24 máj 19, 14:48:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1860 Dátum: 12 szep 23, 13:41:17 »

Ahogy látom, kövi részben kapni fog még egy bónusz Red Hawkot Hody. Örülök is neki, mert ami a mostani részben volt látható, valahogy nem volt az igazi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1861 Dátum: 12 szep 23, 16:30:53 »

Talán mert a mangával ellentétben itt nem ütött vele lyukat Hodi gyomorszájába xDDD
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1862 Dátum: 12 szep 23, 17:04:21 »

A támadás fizikai sérülés terén tök ugyanaz, mint mangában. Ott se lyukadt át Hody, csak megperzselődött. Mosolyog
Az anime epizódban inkább a jelenet felvezetése, beállítása és az ebből való áttűnés volt olyan anti-epik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1863 Dátum: 12 szep 24, 09:52:55 »

Nekem tetszett a rész, és a  Red Hawk bemutatása  is.


Egyedül szerintem az lett elcseszve, hogy ebben a részben már lelőtték, hogy chopper tudja irányítani a szörny formát, ezt szerintem át kellet volna csúsztatni a következő részbe. Csak annyi kellet volna, hogy átváltozik (ezt mondjuk szépen meg is animálhatták volna) és utána üvölt egyet és vége a résznek (esetleg még bevághatták volna Usopp kétségbe esett fejét). ikszdé Úgy sokkal bulisabb hangultata lett volna az egésznek. Nevet  Ördögi
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1864 Dátum: 12 szep 24, 17:21:40 »

Na ez 1 akciókkal teli epizód volt.

Mindenki beújított 1-2.. 3.... 4... nagyon sok technikát ikszdé

Brook akkor most hallhatatlan ? Csak vízzel és kairyuosekivel lehet akkor legyőzni ? Durva a jég kardja is. Tiszta elementál team lett a Mugiwara kalózbanda. Tudnak vizet, jeget, tüzet, szelet, Usopp meg a földet használja. Nem is kell ide Logia Nevet

Igen, szóval Brook vitte a díjat a mai részben, nagyon vagány volt. Megmutatta, hogy nem csak a hülyülés megy 1000rel.

Luffy Red-hawk-ja is vagány meg ütős lett volna, ha már nem repült volna el 5ször Hody, egy egyszerű Jet-pistoltól is. Meg amúgy azt se értem, hogy a viharba tud Luffy tüzet használni, de ha már Sanji meg Franky is tud...

Chopper meg hajaj. Igen szerintem ezen senki nem lepődött meg, hogy tudja kontrolálni az ulti-formját. De ahogy néztem a mangában is, Oda jól megoldotta, hogy nem azzal lett vége a fejezetnek, hogy : "jajj ne Chopper már megint ?", mivel eléggé kiismerhető lett volna a folytatás, hanem beletette az utolsó képkockába, hogy már tudja azt irányítani, ez tetszett.

Egész érdekesek már a részek, de így a Gyojin sziget végefelé már el is várja az ember Nevet Hisz csak 10 rész és vége.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1865 Dátum: 12 szep 24, 19:50:27 »

Brook szerintem már csak abba tud belehalni, ha kettévágják a koponyáját, ja de már halott. ikszdé
Nekem is eszembe jutott, hogy a Mugiwara csapat nagyon univerzális lett: Alagút ásás, repülés fagyasztás, tűz,növények, villám, hatalmas ugrás, vízen futás, falakon átmenés lélekként, az apróságokról már nem is beszélve. Nevet

Az hagyján, hogy Luffy tüzet csinál (gondolom a súrlódással meggyújtja a levegőt, vagy valami) de mindezt a tengerben.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1866 Dátum: 12 szep 25, 12:21:19 »

Brook akkor most hallhatatlan ? Csak vízzel és kairyuosekivel lehet akkor legyőzni ? Durva a jég kardja is. Tiszta elementál team lett a Mugiwara kalózbanda. Tudnak vizet, jeget, tüzet, szelet, Usopp meg a földet használja. Nem is kell ide Logia Nevet

Chopper meg hajaj. Igen szerintem ezen senki nem lepődött meg, hogy tudja kontrolálni az ulti-formját. De ahogy néztem a mangában is, Oda jól megoldotta, hogy nem azzal lett vége a fejezetnek, hogy : "jajj ne Chopper már megint ?", mivel eléggé kiismerhető lett volna a folytatás, hanem beletette az utolsó képkockába, hogy már tudja azt irányítani, ez tetszett.

Ha úgy vesszük igen, Brook halhatatlan, mondjuk kiszárítani se tudta a polip csóka Nevet Csak a víz a gyengéje, mind minden démongyümölcs használónak Nevet

Szerintem jól lett megoldva Chopper "új" formája, ahogy beszél, meg mozog. Még a hang elváltoztatása is illik hozzá Mosolyog Mondjuk már ebben a részben is leszűrhető volt, hogy tudja irányítani kacsint Nevet

Különben ahogy halad a történés, úgy járatják le magukat egyre jobban az új gyojin kalózok, szánalmas már, amit művelnek, nem hiába Hodi kalózbandája...

