24 máj 17, 04:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grand Chase  (Megtekintve 5993 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Dátum: 11 dec 04, 04:34:14 »

Egy csipet RPG, Egy csipet MMO, egy csipet Platformjáték egy csipet Arcade egy csipet csapat  Pojén  Chip és Dale, jön ha go....gomen.

Járd végig az egyre nagyobb és veszélyesebb dungaonokat, ahol már nem elég, hogy erős a kardod és tudsz vele csapkodni, mert itt az arcade stílushoz mérten Mortal Combat féle combókat kell alkalmazni a győzelem érdekében. S ha tól sok, vagy ép túl erős ellenféllel kerülsz szembe, akkor látványos, de ámde annál erősebb varázslatokkal kerülhetsz közelebb a győzelemhez.

Ha még így se akkor vágjatok neki közösen és arassatok diadalt kooperatív módon.
Vagy ha nagyon erősnek érzed magad hívd ki a többi játékost egy párbajra.

Te magad a játékban egy Chibi stílusu Anime karaktert irányíthatsz.

Eddig mindösszesen 13 Karakter közül választhatsz, és mindegyikük 4 féle kaszt tulajdonságaival rendelkezik.

Ha nagy zavarodban nem tudod eldönteni, hogy a lovagot, az íjjászt,a varázslót az alakváltót az idézőt, a kószát a ninját, a gladiátort...ecetera ecetera. közöl melyike válaszd?
Akkor válaszd mindet!

Persze nem kapsz meg mindent egyből, hanem küldetések alkalmával kell őket megszerezned.

Opening:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3gJdA_sG4RE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3gJdA_sG4RE</a>

weboldal
http://grandchase.gamerage.com/Default.aspx

Vagy hamarosan indul az europai szerveren a zárt béta (amire még lehet jelentkezni)
http://grandchase-eu.gamerage.com/
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1 Dátum: 11 dec 04, 09:12:58 »

Nagyon jónak néz ki, szerintem teszek egy próbát egy alakváltóval, vagy esetleg egy idézővel. Még nem tudom. ikszdé
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #2 Dátum: 11 dec 04, 16:12:53 »

Nagyon érdekes játék Nevet Nagyon bejövős.Am már töltöm is lefele és nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lesz Nevet Bár lenne 1 kérdésem még pedig az hogy ugye ez nem olyan hogy a játék egyik része fizetős hogy pl vannak lezárt területek lezárt küldik amik csak prémium felhasználóknak elérhetők?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 dec 04, 16:21:29 »

Nem nincsenek lezárt területek.

Fizetni mondjuk úgy, hogy az erősebb cuccokért, a petek egy részéért, meg ha egyszerűbben akarod megcsinálni a kasztváltót, vagy új karaktert szerezni.

De egyébként ha erősebb cucc kell, azt tudsz magadnak csinálni, de kb 30-40-es szintig nem igen érdemes, mert baromi gyorsan lehet fejlődni.
Meg ingyen is lehet szerezni peteket, igaz valamelyiket kicsit nehezen. Meg elég gyakoriak a minijátékok, amikben cuccokat lehet nyerni.
Na szóval van fizetős része, de anélkül is simán meglehet lenni.
Naplózva

csonthee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 134


Iván rulz


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 dec 04, 17:19:15 »

Elég jó kis game, én is szoktam tolni néha néha. Nevet
Sikerült szereznem 1 karit (plusz 3-4 kari még függőben van), azt felhúztam olyan 33 körülire és azóta nem nagyon voltam fent, de ha már így alakult hogy van topic akkor lehet felnézek ismét.

Ingame nevet mondanátok? Nevet (valami klánféle esetleg van?  smirksweat)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 dec 04, 17:39:18 »

NKWShiro, ha minden igaz.  Meg van aszem egy magyar klán, de akár csinálhatunk egy naruto-kun-osat is.

