24 máj 18, 02:25:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fable: The Lost Chapter  (Megtekintve 10247 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #15 Dátum: 12 aug 22, 09:48:12 »

Milyen verzióval játszol te? Mert iszonyatosan bugosnak tűnik o_O
Naplózva

DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #16 Dátum: 12 aug 22, 10:40:34 »

Milyen verzióval játszol te? Mert iszonyatosan bugosnak tűnik o_O

Egyetértek MoonTiger-el mert régen én szinte egy bugot sem tapasztaltam és nem egyszer játszottam végig.
Nézz utána valami patchnek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 12 aug 22, 10:56:46 »

Nekem egyszer volt 100 ezüstkulcsom. Nyelvesít
Azt hogy? Hmm? Én eskü nézni fogok egy útmutatót, amibe leírják minden egyes ezüst kulcsnak a helyét ikszdé

Ja igen, a jellemzéshez még annyit, hogy a mágiák iszonyat jók és elvannak találva benne Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #18 Dátum: 12 aug 22, 11:56:54 »

vagy hazudsz vagy bugos a jàték mert asszem csak 30kulcs van. tudom mert nem egyszer össze szedtem mindet..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #19 Dátum: 12 aug 22, 16:04:11 »

Az a lényeg, hogy főküldetés közben szerzel ezüstkulcsot, és elmented, majd betöltöd a mentést, és így a statisztikákat (benne a kulcsokat is) elmenti, de a küldetést kezdheted előről, és a kulcsokat is újra fel tudod venni. Nyelvesít Tehát akármennyi lehet így. Egyébként eredeti CD-sel játszok.
Na és mivan a csirke rugdosással? 100 pont a legnagyobb elérhető pont 1 rúgásból és 5 csirke van én full pontot elértem és semmi.
Már rég játszottam vele, de ha jól emlékszem, a második helyért kapsz ezüstkulcsot. Az elsőért csak egy csirkekalapot. A könyvtár nekem sem ment. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 16:07:21 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #20 Dátum: 12 aug 22, 16:27:33 »

Hát én nem tudtam soha felvenni még egyszer a kulcsot vagyis fel venni fel tudtam, de viszont nekem nem számolta bele.Ugye van a hero save és a world save.Amúgy kitoltam nem egyszer a 2. és 3. részt is.Másokdikba rohadt jó a kutya, sőt vannak döntések is amivel meg lehet menteni az életét vagy akár eldobni.Ő az iránytű és a nyomkereső nha meg támad is ha kell. A 2. rész hiányossága nekem a béna ruhák, illetve az hogy a karakter akár mit csináltál, idős korára ronda csopfadt hájas disznó lett. ja és a varászlatoknak egyáltalán nem volt értelme.Ugyan az volt lényegében minden varázslat, egy távolsági és egy aoe. Viszont ennek volt a legjobb története.
A 3. rész viszont elkapkodott, és a fegyverek is hogy veled fejlődnek meg ahogy be volt haragozva mennyi féle fegyvered lehet hát csalódás volt.De viszont itt a mágia meg... nagyon über volt:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #21 Dátum: 12 aug 22, 16:42:47 »

Nekem a gépemen a 2 és a 3 nem futna el, de így, hogy a Fableról ennyit beszélünk, mejött a kedvem hozzá és lehet megint elkezdem.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Morause
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 12 aug 22, 17:41:59 »

Milyen verzióval játszol te? Mert iszonyatosan bugosnak tűnik o_O

Még nem volt alkalmam csekkolni milyen verzió van nekem fent, viszont néztem egy végigjátszásba hogy mivan, és elméletileg 26 könyv után tudok megszabadulni tőle. 10-nél meg ad egy ajándékot.
Viszont akkor is vannak olyan küldik amiket nem tudok csak úgy leadni. Mondjuk ott van a most új profilomba kezdett karakternél a horgász verseny, elértem az első helyet és ezt írja is a questlog de nem tűnt el.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #23 Dátum: 12 aug 22, 19:56:19 »

Nekem a gépemen a 2 és a 3 nem futna el, de így, hogy a Fableról ennyit beszélünk, mejött a kedvem hozzá és lehet megint elkezdem.

