24 máj 18, 21:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688293 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2865 Dátum: 14 máj 18, 15:21:21 »

ezt a mait csak én érzem fillernek?
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #2866 Dátum: 14 máj 18, 17:52:24 »

A Funk testvérek elég érdekesek, főleg hogy most "összeolvadtak" vagy mi ?
Semmi prózai megoldás, de majd meglátod a következő részben.
Én már az elején rögtön behaltam, amikor vagy egy percen keresztül az ment, hogy a közönség meglepődik, hogy Lucy kiütötte az óriást, néhány versenyző, meg az hogy Lucy csúnyán néz. Mondom ehh, ezek viccelnek? Zoro jelenete sem volt humoros.. ez már rengetegszer lerántott bőr. Law-é sem nagy szám.
De legalább Luffy jól nézett ki a fején a köpennyel.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2867 Dátum: 14 máj 18, 20:35:27 »

Hát Zoro nem vicces. De ez már csak a One Piece manga hibája, nem az animéjé. Ha én is animátor lennék, akkor én betenném azért a manga idegesítő részeit is, hisz így tisztességes.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2868 Dátum: 14 máj 20, 14:55:12 »

Nekem Zoro eltévedéseivel semmi bajom lenne örökké tudnám nézni ha nem lenne ennyire szarul megoldva, hogy még azzal is az időt próbálják húzni.
Mangában elviselhető mert 2 apró képkocka.
De itt meg akár percekig képesek elhúzni.

Amikor Zoro otthagyta a törpét elfutott és visszatévedt oda, már majdnem röhögtem de nem igaz, hogy valami hangeffektet nem lehetett volna benyomni mert így, hogy néma csönd és a kis vakarcs beszól neki így nem volt vicces pláne ha azt is hozzáadjuk, hogy utána még tovább húzták a semmit.
Bár az a jelenet úgy filler volt ahogy mert én ilyenre mangából nem emlékszem. mondjuk szinte az egész rész egy filler volt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2869 Dátum: 14 máj 25, 12:14:34 »

Szánalom... Az anime rész címektől már megszoktam ezt, de most kivételesen reménykedtem benne, mivel a manga fejezete is a "Don Chinjao" névvel szerepelt... Erre kapunk az epizód végéből 5 percet, ami tényleg a címről szólt...

Egyébként maga a rész se volt nagy szám. A legtöbb csata érdektelen emberek között zajlott, tehát nem nagyon lehetett élvezni őket. Megtudtuk a Funkok trükkjét (tudtam, hogy gyümi van a dologban) és az egésznek az volt a lényege, hogy a végén csak a 2 legerősebb maradjon. Azonban elég béna volt itt 2 dolog is;- azért nem kellett volna ilyen könnyen kiütni Ideo-t és Sai-t, -volt egy elég kemény baki a mangához viszonyítva: az animében Luffy és Chinjao bal kézzel öklöztek, míg az eredeti változatban jobbal. Szerintem ez egy durva elszúrás, mivel köztudott tény, hogy a jobbik kéz sokkal erősebb, a gyengébbiknél... Meg elég is hülyén nézett ki az animében, hogy a ballal csaptak össze, mind1 ők tudják.
A Namis filler szálról inkább nem is nyilatkoznék.

A grafika úgy-ahogy rendben volt és megint hallhattunk egy új háttérzenét. Nem is ezekkel volt a baj, hanem maga az érdektelen történésekkel. Ezért aztán erre az epizódra csak egy 3/5-öt tudok adni.
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2870 Dátum: 14 máj 25, 13:24:14 »

Azt mondtad, hogy másik kezükkel ütötték őket ki! Hát nyugi, nyugi! Láttam a mangába egy bal szemszögből álló képet is, de az anime megfordítja. Ezt néha én se értem..
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2871 Dátum: 14 máj 25, 14:26:39 »

Én is olvasom a mangát is, de ennek ellenére nekem teljesen élvezhető rész volt. Nem néztem meg hogy pontosan mi volt mangában, mert rájöttem, h az animénél nem szabad ilyeneken gondolkozni, mert csak ront az élményen.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2872 Dátum: 14 máj 25, 17:45:28 »

