24 máj 17, 03:36:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vindictus Online -Kicsit más mint az Mmo-k  (Megtekintve 13456 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #15 Dátum: 12 aug 28, 14:46:25 »

Armor és fegyvert csak craftolni tudok? vagy hol lehet venni? mert a leg alapabb karik olyan cucba szaladgálnak hogy csak nha. Én meg alap cucccal lv8on -.-" van egy nagy város kapu oda hogy lehet bejutni?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #16 Dátum: 12 aug 28, 16:10:04 »

Hali!

letölteni innen kell: http://vindictus.nexoneu.com/ ez a hivatalos eu szerver oldala.
A nexon downloaderrel nekem mindig is simán szedte.  http://vindictus.nexon.net/ Innen azért nemjó, mert amerikai szerverhez való a kliens ahova max proxyval mész fel asszem Nevet.
Én is játszom vele néha, 40es vagyok benne Shirudo néven.

Cuccot craftal lehet szerezni vagy marketplaceba megveszed készen playerektől, illetve azthiszem aki most lép fel az kap 1 ajándék csomagot amiben 30 napos cuccok vannak és eléggé jók olyan 30-40es szintre valóak de feltudod venni level 1en is. sőt megadja a 2. cast fegyverét is és azzal is tudsz menni amely amúgy csak lv22 környékétől lenne elérhető Nevet.

Ui: teljesen olyan mint az összes többi mmo action rpg game Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 16:17:29 írta Cassco » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #17 Dátum: 12 aug 28, 16:45:17 »

Cassco és a nagy városba hogyan jutok be? nem a kis halázs faluba hanem át kell menni a mezőn és van 2 kapu.Tudsz segíteni cuccok kraftolásában?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #18 Dátum: 12 aug 28, 18:35:20 »

A játék tere nem nyitott hanem zárt ami azt jelenti hogy jelenleg van 2 város és 1 összekötő szakasz amelyben szabadon mozoghatsz, a térkép jelzi merre van a kijárat.
Fejlődni csak a dungeonokban lehet amelyek általában max 4 playeresek vagy ha raid akkor 6 vagy több.

Craftolásban nemtudok segíteni sokmindent. Amikor átviszel 1-1 dungeont felsorolja a végén mindig, hogy mit kaptál oda kiszokta írni a craft recepteket is. Ezeket az itemeket úgy tudod elkészíteni hogy elmész a megfelelő személyhez pl.: kovács és ott vannak a craft menün belül az itemek, ha rákattintasz valamelyikre akkor kijelzi mi kell hozzá és azokat kell beszerezned.
Ha esetleg nem tudsz valamien materialt megtalálni javaslom hogy keress  rá a googleben.

Továbbá vannak küldetések amelyek megválaszolása befolyásolja a karaktered milyenségét pl.: 40es szinten eldöntöd hogy paladin vagy dark knight transzformációt választasz (amelyet a küldetés során feltett kérdések megválaszolása alapján teheted meg).

Ui: A dungeonokat Hard mode ban ajánlom végig vinni mivel eléggé egyszerű normalban ami unalmassá teszi a játékot.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 18:45:01 írta Cassco » Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #19 Dátum: 12 aug 28, 20:57:23 »

Sziasztok, nekem nem akar működni a nexon downloader ( EU ), mikor instalálni akarna akkor mindig network hibát ír ki. Egyenlőre nem zavartatom magam, mivel az oldalon több link is van amelyekről le lehet tölteni a játékot. Most neki is álltam letölteni az egyik "direct linkről", ha minden igaz akkor ugye 3,5 GB körül kéne lennie ? :DD

Ja és holnap, | 2012. augusztus 29. szerdán | lesz elérhető az Európai szerveren is egy új karakter, " Kai (íjász) ". Én majdnem hogy csak ezért az egy karakterért töltöm le a játékot, mivel nagyon durván csinálták meg ( igaz az összes többi karakter is hihetetlenül jó ), és már nagyon várom.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 21:26:21 írta Dinuu » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #20 Dátum: 12 aug 28, 22:14:35 »

