24 máj 17, 09:08:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687485 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #210 Dátum: 10 júl 18, 19:15:10 »

lesz még ma OP publikálás? 20:14 van és még senki egy szót nem ejtett arról mikor lesz várható a megjelentetés... csak kérdezem, ne kiabáljon le senki ha lehet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #211 Dátum: 10 júl 18, 19:20:38 »

Mistich: hmm... erre nem mondok semmit ikszdé a meglepetés ereje hatalmas, ütni fog ikszdé készüljetek a fájdalomra x"D

numen: ööö sajnos erről nem tudok, a munkálatok ebben a szent pillanatban is folynak, ugyanis akadt egy hatalmas gubanc a raw-okkal x"D
Naplózva

numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #212 Dátum: 10 júl 18, 19:26:08 »

Ha nem töröltétek véletlenül az összes meglévő részt, akkor talán nem olyan nagy a baj. Mert hiszen nem töröltétek... azaz... ugye nem töröltétek!?Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #213 Dátum: 10 júl 18, 19:31:33 »

O_o Dehogy töröltük Nevet A gubanc megoldható a "szakértőink" számára ikszdé Akik már dolgoznak az ügyön Nevet Én azt mondom, órák kérdése és lesz pakk ^^ De majd jön Cart és rendet rak xD

Mistich: még fut, az anime 459. része jött ki a mai napon. Még a mangája is fut, szóval sose lesz vége ikszdé
Naplózva

brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #214 Dátum: 10 júl 18, 19:43:09 »

cool, tehát seemi nincs veszve!  bow
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #215 Dátum: 10 júl 18, 20:48:27 »

A One PIece nem vész el, csak átalakul kacsint
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #216 Dátum: 10 júl 18, 21:12:54 »

Hálás köszönet azért mert elárultátok, hogy honnan szedtétek a részeket  bow (^_^) Nevet (^_^) bow és így megmenekültem a Mega használatától ( jó ha nincs más akkor azt is használom, de a torrent sokkal rugalmasabb)  és köszönet az oldalnak is, hogy nyílt a torrentjük ( mivel 1 szót se tudok Angolul így nekik nem tusom megköszönni xd)

Nem akarok előre lelőni semmilyen poént de most már van 1 sejtésem hogy hány részt fordítottatok le, bár az őszintét megvallva nem sokkal, de kevesebbre számítottam nagy köszönet előre is érte.  bow ISTENEK VAGYTOK bow
Bár Lincselés elkerülése érdekében nem merem ki írni, de a többiek 205-207 db részén csak jót röhögtem.

Hiei-Sama ha megtanítasz FTP-z ni minket akkor semmi akadálya a sebességet mindenki élvezi xd (>_<)"  

( mielőtt még gond lenne már most írom, hogy csak vicc volt) ( am tényleg nem tok FTP-z ni sajna (>_<)" )
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 18, 21:33:08 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #217 Dátum: 10 júl 18, 21:37:46 »

A One PIece nem vész el, csak átalakul kacsint

22:38......... Gondolkozik én is megtaláltam az oldalt, a torrent szoba nagyon jól lett kialakítva, nekem az angol az első anya nyelvem és csak utána a magyar, de akkor is szeretem azt, amit ez a csapat csinál, nagyon minőségi!!
Ugye AVI formátum marad? elvégre ha azt nézem a GOM player megszakítás nélkül képes a következő részt lejátszani anélkül hogy bármit is tennem kéne!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 18, 21:41:12 írta brian » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #218 Dátum: 10 júl 18, 21:45:34 »

petromanjanos semmi gond hogy nem tudsz FTP-zni én nekem is Dancsa tanított meg rá Mosolyog és rohadt jó! azt kell mondanom jobb mint a torrent.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #219 Dátum: 10 júl 18, 21:58:41 »

OFF:
Hallottam már, hogy hogy is működik. Total Commander-ben ( Illetve lehet más alternatíva is)  megjelenik 1+ " meghajtó " mintha akár a saját HDD-d lenne és ott lévő dolgokat kijelölheted és átmásolhatod iszonyatos sebességgel. Ezzel nincs is semmi gond, de a beállításokkal már annál inkább. ( persze ez mind akkor igaz, ha jól tudom )
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Hiei
Vendég
« Válasz #220 Dátum: 10 júl 18, 23:30:39 »

Töltsél le file zillat és használd azt. Annál nincs jobb ftp program. Az meg, hogy elárulom elég természetes... mivel a subot nektek készítem, ha nem tudnátok mivel megnézni elég értelmetlen lenne.
A beállításokat elmagyarázom, de csak püben. Akit érdekel írjon nekem.
Naplózva
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #221 Dátum: 10 júl 19, 01:04:20 »

a többiek 205-207 db részén csak jót röhögtem.

Miért is? A válasz jöhet PÜ-ben ha nem publikus. De már vagy 5perce gondolkodom ezen, nem tudok rájönni.  Pirul

Bezony 459 rész... És az új opening nagyon jó lett.

szerk: Mistich! Nem-nem. Azt írta, hogy februárban megkezdték az előkészületeket. Nem azt, h akkor már fordítottak.. Ergo az én tippem: úgy kb. 2-3 hónap, és utolérik a kiadást.
Tovább megyek. Nyár van, s feltételezem, h akik foglalkoznak a feliratokkal azoknak ez nyári szünetet jelent, (több szabad időt) ezért 2hónap a tippem, mostani OP hétvégétől számítva.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 01:31:04 írta EnvyX » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #222 Dátum: 10 júl 19, 08:52:17 »

Durva ez az 5 mp videó a főoldalon Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #223 Dátum: 10 júl 19, 09:48:08 »

a többiek 205-207 db részén csak jót röhögtem.

Miért is? A válasz jöhet PÜ-ben ha nem publikus. De már vagy 5perce gondolkodom ezen, nem tudok rájönni.  Pirul

Bezony 459 rész... És az új opening nagyon jó lett.

szerk: Mistich! Nem-nem. Azt írta, hogy februárban megkezdték az előkészületeket. Nem azt, h akkor már fordítottak.. Ergo az én tippem: úgy kb. 2-3 hónap, és utolérik a kiadást.
Tovább megyek. Nyár van, s feltételezem, h akik foglalkoznak a feliratokkal azoknak ez nyári szünetet jelent, (több szabad időt) ezért 2hónap a tippem, mostani OP hétvégétől számítva.
459 rész???????? Ohh My God és új opening??? hát 1 picit akkor le vagyok maradva.
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #224 Dátum: 10 júl 19, 09:52:42 »

a többiek 205-207 db részén csak jót röhögtem.
Szerintem a főoldali kommentekre gondolt, ott írták poénból, hogy a "sokkal több mint 200 az 205 lesz" vagy valami ilyesmi. Nevet

Lesz még szerdán és pénteken is ilyen kis rövid videó, tök jópofák. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!