A 2 nem is jött ki PC -re Mosolyog A 3 meg őszintén megmondom elég nagy csalódás volt. Hótunalom, és iszonyatosan könnyű.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #24 Dátum: 12 aug 22, 20:03:20 »

Akkor PC-re a legjobb az 1?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #25 Dátum: 12 aug 22, 20:06:16 »

NEm csak pcre hanem konzolra is.. nekem volt egy modolt x360ra , az első rész. Nem tudom már honnan, de am sima xboxra csinálták meg, csak átmodolták xboxra hát fuu kera jó konzolon is.. Nevet:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #26 Dátum: 12 aug 22, 21:17:04 »

Az a lényeg, hogy főküldetés közben szerzel ezüstkulcsot, és elmented, majd betöltöd a mentést, és így a statisztikákat (benne a kulcsokat is) elmenti, de a küldetést kezdheted előről, és a kulcsokat is újra fel tudod venni. Nyelvesít Tehát akármennyi lehet így. Egyébként eredeti CD-sel játszok.
Nekem is megvan eredetiben, mert megérdemelte, még kis füzetet is kaptam, amibe le volt írva minden, nagyon komoly Mosolyog

Sasukefan: nekem a 3.része is tetszett, de az 1 azért mégis jóval jobb mindkettőnél Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 13 márc 30, 19:17:13 »

Hát nem tudom hogy vagytok vele de ez a játék unhatatlan, amióta ismerem negyedjére ugrok neki, és az előzőekben feltűnő bakikra is megtaláltam a megoldást, mert ezek a questes dolgok elég raffináltak.
Ugyebár vannak a "gold" küldik ami a főtörténethez tartozik, azután a "silver" küldetések amikért sok pénzt tapasztalatot meg egyéb francokat lehet szerválni, és csak küldetés kártyákon keresztül érhetők el, meg vannak a "bronze" küldik amik inkább csak a hírnevet növelik, pénzt és tapasztalatot  nem igazán vagy egyáltalán nem adnak (pl. a könyvgyűjtés is ilyen vagy a farmon az öreg farmer-nek segítség nyújtás a halott édesanyja ügyében stb.), amik meg nem tünnek el tehát horgászverseny, csirkerugdosás, meg hasonlók azok meg eventek, egyszer megynered de utána is szórakozhatsz.

Persze gondolom ezt már tudtátok sokan, de gondoltam leírom hátha vki mégsem és ezzel is segítek vmit, ja meg illetve rájöttem hogy a retekbe tudok megházasodni és sikerült, a céh csarnokba még a képe is fent volt az esküvőnek, mint a főtörténet fontosabb eseményeinek! Nevet
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #28 Dátum: 13 jún 04, 17:53:43 »

http://www.gamekapocs.hu/hir/34790/e3_2013_jon_a_fable_anniversary
Felfejlesztik az első részt! Mosolyog
Régi kedvencem a játék és ezért egy vagy két éve meg is vettem eredetiben. Nem lehet benne csalódni, a kedvenc játékom máig!
A fejlesztés, meg eredetileg xbox360-ra fog kijönni majd év vége fele, de azt is pletykálják, hogy pc-re is meg fog jelenni.
Még nincs róla sok adat, eddig csak úgy néz ki, hogy a grafikát fogják kicsit javítani, de szerintem nem lenne rossz bele egy-pár új fegyver varázslat boss vagy hasonló. Mosolyog
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #29 Dátum: 13 aug 03, 13:15:18 »

Már nagyon sokszor végigvittem de úgy néz ki, hogy még párszor végig fogom akkor ha így fog kinézni.  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!