24 máj 25, 07:00:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 31422 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kurosaki19
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 11 aug 03, 13:51:11 »

rini: nem bántásból de ha megakarták volna ölni akkor miért távoztak olyan bőszen? hisz Ichigo még egyáltalán nem halt meg o_O meg szó szerint azt mondta h elveszem a fullbring erőd nem azt h megöllek. bár ez fordítás kérdése is Nyelvesít am is mi értelme annak hogy Ichigonak legyen fullbringje shinigami ereje meg hollowja is -mert Zangetsuval tuti visszajött az is mert anno mondták h egyek Mosolyog , arról nem is beszélve hogy minek volt az egész edzés hogy legyen fullbringje ha megakarták ölni?? Hisz mikor nem volt ereje könnyen megtehették vna és nem kell ez a hajcihő Nevet

Ishida msot komolyan? :O Nekem szted nincs szemem? xD Ezen nem fogunk összeveszni de látható volt elég egyértelműen hogy Ginjo elszívta az erejét   smirksweat ÉS hogy milyen sok  harc? Ha nem ovlasod a mangát mit keresel itt? Mert ha olvasnád tudnád xD már bocsi. Eleve ugye amióta megjelent Ginjo és elmondta neki h miért jött azóta kb harcol. De hogy jobban tetszen edzett. Na meg ugye a msotani harc se számít harcnak amit Ginjoval lenyomtak Tsukishima ellen?  Gondolkozik
Amúgy ha van fullbringje akkor ti hol láttátok a bejelölt részeket rajta anno mert én sehol se Nevet azért mert hasonlít még nem feltétlen az is Nevet Ja és a végére a legjobb. Mivel shinigami ismét képes a Getsugára? Vagy azt se tudod mi az? :O
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 13:53:12 írta kurosaki19 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #31 Dátum: 11 aug 03, 14:17:50 »

"Mivel shinigami ismét képes a Getsugára? Vagy azt se tudod mi az?"
Getsuga alatt meg nem értem mire gondoltál , a Getsuga formára , vagy a támadásra , mint Getsuga Tenshou.*Utóbbit már Fullbring formában is használta , ezért is zavaros amit írsz.* Tudod a személyeskedés miatt nem tudsz pontosan fogalmazni. kacsint

"mi értelme annak hogy Ichigonak legyen fullbringje shinigami ereje meg hollowja is?"
Így fogalmazva semmi , de ha egyesíti ezeket , egybeolvasztja a fullbringet a Shinigami forceszal az már más. Ami le van írva a kérdésben , az annyit tesz , hogy tudná váltogatni , hogy mikor mit használjon. Ami egy hatalmas baromság lenne szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 15:15:41 írta Ishida » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #32 Dátum: 11 aug 06, 11:38:41 »

Na ez eléggé jó rész volt! Nevet Kár hogy most két hétig nem lesz de ki kell bírni >.<#
Na hogy bekapcsolódjak a menetbe szerintem az új kiegészítőkre nem csak az a válasz hogy a fullbring tartozékai mivel szerintem Ginjo elég jól érzékeltette a "Most elveszem a fulbringedet!" kifejezéssel azt hogy gyökeresen elveszi, valamint ez a kép is http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/459/8  eléggé úgy néz ki hogy gyökeresen elvette nuku nincs benn már fulbring erő. De ha ez így van akkor a kiegészítők lehet hogy olyasmi mint amit Ishin is hord a vállán lévő kapitányi köpeny csek ez más  ikszdé
Még valami ha feltételezzük hogy tényleg az Ichigo szellemi ereje volt kard formában és Rukia Ichigo testének közepébe szúrta a kardot hogy át tudja adni az erőt akkor az ott tényleg Zangetsu (az öreg és maga Ichigo Hollow énje), és lehet hogy csak azért változott meg mert Ichigo felnőttebb érettebb lett. De ha az ott a kezében tényleg Zangetsu akkor vajon képes a bankai-ra is?
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #33 Dátum: 11 nov 22, 14:06:07 »

A spoiler alapján érdekes fejezetnek nézünk elébe. Ukitake? Ezen meglepődtem. Bár végülis ő adományozza a helyettes shinigami jelvényeket. De erre akkor sem számítottam.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 nov 22, 17:38:54 »