Ja és Luffy ütése zseniálisan lett megoldva, az Ace képi átmenettel, és az animáció király volt együtt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1867 Dátum: 12 szep 30, 06:55:19 »

Hát emberek a fax kivan ezzel a 600 visszaemlékezéssel, meg millió egy töltelék jelenettel, bakker megnéztem most egymás után vagy 5 részt és fantasztikusan megoldották az anime készítői, hogy 5 rész alatt nem történt konkrétan semmi, nem haladt előre a cselekmény, csak meg tudtuk Hodiról a nyilvánvalót... -.-"

Én imádom az OP animét, de ez így szánalom, ha másképp nem tudják rendesen megcsinálni, akkor inkább legyenek fillerek, mert ez így katasztrófa...

Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1868 Dátum: 12 szep 30, 09:00:38 »

Egyetértek az előttem szólóval, hogy kicsit nézhetetlen, sőt nem értem, hogy miért tették ilyen "erőssé" Hody-t az animében, mert mangában nem adta ez az érzést.


Viszont én inkább azt mondom, hogy kibirok néhány hetet anime nélkül(mint amikor nincs manga), csak legyen normális nem filleresített rész, és nem is filler.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1869 Dátum: 12 szep 30, 09:48:38 »

Hát ez a részxDDD Luffy egyáltalán nem izzadt meg a mangában Hody ellen. Megalázta azt a ebihalat. Ittmeg:D Majdnem kikapott:D A rész borzalmas voltSanji rúgása tiszta vicc volt:D. Chopper átváltozása szintén az Impacto Wolf is gané lett. Ez az arc alul múlta a mangát. Skypeeát többé nem tudom rossznak nevezni. Előre félek a következő arctól. Sajnos az még ennél is rosszabb leszxD
Úgy hiszem egy darabig hanyagolom a One Piece animet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1870 Dátum: 12 szep 30, 11:34:12 »

Teljesen egyetértek, ez a rész egy katasztrófa volt. Már mangában is szánalmasan hatott hogy Hordy képtelen megdögleni, erre itt felhasználnak még egy Red Hawk-ot, amitől persze hogy nincs semmi baja ikszdé Röhej. Szerencsétlen Strongest soundtracket sajnálom, meggyalázzák azzal hogy ebben a részben felhasználták. Ezen már az se segített, holott az a kedvenc shounen ostom. Hirtelen nem tudom eldönteni hogy a Radical Beam, a Rengoku Onigiri, a Hell Memories vagy az Impact wolf lett-e szarabb a mangában lévőhöz képest. ikszdé Próbáltam valami pozitívumot keresni, de még csak Robin-chwan se szerepelt a részben hogy őt mondhassam...

Még azon gondolkozom megemlítsem-e a Naruto Shippuuden szintű animációt, vagy így is eleget szidtam-e a részt...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 11:42:24 írta Mistich » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1871 Dátum: 12 szep 30, 12:37:28 »

Az epizód első fele valami rohadt jó volt! Végre nem Fairy Tail szerű diavetítést alkalmaztak, hanem animációt!
Az, hogy Hody vagy 5x keményebb dió volt utolsó másodperceiben, mint a mangában, nem tudom miért lenne kimondottan hiba.
Az Újvilág első ellenfeleként ez a minimum elvárás, hogy Luffy nehogy már kisujjal lenyomja. Főleg, hogy mostanra már tényleg mocsok sok szteroidot zabált be Hody. Ha nem lett volna a jelenlegi epizódban ez a jó pár kibővítés Hody javára, a szteroidok iszonyúan le lettek volna becsülve, Luffy pedig a végtelenségig lett volna emelve.
Legyőzte Hodyt, ez teljes mértékben elvárás volt. De nem tudom, miért fáj az egyeseknek, hogy izgalmasabbá próbálták tenni a párharcot.

Viszont ami az Elephant Gun után jött... Az sajnos tényleg valami szégyen. Amint a Gyoncorde téri harcokra tértünk vissza, brutálisat fordult a színvonal.

Chopper zavarba esése azért átjött. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1872 Dátum: 12 szep 30, 12:38:41 »

Bizonyos szempontból egyetértek veletek de más szempontból nem. Abban egyetértek, hogy azoknak akik nyomon követik a mangát és utána az animét, azoknak nem tetszik ez a megvalósítás, nem ezt várták az anime verziótól. Viszont akik nem olvassák a mangát, csak az animét nézik azoknak fogalmuk sincsen egy második csapásról. Nekik így kerek az egész. Ők nem biztos, hogy rossznak tartják. Valószínűleg ha ők is olvasnák akkor húznák a szájukat.  Pirul
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1873 Dátum: 12 szep 30, 13:45:02 »

A mangában pont az volt a lényeg, hogy átgázoltak ezeken az ellenfeleken. Így utalva arra, hogy készen állnak az újvilágra. Továbbá kérdőjelet hagyva valódi erejükre. Sajnos ez teljesen lelett itt rombolva. Számomra ez a diavetítés. Nerm az animálásra gondolok, csak 10 percenként van 3 képklocka ami előrébb viszi a történetet a többit kár nézni:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1874 Dátum: 12 szep 30, 13:58:26 »

Sajnos ez igaz. De szerintem az időhúzás, és a szájbarágás már elég rég óta védjegye a One Piecenek. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!