24 máj 17, 15:31:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vindictus Online -Kicsit más mint az Mmo-k  (Megtekintve 13460 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #60 Dátum: 12 szep 06, 14:14:44 »

Én játszottam már ezzel, nem volt rossz játék. ikszdé LvL 10ig egyedül pucoltam a dungeonokat aztán volt egy két boss ami megizzasztott. Emlékszem egynél szétjött a ruhám teljesen ikszdé
Majd ha hazamegyek megpróbálom újra :]
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #61 Dátum: 12 szep 16, 15:10:42 »

Na sikerült összehoznom, hogy játszható legyen. (Habár valami pixel shader és/vagy T&L emulátor jól jönne még)

Mi különbség van normal illetve hard mód között? Mondjuk azt vettem észre, hogy hardon jobb statisztikával fejezem be a dungeont. Az els kettőt normálon csináltam s B-rangal fejeztem be, a utolsó kettőt meg hardon és mindkétszer S rangal végeztem (az utolsónál SSS volt) xD

A Battle Pointot mi alapján kapom?

A kombók listáját hol tudom megnézni? (amiket tréningnél mutatott)

A HP az hogyan növekszik szintlépesenként, mert kezdtem kb 1000 hp-val s most lvl6-on volt 1017.
Vagy valahol kapok stat pontokat?


Skillek: mindegyik megtanulásához  (s kimaxolásához) lesz elegendő pontom?


Karakterem:
ikerkardos lvl6+ Setsuenryu

Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #62 Dátum: 12 szep 16, 16:20:06 »

Jó sok kérdést tettél fel :d Az első kérdésedre nem tudom pontosan a választ de asszem több xp-t meg pénzt kapsz ha hardon viszed végig a dungeont.
A Battle Pointot az alapján kapod hogy hány "küldetést" csináltál meg a dungeon-ban pl olyanok szoktak lenni hogy ölj meg ennyi meg ennyi szörnyet így meg így meg hogy gyüjtsd össze 3 kristályt meg ilyenek ezeket jobb oldalt látod és amit már teljesítettél az kivan pipálva meg amikor készítesz party-t akkor kitudod választani hogy mi legyen a dungeon "célja" pl hogy 20 perc alatt vidd végig vagy hogy úgy nyerj hogy nem potizol meg ilyenek.
 A kombók listáját ott tudod megnézni ahol új skilleket tanulsz.
 A hp szintenként növekszik és vannak olyan fegyverek, vértek, nyakláncok meg gyűrűk amik adnak + hp-t + ki bírsz választani 1 "becenevet" ami ad + tulajdosnágot pl hp, erő.
 Biztosan lesz elegendő pontod az összes skill kimaxolásához mivel van olyan dungeon ami még akkor is ad bp-t ha 5x kiviszed.
Naplózva

Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #63 Dátum: 12 szep 17, 08:38:46 »

A normal és hard mód közötti külömbség egyértelmü: "normális fokozat" "nehéz fokozat", az már más hogy néhol észre se lehet venni. A rankot (pl.: sss) azt a kombók, kapott ütések, ütések szerint nézi (legalábbis azthiszem).
A becenevet (title) nem kell ahhoz felvenni hogy meg is kapd az erejét, azt mindet automatikusan megadja és az már csak rajtad múlik melyiket teszed ki (nyilván ami tetszik).
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 08:39:27 írta Cassco » Naplózva

TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #64 Dátum: 12 okt 10, 17:23:09 »

Na leszedtem a játékot.Hát mit ne mondjak délkor elkezdtem és most hagytam abba ^^.16-os nagy darab csávoka(nevét ne kérdezd)vagyok DrHaxx néven.Úgy vettem észre hogy a questes itemek éppen hogy jók mert úgyse nagyon kell újitani(vagy csak lehet a kasztom miatt vagyok OP Nevet)

Na időközben rájöttem hogy Karok a neve és 22-es vagyok.Eléggé OP kis kaszt csak nincs kedvem végig menni instákon meg rugással leverni egy elég necces boss-t(azt se tom hogy kel rúgni).
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 19:15:00 írta TheNineTails » Naplózva
ameron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #65 Dátum: 13 ápr 19, 16:49:59 »

hello nem tudom hogy működik-e ez a topic de lenne egy kis problem a játékkal.
Végig olvastam amit ide írtatok nálam semmi baj nem volt egy ideig és 20-as szintet elértem  de valami pach-et elkezdett letölteni és azóta nem tudok játszani mert az fps bármilyen mozgásra 10 alá esik valaki valamilyen megoldást tud erre a problemre?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #66 Dátum: 13 júl 06, 23:57:51 »

Mi a o....l...ért ennyi biztonsági izé egy ingyenes játékhoz. a bank fiókomhoz égszerűbb hozzáférni.

Azt a krájmszonbléd kódót hogy a francba derítsem ki. Hogyha lövésem sincs, hogy mit adtam meg valódi névként a regnél.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #67 Dátum: 13 júl 07, 01:40:27 »

Milyen kódra gondolsz? Nekem felajánlotta hogy írjam be és valami randomot írtam be és elfogadta. Nyelvesít
Pedig előtte aktív volt az accom előtte egyszer már.

Nah mindegy,amúgy nem tetszik a game szóval letöltöttem és töröltem. ^^
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #68 Dátum: 13 júl 07, 07:37:08 »

Igen az, csak hogy én az már egyszer beírtam. No mindegy, akkor ez a játék is bukta, mivel nincs kedvem nyolcféle adat kitalálásával bajlódni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!