sem fog, F.T.-ben ha nem Simon a neved, akkor nem halhatsz meg.xD
Ennek a döntésének pedig én örülök, mert így nagy rá az esélye, hogy visszatér az eredeti Fairy Tail-hez.
Kár, hogy egy hetes szünet lesz, érdekelne már a következő fejezet.

swadawa2:
Igen, ezen a héten jött ki a 195. rész.
Naplózva

HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #66 Dátum: 10 aug 09, 18:42:25 »

Asszem, azokból a fangirlökből én vagyok az egyik. ^^˝
De én nem féltem Mistgunt, mivel a mangaka még mindig Gérard-arcú-ember-fetisiszta. (Ha mégis meghalna, valahogy úgyis előkerülne, legfeljebb addig megtudnánk, hogy kivégezték-e a másikat.) Gazille ciláját illetően, azt azért valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy nála nagyobb macskát etet műanyagtányérból O_o
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #67 Dátum: 10 aug 10, 20:07:41 »

Aham, pontosan te vagy az a fangörl...^^"
Te...  most miattad elképzeltem, ahogy megetetiXD
Mistgunt én is bírom, szóval kéretik nem kinyírniXD


Már féltem, hogy szétspoilerezik nekem a mangát, nem tudtam elolvasni, most olvasom csak itt, hogy a héten nincs..
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #68 Dátum: 10 aug 18, 08:49:14 »

Na végre új rész  Nevet
Fangörlök megnyugodhatnak jött Great Demon Lord Dragneel  Ördögi
Esetleg látunk vmi actiont a hercegtől , Laxus ellen nem mutatott sokat.
Wendynek nem megy a gonoszkodás .  Nyelvesít
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #69 Dátum: 10 aug 18, 12:52:36 »

Lol szegény Wendy xD De az volt a poén hogy Gazille és Natsu hogy élvezte xD

Bár nekem ez a rész kicsit semmitmondó volt :S történhetett volna több dolog is. Az első pár oldal csak beszéd volt , méghozzá felesleges aztán amikor feltünt Natsu már beindult a történet de kevésnek éreztem. Mindenesetre jó volt csak kevés.
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #70 Dátum: 10 aug 21, 14:10:45 »

Ez a "Bye Bye, Fairy Tail" nagyon baljós. Nevet
Már maga a rész is arra utalt, hogy Mistgun marad Edolasban, a következő fejezet címe pedig már amolyan kegyelemdöfés volt.
Habár...Mashima-senseiből kinézem, hogy direkt csinálta ezt, közbe csak annyi lesz, hogy elköszönnek az edolasi Fairy Tailtől, nem Mitsgun lép ki...de jó lenne.xD Szegény Wendy-vel se beszélt még azóta se nagyon, pedig ő még a barlangba aztmondta, hogy "I loved him..."...szóval nagyon remélem, hogy nem írják így ki Mistgunt a sztoriból, nameg Luxus után ő is elmenne, a Fairy Tail is egyre jobban gyengülne...maradnia kell. Nevet
Naplózva

cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #71 Dátum: 10 aug 21, 21:20:11 »

hy all tom hogy nem ide tartozik de rákérdezek.Ti hol olvassátok tovább a mangát. mert az oldalon csak a 111 fejezetig van fent ti pedig asszem már Eldorasnál jártok.
Naplózva

qukac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #72 Dátum: 10 aug 30, 15:15:47 »

vki meg tudja mondani kb hanyadik fejezetnél jár az anime mert 1 hete kezdtem nézni de beértem és kíváncsi vok hogy folytatódik és nem bírok mindig 1 hetet várni a folytatásra:D
meg fura hogy a másik 2 anime amit nézet a bleach meg a naruto ott olvasom a mangát is és tudom mi a filleres rész és mi nem itt meg nem Nevet
de sztem itt még a fillerek is jók tetszik az egész anime Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #73 Dátum: 10 aug 31, 18:43:59 »

A manga a 197. fejezetnél tart. Ezen a héten jön a 198-dik.
_________________

198.:

Hátizéhogyismondjamcsakszerintem... ikszdé

Egy kicsit elvarrták a szálakat és meg is tudtunk pár dolgot... mondjuk ebből csak a "tojás-terv" igazi célja volt újdonság, a többi sejthető volt, vagy már tudtuk. ^^

De amin néztem:

1.) Kicsi Panthrelilly. ikszdé Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, hacsak nem azt, hogy a kerek fülei (ő párduc és nem macska) miatt inkább maci vagy egér kinézete van. ^^"

2.) Ahogy Gazille megölelgeti Panterhilly-t. Mondjuk azok a patakzó könnyek kicsit túlzás volt Gazille-tól. ^^"

3.) ...és Lisana. o.O És ez az edolasi verzió. És nem Panterlilly hozta magával, mert azt mondja, hogy "elfogtam egy gyanús kinézetű személyt". Ha ez tényleg az edolasi Lisana, akkor csak azért kerülhetett ide, mert a földvilágiakéhoz hasonlóan neki is a "testében születik" a mágikus ereje, és az Anima őt is átszippantotta. De az edolasi emberek nem ilyenek... Szóval lesz mit megmagyaráznia Mashima-senseinek. ^^

+1.) Ugyebár az Anima az egész földvilági Fairy Tail céhépületet felporszívózta. És nem hiszem, hogy pár tonna törmelékből ugyanúgy visszaépítette volna. Nevet Akkor a 3. oldalon hogy lehet ott, a Kardia Székesegyháztól balra...? Méghozzá az nekem a régi, hagymakupolás épületnek tűnik... o.O Eztán lehet, hogy csak én vagyok vak, vagy túl élénk a fantáziám... De lehet, hogy egy párhuzamos világba kerültek vagy a múltba (Lisana halála előttre)...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 31, 21:47:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #74 Dátum: 10 aug 31, 22:25:50 »

Ez a múltba kerülés tetszene. Nevet
Habár nem hinném, hogy ez történt, vagy ha igen, akkor 2 Lisana is lesz.xD
Ugyanis, az tuti, hogy az az edolasi Lisana.
Földi Lisana:
http://media.animevice.com/uploads/0/3695/189212-600px_lisanna_large.jpg

Edolasi Lisana(utolsó előtti képckockában)
http://mangastream.com/read/fairy_tail/21943154/20

A tetkók helye a fontos a képeken. Nevet
Habár azt el se tudom képzelni, hogy ő miért került a Földre...

Ha pedig egy újabb párhuzamos dimenzióról van szó, ahol ez az ottani Lisana, akkor gutaütést kapok, kerüljenek már haza.xD Habár, csak nem olyan kegyetlen Mashima-sensei, hogy odaírja egy négyzetbe, hogy "Earthland", közbe nem is az...legalábbis remélem.xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 31, 22:29:16 írta Den » Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!