24 máj 17, 04:53:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Borderlands 2  (Megtekintve 4712 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #15 Dátum: 12 okt 29, 22:03:02 »

Ahogy gondoljátok. Én kivittem normál módon és utána átmentem TVH módra. Nem sokkal ezután jött a kiegészítő. Szerintem menjetek át nehezebb szintre. Ott is csinálhatjátok a kalózos részeket, de sokkal jobban tudtok fejlődni!
A szörnyhöz két emberke elég. Mi is haverommal szedtük szét. Nevet De ahhoz viszont kell egy 50-es szint. Ha megölitek, egy darab narancsszínű fegyvert és rengeteg lilát, kéket és zöldet. Többször is le lehet győzni, az a jó benne.
Mi most Hyperiussal birkózunk, egyelőre nem sok sikerrel. Nevet Pedig tele vagyok naranccsal. Egyik srácnak olyan csalása volt bent, hogy aki hozzá csatlakozik és nyerőgépet forgat, narancs fegyvereket kap. Nevet Szóval most jól állok. Nevet
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #16 Dátum: 12 okt 30, 10:45:27 »

oké viszont nem tudjátok hogy hogyan lehet játszani ezzel a kalózos kiegészítővel multiban? amikor elindítom a borderlandset és csatlakozna, azt írja ki hogy nem ugyanaz a patch van meg nekünk, pedig mindketten ugyanazt szedtük le.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #17 Dátum: 12 okt 30, 11:51:44 »

Hogyne tudnánk. Nevet Hamachival ezen már nem lehet, kell hozzá a Tunngle. Beregelsz, bejelentkezel. Fent talán a 2. vagy 3. ikon, ilyen szerveres valami. Arra kattints. Oldalt a lista, keresd, hogy Action, azon belül Borderlands 2 [HU] és csatlakozz. Játékot elindítjátok, network options a LAN-ra, find games és mehet is. Mosolyog Ami fontos. Az alapjáték 1.0.0. Ezzel asszem nem is lehet multizni. Kell hozzá egy patch, ami az 1.0.1. Ha felteszed a kalózosat, még mindig ez a verzió fog élni. Ha az Update 5-öt, akkor már az 1.0.2. Ezek alapján nézzétek meg úgy, hogy a find gamesre kattintotok. Az ablak jobb alsó sarkában kiírja a verziót. Ha nem egyezik, keressétek meg, hogy kinek mi hiányozhat!
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #18 Dátum: 12 okt 30, 17:41:17 »

köszi tökéletesen mükszik Nevet
1 darabig eljutottunk, csak ennek már annyira nincs meg a feelingje, mert gyorsan meguntuk.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 17:42:16 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #19 Dátum: 12 okt 30, 17:45:06 »

Nagyon szívesen. Nevet Így jobban lehet vele haladni, az biztos. Meg több ellenség is jön. Ha csak nyirbálsz, akkor így jobb a hangulata szerintem, de ha a sztorit szeretnéd vinni, azt csak egyszemélyes módban tedd. Nevet Ha ketten vagytok, menjetek arénába! Ott lehet gyilkolni rendesen. Nevet Ha megvan az 50-es szint, akkor meg irány a Terra. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #20 Dátum: 13 dec 27, 11:37:06 »

Nemreg megvettem eredetiben, ugyhogy kezdödhet ujra a moka! Nevet Aki nyomja meg vele az vegyen fel steam-en: slicchabib.
Egy 61es psycho-m van, meg egy 10es mechromancer-em.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!