24 máj 20, 04:30:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Owari no Seraph  (Megtekintve 52022 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #90 Dátum: 15 jún 20, 21:29:46 »

Legjobb tudomásom szerint nincs meg magyarul a manga. Angolul pedig nem nehéz megtalálni.
És ez csak találgatás, hogy akkor most akkor Yu és Mika hányadán is állnak, de amennyire meg lehet ítélni objektíven, ők csak családként gondolnak egymásra. Mindig így utalnak a másikra: ... a családom. Még csak nem is szólítják egymást testvérnek. A túlmagyarázást pedig annak lehet betudni, hogy ők ketten gyakorlatilag egymásra voltak utalva, együtt nőttek fel 8 éves koruktól 12-ig, és együtt vészeltek át sokmindent. Közel állnak egymáshoz, és ezen négy év távolság sem változtatott.
Kinek mi a tippje, ki Ferid cinkosa?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 21:30:40 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #91 Dátum: 15 jún 20, 21:43:10 »

12. rész (END)

Hát mit is mondhatnék.. Szerintem ez a befejezés így elég lapos lett.  >.<# Az egészben talán a legvége volt lényeges, ahol kiderül, hogy valaki szövetségbe lépett a vámpírokkal (Ha jól emlékszem, akkor erről már beszéltetek, hogy Guren az a valaki) Gurent még az elején bírtam is. Az a tipikus szigorú, de mégis jó arc típusú karakter volt számomra, de most, hogy mindezt megtudtuk róla, hogy minden szarkavarás mögött ő áll, hát hagy ne mondjam mit gondolok róla...

Igazából, én azt hittem, hogy amint Yu felébred, és alkalma lesz rá, elindul Mika után, és azzal indult volna a 2. évad, hogy Shinoaék utána mennek. De azzal Yu csak a vámpírok kezére játszott volna, szóval örülök, hogy ez nem történt meg. Mosolyog

És így utólag még azt szeretném kérdezni, hogy ugye nem én vagyok az egyetlen, aki örülne ha megtörténne a Shinoa x Yu ? Pirul Nevet Szerintem jó párost alkotnának, és ebben a részben láthattuk is, hogy Shinoa mennyire "nem szerelmes" Yuba Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #92 Dátum: 15 jún 20, 21:53:10 »

Szerintem ne sározzátok egyelőre Gurent, a jelleme később szerintem sokkal tisztább lesz, és az alapján nem biztos, hogy olyan seggfejnek fog tűnni. Mellesleg, amit mondott Shinoának arról, hogy hogyan lehet túlélni ebben a világban, az igaz, és nagyon is sok van benne, ami sajnos megkerülhetetlen igazság.
Mellesleg nem biztos még, hogy ő az, aki szövetkezett Feriddel. Minden rá utal, és ő a legvalószínűbb is, én is rá gondolok, de mi az anime elsőszámú szabálya? Ameddig nem láttad expliciten, addig nem biztos.
Szép pár lennének, Shinoa és Yu, de örülök, hogy nem keverik bele a szerelmet a történetbe. Ez nem az a műfaj.
És arra, hogy a befejezés lapos lett... Kb hasonló felépítésű következő évadra számítsatok, ha tartják magukat a mangához. El nem tudom képzelni, hogy fogják akkor befejezni, mert a mangában igazából sehol sem tartanak még... de az események hasonlóak.
Pár andalgós, dumálunk meg fejlődünk egy kicsit rész után egy nagyobb harc...
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #93 Dátum: 15 jún 20, 22:06:17 »

Köszönöm a válaszokat.Mosolyog
Végül is igaz,mert vannak olyan kötelékek,amik mindennél erősebbek.Mosolyog Mika megszállottsága,hogy minden áron megmenti Yut,hát elég érdekes. Technikai KO
Shinoa és Yu inkább csak maradjanak barátok. Nevet
Minden esetre érdekes,hogy ki is lehet Freid cinkosa? ikszdé(Szerintem Shinoa egyik bátyja)
Személyes kedvencemim:Ferid és Mika.Nevet Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 22, 07:17:34 írta Mizzuki » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #94 Dátum: 15 jún 21, 09:25:45 »

Igen, Shinoa és Yu maradjanak csak barátok. ^^" Ez nem olyan műfajú anime, ami pont a szerelemről szólna.
Egy kicsit hajazz csak Yu x Mikára, de egyébként meg inkább csak testvéri szeretett. Az a tudat mind a két félnél, hogy meghalt, lehet elkapták már a vámpírok, az addig csak reménykedés most valósággá vált, hogy mégis csak él a másik.
Hiszen Guren azt mondta Yuunak hogy felejtse el a családját. S inkább az ő életükért tegye kockára magát, és hogy a múlt nem tartogat már semmit sem.
Itt Yuu teljesen elhihette, hogy igaza van, így nem csoda hogy teljesen ledöbbent. S miután megtudta hogy vámpír lett a testvéréből.... hát... az egy tökön rúgás volt neki.  ikszdé De így még erősebbekké válhatnak ha újra találkoznak, mert az a bizonyos "múlt" mégis csak tartogatott számára valakit.  kacsint
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
StellaLuna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #95 Dátum: 15 jún 21, 14:37:09 »