Hát igen, ez érdekes. Az új főellenség: Ukitake. Bár érdekesnek találom, hogy ha Ukitake a főellenség, akkor Kyouraku miért nem az vele együtt.
Az utolsó szó tetszik: BANKAI! Nevet
Naplózva



 
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #35 Dátum: 11 nov 22, 19:53:05 »

Ne már ! Pedig az egyik legnormálisabb kapitány . Technikai KO
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #36 Dátum: 11 nov 22, 19:55:56 »

Tuti, hogy fake:D. Aizennel már eljátszottuk ezt. Ha megint eljátssza Kubo akkor szerintem gondolkozhat a Shounen jump a kirúgásán.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 nov 22, 20:02:38 »

Akkor felveszik Bleach helyett a teletabit. Még annak is nagyobb lenne a népszerűsége.
Naplózva



 
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #38 Dátum: 11 nov 22, 20:04:35 »

meg rögtön bankai... hagyuk már... amúgy is még kedd van...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #39 Dátum: 11 nov 22, 23:20:35 »

A RAW képek alapján úgy néz ki, helyes a spoiler. Bár az is igaz, hogy ez Ginjou sztorija (amiből ki tudja mennyi az igaz, és mi az, amivel Ichigot akarja összezavarni). A végén viszont felismerhetően Ichigo bankait mond.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #40 Dátum: 11 nov 23, 01:11:46 »

Ez lett volna az a nagy titok amiről Ginjou beszélt? Ez eddig is teljesen várható dolog volt. SS sem hülyékből áll és nem akarják, hogy egy ilyen erejű fickó csak úgy kicsússzon a kezük alól vagy ellenőrizetlenül kóricáljon. Másrészt a történet elején Urahara és Isshin beszédéből egyértelműen kitűnik, hogy tudja, hogy miről akar beszélni Ginjou Ichigonak. Másrészt ez a jelvény általi megfigyelés legalább annyira hasznos mint káros. Uraharáék úgy néz ki, hisznek Ichigoban és rábízzák a döntést ebben az ügyben. Az már viszont érdekelne, hogy hová indult Urahara. Már megint titokzatoskodik. A vége valóban bankai.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #41 Dátum: 11 nov 30, 09:11:13 »

Úgy néz ki, hogy Kuugo újra átalakul. De legalább az a privát tér eltűnik. Most ezzel együtt vajon majd a többi kapitány végignézi, hogy Ichigo harcol? Remélem beleavatkoznak, és gyorsan eltüntetik a még megmaradt fullbringer-t.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #42 Dátum: 11 dec 14, 12:36:14 »

Hieinek kedvezően , brutálisan gyorsan el lett intézve ez az Ichigo vs Ginjou fight... Nevet (remélem)Kis flashback és szerintem már előbújik a bozótból Isshin is. Már várom ezt az Isshin múltjáról szóló részt...
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #43 Dátum: 12 jan 11, 10:53:42 »

A spoilerből úgy néz ki, visszavették a Vaizardokat shinigaminak. Kensei és Hirako is kapitány (gondolom a régi osztagaikat kapták vissza), de vajon a többi Vaizarddal mi lett? Mondjuk azzal, akié régebben a 3. osztag volt. Ha igen, akkor már csak a régi 7-es kapitányának nincs osztaga. És a régi hadnagyok hogy illeszkednek vissza. Kensei hadnagya Mashiro volt, de a 9-es hadnagya már Hisagi, akkor most vagy 2 hadnagy lesz, vagy az egyiket lefokozzák 3. tisztnek? Ugyanez a 12-esnél. Mayuri infarktust kapna, ha Hiyorit osztanák be mellé hadnagyként. Remélem kiderül majd, hogy hogyan is ment végbe a vaizard integráció, mert lényegében csak 3 kapitányi hely volt kiadó, de 4 volt kapitány és 4 volt hadnagy (Hachi-t leszámítva 3), és ha mindenki a saját volt osztagába tér vissza, az okozna pár érdekes helyzetet.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #44 Dátum: 12 jan 11, 14:11:12 »

Szerintem a Vaizardok saját társaikkal lesznek egy osztagban, mégha ez áthelyezést is jelent.
Nem hiszem, hogy mindenki Shinigami posztra térne vissza. Hiyoriból kinézem, hogy el sem vállalja a felkérést.
Nemsokára megtudjuk, a naruto már kint van
Naplózva



 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!