24 máj 17, 03:37:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Borderlands 2  (Megtekintve 4710 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Dátum: 12 okt 03, 20:39:38 »

Ez az első nyitott témám, de szerintem ha valami megérdemli, akkor ez biztosan. Mosolyog

Biztosan sokan játszottatok már az első részével is, ami a maga idejében elég nagyot alkotott. A 2K Games ebből kiindulva 2012. szeptemberében piacra dobta a nagysikerű Borderlands című játék folytatását. A sztori hasonló, a helyszín ugyanaz. Pandora. 4 karakter, hogy megtaláld a hozzád legjobban illőt. A spoilert kihagyva, az első rész után 5 évvel járunk. Feladatunk, hogy az ellenálláshoz csatlakozva végezzünk Handsome Jackkel, aki a fegyveróriás Hyperion cég tulajdonosa, ezzel megmentve Pandorát a teljes pusztulástól. Jacknek ugyanis nem egyedüli célja a Vault Hunterek - azaz mi- kiirtása... A régi barátaink (Lilith, Dr. Zed, a dumagép Claptrap) mellett felbukkannak új szereplők is és velük együtt még erősebb ellenfelek. Pörgősebb játékmenet, szebb grafika, jobb cuccok, jól kidolgozott történet, még idiótább poénok. Mi kell még? Kíváncsi vagy, hogy Pandora miféle kincseket rejt? Kalandra fel!

Nos, összefoglalásnak talán ennyit. Mosolyog Várom a véleményeteket! Ti milyen karakterrel játszotok? Mi volt a kedvenc részetek? Hányas szinten álltok? Milyen cuccaitok vannak? Hányszor játszottátok ki? Elvileg már úton az első DLC!

(Szándékosan nem az első részhez írtam, a kettőt szerintem ne keverjük annyira. Mosolyog )

Hivatalos honlap: http://www.borderlands2.com/us/

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSulnro" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSulnro</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z8cee-FvBV0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Z8cee-FvBV0</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 20:43:03 írta Bencu » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1 Dátum: 12 okt 03, 20:56:52 »

Nagyon jó kis topic!Én elsőt is sokszorosan kijátszottam és ezt is ki fogom többször is.Most egy 26os zero-m van.Nagyon ütősek a poénok, szét röhögöm magamat rajtuk.  Nevet Claptrap-nél egoistább robotot még nem láttam! xD
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #2 Dátum: 12 okt 03, 21:11:29 »

Én most kezdtem el másodjára, egyelőre csak a főküldetéseket viszem, hogy fejlődni tudjak. Nevet Nekem egy 28-as szirénem van, eddig nem rossz, de ki kéne próbálni a többieket is. Mosolyog Nem tudom, hogy ebben hogy lehet multizni, de ha lejjebb megy az ára, lehet megveszem. Nevet Claptrap még hülyébb, mint az első részben! Nevet Nekem a másik nagy kedvencem Tiny Tina. Igazából röhögve vittem végig az egészet, annyira jól megcsinálták. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3 Dátum: 12 okt 04, 08:26:41 »

Tiny Tina nekem már kicsit túl sok de azért ő se semmi! Nevet A részeges Mordecai is odaver! Nevet Multizni lehet tunngle-vel meg hamachi-val is.Meg lehetne próbálni. Mosolyog
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #4 Dátum: 12 okt 04, 20:02:27 »

Nagyon beteg. Nevet Hamachival próbálkozunk majd multizni, de nem tudom, hogy mennyire jön majd össze. Elvileg lehet. Nevet Tibi, ha gondolod, az adatlapomon van MSN-cím, vegyél fel és hétvégén kipróbálhatjuk! Mosolyog Ha meg lehet oldania karakterimportálást is, odaadom szívesen a szirénemet, van már pár jó cucca! Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5 Dátum: 12 okt 05, 15:00:06 »

Msn-t nem nagyon használok, adj inkább xfire nevet ha az van neked és tolhatjuk! Nevet
Szerk.: Most látom hogy te már fent vagy nekem xfire-n! Nevet Úgyhogy akkor majd ott ütközünk aztán mehet a game.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 05, 15:01:46 írta tibee77 » Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #6 Dátum: 12 okt 05, 17:44:37 »

Tényleg! Nevet Még anno az első részénél beszéltük, hogy toljuk neki, amiből sajnos nem lett semmi... Na de majd most! Nevet Ma is játszottam vele egy fél órát, találtam megint jobb fegyvereket, szóval jó lesz ez a multi, már érzem... Nevet Nevet
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #7 Dátum: 12 okt 19, 22:41:22 »

