24 máj 17, 15:30:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Heroes of Might and Magic  (Megtekintve 16515 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #15 Dátum: 12 szep 18, 04:11:31 »

Régi jó játék :'( Nekem a 3 volt a kedvencem.
Az az 1-3 kollekció már nem jön be a linkre sajna, bár 576-ban 2k ami nevetséges ma már játékért. Szerencsére az ilyen régi klasszikusok olcsók.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #16 Dátum: 13 máj 17, 20:43:01 »

Sikerült elbasznom a délutánt. Nevet

De ezért megérte:



Shackles of chains-t már nem raktam bele a heroba, mert úgy már túl könnyű lett volna a játék.



Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #17 Dátum: 13 máj 17, 21:13:40 »

Áááá, ezzel a képpel sikerült meghoznod a kedvem hozzá... Nevet Asszem neki is látok a hadjáratnak. Egyébként nekem a 4 is tetszett, bár természetesen a 3-at nem múlja felül... Pojén
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #18 Dátum: 13 máj 17, 21:14:59 »

Kösz a képet, ezzel elcseszted az éjszakámat  >.<#
Naplózva

eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #19 Dátum: 13 máj 18, 08:51:14 »

Hehe Nevet Ugy tünik nem én vagyok az egyetlen akinek a H3 a kedvencem , ráadásul nekem ez volt az 1. pc játékom még anno és azota is kedvencem Nevet Kedvenc vár: Dungi (fekete süsü),Necro (vámpir,lich,szellem süsü),meg az element (itt föleg a magma elem ill. a fönix) .
Hány 100orát töltöttem ezzel .. Mikor kedvem szottyan hozzá,elöveszem a polcrol a cd-t azt felrakom (H3 complete is megvan már s azzal nyomom mostanság) .
Am ez melyik pálya/küldi?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #20 Dátum: 13 máj 18, 15:18:51 »

Ez egy XL-es random map, 6-an voltunk rajta, és Ramparttal kezdtem.

Element várral nem szeretek kezdeni, mert drága és gyenge, viszont második-harmadik várnak jó, mert a magic university miatt alapból tudok venni earth magicket (mass slow+resurrection+town portal!), meg water magicket ( teleport+clone!), az artifact merchantnél 50%-hogy van kesztyű vagy cipő, mert ugye kell a movement, a főnixet meg azért szeretem, mert a leggyorsabb egységa játékban, tehát én kezdem mindig a csatát és sok van belőle, úgy szoktam hogy rátolok egy clone-t az elején, ha van rá alkalom, azt adjunk nekik! Nevet
Naplózva
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #21 Dátum: 13 máj 18, 16:00:26 »

Szerintem azért a conflux első várnak is tökéletes, sőt a firebird/phoenix rush az nagyon is erős taktika.
Ha a többi egységet nézzük tényleg nem a legjobb azért, leszámítva a storm elementalt ami statjai alapján talán a legerősebb lvl 2 egység, de ebben nem vagyok biztos egy ideje nem játszottam már.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Pitor
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 13 máj 18, 16:26:16 »

Valahogy úgy, ráadásul íjazik is.
Viszont a lv 6-5-4 iszonyat gyenge a többi váréhoz képest.
Amúgy én nekem a castle a kedvenc.
Jó rég játszottam vele utoljára, szerintem én is leszedem gyors a gogról Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #23 Dátum: 13 máj 23, 19:49:29 »

OFF
Nekem is megjött a 3-hoz a kedvem... Erre nem találom a CD-jét Sír. Ajándékba kaptam a bátyámtól a kiegészítőkkel együtt. A 4 bezzeg megvan...
Ez az a játék, amit bűn letölteni... Lehet még kapni valahol? Szomorú
OFF VÉGE

Nekem a Griffek a kedvenceim. Berepülni az ellen közé és védekezni, folyamatosan healelni-pajzsot rakni rá. Mondjuk soknak kell lennie, hogy jól kivitelezhető legyen.

Vagy ott van még a vámpír, ami nagy mennyiségben OP. Olyanokat sebez, hogy simán visszatölti, amit levertél róla. Ha hagyod őket felgyülemleni, akkor kikaptál. Legalábbis én mindig...
A Necro hős is elég OP tud lenni. Néha akár 10-15k-s csonti sereget is összelehet hozni vele. Lehet hogy gyengék, de azért ekkora számmal már képesek rendes sebzéseket leosztani.

