24 máj 17, 06:05:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Diablo sorozat  (Megtekintve 83349 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #345 Dátum: 12 máj 15, 18:40:17 »

Nos a D3 mostantól (vagyis a mai naptól) kapható a boltokban... már éjfél előtt, annyian voltak ott, mondta haver... ő két órával a bolt nyitása előtt ment (22:00 óra kb.) és azt mondta 20-ént ért oda, mire éjfél lett már vagy 100-an álltak mögötte!

A bolondja Collectors Edition-t vett mert nagyon fanatikus... Lesütöttszemek bár szerintem megérte mert most még D3 filinges 4g pendrive járt hozzá sok kis más aprósággal együtt. A játék is nagyon atom, az elmondottak alapján azt mondták kicsit olyan WoW filingje van... de jobbnak vélik sokkal, brutális skilled képességek, új kasztok, rendkívüli grafika és effektek, ééééés 16.000. Ft!
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #346 Dátum: 12 máj 15, 19:56:19 »

Jobb helyeken véve akár 13k-ért is megkaphatod Nevet Én meg úgy vagyok vele, hogy megvárom szépen míg lemegy 10k környékére, én se rohanok sehova, a játék is maradni fog Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #347 Dátum: 12 máj 16, 10:02:04 »

Az lehet, de mint mondtam haver Collectors Edition-t vett ami szerintem eleve drágább mintha csak 1 DVD-ét vennél meg, és én azt mondtam, amit ő nekem meg amit gameplay videókból láttam! Mellesleg most néhány országba ha battlenet-en keresztül megvásárlod a játékot (vagyis csak letöltöd) akkor az 59.99 €... az 17.000 Ft-nál pár száz pénzzel több.

Tehát mennyetek azt vegyétek meg boltba! Nevet

ui.: bocs félre értettem havert, a collectors az 30k ikszdé (very baki)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 14:53:22 írta Morause » Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #348 Dátum: 12 máj 16, 20:49:55 »

Vélemények a játékról? Még nem probáltam, se az 1.et, 2-et, még a 3 bétáját sem. De videók alapján kétes érzéseim támadtak, tetszik a játék, de megér 13 ezret? Véleményeket írhatnátok a 3ról, aki kipróbálta.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #349 Dátum: 12 máj 17, 21:00:03 »

Hát az tényleg very baki Morause! Nevet Nevet Am én ezer éve játszottam a 2. részével, akkor elakadtam egy quest-ben és inkább abbahagytam.Most már nekem túl csúnyácska a grafja hogy a 2-vel játszak, viszont ezt a 3. részt nagyon várom.Mivel nagyon megszerettem az rpg-t tutire beszerzem majd.(az más kérdés milyen úton Nyelvesít )
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #350 Dátum: 12 máj 17, 22:22:49 »

Sajnos mostanában nem nagyon van időm játszani. Szomorú Pedig Dió3at én is ki akarom majd próbálni mindenképpen. Mondjuk eredetiben csak akkor veszem meg, ha kicsit lejjebb ment már az ára.

Collectors 30k-ért? ikszdé Hát, ha futná rá, nekem még meg is érné. De sajna nem futja rá. xD
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #351 Dátum: 12 máj 18, 09:43:26 »

Ez full komoly... el is mondhatom esetleg mit tartalmaz hogy azért tisztába tegyük mért is 30k! smirksweat

Diablo III Collectors Edition - Tartalom:

~ Természetesen először a Diablo III DvD csomagja. Képet itt találsz róla!

~ Aztán most jön egy érdekesség... egy D3 démonkoponyájú USB tartó, amihez egy piros soulstone külsejű usb tartozik, amin rajta van az eredeti D2, kóddal tehát battle.neten tudod játszani azt is. Képet itt találsz róla!

~ Vannak különleges játékhoz tartozó plusszok --> Diablo III: (a karaktered hátán egy szárny) Aesthetic Artifacts; World of Warcraft: (egy non-combat pet) Fetish Shaman Pet; StarCraft II: Lehet kapni vmi hadsereg matricát és választhatsz D3 stílusú portrék közül a battle.neten a SC II oldalán. Ehhez nincs kép!

~ Akkor van 1 vagyis már inkább 2 hogyan készült DVD/Blu-Ray (ezt utóbbi nem tudom mit jelent) de minden rajta van ami kell. Képet itt találsz róla!