Most hogy ezt mondtad eszembe jutott 1 frankó kombináció Nevet Am pont most telepítettem a játékot már alig várom hogy kipróbálhassam :d Am akk mindenki erre az eu szerverre jön? És aki igen annak mi lesz a neve?
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #21 Dátum: 12 aug 28, 23:20:49 »

Én majd holnap le írom a nevem, és majd felvehessük egymással a kapcsolatot a játékban, feltéve ha eltudom indítani ( reménykedjünk :DD ). Aztán majd csoportban nyomathassuk. Amúgy, ki milyen kaszt lesz ? Én alap hogy Kai ( íjász ).

Na letöltötte, de természetesen nem működik. Mosolyog) -.-"

De nem érdekel azért is valahogy el fogom indítani ezt a **** játékot. :DD Most neki álltam letölteni más linkről. Ja amúgy amit leszedett nekem, elég hibásan rakták fel a NexonEU ( HANGSÚLYZOM EU ). Mert mindenki arra gondol hogy a direct linkek az EU szerverhez való klienst tartalmazzák .. hát nem Nevet Össze vissza van, most amit leszedtem az is az US szerverhez van -.-... Mondjuk csodákat nem várok a nexontól, eddig is tudtam hogy elég hanyag munkát végeznek, de hogy ilyen nagy bakikat elkövessenek .. fuj Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 10:52:23 írta Dinuu » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #22 Dátum: 12 aug 29, 11:04:03 »

Nem tudom hogy te mit csinálsz rosszul de nekem tökéletesen működik o.O

Szerk. Próbáld meg újra telepíteni a játékot hátha tegnap valami gubanc volt vagy írj supportra más nemigazán jut eszembe :/
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 11:10:15 írta Andor2000 » Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #23 Dátum: 12 aug 29, 11:33:02 »

Hát nem tudom, de én már 3 direct linkről próbaltam leszedni, természetesen az összes US vagy hibás volt .. de az a szép hogy a nexonEU direct linkjei US klienst tartalmaznak .. Na de mind1, majd holnap megpróbálom megcsinálni, ma már semmi kedvem hozzá.

Ja és természetesen próbáltam letölteni a " downloadert ", de persze hogy csak nekem hibás ..-.-"Előhozza azt a pici ablakot : 0 bytes / 0 bytes    .... és ennyi már 3 órája így áll Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 11:39:33 írta Dinuu » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #24 Dátum: 12 aug 29, 11:41:28 »

honnan tudom h us a kliens?  egyébként ha a böngésző hiba. vab arra már. leirtam a meg oldást.  sry. telorol vok ui. kai amin én tolom nem választhato. privibe kérem a játék. neveteket ea elso kommentbe kiirom
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 11:49:26 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #25 Dátum: 12 aug 29, 11:49:17 »

Csak úgy tudod meg ha letöltöd, és meglátod hogy mi lesz .. :DDD Rafináltak ezek a nexonosok xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #26 Dátum: 12 aug 29, 13:40:58 »

Nekem nexon europet ír. AZa helyes amit linkeltem eus sero.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #27 Dátum: 12 aug 29, 14:16:05 »

Igen azt tudom, de ott neke ma downloader hibás, és amik vannak ott direct linkek az majdnem mind US kliens..
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #28 Dátum: 12 aug 29, 18:42:29 »

Nagyon jó ma szinte egész nap nem bírtam játszani ... Az emberek 90%-a íjász és egyszerűen annyian vannak fent hogy a szerver nem bírja ... Állandó a lag és ha szeretnél "felmenni" 1 hajóra hogy végre elkezdhesd a játékot akk kiír valami angol szöveget és visszadob a dock-ra >.>
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #29 Dátum: 12 aug 29, 18:55:09 »

Mosst jött ki kai. vagy a napokban.  Válts másik chanelt. nekem nem szokott akkor szaggatni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!