Nyár óta sajna én se játszottam, de utoljára Elf (Lire) Xbow.al toltam:

Végig lehet vinni anélkül, hogy hozzád érnének. ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J3ndtXR1400" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J3ndtXR1400</a>
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #6 Dátum: 11 dec 05, 15:25:14 »

Shiro lenne 1 kérdésem.Amikor bemutattad a játékot linkeltél 1 béta tesztes európai oldalt és.Nos én oda regiztem szereztem béta kulcsot meg minden és azt szeretném kérdezni hogyha lesz letöltés vagy valami akkor azt majd kiteszik az oldalra vagy küldik e-amilban nem?A választ előre is  Köszi Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 dec 05, 17:22:40 »

Végre megint van topikja GC-nek.Nevet N-A verzióval 44-ig vittem egy Elesissel, 22-ig mentem Jinnel és Lassel, volt egy szépen kifejlett gorgos petem is.ikszdé Meg karakterekből még megvolt Sieghart és Amy. Nyáron hagytam abba, de most én is béta tesztelő lettem, szóval ha lehet letölteni akkor nekiesek a játéknak megint.Kúl
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8 Dátum: 11 dec 05, 21:18:33 »

Neked is Elesis a legnagyobb? ikszdé
Ha minden igaz ennéla résznél tartok vele::
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u0oVF07IuHo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u0oVF07IuHo</a>
Gorgost (Gorgon) azt vetted?
Ha ez EU-n újra elérhetőek lesznek a régi petek, akkor én lehet beruházok egy Llilith-re (kawai démon ikszdé) úgy is van valamennyi Cashom, ami valahogy még ingyen szereztem ikszdé

---
Szerintem addnak majd letöltési linket, de nekem majd az is jó lenne, ha egy kliensről lehetne az NA-t és az EU-t. Nevet

4000 béta kulcsot osztanak, ha mind elkelt, akkor indul. (kérdés az hogy eddig menyit osztottak)
http://mmohuts.com/giveaways/grand-chase-eu-beta-key




Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #9 Dátum: 11 dec 05, 21:29:59 »

Hát ez a játék szuper!!!!Már megszereztem 1 karit most még 2-őt minimum ma megszerzek és a harcos csajt fel húzom 2th jobra (már a fele küldi megvan Nyelvesít) eléggé leköt a játék ikszdé Am nem csak mmo-n adnak béta kulcsot mert én pl nem onnan szereztem hanem onrpg-ről és még asszem van 3 vagy 4 hely ahol osztogassák de sztem mind egybe megy Nevet Már nagyon várom az eu szervert mert ott remélhetőleg több magyar lesz
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 dec 05, 21:34:50 »

Ha szabad kérdeznem akkor mondanál egy nevet? Ha nem gond a játékban felvennélek barátlistára.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 05, 21:35:22 írta Shiro » Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #11 Dátum: 11 dec 05, 22:07:19 »

Régebben játszottam a rendessel, de most inkább nem szedem le, hanem várom én is az Európait. ViktorHUN leszek.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12 Dátum: 11 dec 06, 00:45:21 »

Hoho, sárkány petet lehet szerezi  Hümm-hümm A legjobb, hogy akár ingyen is begyűjthető.ikszdé

Csak annyi az egész, hogy gyűjteni kell a szalagokat, azokból nyerni tekercset, a tekercsekkel meg nyerni kell inferno szett tárgyakat, és ha meg van a teljes szett, akkor ajándékba kapsz egy sárkányt.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 dec 06, 09:50:40 »

Shiro a Gorgont még akkor kaptam amikor regisztráltam, gondolom osztogatták vagy hasonló.ikszdé Amúgy igen ő, mert vele kezdtem el.Nevet

Régi petek közül tényleg Lilith az egyik legjobb, de az a szuris bögyös néni se semmi.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #14 Dátum: 11 dec 06, 13:19:31 »

FÚÚÚ hát ez nem jó :S Tegnap tanulnom kellet törit (anyám váratlanul szólt hogy enyje benyje) és nemvolt elég időm megcsinálni a küldiket :S Am angol tudás nélkül csak azt nézem hogy melyik helyre kell mennem meg ha nem írja kiolvasok 1-2 szót a küldiből szal eléggé nehéz XP A nevem a játékban Yet1HUN akinek van kedve az vegyen fel Nevet
Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!