24 máj 17, 08:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687479 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #225 Dátum: 10 júl 19, 10:03:37 »

Hogy ti miket ki nem találtok smirksweat bow
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #226 Dátum: 10 júl 19, 10:30:18 »

Inkább "mi miket meg nem találunk" XDDD
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #227 Dátum: 10 júl 19, 10:37:15 »

Igen azokra a kommentekre gondoltam.
Szerintem vicces, hogy egyeseknek a sokkal több jelző 5-7 részben kifullad mikor ha valakik rendszeresen látogatják a Kun-t akkor azok tudják hogy a csapat tagjai viccesen fogalmazzák meg a híreket, de a tartalmuk mindig valós ( na jó a Narutabi shippuudent most ne nézzük (><) xd jó kis poén volt örök emlék)

A vidi nagyon nagy lett és nagyot is ütött, ha erre gondolt tegnap Tapion-sama akkor igaza volt . Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #228 Dátum: 10 júl 19, 10:46:18 »

Nevet Erről az eksönről nem is tudtam, hogy lesz ikszdé Sőt, még engem is eltalált, akkorát ütött Nevet De nem, nem erre gondoltam Mosolyog Majd meglátjátok kacsint
Naplózva

brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #229 Dátum: 10 júl 19, 11:04:45 »

ettől függetlenül nem volt publikálás tegnap, annal ellenére hogy  mennyire hangoztatva volt hogy lesz...  ennyit a nagy szavakról meg igéretekről....
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #230 Dátum: 10 júl 19, 11:09:31 »

Az a helyzet, hogy akár már szombaton kint lehetett volna a cucc, csak ahogy Tapion is írta gondok adódtak a rawokkal az utolsó pillanatban és az általad korábban említett "minőségi kiadás" sem hozta volna az elvárt színvonalat, hanem valami rosszabb került volna terítékre, ezért döntöttünk amellett, hogy gyorsan szerzünk egy jobb raw-ot, ami már meg is történt és éppen a részek égetése zajlik, amely elég hosszadalmas folyamat sajna. ^^

A hétvégi One Piece napra a feliratok meg már készen állnak, csak publikálni kell őket. Nevet
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #231 Dátum: 10 júl 19, 11:18:03 »

kösz főnök az infót. ok, ez így érthető  Ohh My God
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #232 Dátum: 10 júl 19, 12:06:10 »

Köszönet a segítséget Cart remekül működik az FTP 

Tapion-sama  erről nem is tudott  Pojén  pedig azt hittem erre gondoltál.  smirksweat  Ha valami nagyot üt azt szeressük, de ha fáj azt már kevésbé (><) 

OFF: Jól gondolom, hogy a vidiket nem is Avi-ba szerkesztitek? mert az Avi-ra nem emlékszem, hogy létezik ilyen szép felírat és Karaoke, hanem ez az MKV sajátossága ( ezért is köz kedvelt mostanában ez a formátum ) szóval ha jól sejtem MKV-n megcsináljátok az egészet és utána lesz átkódolva Avi ba. Nagyon jó progikat használhattok, hogy nincs minőség romlás és nagyon kicsi a vidik mérete. ( bocs, hogy ide írtam de ez igazából mindenhol off és érdekel a nagy titok Nevet )

Köszönet mindenért. Mindig maximális minőséget kapunk
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #233 Dátum: 10 júl 19, 12:21:38 »

Szerintem a főoldali kommentekre gondolt, ott írták poénból, hogy a "sokkal több mint 200 az 205 lesz" vagy valami ilyesmi. Nevet

hát nem tudom,én már ennyinek is csak örülni tudok Mosolyog

ja igen. meg még azt szerettem volna megkérdezni hogy a videók felbontása ilyen lesz: Fairy Tail 036 | [HorribleSubs] - [480]
vagy ilyen: Fairy Tail 036 | [HorribleSubs] - [720]
remélem lesz az elsőből is^^
a második verziótól nem kicsit fagy a gépem xD
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #234 Dátum: 10 júl 19, 12:50:25 »