~Kapsz egy 208 oldalas Diablo III-Art gyűjteményből könyvet, rengeteg jó kép, amit áramszünet alatt is nézegethetsz. Nevet Képet itt találsz róla!

~ Legvégül ami egy Collectors-ból sem hagyható ki... a játékban összes elhangzó zene listája egy CD-re rátéve! Mosolyog Képet itt találsz róla!
Majdnem elfelejtettem hogy ezt az egészet egy dobozba is kell tenni... arról meg itt találsz képet! Nevet

Én a részemről kicsit keveslem ezt 30k-ért... még egy poszter azért belefért volna aztán azt mondom hogy oké, de nem szólok bele mivel úgysem költöm el a pénzem Collectorsra.

ui.: aki megnézné a honlapon angolul annak itt van: http://eu.battle.net/d3/en/services/collectors-edition/
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 13:20:21 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #352 Dátum: 12 máj 18, 10:55:18 »

Szép gyűjtemény ez, bár én is keveslem kissé a tartalmát az áráért. Tehettek volna bele még pár speciális ingame dolgot is akár. (Extra tárgyakat pl.)
Viszont az tetszik, hogy benne van egy legális Dió2 is. Nevet

Maga a doboz viszont piszok igényes, nagyon jól néz ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 10:55:50 írta Aes Sedai » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #353 Dátum: 12 máj 18, 11:57:46 »

Hű az az USB nagyon tetszetős. Nevet De én nem veszek collektorokat azok túl drágák. ikszdé Csóróság van. Hümm-hümm De lehet egyszer megveszem ha lejjebb ment az ára. Mosolyog

Amúgy nincs itt senki aki megvette már? Azt hittem megjelenés napján jönnek egy csomóan hörögni, hogy "Diablo jeee überállatkirály!" ikszdé Vagy csak akik megvették most 1000-rel kockulnak és nincs idejük írni? Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 11:59:08 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Morause
Vendég
« Válasz #354 Dátum: 12 máj 18, 12:07:24 »

Szerintem Ritli az utóbbi történt... aki megvette lusta írni mert halálra kockulja magát! ikszdé
De a Collectors az felejtős, ezek limitált példányok nem tudom hogy most számban van vagy időben meghatározva de nem adok neki sok időt aztán már csak a DVD-ét tudod megvenni olcsón, mert a Collectors nem lesz!
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #355 Dátum: 12 máj 18, 12:27:47 »

Már úgy gondoltam, hogy a sima játékot veszem egyszer meg. Nem a collectort. De látom, tényleg félreérthető lett. smirksweat Mosolyog

"De én nem veszek collektorokat azok túl drágák." Ezt meg úgy értettem, hogy soha semmiből nem vennék collectort. ikszdé Csak ha gazdag lennék. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 12:28:20 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #356 Dátum: 12 máj 19, 07:29:36 »

Most már nekem túl csúnyácska a grafja hogy a 2-vel játszak

Na ezért tartunk ott ahol....


Am D3-at én sem vettem MÉG meg, de nagyon megszeretném. Gondolkoztam a tört verzióval, de elvileg nem lehet sehogyse játszani majd vele, mert mobokat nem tudtak még a japánok se kreálni a szerverükre.. + Olyat is hallottam, hogy még a törtnél is azonnal kéri abnetes accountot, ami meg persze csak eredetinél van...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #357 Dátum: 12 máj 19, 09:58:04 »

Most az komoly, hogy a Coll. editionben nincs poszter, a simához meg adnak? xD
Naplózva



 
Morause
Vendég
« Válasz #358 Dátum: 12 máj 19, 11:31:34 »

Az amit írtam az van benne, se több se kevesebb! Törtel játszani minden game-nél macerás... tehát szerintem érdemesebb megvenni, max vártok pár hónapot, akárcsak én!
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #359 Dátum: 12 máj 20, 12:35:51 »

Hát gyerekek, most kaptam egyik fórumtársam által guest pass-t D3-hoz, és.. megtört az elhatározásom. Jövő héten ezt én bizony beszerzem Mosolyog Wizardot próbáltam először, itt még eléggé "meh" véleményem volt róla, de a monk, a moonk *__*
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!