24 máj 19, 01:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688381 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1710 Dátum: 12 jún 10, 19:02:22 »

Hát pedig ezt nehéz lenne másnak nevezni. Egy részben van 5 perc hasznos tartalom akkor sokat mondokxD Már vagy 20 rész óta nézni se bíromxD Már átpörgetve se:D mert borzalmas vontatott. Simán lehet ne egy részben 2-3 manga rész belefogni. Inkább néznék fillertXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1711 Dátum: 12 jún 10, 19:07:31 »

Tényleg nagyon vontatottá teszi az 1rész=1 manga felállás, főleg a One Piece-nél, ahol brutál hosszú 1 történet ív.
Mondjuk az jó benne, hogy nincs filler, mert egy 60 részes történetet megszakítani fillerrel, elég érdekesen nézne ki ( lásd Bleach anime), de azért ez tényleg nem a legjobb döntés, mert ahogy Hiei mondta; egy részben van 5 perc hasznos tartalom.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1712 Dátum: 12 jún 10, 21:07:09 »

A one piecben régen is megoldották a fillert. Jó helyre kel rakni és annyi az egész. Itt a Gyojin szigeten is simán lehetne egy egy kaladja a szereplőknek. Pl Chopper vért Sanjinak és közben nem kívánatos halakkal találkozik. Bánom is énxD Meg lehet ezt oldani.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1713 Dátum: 12 jún 10, 21:09:44 »

Nem tudom, figyelj Hiei, mostani rész jó volt, én végig néztem, az tény (szerintem is), hogy az Újvilágnak a mélypontja ez a Gyojin arc, és főleg Fisher Tiger-es flashback, azt elég volt végig szenvedni mangában Technikai KO
De nagyon jó lesz, még két rész és vááááá Nevet Szerintem kezd el már nézni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1714 Dátum: 12 jún 17, 05:22:28 »

A mai részrő annyit, hogy várom már a következőt, illetve a Noah "eldobása" jól lett kivitelezve.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1715 Dátum: 12 jún 17, 19:11:04 »

Érdekes rész volt.

Először is, komolyan a fejemet fogtam, hogy Shirahoshi bedőlt annak a KICSIT SEM HASONLÓ Neptune bábunak. Komolyan ez szánalmas, de a Crocodile Rainbase-ében lévő; Kalózok jobbra, VIP tagok ballra, csapda után már meg sem lepődök ikszdé

Hodi alapból nagyon ronda ezzel az új külsejével, nem hogy csúnyán rajzolva. Nagyon sok helyen elég gyengén kivitelezték uralomra törő barátunkat.

Megtudtunk 2 fontos dolgot is:
- Shirley Arlong húga
- A jósnő látomására is erősen fény derült. IQ fighter Decken nekihajítja a hajót a szigetnek, erre ugyebár az felfog gyulladni és majd Luffy jelenik meg a lángok között, de nem ő a felelős érte. Erre nagyon nagy az esély, hogy így fog történni

U.I : Ja meg még +1 dolgot, hogy Hodi a gyilkos, de én ezen minimális szinten sem lepődtem meg, olyan egyértelmű volt.
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1716 Dátum: 12 jún 17, 22:27:21 »

A fontos dolgokról:
1., szerintem nem nagy spoiler, de ennek a testvéri kapcsolatnak semmi ráhatása nem lesz a történésekre. Viszont érdekes dolog, az biztos.
2., meglátjuk kacsint

Viszont szerintem van egy fontosabb dolog, amit a kövi részben fognak boncolgatni. Honnan a fejtífuszos jó életből tudja Shirahoshi az igazat Hodiról, és miért nem mondta el eddig senkinek?
Ja, és egy megjegyzés: ha a köv rész cliffhanger jelenetét elcseszik, mint annó Naruto megjelenését a Pein-es részekben, soha többet nem nézek OP animét xDDD azért minimum egy Overtaken-t be kell nyomniuk!!!
Naplózva

Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #1717 Dátum: 12 jún 17, 22:37:46 »

Nem volt rossz ez a rész se. Nevet  Bár a Neptune bábu -.-". Nekem a mangában sem volt semmi gondom Hodi új kinézetével, sőt még jobban is tetszik.  Pontosan Bár néhol tényleg elég érdekesen lett megrajzolva, de ki nem mostanában.  A Fisher Tiger-es részekkel sem volt bajom, tetszettek. Én eléggé meglepődtem (még anno), hogy a hölgy Arlong testvére. Remélem szépen lassan javulni fog a rajzolás....

