24 máj 18, 10:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Slender  (Megtekintve 8405 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #15 Dátum: 12 szep 03, 17:10:00 »

nekem 6 vagy 7 Nevet
csak sajnos ott már nincs menekvés, mert magától megfordul a játék, és elkap :S gondolom akkor kell többet sprintelni
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #16 Dátum: 12 szep 03, 17:13:41 »

Igazából 5. papír körül érdemesebb rohadt nagyokat fordulni, hogy ne kerülhessen közvetlen eléd ahogy felveszed a papírt. Ahogy mondtam én ezzel basztam el a legtöbbször 6-7 papír körül.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #17 Dátum: 12 szep 03, 20:31:26 »

A papírok mindeig máshol vannak? Csakmert amikor elindulok jobbra és ott van a nagy fa, van, mikor van rajta papír és van, mikor nincs. Gondolkozik
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #18 Dátum: 12 szep 04, 09:10:18 »

a slender man eredeti legendán alapuló lény/figura. nem azt mondom hogy létezik csak elég rideg dolgokat írnak róla és van 1 kamerás srác aki egyszerű filmet akart forgatni asszem haverjaival vagy mi és a slender egyre többszöri megjelenése után elkezdte kutatni üldözni ezt a slender man-t és 1 megszállott rejtély vadász lett belőle végül. És álítólag eltűnt a csávó sok időre és a fene tudja hol találtak rá és semmire sem emlékezett O.o  De ez csak maga a videó mert még külön van 1 csomó fénykép , meg történet ezeken kívül. am maga a játék meg nem sorolható "Über jó "  horror -nak szerintem szar még mindig inkább 1 Silent hill mint ez .
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #19 Dátum: 12 szep 04, 14:45:10 »

Állítólag még akták is vannak róla a rendőrségen és először Ázsiában jelentették be hogy látták :d Am nem túl jó játék ikszdé
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #20 Dátum: 12 szep 04, 15:14:07 »

nah feláldoztam pár órát az életemből arra hogy utánajárjak hogy mi is ez a slenderman...
ez 1 eléggé elgondolkodtató "dolog".
ahogy olvasgattam, először 1 pedofil torzszülöttnek ismertem meg, majd találtam 1 blogot, ahol több információ is le volt írva, videó linkek, stb. írtak mindenfélét, hogy igenis létezik, mert ez, meg ez a gyilkosság megtörtént, megöltek 27 embert, és mint 1 szekta kör alakba helyezték a holttesteket, stb. na igen sok ilyet ír az internet, de sehol sincs semmi jellemző a slendermanre, szóval mondhatni ha történik valami gyilkosság, akkor néha rányomják a bélyeget hogy: OMG ez most slenderman műve volt!

vannak képek amiken látni lehet slendermant, de a XXI. században már egy 10 éves gyerek is képes 1 öltönyös bácsit rakni 1 kisgyerek mellé, vagy éppenséggel a fák mögé. Nevet

talán annyi igazság van ebben az egész sztoriban hogy egyszer 1 öltönyös fazon megölt valakit, és valami fura maszkot viselt, picivel magasabb volt mint egy átlagember és kész.

vannak mítoszok, ókori hieroglifák amiken van 1 fekete emberke... azt hogy nézhetik már slendermannek? 1 néger rabszolga volt max és kész.

vannak 16. századi képek, pl a "Der Ritter" kép, amin van 1 csontváz szerű lény aminek hosszabbak a végtagjai, meg még kb 2-3 kép van, meg 1 ami röntgennel látható olyannak mint amilyennek valójában a slenderman. oké, ezek rejtélyesek, DE a discovery, meg a history channel, meg van még 1 jó pár adó, ami ezekkel foglalkozik, ott UFO-nak titulálják ezeket az ismeretlen dolgokat. ki tudja talán hamarosan valamelyik csatornán slendermanről lesz szó.
bár szerintem azokat a képeket amikről beszéltem az imént, már leadta valamelyik adó, és ufóknak titulálták azokat is.

meg az emberek direkt érdeklődnek az slenderman után, és saját maguknak kitalálják a lény történetét, hogy milyen rémisztő lehet. nah akkor ez a slenderman úgymond megszemélyesíti a félelmet.

kb ennyit akartam leírni. igazság alapja mindennek lehet, de az emberek úgysem bírják ki anélkül hogy ne tegyenek hozzá 1 kicsit az igaz történethez, ilyenek a mítoszok, legendák.

remélem nem baj hogy a játék "szereplőjének" a történetéről filóztam itt a játék topicban Nevet