Nos akkor tolnék egy kis frissítést, hogy aki játszik vele és szereti, ne maradjon le semmiről. Mosolyog

Multiplayer: Meg lehet oldani a Tunngle nevezetű programmal, ahol hálózatot kell létrehozni. A játékban a Network Options ponton belül LAN-ra kell átállítani. Néha még kicsit bugos, én nem őt ajánlanám. Mi Hamachival szoktuk. Létre kell hozni hálózatot/kat úgy, hogy a játékosok csatlakozzanak a hosthoz. A Hamachi ad mindenkinek egy IP-címet (5.xyz.stb.). Ha mondjuk én hosztolok, akkor Neked egy én hamachis címemet kell beírnod. Hova? Jobb klikk a parancsikonra, cél: \borderlands2.exe" vagy \launcher.exe" után egy szóközt kihagyva. Csak a host címét kell beírni! A hosztolónak nem kell semmit! És ilyenkor az ő küldetéseit tudjátok vinni. Mosolyog Természetesen előtte a hostnak át kell állítania LAN-ra!

DLC: Kedden jött Captain Scarlet kalózos kiegészítője, mely további küldetéseket és új cuccokat tartalmaz. Előtte egy mini csomagként kiadtak egy pluszpályát, egy pluszfegyvert és pár ajándékot. Valamint az 1.1.0-s patchet. Jelenleg így állunk, a következő DLC a télen érkezik majd a Season Pass keretein belül.

(Akit érdekel aranykulcsos csalás, írjon! Én meg tudtam csinálni, rengeteg jó fegyvert kaptam. Mosolyog )
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #8 Dátum: 12 okt 22, 14:50:36 »

hali! jó játék, az első része is az volt Nevet
1 barátommal már kb a feléig eljutottunk, és most lenne 1 kérdésem:

történik valami ha az összes challanget teljesítettük? mert most arra megyünk Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #9 Dátum: 12 okt 22, 15:02:46 »

Az első része is nagyon jó. Nevet Challange? Amikor kéri, hogy mondjuk nyírj ki 10 óriást? Olyankor díjaz. Kaptok Badass Rankot. Ha abból elég összegyűlik, be tudjátok váltani őket. Lépj be a karakter menübe, ott a legutolsó pontra. A "Redeem Token"-re kattintva kiadja a díjakat, amire költheted őket, ezáltal erősítve a profilodat. Nevet Remélem tudtam segíteni. Nevet Egyébként szerintem különösebb dolog nem történik. Nevet
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #10 Dátum: 12 okt 22, 15:10:36 »

igen arra gondoltam, ezt tudtuk Nevet
bár tényleg nem túl valószínű hogy történni fog valami ha mindet megcsináljuk, de legalább jó unaloműző.
én a 25. szintnél tartok kommandóssal, és van kb 3000 badass rankom
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 16:18:59 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #11 Dátum: 12 okt 22, 16:27:29 »

Én szirén vagyok, 50-es szinttel és 5556 Badass Rankkal. Illetve van még ~3500 a másik profilomban. Szóval együttesen 9 ezer körül van. (Nem duplán játszok, hanem szereztem egy hackelt profilt, ami tartalmaz aranykulcsokat és néha nem tettem vissza az eredetit, azért néz ki így...Nevet )
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12 Dátum: 12 okt 22, 21:05:37 »

Én most jóideje abbahagytam bnőm miatt de megint tolni fogom. Mosolyog 36os zero-m van.Tényleg az arany kulcsokat hogy lehet összegyűjteni?Az valami online szerezhető dolog?Egy volt nekem de én hülye már az elején felhasználtam így annyira ne mkaptam nagy szám cuccot.
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #13 Dátum: 12 okt 22, 21:18:30 »

Barátnő az első. Nevet Vagy trainer kell hozzá vagy pedig egy hackelt profil. Nekem van mindkettőm. Adja a cuccokat rendesen. Nevet Feltöltöm őket leírással együtt maximum holnap reggelig!
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #14 Dátum: 12 okt 29, 21:32:29 »

na haverral végig vittük először a borderlands 2-öt mindketten 34-es szinten végeztünk. maradt még valami nagyon brutál 52-es főmob, amit még csak meg se tudtunk karcolni.

most mit csináljuk? az új true vaulthunter vagy milyen szinten végig vigyük újra, vagy a kiegészítővel játszotunk? a kalózosra gondolok
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!