Idézet
U.I : Ja meg még +1 dolgot, hogy Hodi a gyilkos, de én ezen minimális szinten sem lepődtem meg, olyan egyértelmű volt.

Kérdem én, van olyan, aki igen?  Izébigyó
Ha ez gonosz lett volna, akkor bocsánatot kérek.
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1718 Dátum: 12 jún 18, 15:02:07 »

Egy kérdés, remélem nem tekinthető spoilernek a válasz: ugye nem ez volt a várva várt epic pillanat, hogy hordy ölte meg a királynőt? Mert ha igen akkor lemegyek hídba, mert hogy ezen senki sem lepődött meg az biztos.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1719 Dátum: 12 jún 18, 15:12:51 »

Nem ez volt. Az epic jelenet a következő részben lesz.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1720 Dátum: 12 jún 18, 17:12:46 »

A következő rész címe is sokat sugall.  Pontosan. Szerintem a rajzolás thriller bark arc alatt volt a legprofibb. Fénylett a bőrük mintha viaszból lettek volna. Robin nagyon jól meg volt rajzolva mikor először használta a szárnyakat.. Zororól nem is beszélve a Kuma elleni harcok alatt. Meg maga Kuma is. A mostani részek is szépek szerintem, főleg ha az első száz résszel hasonlítjuk össze, persze kicsit furcsák a karakterek, de végül is 2 év eltelt nem nézhetnek ki pont ugyan úgy. Majd megszokja a szemünk.  kacsint
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1721 Dátum: 12 jún 18, 19:48:45 »

Szerintem jó részek voltak Nevet

Szerintem egyértelmű, hogy Shirahoshi miért tudja az igazat. Nevet Az az érdekesebb, hogy miért nem árulta el. smirksweat


Tapion D. sama Amúgy azt megnézném, hogy hogy fordítanál ezután, ha nem néznéd meg a részeket. Nyelvesít

De szerintem a Naruto megjelenős nem lett elcseszve, az a rész nekem nagyon adta. A Naruto vs Pein harcról viszont inkább véleményt nem mondanék. (>_<)"
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1722 Dátum: 12 jún 18, 20:59:01 »

Hát egyértelmű: nem fordítanám tovább xDDD

Én ezesetben a háttérzenére gondolok. Az alábbiak közül várom valamelyiket a kövi rész naaagy jeleneténél:
1., azt a zenét, amit akkor játszottak, mikor Luffy-ék megindultak Arlong ellen, és Johnny meg Yosaku ott álltak az ajtóban, és nem akarták beengedni Gen-sant és társait, mert Luffy-t és csapatát várták ( 37. rész végén )
2., Vagy mikor Sogeking felbukkant a Puffing Tom tetején Sanji és Franky előtt ( 257. rész végén )
3., vagy mikor Law megjelent Marinefordnál és szólt a népnek, hogy vigyék oda neki Luffy-t, mert ő orvos ( Ore wa... ishada! ) ( 487. rész végén )
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1723 Dátum: 12 jún 18, 21:54:55 »

A második meg a harmadik nem tudom melyik,de az első a legjobb OP betétzene, szal legyen az.... az más kérdés, hogy már hetek óta olvasom ebben a témában hogy 'majd az az epic jelenet de jó lesz', és azóta rá akarok kérdezni, melyikre gondoltok xD Utána nem néztem volna xD Na de most már tudok várni vasárnapig, szal nem is fogok xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1724 Dátum: 12 jún 18, 22:03:50 »

A rész címének második része eléggé árulkodó, de bővebben a 633. fejezet végén találod meg Mosolyog én legalábbis arról írogatok ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!