és lenne 1 kérdésem a játékkal kapcsolatban: ha összegyűjtöm a 8 cetlit akkor mi történik? meghalok kapásból, vagy lesz valami happy end, vagy mint a rossz pc játékoknál szokás kidob csak simán a windowsba vagy a menübe?
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #21 Dátum: 12 szep 04, 15:56:58 »

Amint megszerezted mind a 8-at elkap a slender... Nevet Ezt onnan tudom hogy pár perce sikerült kivinni Lesütöttszemek bár már mondták előttem hogy lehet happy endes módot leszedni. a 6-7. lapnál már szemmel kell tartani a slendert, nem nagyon szabad hagyni szabadon garázdálkodni. Azok akik ilyenkor sprintelnek csőszemmel előrefele, azok jóra nem számíthatnak. >.<#
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #22 Dátum: 12 szep 04, 19:05:58 »

A papírok mindeig máshol vannak? Csakmert amikor elindulok jobbra és ott van a nagy fa, van, mikor van rajta papír és van, mikor nincs. Gondolkozik
Tényleg máshol vannak mindig, vagy csak a gépem bugos?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 04, 20:42:33 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #23 Dátum: 12 szep 04, 20:44:03 »

a papírok 10 lehetséges helyen szórodnak szétt.. 8 papir van

a slenderman pedig csak egy mítosz..az hogy vannak képek és videók róla meg kamu rendőrségi jelentések a neten nem azt jelenti hogy létezik..
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #24 Dátum: 12 szep 04, 20:50:29 »

Igazából 5. papír körül érdemesebb rohadt nagyokat fordulni, hogy ne kerülhessen közvetlen eléd ahogy felveszed a papírt. Ahogy mondtam én ezzel basztam el a legtöbbször 6-7 papír körül.ikszdé
Nem pont az a lényeg, hogy nem szabad megfordulni, hanem sprintelni kell, ahogy csak lehet? Csak mert én úgy csinálom. Nevet Habár még nem jutottam el 5 papírig, mindig csak 4-ig. Lehet ezért? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 04, 20:52:12 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #25 Dátum: 12 szep 05, 19:29:07 »

Ne sprintelj, akkor jobban magadra vonod Slendy figyelmét, asszem így van a dolog. Meg ha látod és kikapcsolod a lámpát 10-20 másodpercre akkor veszít az érdeklődésből az elején, és spórolsz is a fénnyel a végére.Mosolyog

A happyend mod meg azt hiszem annyival más, hogy 8. papírnál elkap Slendy, és utána nappal ébredsz fel az erdőben, a papírok sehol és ha jól tudom nincsen kerítés se.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #26 Dátum: 12 szep 05, 19:46:03 »

Hogy lehet aktiválni az Extrákat 0.9.6-on? Nem tudja valaki?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #27 Dátum: 12 szep 05, 20:52:11 »

vidd végig a játékot és aktiválódnak.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #28 Dátum: 12 szep 06, 05:22:37 »

De mindig megijedek, mikor elindukl a játék aztán kilépek ikszdé . Majd rászánom magam vlamikor, de a 4 papír nincs még túl közel a végigjátszáshoz. Valaki tud tippet adni, mit csináljak, ha hangyásodik a képernyő? Mert eddig elkezdtem sprintelni, de valahogy mindig elkapott.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #29 Dátum: 12 szep 06, 14:47:25 »

Figyelj, ha hangyás akkor eleve ránézel. Gyorsan fordulj el és kapcsold ki a lámpát ahogy már írtam. Valamint ajánlatos a játékot rögtön egy sorrend szerint kezdeni, itt a térkép meg 1-2 tipp (mivel még csak 14 leszek, nem vagyok profi angolos ikszdé)

Térkép erre
(1) 10 lehetséges hely van, ebből 8 tartalmaz papírt.
(2) A nehézség növekszik minden papír megszerzésénél, Slenderman gyorsabb lesz.
(3) Próbálj meg körben haladni a pályán. Először a Silo-hoz, aztán a nagy kövekhez, és így tovább órajárással ellentétesen.
(4) Ha az alagútban nincs papír, akkor nem lesz az autónál sem, ez fordítva is igaz.
(5) A dupla fürdő trükkös. Gyors be- és kimenetel ajánlott.
(6) Ne nyomogasd a shiftet csak azért, hogy gyorsabban menj, mivel ilyenkor Slenderman jobban rád fókuszál.
(7) Miután összegyűjtöttél 6 papírt, NE állj meg és NE fordulj hátra: közvetlen mögötted lesz.
(8) Légy óvatos, ne játssz ha remeg a kezed, vagy félsz a hirtelen dolgoktól. Játssz barátokkal, hogy mókásabb legyen a dolog. (Öcsémmel játszottam egyszer, tapasztalatból mondom, hogy tényleg viccesebb az egész játék valaki mással Nevet)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!