24 máj 17, 06:00:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grand Chase  (Megtekintve 5994 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 dec 07, 10:43:30 »

Látom Sieghart lett a kedvenced.ikszdé

Amúgy szerintetek melyik a legnehezebb dungeon? Csak úgy kíváncsiságból kérdem. És csak mi voltunk tesómmal annyira jófejek Kúl, hogy amikor már ilyen ~30-40 szintűek voltunk visszamentünk a Trial Forestbe segíteni a levöl egyeseknek? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 12:04:19 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #16 Dátum: 11 dec 07, 11:00:50 »

Am nem mert Ronan annak csinálom most a 3 th job küldit Nevet De nagyon várom már Sieghart és Jin-t mert ahogy látom nagyon erős karakterek Nevet Am a héten valamikor összejöhetne 1 szoba magyarokból küldiket csinálni vagy csak szórakozásból  Nevet

Módosítás: Am Sieghart küldijénél az orkokhoz kell meni és ott kel leölni a boss-t legalábbis ezt írja a küldi.Na én már kb 8-szor leöltem a boss-t de csak 3-szor adott magic orbot és akkor ez most hogy van?:S
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 11:28:06 írta Andor2000 » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 dec 07, 12:03:51 »

Hú de utálom az ilyet. Nem mindig ad orbot, és pont ez a genyóság benne.Technikai KO Igazából csak akkor rossz, ha például 34-et kell összegyűjteni egy rohadt hosszú dungeonon, ott lehet rajta tökölni rendesen.

Amúgy tesómmal pont Ronant meg Armet utáljuk a legjobban, utóbbit már minden lehetséges módon kiparodizáltuk.ikszdé Aztán rájöttünk, hogy ő a legjobb indító karakter szóval ő most Istennő és a leghülyébb karakter is.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 12:04:57 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #18 Dátum: 11 dec 07, 12:54:01 »

Hát igen és arra még +-ba jön hogy csak 30+-asokkal bírod végig vinni a pályát akkor elég durva dolog Nevet Am most 2-odik részébe forgotten cityben kell szereznem 12 orbot ... szenvedés! ikszdé
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 dec 07, 13:31:41 »

Az még semmi ahhoz képest amit Amyért kell csinálni.O.o Lake Aurorás, és ha jól emlékszem akkor ott körülbelül 30 orbot kell összeszedni. Igazából itt csak az a bibi, hogy hosszú a pálya és a bosst nem marha könnyű leverni mivel egy hatalmas rák, és nekem sokszor olyan bugos volt, hogy nem tudtam bemenekülni alá amikor csapta le a plafont ikszdé szóval élet veszteség volt rendesen, de végül nem volt türelmem megcsinálni.Pojén
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #20 Dátum: 11 dec 07, 14:14:13 »

2011/12/12 ekkor jön meg az európai szerver Nevet Legalábbis asszem facebook-on osztották meg de nem tok angolul és csak a dátumot bírtam kivenni Nevet

Megszereztem Sieghart és most Jinre hajtok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 21:51:36 írta Andor2000 » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 dec 08, 12:18:25 »

Gratulálok.Nevet Jin szerintem az egyik legjobb kari, fél nap alatt elmentem vele 22-ig, csak akkor hagytam abba a játékot .>.<# Az benne a tök jó, hogy egy kis ideig tud ilyen power upot produkálni, de én csak ott használtam ahol 2 boss volt. (Kamiki vagy mi a sz*r például.)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #22 Dátum: 11 dec 08, 12:45:07 »

Köszi Mosolyog Am ahogy elnézem Jint egy ilyen tömeg gyilkos jut az eszembe ikszdé Sieghar meg olyan hááát puha mint a baba feneke Nevet Remélem azért erősebb lesz mint Ronan mert eddig csak a mozgása és a mozdulatai győztek meg de nem annyira erős sztem :S Am aki játszik a játékkal azt szeretném felvenni barát listára szóval ha lehet kérnék neveket Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 dec 08, 14:01:25 »

Szerintem Sieghart majd magasabb szinten lesz jó, én is  megszereztem de valahogy teljesen nullázódott tőle a kezdeti lelkesedésem.ikszdé Engem igazán Zero fogott meg, az a kard mindent visz.*-*