Nekem tetszett ez a rész. Sőt. Rég volt már, ilyen menő jelenet az OP-ben, mint Chinjao és Luffy összecsapása. Valami szenzációs jelenet volt. Mikor Luffy komolyra vette a figurát és szép lassan letette az öklét a földre, már tudni lehetett, hogy most valami nagyon epic jelenet lesz. Kúl Főleg, hogy beraktak alá egy ilyen zenét. Nem is emlékszem, hogy mutatták volna valaha ilyen részletesen a Gear Second aktiválását. A bokszos meg a parancsnok kiütése is nagy volt. A kis halak a cápák elé keveredtek. Nevet Meg lett mutatva rendesen a szintkülönbség. És a tényleges összecsapás pedig... az ilyen jelenetekért nézem az One Piece-t. Kúl



Szerintem ez egy durva elszúrás, mivel köztudott tény, hogy a jobbik kéz sokkal erősebb, a gyengébbiknél...
És egy teli pohárban több folyadék van, mint egy üresben ikszdé. Olyan köztudott tény, hogy már a tényben is tény van, hogy az erős erősebb, mint a gyengébbik. xD. De, ha valakinek a bal keze az erősebb, akkor a jobbik karja erősebb saját magánál? Gondolkozik Bocsi, nem hagyhattam ki, magas labda volt. Nyelvesít Csak megnevetett ez a mondatod. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2873 Dátum: 14 máj 25, 17:49:31 »

komolyan fontolóra veszem, hogy ha vége az arcnak mangában utánna leállok a mangával és csak az animét folytatom mert amióta olvasom a mangát nem élvezhető az anime.

Egyébként tetszett ahogy kiütötték az útban lévőket. Kicsit olyan volt mint amikor anno Zoro és Luffy harcolt egymással és Mr 5-ékat ütötték ki ikszdé

meg még az is ahogyan reagállt mindenki amikor kezdték komolyan venni.

Egyébként az a rész ezt űbereli, hogy Luffy vs Hayrudin ikszdé az utolsó 1 percben történt a címmel kapcsolatos dolog.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #2874 Dátum: 14 máj 25, 18:57:47 »

Klassz rész volt. A kabátgyümis csávón jót röhögtem.  ikszdé
A Luffy és Chinjao összecsapásra kíváncsi leszek. De nekem még mindig Elizabello skillje tetszik a legjobban.  Pojén
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2875 Dátum: 14 máj 25, 19:25:38 »

Nekem is teljesen emészthetőre siekrült a rész. Namiékat nem raktam volna bele, mert oda nem illőnek éreztem, de a többi korrekt volt. A végén, pedig Tréból megadta a hangulatát a hakinak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2876 Dátum: 14 máj 25, 19:38:36 »

Tréból megadta a hangulatát a hakinak.

Az Diamante volt Nevet Trébol a takonyember ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2877 Dátum: 14 máj 25, 21:27:26 »

Jah igazad van összekevertem a nevüket. Ettől független a lényeg érthető:D Ennél az arcnál azért sokkal rosszabbakat is láttunk az animében. Ha kihagynák a Zoro eltévedésének 5 perces mini ováját és csak egy-egy pillanatra mutatnák minden részben, hogy üvölt vele a kobold még szórakoztató is volna. Az ilyen apró hülyeségeket leszámítva nekem eddig korrekt a saga.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2878 Dátum: 14 máj 26, 12:10:06 »

Jah igazad van összekevertem a nevüket. Ettől független a lényeg érthető:D Ennél az arcnál azért sokkal rosszabbakat is láttunk az animében. Ha kihagynák a Zoro eltévedésének 5 perces mini ováját és csak egy-egy pillanatra mutatnák minden részben, hogy üvölt vele a kobold még szórakoztató is volna. Az ilyen apró hülyeségeket leszámítva nekem eddig korrekt a saga.

egyetértek számomra ez a poén megunhatatlan amíg egy 10-15 másodpercbe van csomagolva de volt, hogy még kevesebből is megoldották.

Ha már mindenképp húzzák ne ezzel tegyék.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2879 Dátum: 14 máj 26, 12:45:06 »

Huh, rég nem volt ilyen f*sza One Piece epizód! Lehet, hogy az a jó epizód titka, hogy nem szabad telerakni jelenetváltásokkal? Hmmm.
Az ábrázolásmódok is minőségiek, sorra kapjuk a pofás animációkat. Luffy és Chinjao összecsapása elég epic lett. Csak így tovább, és végre feljebb ível az anime minősége.

Viszont... Srácok.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a jelenlegi opening még mindig borzalmas. Talán a One Piece nyitányainak történetében a legalja!
Korábban is voltak openingek, amelyek elsőre nem voltak szimpatikusak, de idővel megszerettem őket. De ezt a steril giccsparádét nem tudom megszokni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!