24 máj 17, 08:28:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687480 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1875 Dátum: 12 szep 30, 18:18:56 »

Na ez izgalmas részre sikeredett. Amikor azt hittem a Mugiwara-csapat, már nem tud többet, bemutatnak még pár újdonságot.

Egyetértek Danival, a Luffy vs Hodi harc szerintem is nagyon jó lett, és miután már egy tabletta megkétszerezi, az alapból 10szer erősebb gyojin-t, annak a pár száz tablettának bőven adnia kellett akkora hatalmat Hodi-nak, hisz már 2 a századikon ereje volt...

Akkor már vége is a szalmakalosok vs tiszt harcoknak ? Párat eléggé összecsaptak, gondolok itt Usopp és... hát kb mindenki külzdelmére  Nevet De így legalább bemutatták, hogy nem ellenfelek számukra a halemberek. Viszont már kicsit zavar, hogy mindegyikőjüknek van annyi képessége, hogy képen röhögik a démongyümölcsöket. Sanji már nyugodt szívvel nevezheti magát Tűz paramecia használónak, vagy Usopp egy növényszörn idézőnek. De hát ez a One Piece, tele van fantáziadús abszurd hülyeségekkel, és pont ezért is olyan jó részben Nevet

A legjobb legyőzés egyértelműen Zoro és Brook-é lett, de persze ezek a közelébe sem érnek Luffy elephant Gatling gunjának Nevet Az már legeslegjobb szint  Kúl

Szóval nekem tetszett a rész, és igen nem olvasom a mangát, de állóképet ezerszer könnyebb rajzolni, mint meganimálni a harcot. Eléggé csiga a tempó, de ez az ára annak, hogy nincsenek fillerek. Akiket ez zavar, várjon mindig 2 hetet és nézzek meg egybe a 2 részt, és akkor kap 1 teljes, normálisnak mondható adagot Nevet

Az animációval meg nem tudom mi bajotok volt, nekem tetszett. És a közelébe se ér a Shippuuden minőségéhez, mivel ez megtart egy grafikai stílust, nem úgy mint a Naruto, ahol minden rész olyan, mintha 1 másik animét néznék.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1876 Dátum: 12 szep 30, 20:50:42 »

Hát ez a baj,hogy egybe még nézhetetlenebb:D Megpróbáltam felhalmozni 10 részt hát 3 után abba hagytam az op-t és bekapcsolodtam az aktuálisba. borzalmas tempedelem. Impel down óta ovlasom a mangát már mint impel down ment akkor a mangában, de soha nem éreztem ennyire vontatottnak az animét mint most. Pedig a háború is tele volt töltéssel még is korrektre sikeredett. Ez itt se nem vicces se nem izgalmas és még nem is olyanok az ellenek akikre kíváncsi lennék hosszú távon. Ha Doflamingo vagy Mihawk esetleg Kuma ellen tolnák nem bánnám, de így ez kicsit sok:D

Mese nincs jöjjenek a fillerek! Szívesen megnéznék 4-5 fillert. Mondjuk persze a arc végén mert a történetet szedjék szét.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 20:51:39 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1877 Dátum: 12 szep 30, 20:57:47 »

Én már vagy 555 óta nem nézem rendszeresen, mert 20 percben kevesebbb mint fél fejezet megnézni nem kicsit időrabló, főleg hogy maga a Gyojin arc is elég béna. Remélem azután lesz egy csomó, jó filler (mint pl. a G8, vagy mint a mostani Narutoban az a Deidarás), mert ez a tempó egyszerűen borzalmas, és a Punk Hazard nem ezt érdemli.

Am arra rájött valaki, hogy Robin egész sötét bőre miért fehéredett így ki? Meg Luffy kalapja is sokkal normálisabban nézett ki régen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1878 Dátum: 12 szep 30, 21:03:17 »

Robin bőrén én is sokat gondolkoztam. Viszont ODa azon kevesek egyike aki az ilyenekre oda figyel. Szóval arra jutottunk eleinte azért volt barnább mert sok időt töltött meleg trópusi helyen lásd arabasta. Viszont most 2 évet havas hideg helyen töltött. Ha magamból ki indulok aki nyáron nigger télen meg hulla fehér ez vele miért ne fordulhatna elő?
Luffy kalapja sztem nem más semmiben. valahol Thriller bark körül volt borzalmas a kalapja:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1879 Dátum: 12 okt 01, 08:41:18 »

Sajnos egyet kell, hogy értsek Hiei-el, nem lenne semmi baj, ha az időhúzás mellett pörgősek és izgalmasak lennének a részek, de ez itt nem valósul meg, életemben nem szenvedtem ennyit 5 animerész végignézésével, pedig én aztán extrán mazohista vagyok ilyen értelemben, az előtte lévő 560 részt egy beletekerés nélkül néztem végig, max az openinget tekertem el mindig, de ez valami borzalom, kb fél nap alatt néztem meg ezt a pár részt, mert annyira untam, hogy közben mindig elmentem mást csinálni...