Na, höj. Régi gépemen megvan a North verzió, szóval lehet jelölgetni, meg hívogatni segíteni.ikszdé Alicey a nevem.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 18:18:33 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #24 Dátum: 12 feb 02, 12:56:53 »

Reggel óta megy a béta, de nekem valahogy még mindig nem sikerül letölteni Szomorú

http://grandchase-eu.gamerage.com/
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #25 Dátum: 12 feb 02, 14:10:16 »

Érdekes nekem sikerül o.O Am ezt mintha gyorsabban töltené le mint az előzőt Nevet Elég kíváncsi leszek kapnak e valamit a bétások ha majd végelegesen "megnyílik" az európai szerver
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #26 Dátum: 12 feb 02, 15:37:29 »

Már nekem is, rácsatlakoztam a meki hálózatára, és azzal  Nyelvesít

Az Lire miatt kicsit hiányzik a skill tree, de legalább mondjuk úgy, hogy most van benne kis kihívás, főleg, hogy Elesisnél sincs meg a Roll skill, ami nélkül Gaikoz egy kicsit nehezebb lesz.

---
Igen, kapnak valamit, azért van a csillag gyűjtős event, az EU zászlóért, és a Level Up Race.

Habár amik lur eventhez ki vannak írva nyereménynek, azok nekem mér mind megvannak a gyűrű kivételével, viszpnt én valhogy kaptam egy egy hónapos Accessories Settet, aminek minden darabja elég szép bónuszokkal van ellátva, meg egy GC Club member logót.ikszdé

Ilyenem van, shadow változatban: ikszdé
http://grandchase.wikia.com/wiki/Ellian_Accessories



« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 03:50:08 írta Shiro » Naplózva

Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #27 Dátum: 12 feb 18, 10:54:41 »

Elég gáz hogy még nincs 2nd job mert az egyetlen amit nemszeretek az a Lire első job ja >.>
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #28 Dátum: 12 feb 26, 18:24:50 »

Az első is jó, ha a Skill Treenek köszönhetően benne van a Hunter's Stance..

S
Egy rossz hír, Grand Chase Europa Konyec.  Szomorú  (remélem, hogy nem örökre Hümm-hümm


Vigaszdíjként, aki játszott a bétával, az kapott 5000RP-t, ami grand Chase Esetében 5000 Cash-t jelent Mosolyog


Nekem ezzel együtt már 7000 cash, így tudok venni petet Mosolyog, csak nincs semmi választék Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 18:54:35 írta Shiro » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #29 Dátum: 12 nov 28, 23:44:35 »

Mivel úgyis összefügg a két játék ide írom az Elswordal kapcsoalatos pár nap tapasztalatát.

A játék kis változtatásokkal lényegében ugyanaz mint a Grand Chase esetében.

A jétékban egyenlőre 6 karakter van s mindegyiket 3 irányban lehet fejleszteni. Izé vagyis csak kettő, mert a harmadik csak a koreai szerón érhető el. Szóval angol szerón csak kettő.

Elsőnek egy kardost kezdtem, de mivel kiderült, hogy a 3. fejlesztési irány (lehetne egy dupla kardos karakterem fsn archer féle skillekkel) még nem elérhető. Egyenlőre marad ahogy van, s második karakter ként egy noble ufo human lánykát MIX(nge ufói, csobitts chii, last esxile dio, eureka7 eureka) kezdtem akinél fejlesztési irányként kiválasztottam a gonoszabbik lehetőséget.

ingame összevágás
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vUpaD6CLExs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vUpaD6CLExs</a>

és beszerzési hely:
http://www.elswordonline.com/


---------------
ui: Mivel mint sok más játék esetében a a karakternév megadásánál a húszmilliomodik japán illetve angol névről is kiderült, hogy már foglalt, így gondoltam adjunk neki  magyar nevet. Elsőre a Randomjózsi-ra gondoltam, de végül az első karakterem Sarkany a második pedig Lidercfeny névre lettek elkeresztelve a karakter tulajdonságai alapján.
Lehet, hogy ezt majd más játékoknál is hasznosítom ...



« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 23:46:21 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!