OFF: Jól gondolom, hogy a vidiket nem is Avi-ba szerkesztitek? mert az Avi-ra nem emlékszem, hogy létezik ilyen szép felírat és Karaoke, hanem ez az MKV sajátossága ( ezért is köz kedvelt mostanában ez a formátum ) szóval ha jól sejtem MKV-n megcsináljátok az egészet és utána lesz átkódolva Avi ba. Nagyon jó progikat használhattok, hogy nincs minőség romlás és nagyon kicsi a vidik mérete. ( bocs, hogy ide írtam de ez igazából mindenhol off és érdekel a nagy titok Nevet )

Igazából nem a videókonténer határozza meg a felirat minőségét....  Aviba is lehet ugyanolyan szép a felirat mind mkv-ben...  főleg, ha égetve van, akkor teljesen ugyanúgy kell megcsinálni, és ugyanolyan a minősége is.

És bár nem tudom, hogy az égetők milyen programot használnak, de a minőséget se a program adja, hanem a használt kodek valamint annak beállításai.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #235 Dátum: 10 júl 19, 12:51:45 »

A K-F csak H263-mas AVI-t és MP4-et adott ki, ami bőven a 480p határain belül van, szal ne aggódj, menni fog kacsint A videós kiadásunk pedig nem véletlenül [H264-MP4] és [H263-AVI]. Akinek jó gépe van, mp4-et tölt, akinek régi, az avit Nevet
Naplózva

EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #236 Dátum: 10 júl 19, 13:52:28 »

Jelentem. Értem már  Pirul (aludtam rá egyet és leesett)
Amúgy én is tudok örülni + 5-7 feliratnak is, lévén már hetek óta állomásozom 207.nél  >.<#
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #237 Dátum: 10 júl 19, 15:22:38 »

Igazából nem a videókonténer határozza meg a felirat minőségét....  Aviba is lehet ugyanolyan szép a felirat mind mkv-ben...  főleg, ha égetve van, akkor teljesen ugyanúgy kell megcsinálni, és ugyanolyan a minősége is.

És bár nem tudom, hogy az égetők milyen programot használnak, de a minőséget se a program adja, hanem a használt kodek valamint annak beállításai.

Ezt itt be is lehet fejezni. Egyrészt off másrészt ez a mi magán ügyünk.

Huh jó sok pü-t kaptam... össze állítok, ha lesz idő,m egy kis képet ami sokat segít.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 15:46:39 írta Hiei the legend » Naplózva
nec1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #238 Dátum: 10 júl 19, 18:17:09 »

Fergeteges reklám, micsoda bevezetők, az emberek le rágják a körmeiket, és átmennek a szomszédba, hogy a szomszéd körmét is lerágják, annyira várják már a One Piece-t   Pojén bow
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #239 Dátum: 10 júl 19, 18:46:18 »

Én nem a hétvégi részek miatt rágom a körmöm, mert azt tudom, hogy 200+ os felirat csomagot kapunk remek minőségben. hanem, hogy Tapion-sama mire is gondolhatott  Gondolkozik ááááááááá már szétvet az ideg smirksweat

Off: Most érzem azt először, hogy az 5 megás netem lassú, de hát 200 nál több 200 + MB-os részek mellet nem csoda ( akárhogy  számolom 40GB nál is több helyet fog foglalni az összes). Át kéne menni a szomszédba ott 15 megás net van,  "kicsit" gyorsabban jönne a cumó Ördögi

Ha még Total Commander-ben kijelölöd a részeket ( vagy mappástul húzod be akkor a Media Player Classic is le fogja játszani a részeket egymás után, bár 2 rész között kb 1mp re megjelenik a lejátszó emblémája de szerintem az semmiség) egyébként ha nem Horible sub-os az MKV-d akkor a Gom is jó csak sajna ők mostanában csináltak "valamit" ami nem tetszik szegénykének, pedig szeressük.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 18:59:44 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!