24 máj 18, 03:17:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tes V: Skyrim  (Megtekintve 71584 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #270 Dátum: 12 jún 09, 19:23:23 »

Hát én nem tudom, hogy azok az emberek akik youtube-on már ezer éve elérték a 81es szintet, hogy csinálták, de én már beleöltem vagy 30 óra játékot és még csak 24es vagyok!  smirksweat Nem semmi hosszúsága van a játéknak.Igaz mint írtam csak a mellék küldiket csinálom (sajnos a fő küldetést elcsesztem :S ).Most szereztem meg a Black Star-t, tudna valaki valami eligazítást adni, hogy is kell ezt használni?
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #271 Dátum: 12 jún 10, 19:22:37 »

valszeg nekiálltak minden létező lényt támadni, meg manát nem spórolva csináltak mindent varázslatot, meg az összes sárkányoltárt megtalálták, am a leggyorsabban kb 5 óra alatt tolta ki egy csávó a játékot, össz-vissz 14-es szinten.
Naplózva


TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #272 Dátum: 12 jún 10, 19:26:34 »

Hogy tudtad elcseszni a főküldetést? Ilyen még velem se történt  smirksweat  Nevet Hátha csak elakadtál és akkor tudunk segíteni.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #273 Dátum: 12 jún 10, 20:50:04 »

A diplomatic immunity küldetésben azon a fogadáson nem tudok mit csinálni, mert előtte oda kellet volna adnom valamit a csaposnak (gondolom egy fegyvert) amit ő behoz a fogadásra és azzal ott rosszalkodok.(vagy valami ilyesmi)De semmit nem adtam neki így bent nem tudok semmit csinálni. :S
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #274 Dátum: 12 jún 10, 20:54:49 »

Bent a teremben a padon ül egy ember. ( talán Razelan a neve ) Kérd meg, hogy csináljon egy kis felfordulást, majd beszélj az elffel a pultnál. Ő akkor kinyitja neked az ajtót és mehetsz is tovább  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 20:57:43 írta TsunadeHime » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #275 Dátum: 12 jún 11, 15:17:16 »

Amint postoltam ide egyből elkezdtem játszani és gondoltam megpróbálom, hátha tovább viszem.Erre észrevettem hogy ha a részegnek adok piát akkor az elterelheti a figyelmet rólam!És lám sikerült!Azért köszi a segítséget! Nyelvesít
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #276 Dátum: 12 jún 11, 15:51:59 »

 ikszdé
Szívesen. Ha még elakadsz valahol akkor segítek ha tudok.
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #277 Dátum: 12 jún 14, 14:29:19 »

Épp 9gageltem és ezen akadt meg a szemem: http://9gag.com/gag/4473809
Mondom wáttáfákk?! Begugliztam, tralier is van http://www.elderscrollsonline.com/en/ 2013-ban fog kijönni nagyon kíváncsi vagyokk :DD
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #278 Dátum: 12 jún 14, 16:14:48 »

Erre már rég fáj a fogam, szerintem ez lesz a második játék amit megveszek.  ikszdé
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #279 Dátum: 12 jún 16, 17:30:37 »

Sziasztok! A segítségeteket kérném. Van 1 Aldoin's Wall nevezetű küldetés amikor Esbern-t el kell vezetnem Riverwood-ba Delphine-hez. Ezt én meg is tettem de amikor odavezetem nem történik semmi o.O Néztem videókat amikben ha odavezeted akkor elkezdenek beszélgetni és lemennek Delphine "titkos" szobájába ott is beszélgetnek és kész a küldetés. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi!

Szerk.: Megoldottam Nevet Ha valakinek olyan bugja van hogy Esbern nem szólal meg akkor töltse le ezt: http://search.4shared.com/postDownload/DiKsFpRP/Esburn_Fix-78-1-0.html
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 21:23:05 írta Andor2000 » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #280 Dátum: 12 jún 17, 17:46:40 »

Őőő igen ha korábban nézek ide akkor írom, hogy az Esbern-es küldi kicsit bugos.Én most vittem végig azt, végig kukult a csávó először meg be se engedett abba a zárkába vagy mibe. xD
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #281 Dátum: 12 jún 17, 17:50:36 »

Éppen most akartam beírni egy linket ahol le lehet tölteni erre te megelőztél  ikszdé Valamit nagyon elcsesztek ennél a küldetésnél. Először én is annyit szenvedtem vele.  Pojén
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #282 Dátum: 12 jún 17, 18:23:57 »

Igazából állítólag 1 patch-ben megcsináltál csak patch letöltő linket nem találtam (pedig 1 órát kerestem) -.- Szerintem csak azok juthatnak patch-hez akik megveszik a játékot és aztán a steam automatikusan frissíti a játékot , de ha rosszul gondolom akkor valaki megdobhatna 1-2 linkel mert talán tudna még dobni a játékélményen Nevet Am tegnap 8 órát meg ma 5 órát játszottam a játékkal és nagyon meglepődtem 1-2 dolgon Nevet 1. 13 sárkányt kinyírtam és 1 csomó üvöltést kitanultam. 2. Az egyik sárkányt 3 nyíllal öltem le ikszdé Odalopakodtam a háta mögé 1-et kapott a fejébe aztán mikor szállt fel akkor 1-et a hasába és repülés közben lezuhant akkor meg még1-et a fejébe Nevet 3. 1 óriást kifektettem 1 headshottal. 4. Találtam 1 nagyon jó maszkot ami épp megy a guildos ruhámhoz Nyelvesít
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #283 Dátum: 12 jún 17, 19:31:48 »

Nekem a 8. patch van felrakva és még így is bugos volt a küldi.Én is kinyírtam már 10 sárkánynál is többet az tuti, a shout-ok közül is megvan kb. 8-9.Ehhez a nyilazáshoz meg annyit hogy a Youtube-on van fent olyan vidi ahol a srác egy lövéssel öli le a sárkányokat.  Nyelvesít A 9 maszkból nekem is megvan 4.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #284 Dátum: 12 jún 18, 19:06:18 »

én most pénteken kezdtem teljesen új karival, már 81,5 szinten vagyok, most keresem az elder scrollt és 5 kiáltás ki van maxolva... össz 10 megnyitva.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!