24 máj 18, 12:13:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286733 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9270 Dátum: 14 ápr 14, 19:29:21 »

Jólvan bocsánat kicsit sok smiley, de akkor is nagyon rég vártam ezt a részt, (ez az egyetlen dolog mit nekem elspoilereztek, bár sejthető is volt) És elég jól megcsinálták. Egy hetet várni ilyenkor büntetés. Pláne majd 8 hét múlva egy évet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9271 Dátum: 14 ápr 14, 20:40:01 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RnYZhUFwywk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RnYZhUFwywk</a>


Igen ki kellett törölnöm az s-t, a http után hogy be tudjam linkelni rendesen.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9272 Dátum: 14 ápr 14, 20:58:46 »

Most néztem meg a részt, szerintem baromi jó volt. Nekem tetszett nagyon az esküvő is, de a vége volt az igazi. Nevet Persze könyvben azért jobb volt ez a fejezet jelenet, de itt is tetszett nagyon. Az viszont meglep, hogy már a második részben benne volt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9273 Dátum: 14 ápr 14, 23:06:23 »

Végignéztem szóval spoiler. Joffrey egyszerűen zseniálisan nézett ki hullaként.
Én kezdem megsajnálni szegény, olyan eszméletlenül jól játszotta a szerepét a csávó, hogy nagyon könnyen be lehetett kajálni. Nem olvastam a könyveket még, de tervezem, nem tudom ott Joffrey milyen volt, de a sorozatban szerintem Jack Gleeson-nak nagyon ment a szerep.

Itt egy interjú vele.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9274 Dátum: 14 ápr 15, 00:09:47 »

https://twitter.com/_GRRM_/status/455525031456804864


A könyvben utáltam Joffot, a filmben szerettem. A színész zseniális. Nevet

Ez a kis DiCaprio az új Tommen? Nem igazán illik a szerephez, mi a francnak cserélgetnek ennyit? //amúgy nem láttam a részt, csak olvastam róla, szóval nem tudom, hogy szerepelt//
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 00:23:47 írta Saphira » Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9275 Dátum: 14 ápr 15, 07:40:33 »

Tényleg jól játszotta, ilyen szempontból én is sajnálom dehát a karaktere... kiáltott már ezután. Nevet http://9gag.com/gag/a5dyogr

Saphi igen, eléggé kis szépfiúcskát pakoltak be a helyére, bár most még nem szerepelt igazából csak ült az esküvőn, de gondolom a következő vagy azutáni résztől már benne lesz rendesen ahogy kell.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 07:44:38 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9276 Dátum: 14 ápr 15, 07:55:46 »

Más nem gondolt még arra rajtam kívül, hogy George R. R. Martinon azért van mindig rajta az az egyedi sapkája, hogy ne legyen kiköpött mása a mikulásnak?

Hatékonyak az ilyen figyelemelterelések. A torrentét játszó színész is azt mondta, hogy azért hosszú a haja, hogy ne azt mondják ha ránéznek, hogy: "Hé, látod ott azt a kopasz fickót."
Hanem, hogy: "Hé, látod ott azt a fickót azzal a fura hajjal?"

http://fn.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2012/04/29/torrente(1).jpg

---

Joffrey halála nem ütött. Azóta sokkal szemetebb karakterek is voltak. Meghal egy középszerűen szemét karakter. Na bumm.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 07:58:43 írta Gdat88 » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9277 Dátum: 14 ápr 15, 09:34:53 »

Joffrey halálát már vártam, a könyvben is tetszett.
Vannak már nála szemetebb karakterek, de azok nem királyok. Simán lehetett volna belőle az új őrült Aerys (persze ahhoz még fejlődnie kellett volna). Nagyon jól játszotta a szerepét a színész, az általa bemutatott Joffrey-t is ugyan úgy lehetett utálni, mint a könyvben.

Kicsit sajnáltam, hogy Bron edzi Jamie-t és nem Ilyn Payne. Ő aztán tényleg nem beszélt volna róla Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 09:36:22 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9278 Dátum: 14 ápr 15, 09:54:31 »

Elkezdődött a Californication utolsó évada is.  Nevet

Mondjuk jó hogy vége lesz már, bár hiányozni fog Hank. és amit most az első rész végén előttek ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhh de gáz, minek???? Az is igaz hogy most fog megváltozni a magic pussy-ért szóval már új csajokat nem hozhatnak be meg nem is dugott meg senkit még.  Nevet de amit most elővezettek a végével látszik hogy tényleg a végét járja a sorozat.

és tényleg Karen az igazi nő, de annyira felbasz már hogy amikor minden passzolna akkor megint csinálnak egy olyan kamu okot amivel megnehezítik az életüket. áhh
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 09:57:12 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9279 Dátum: 14 ápr 15, 12:29:25 »

Cali utolsó évad is kijött? Megint bőven lesz néznivaló.  Nevet

Ez de gonosz:

Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9280 Dátum: 14 ápr 15, 18:05:48 »

Amúgy lehet hogy captain obvious leszek, de van egy rész amikor Olenna odamegy Sansához beszélgetni és birizgálja a haját, meg a nyakláncot, nah ott a nyaklánc egyik része ( nem tudom minek hívják lányok segítenek ), hiányzik szóval ott vette ki a mérget nyilván a nyakláncba volt.

Nem tudom hogy  a könyvben ki derül-e de itt akkor explicit eldőlt hogy Olenna volt a háttérben, de jó indokai is voltak rá.

Jó oké ha olvastam volna  a könyvet akkor látnám hogy Littlefingerrel együtt tervelték ki és bevették Dontost is? Ez így könyvbe benne volt?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:09:04 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9281 Dátum: 14 ápr 15, 18:07:59 »

Könyvben ha jól emlékszem nem derül itt ki explicit módon, talán Sansa észreveszi, hogy elveszített egy követ. De csak később áll össze, hogy valójában a Kisujj - Tyrell szarkeverős brigád intézte az egészet.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9282 Dátum: 14 ápr 15, 18:12:59 »

Én meg lehet rosszul emlékszem, de a könyvben nem hajháló volt rajta véletlenül és abból hiányzott a kő? Vagy átsiklottam felette nem tudom, de én arra emlékszem, javítsatok ki ha tévednék.

Amúgy volt valami olyasmi benne igen.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:14:25 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9283 Dátum: 14 ápr 15, 18:14:42 »

Kisujj elmondja az egész mesét Sansának, szóval kiderül.

A hajhálón volt a méreg, amit Dontos adott Sansának Kisujj parancsára. Olenna ezt használja fel.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9284 Dátum: 14 ápr 15, 18:17:26 »

Igen, de csak később derül ki, nem? Mmint csak a 4. könyvben. És igen, ott hajháló van. Meg az van még bent direkt utalásként, hogy Dontos mondja Sansának, hogy mindenképpen viselje a díszt az esküvőn.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!