24 máj 18, 01:01:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: S4 Leauge!  (Megtekintve 184062 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1470 Dátum: 12 dec 30, 23:37:24 »

GM-ekre gondoltam de am hiába regisztrál újra mivel MINDEN hackert egyszer ki bannolnak a support miatt Nevet Mostanában nem játszok (nincs kivel) de nem is nagyon hiányzik egyenlőre Nevet Gondolom ha elkezdődik a suli újra belevágok egy új accal ikszdé Am összehozhatnánk valami party szerűséget csak magyaroknak és akkor be invelnénk 1-2 ismerőst s4-ről vagy játszhatnánk chasert random emberkékkel Nevet
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1471 Dátum: 13 feb 10, 13:33:36 »

s4-ről lassan elfogynak az érdekes figurák. Szomorú,és csak a bosszantóak maradnak.
Lassan azt  fogom csinálni hogy mindenkit ignorálok a szobákban,és játszok úgy.Hiszen nincs abban semmi móka ha
nem vadulhatok. Ördögi
Na de hogy ne egek off rákaptam a távharcra,és várom hogy jöjjön egy normális s4 staff member,
aki berak távfegyvernek egy íjat közelfegyónak meg egy kaszát vagy egy pár ikerszablyát.(katana,meg a sigma jó,de
lehetne jobb is.)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1472 Dátum: 13 feb 26, 15:07:30 »

Lehet kicsit újra kedvet kaptam hozzá.

Kénytelen vagyok új accountot csinálni, mert ki tudja már mi volt a jelszavam, meg úgy néz ki, hogy valami rég elfeledett email címmel regisztráltam.

De rég volt... lássuk mi az újdonság.
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1473 Dátum: 13 júl 28, 11:44:25 »

Nektek is ennyi helyet foglal a játék? o.O

 
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1474 Dátum: 14 ápr 12, 12:25:01 »

Mi tegnap kezdtük el az ismerősömmel megint. De sikerült kifognunk azokat az embereket, akik valószínűleg a napjuk java részét töltik a gép előtt ezen, és csomót költenek a játékba. ikszdé

Mindenesetre nagyon jó volt, szép emléket idézett fel, és az utolsó 5 percben sikerült behozni a lemaradást 30-51-ről 51-52-re. Tehát majdnem... smirksweat

De jó kis stratégiai játék, ha a haverokkal vagy egy csoportban. Én ma is fel szeretnék rá menni. Nevet
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1475 Dátum: 14 jún 18, 17:32:29 »

ahh Itt a nyár.S4 szempontjából ez csakis egyetlen dolgot jelenthet:GANG BANG.  Ördögi
Most majd én is vissza vissza téregetek a játékhoz,pláne miután láttam milyen béndzsák az újoncok.ikszdé
Darálni fogom őket mint obito a köd rejtekieket. Nevet
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 ... 97 98 [99]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!