Black Dragon-t is sokat használtam. Asszem rájuk már nem hat az Armageddon se. Ha csak ő van a seregedben, akkor folyamatosan mehet a tömegpusztító spell.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #24 Dátum: 13 máj 23, 21:11:49 »

Necro tényleg OP , nagyon erős a középmezőny, vampír, lich, dreadknight, és főleg, ha sikerül begyűjtened a Cloak of the Undead King-et, nem nehéz összerakni, expert necromancen licheket támaszt fel, az endgame-nél már amikor voltak még random gyengébb szörnyek a pályán akkor kb egy csatában 500-700 lichet szereztem, és a végén már 9000-ren voltak:D

egyébként legegyszerűbb, ha torrentről a gog verziót szeded le bár nekem még van úgy hogy random kidob a játékból, pedig xp-n tolom egy 512mb-s régi gépen.

Valaki próbálta a WOG kiegészítővel? nekem azért jött be, mert rengeteg micromenedzsment van benne ( van commander, új nyersanyag amivel fejelsztheted az egységeket, az egységek a csaták számával arányosan erősödnek+100 kisebb dolog), és sokkal nehezebb a játék Pl: ott necroval vért kell izzadni, ha boldogulni akarsz, és még úgyis kifogsz kapni, másrészt tényleg több a lehetőség benne, csak nagyon unbalanced, meg befejezetlen, meg többször kidob a játékból.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #25 Dátum: 13 máj 23, 21:29:42 »

Én mindig ramparttal kezdek szinte. Az ottani íjászokkal lehet tizedelni. Egyet értek abban, hogy második várnak jó az elemes. Olyan szaporulatai vannak, hogy hajjaj.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #26 Dátum: 13 máj 25, 10:18:04 »

hmm, nagyon rég nem játszottam, de most kedvet kaptam hozzá, kár hogy lövésem sincs hol az eredeti lemezem. Nevet
Naplózva

eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #27 Dátum: 13 jún 05, 12:27:14 »

Hmm.. Leszedtem a Heroes 3 WoG kieg.-et , egész jó Mosolyog Nekem a Necro várral semmi bajom ott , nem szenvedek vele Nevet Sőt ... Elég hamar ki lehet épiteni egy Necro várat  (legalábbis nekem) .
Viszont lenne egy kérdésem: Épp a WOG küldiket csinálom, kettő megvan (new beginning,samaritan) s most kezdtem el a Life Adventure küldit , de megakadtam,mikor a hajora szálltam és átmentem a másik szigetre vagy hova :S A másik küldinél (evil way home) meg már a legelején megakadtam .. Azt kéri h kombináljam a prot. from firet és az armageddont de még igy se sikerül leverni a kapuban az öröket (vagyis sikerül de a saját csapatom is vele együtt hal ... és el is buktam a küldit) . Kerestem kampányvégigjátszásokat de nem találok egyet se (lehet csak én vagyok ennyire béna h nem találok) . Kis HELPet kérnék .
Kösz elöre is.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #28 Dátum: 13 jún 05, 17:23:18 »

Megnéztem neked az evil way home-t, nagyon egyszerű, ugye a kampány előtt választhatsz, hogy vagy protection from fire, vagy anti magic-el kezdesz nah válaszd az anti magic-et és ezt szépen ráadod az egyik csontvázodra ( lehetőleg a legfelsőre mert nem azt lövik ki a rangesek )  és kövi körben elnyomod az armageddont, így tovább tudsz menni. Mosolyog

A másikat nem néztem meg ahhoz több idő kellene, jelenleg nincs. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 17:30:33 írta Syzygy » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #29 Dátum: 13 júl 17, 13:21:37 »

Nem tudom, hogy esett e már szó róla. Nem rég szedtem le a Heroes 6 dark elf-es kiegészítőjét. De még nem volt alkalmam kipróbálni őket jobban. Az egységek szinte a Heroes 5-re hajaznak, ami meglepett az a mantikor volt.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!