24 máj 17, 06:01:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Heroes of Might and Magic  (Megtekintve 16512 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #60 Dátum: 13 dec 26, 10:20:09 »

The wake off gods kiegészítő amit orosz fanok csináltak...

kacsint ikszdé
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #61 Dátum: 13 dec 26, 10:41:26 »

Mi a probléma az oroszokkal?  Nevet
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #62 Dátum: 14 jan 01, 20:46:02 »

Nekem olyan kérdésem lenne , hogy WOG-ba hogy tudom megoldani , hogy a semleges lények csatlakozzanak hozzám? Mapeditorba is hiába állitom be a "will join hero" opciot , a játékba nem történik semmi . Kijön a "Henchman"-os cucc majd hogy hogy akarom a csatát (én harcolok v gyors csata ill. csata varázslat nélkül) azt ennyi :S Játéban a "Wogizálás" opcioknál is megnéztem mindent de semmi :S
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #63 Dátum: 14 jan 04, 18:46:53 »

Map editorban a will join hero-hoz Aggressive tartozik szóval ott nem sok esélyed van vele.
 
Logikusabb lenne likely to join hero-ra, vagy akkor már will always join hero-ra állítanod.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #64 Dátum: 14 jan 06, 20:49:22 »

Kösz, Syzy, de már megelőztek és elmagyarázták. Nevet

Egyébként Heroes V-ben hogy a fenébe lehet megcsinálni az Infernos campaingot? Eljutottam egy pályáig, ahol bármit csináltam, legyilkoltak. Háromnegyed hadseregem árán legyőztem a hősét, és meg voltam elégedve, hogy "de jó, kiirtottam a legerősebb emberét", csak épp miután elvonultam a várához, hogy elfoglaljam, jól pofára estem, mert abban meg vagy kétszer olyan erős hős várt, mint az előző. Az okosok ilyenkor mit csinálnak? Cheaten kívül. 8D
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #65 Dátum: 14 jan 26, 01:16:32 »

Mi a probléma az oroszokkal?  Nevet
Az, hogy egyszer adták kezükbe az egyik részt (4.) és egy okadék lett. Mind a harcrendszer, a karakterek és várak kinézetének kidolgozása, stb...
Szerencsére úgymond az Ubisoft megmentette. Persze a 2 és 3 szintjét semmi nem közelíti meg, de azért nekem bejött az 5, a 6 meg még jobban. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #66 Dátum: 14 jan 26, 12:30:39 »

Tény hogy okádék lett, de a legjobb zenei betéteket sikerült hozzá választani, ezért nagyobb élmény hallgatni, mint játszani vele.  Nevet

egyébként nem kéne túl sok minden hozzá, hogy jó legyen, csak a hős fejlesztést logikusabbá tenni, egységeket fejleszteni, és demon/necro várat szétválasztani.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #67 Dátum: 14 jan 28, 13:41:07 »

Ez jó zenei betét/betétek nem mentik fel az alól, amit ezzel a szériával műveltek.
A másik, amit nem tudok felfogni, hogy miért csinálták az ai szörnyeket mozgóvá? Miért mozognak a minimapon? Amikor az előző 3-ban és a kiegjükben is nem mozogtak. Sőőőt az 5-6. részben sem és a kiegjükben sem. Szóval az oroszok valamit nagyon elszámoltak ezzel a résszel kapcsolatban.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #68 Dátum: 14 dec 10, 21:00:45 »

http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-GB/games/all-games/might-and-magic-heroes-3-hd/index.aspx

Hd edition, teljesen felesleges, de jó látni azért.  Nevet
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #69 Dátum: 14 dec 10, 23:44:48 »

FElesleges? Nevet
A mai napig előveszem és csinálgatom a küldetéseket. És nekem olyan a játék hogy 16:9 miatt a képernyő 2 oldalán van 2 fekete 3 cm-s csík. Ez meg, hogy szebb lesz a grafika is (L)
Csak adják ki complete GOG-os verzióba Nevet

Meg aztán a nekem ez volt az első Heroes-om amivel játszottam. Még anno PC Guruhoz adták teljes játéknak.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 10, 23:46:15 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #70 Dátum: 14 dec 27, 11:36:40 »

Szerintem a grafika teljesen rendben van, tetszik a rajzolt főleg ha igényes. De kb így voltam a resident evil 2-3nál is, hogy inkább legyen egy igényesen megrajzolt pre-renderelt háttér mint egy rosszul kivitelezett 3d-s háttér ami a 4-ben volt.(mondjuk az már nem is resident evil)

Min játszol? Nekem a laptopon nincsenek csíkok rajta. Jó oké élsimítások jól néznek ki, de elég vadkapitalista felfogás hogy akkor csak az alapjátékot adjuk ki vele.

Örültem volna ha tesznek bele apróbb változtatásokat, vagy választható módokat, mint a wog-ban például.
Naplózva
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #71 Dátum: 14 dec 27, 12:27:09 »

Ha a laptopodon nincs fekete csík, akkor csak széthúzza a képet, ami szerintem még rosszabb. Amúgy grafikailag tényleg nem annyira avult el a 3. rész, mert rajzolt stílusa van. Szerintem pl. sokkal rosszabb már ránézni az 5. részre a gagyi modellek és csúnya textúrák miatt. Remélem ha jók lesznek az eladások megcsinálják a kiegészítőket is vagy akár bevesznek egy modder csapatot és hivatalosan kiadnak valamit új kiegészítőként. Az Age of Empires 2-nél is csináltak ilyet.
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #72 Dátum: 15 jan 13, 14:13:06 »

Az, hogy laptopon 16:9-re nem húzza szét a képet csak 4:3-ba viszi de nem zavar. A játék élmény ugyanaz marad. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #73 Dátum: 15 jan 30, 13:05:32 »

http://kepfeltoltes.hu/150130/heroes3_www.kepfeltoltes.hu_.png

Összeillesztettem a kettő Heroes 3-at és mindenki vonja le a következtetéseket. Bennem vegyes érzések kavarognak, szépenek szép meg nagyon tetszetős, de ez nem olyan mint a régi. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #74 Dátum: 15 feb 07, 07:30:46 »

A jobb oldali valamiért jobb... nem is tudom miért, hm... Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!