24 máj 19, 05:33:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen mágiát használnál? Miért?  (Megtekintve 7448 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #15 Dátum: 13 jún 26, 23:01:50 »

Na ez sokkal fogósabb kérdésnek bizonyult mint elsőre gondoltam. Nevet
-Először Doranbolt teleportációs mágiája jutott eszembe, a teleportáció mindig is az egyik legszimpatikusabb képesség volt, animétől függetlenül, de rá kellett jönnöm hogy ez csak nagyon magas szintű használat esetén hatékony.
-A következő jelölt a Rufus-féle Memory Make volt. Hihetetlen sokoldalú mágia, végtelen lehetőségekkel, az szvsz egyik legOPbb az egész Fairy Tail-ben, és bár nagyon kevés limitációval rendelkezik, ezek egyes szituációkban túl védtelenné teszik a használót. A memorizálási sebesség ugyebár a  FT-ben is ki lett emelve, azonban ami engem ennél is jobban aggaszt az maga a használati sebesség. A legtöbb mágiához képest így is gyors, de a póz felvételének szükséglete, a parancsszavak kimondása és a szükséges koncentrálás (feltételezett) mértéke egy eleve közelről induló vagy meglepetés szerű támadás esetén eléggé nehézkessé teszi a használatát.
-Így végül eljutottam a számomra leghatásosabbnak tűnő mágiához, méghozzá Midnight Reflectorához. Hihetetlen védelmi- és támadóerővel rendelkezik, akár öntudatlanul is használható, és bár a sokoldalúsága nem fogható a Memory Make-éhez, de így is jóval az átlag felett van. Persze egyből fel lehetne hozni hogy "dehát Erza hogy lealázta". Igen, az élettelen tárgyakra való limitáltsága és a tény hogy egyszerre csak egy adott térrészre terjeszthető ki valóban könnyen kihasználható HA 1. az ellenfélnek előzetes ismeretei vannak a mágiáról illetve vagy olyan bolond hogy hagyod az ellenfelet kitapasztalni 2. óvatlanul harcolsz (értsd: a "hajlítási mezőt" túl gyakran vagy épp csak a legrosszabb pillanatban a környezeten kívülre helyezed. Ha nem Midnight szintű agyatlansággal használná valaki ezt a mágiát akkor közel legyőzhetetlen lenne. (Kicsit OFF de muszáj megjegyeznem hogy akaratlanul is Accelerator ereje jut róla eszembe a To Aru Majutsu no Indexből, őt pedig nem véletlenül tartották/tartják a legerősebbnek.. és mellesleg nem véletlen az egyik all-time kedvencem Nevet )

Szerk: Az illúziókeltő képességét meg kihagytam... o.O Valószínűleg olyankor a védelmi mező szintén nem működik, így kissé "kétélű penge", de ennek ellenéri is hatalmas potenciállal bír (szintén kis OFF: aki nézi Bleachet az biztos el tudja képzelni a határtalan lehetőségeket... Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 27, 09:06:10 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #16 Dátum: 13 okt 06, 10:59:04 »

Csere Erza mágiája jég mágia <3 És még Mira Take Overjeit imádom !! Egyik legerősebb :3
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 okt 06, 15:53:56 »

Leginkább az organic manipulation, minden szerves dolgot ugy irányitanám ahogy szeretném Nevet
http://powerlisting.wikia.com/wiki/Organic_Manipulation

Persze ez az erő elég sok subpowerböl áll,
a legfontosabbak:

életkor irányítás:
http://powerlisting.wikia.com/wiki/Age_Manipulation

És a gyógyítás
http://powerlisting.wikia.com/wiki/Healing

Naplózva
Enton
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #18 Dátum: 13 okt 27, 10:07:53 »

Én összemixelnén Laxus villámjait Gajeel fémerejével. Eléggé zúzós lenne egy villámló-fém sárkányölő Nevet
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #19 Dátum: 13 dec 13, 19:59:13 »

Hm, esetleg Wind Make (tudom,hogy nincs de teszik Mosolyog )
Aztán Water,Ice Make, bow Take Over ( Satan Soul vagy Animal Soul)
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!