Komolyan mondom még a shippuuden elején se tapasztaltam ilyet, pedig ott is voltak időhúzások nem gyengén, mint például a "farkasszemet nézünk egymással, fél részen keresztül" effektus. Nevet
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1880 Dátum: 12 okt 01, 17:58:28 »

Szerintetek ez miért van? Miért kell Hodiéket ennyire bemutatni? Lerí róluk, hogy többet nem fogjuk őket látni mert:
1 iszonyat gyengék, ez azt jelenti, h ugyancsak szteroidokkal a  3 herceg meg Jinbe lenyomná őket erre fel Luffy szarakodik több részen keresztül vele, lassan annyit amennyit Lucci ellen harcolt, pedig hol van Hodi Luccitól????
2 szteroid hatására megöregszenek totálisan, magyarul ki a f.sz kíváncsi a múltjukra meg ilyesmik, pondró senkiházik.
Marineford után ez az arc hatalmas csalódás! Szerintem minden One Piece rajongó sokkal többet várt. Ennél az arcnál még az East Blue arc is jobb, pedig az semmi különlegesebb effektekkel nem volt teletűzdelve, és ráadásul azt még a XX. században rajzolták mégis jobb volt.

Sajnálom, h ezt kell mondanom, mindamellett, h 2008 óta One Piece rajongó vagyok, de  jelenleg a One Piece nézhetetlen sz.r!  Pontosan  Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1881 Dátum: 12 okt 01, 19:28:04 »

Kevésbé trágár hozzászólással is lehetett volna ezt érzékeltetni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1882 Dátum: 12 okt 02, 15:18:31 »

Mese nincs jöjjenek a fillerek! Szívesen megnéznék 4-5 fillert. Mondjuk persze a arc végén mert a történetet szedjék szét.
Minek? Hmm? Szerintem jobb az, ahogy most csinálják.

Miért rítok emiatt? Egyedül Fisher Tiger-es flashback volt a rossz és a mélypontja az Újvilágnak (habár még nincsenek az Újvilágban), viszont az elkövetkezendő 1-2-3 részben már javában vége felé jár a harc és az egész arc Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1883 Dátum: 12 okt 02, 18:08:45 »

Egy kérdés: így hogy gyök kettővel haladt a Gyojin-szigetes arc, ez azt jelenti, hogy nem lesznek most fillerek, és egyből folytatódik a sztori az Újvilágban?
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1884 Dátum: 12 okt 02, 19:16:27 »

Hát ezt sztem biztosra senki nem tudja. Nevet


A részről: Hát.. x) volt benne egy két kép, amit fájdalmas volt nézni, de végül is nem volt olyan rossz. Hodi az szánalmas, de az, hogy kicsit elhúzódott a csatájuk, nem bántam abból az okból kifolyólag, amit Dani említett.
A többiek harcának befejezése elég gyenguszra sikeredett ahhoz képest, hogy mennyi idő el lett rájuk pazarolva.

Egyedül Brook csatája tetszett, ő ismét bemutatta, hogy nagy arc, meg az ellenfele is elég szánalmas volt, hogy nevetni tudjak rajta, szóval az nem volt rossz. És a befejezése is tetszett.

Meg azért az az elephant cataling gun se volt semmi Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
viri13
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1155


Hadnagy


« Válasz #1885 Dátum: 12 okt 02, 20:10:14 »

Egyértelmű, hogy ez az arc annyira kellett, hogy bemutassák mit tanultak a szalmakalaposok 2 év alatt.
Bááááár Zorót szépen elhanyagolták, mondjuk béna volt az ellenfele. Luffy-nak jó az Ace-s támadása. Kár, hogy sztem már nem fogja használni Szomorú Max ha összecsap Shanks-al és menőzik ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1886 Dátum: 12 okt 03, 05:34:55 »

Ez a rész csak szerintem volt epikusabb a mangában? Valahogy nem jött át az a borzongás, amit akkor éreztem. Max Brook esetében, mert az ő leszámolása talán még jobb is volt. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1887 Dátum: 12 okt 03, 12:47:09 »

Egy kérdés: így hogy gyök kettővel haladt a Gyojin-szigetes arc, ez azt jelenti, hogy nem lesznek most fillerek, és egyből folytatódik a sztori az Újvilágban?
Elképzelhető ^^

Viszont, az igaz, hogy Hodi vs Luffy harcot nagyon elnyújtotta Oda, nem kellett volna ennyire, hiszen összvissz két ütés lenne neki.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1888 Dátum: 12 okt 07, 16:30:49 »

Úgy látszik mindenki számára annyira értékelhetetlen volt ez a rész, hogy már nem is ír ide senki Nevet
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1889 Dátum: 12 okt 07, 16:34:23 »

Huha nagyon jól megcsinálták ezta részt hangulatosabb volt Red hawk esemény.Grafika is tökéletes habár! kicsi hiba azért volt amikor jöttek tengeri szörnyek mi közbe ütöte hajót ugy halad mint ha jelenet vágás lett volna :/
Most engemet hatalmas érdekeség kapott el mégis kinek hangját hallota meg 1azthitem whitbeardnek de késöbb kiderült tengrei szörnyeket hallota meg.De ha ez igaz akkor hogyan hallota meg talán Hóditó Haki másik ereje vagy najó butaság irok de kitudja 3 ösi fegyver 1-ke benne van?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!