Jajj, nagyon-nagyon szerettem ezt az animét, kár, hogy vége.  Szomorú De azért minden vég egy új kezdet is, szóval várom már így jó előre az őszt!! ^^

A résszel kapcsolatban: szerintem nem Guren lesz az összeesküvő. Nem tudom, miért, de azokból, amiket eddig láttunk, szerintem Ő egy hű hazafi, és nem adná ki a népét a vámpíroknak. Persze lehet, hogy ez csak naivitás, de szerintem a kemény külső érzékeny lelket takar.  Mosolyog De majd meglátjuk.
Yuu és Shinoa szerintem aranyosak lennének együtt, de egyetértek a nagy többséggel abban, hogy ez nem egy olyan anime, ahol a szerelmi szálakra kéne koncentrálni. Sokkal keményebb, sötétebb és ijesztőbb világ ez ahhoz.

Már korábban is kérdeztem, de esetleg lehet számítani a Naruto-Kun Csapat részéről mangafordításra is? Én nagyon örülnék neki, de persze ez nem sürgetés, meg semmi ilyesmi, pláne nem parancs, csak egy egyszerű érdeklődés. Mosolyog Azt is nagyon-nagyon köszönöm, hogy az animét fordítottátok/fordítjátok. ^^ bow
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #96 Dátum: 15 jún 21, 16:23:09 »

Látom kicsit félreértettétek, amit Yu és Shinoa kapcsolatáról mondtam.  smirksweat Én se azt szeretném, hogy a szerelemről szóljon, és azzal is tisztában vagyok, hogy ez nem az a műfaj, de nekem tetszene, ha valahogy összejönnének. Ennyi az egész. És nem is most a történet közepén. Megtörténhet akár akkor is, amikor vége az egész sztorinak.  Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #97 Dátum: 15 jún 21, 16:53:42 »

dehunter
...

Köszi
Asszem nem sokára el is olvasom, annak ellenére hogy egyáltalán nem vagyok mangás. Nevet

Amúgy szerintem sem Guren lesz az áruló, talán egy ismeretlen arc még.
Naplózva

szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #98 Dátum: 15 jún 21, 18:49:43 »

Szerintem viszont biztos, hogy Guren volt az, aki Feriddel találkozott. Egy csomó érvem van rá... ha valaki kíváncsi, felsorolom őket. Mivel ez nem spoiler, hiszen még én sem tudom, csak találgatok, nem sárgáztam ki a fentit.
Viszont attól, hogy beszélt vele, illetve összejátszanak (van egy tervük, ezt Ferid nyilvánvalóvá tette) még nem lesz automatikusan áruló az emebr, aki találkozott vele. A mangában sem hangzottak el indokok még, de bizonyára mindkét félnek vannak. Valamire játszanak, csak kérdés, mire. Én ennek alapján fogom majd megítélni, hogy árulónak tartom-e őket. De persze ez szubjektív dolog.
Elvégre is Gurennek kihez is kellene hűségesnek lennie? Tenri Hiragihoz? Vagy Kureto Hiragihoz? Az utóbbi amúgy meg elárulja az előbbit, úgyhogy az árulásról ennyit.

Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #99 Dátum: 15 jún 21, 21:40:28 »

Mennyi olyan pillanat van a mangában,ami benne sincs az animében. smirksweat
Szerintem is Guren  lehet a cinkos.De hányszor volt olyan,hogy végig elterelték a gyanút az adott szereplőről,végül kiderül,hogy mégis ő áll a dolgok hátterében. Technikai KO Wátdöfákk
Szívesen elolvasnám az érveket.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 22:07:49 írta Mizzuki » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #100 Dátum: 15 jún 21, 22:24:14 »

De hányszor volt olyan,hogy végig elterelték a gyanút az adott szereplőről,végül kiderül,hogy mégis ő áll a dolgok hátterében. Technikai KO Wátdöfákk
Szívesen elolvasnám az érveket.Nevet

Szóval lehet, hogy igazából Shinoa a cinkos!!!!!  Ohh My God  Nevet ikszdé
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #101 Dátum: 15 jún 21, 22:33:22 »

Én inkább a Hiragi családból gondolnék valakire... de ez csak férfiúi megérzés.  Gondolkozik
Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #102 Dátum: 15 jún 21, 23:12:42 »

Ha nem Guren, akkor Kureto. Ő erénynek tartja, ha valaki képes elárulni a barátait. De ha ő lesz, akkor rengeteg esemény teljesen véletlenszerű lenne, és akkor nagyon csalódnék ebben a sorozatban. Mert olyannak tűnik, ahol a legkisebb részletnek is jelentősége van.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #103 Dátum: 15 jún 22, 07:20:09 »

Hiiragi Seishirouval mi a helyzet? Gondolkozik Már ránézésre nem szimpatikus a srác. Hmm... Nemyóó
Hiiragi Shinya? Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 22, 07:31:30 írta Mizzuki » Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #104 Dátum: 15 jún 22, 09:54:32 »

Seishirou egy gyáva féreg, akinek csak a szája nagy, és Kureto egyszer azt vágta a fejéhez, hogy soha egyszer sem ment terepre.
Shinyja Gurenhez hű, és már így is kettős ügynök. Kicsit sok lenne, ha kiderülne, hogy hármasügynök.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!