24 máj 18, 09:55:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286665 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #660 Dátum: 07 júl 28, 22:28:37 »

Emberek találtam Simpson család mozit, akit érdekel a link, és van ideje Rapidshareről tölteni PÜ nekem Mosolyog

Témábaillő cuccos: megnéztem ma havernál a Batman: Beginset Nevet Hát nemsemmi film. Szétröhögtem magam. Ekkora sz##t csinálni... Nevet
Naplózva

Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #661 Dátum: 07 júl 29, 15:55:33 »

A Visaton ujrakezdik a Will & Grace-t na az is elég vad h azok mennyire utálják egymást Mosolyog 
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #662 Dátum: 07 júl 29, 18:44:02 »

18+


A texasi láncfűrészes gyilkos:

1973. augusztus 20-án a rendőrséget egy Isten háta mögötti tanyára vezényelték Travis megyében, Texasban. Amit Thomas Hewitt, a helyi vágóhíd egykori munkásának síri hangulatú házában találtak, az olyan vérfagyasztó volt, hogy egész Amerikát sokkolta és rémületbe ejtette. 33 megölt ember, 33 lemészárolt áldozat földi maradványait találták itt, sokak szerint minden idők legszörnyűbb, többszörös gyilkosságának helyszínén. Az áldozatainak bőréből készült groteszk maszkot viselő, láncfűrészét fenyegetően meglóbáló gyilkos a lapok címoldalára került, a Leatherface néven emlegetett hírhedt gonosztevő ügye óriási szenzáció lett: A borzalom és erőszak háza egy ország döbbenete vérfürdő Texasban harsogták a szalagcímek. A helyi rendőrség végül lelőtt egy bőrszerű maszkot viselő férfit, hivatalos jelentésben közzétették, hogy kézre kerítették a tettest, és ezzel az ügy gyorsan lezárult. A szörnyűséges gyilkossági ügyet közelebbről ismerők azonban éveken át, újra és újra hangot adtak kételyeiknek, azzal vádolva a rendőrséget, hogy elfuserálták a nyomozást és tudatában voltak annak, hogy nem a tettest, hanem valaki mást lőttek le. A véres dáridó egyetlen ismert túlélője  most először  megtörte a hallgatás csendjét és a nyilvánosság elé lépett, hogy elmondja, mi is történt valójában azon az elhagyatott texasi országúton, ahol öt fiatal elég vigyázatlan volt ahhoz, hogy egy láncfűrészt forgató őrült a hatalmába kerítse a kis csoportot. Egy őrült, aki a texasi láncfűrészes gyilkos néven örökre a véres erőszak jelképe lett.
A megtörtént esetet feldolgozó, A texasi láncfűrészes hátborzongató utazásra hívja a nézőt.
A főként reklámfilmeket rendező Marcus Nispel az 1974-ben készült, s hazánkban bemutatásra nem került, ma már klasszikusnak számító The Texas Chainsaw Massacre című film remake-jét készítette el. A film érdekessége, hogy az 1974-es filmet szintén Daniel Pearl fényképezte.

és most mindenki döntse el, hogy igaz, vagy nem...ezta legendák, mítoszok és lényekbe kéne cáfolni, helyeselni...

A kezdet:

A családi hagyományoknál nincs szebb a világon. Kivéve, ha ezek a hagyományok ártatlan utazók feldarabolásával, széttépésével, megnyúzásával és élve felzabálásával függenek össze. Thomas Hewitt, aki később Bőrpofa néven vált ismertté és rettegetté, már 1969-ben ott éldegélt családjával egy isten háta mögötti texasi tanyán, és az áldozatára várt. Az elsőre: arra, akire ezentúl mindig gondolni fog, amikor rettegve menekülő embereket üldöz dübörgő láncfűrészével. És nem is kell sokáig várnia. Két srác megkapja a behívóját, hamarosan indulhatnak Vietnamba - még egyszer egy nagy bulira készülnek a barátnőikkel, de ehelyett a pokol várja őket... Borzasztó balesetek és meghökkentő, meglepő árulások után egy bőrmaszkos szörnyeteggel kell szembenézniük. Azt tudják, hogy szinte semmi esélyük. Azt viszont nem sejtik, hogy egyikük barátnője elszökött, és ki akarja szabadítani társait.



Sorina!ha majdd eztis uncsinak tartod, vagy a 13 Kísértetet...esetleg a Motelt! ajánlanám... a magasfeszültség kihagyhatatlan >Nevet
Naplózva
Claire
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Ezer évente ha felnézek... XD


« Válasz #663 Dátum: 07 júl 30, 14:19:14 »

Ki szokta nézni a Hősöket? Mert én mindig!
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #664 Dátum: 07 júl 30, 14:30:07 »

Én is sztem mindig megnézem Peter Petrelli 4ever Mosolyog
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #665 Dátum: 07 júl 30, 18:28:06 »

Nekem nincs bajom azzal, hogy  van egy olyan csatorna, hogy minimax csak jó lenne, ha kicsit jobban meg válogatnák a rajzfilmeket... az a baj, hogy még mindig azt hiszik, hogy a 4-5 éves gyerekek szellemileg legalja szinten vannak... én pl kiskoromban állandóan a Cartoonetwork-öt néztem még akkor is ha angolul adták ...ok talán csak a Beetlejuice  okozott maradandó személyiség zavarokat bennem ( így jár az aki a művészetek felé nyitott...előbb utóbb megőrül)  De csak arra akarok kitérni, hogy szerencsétlen gyerekek megérdemelnének, egy normálisabb kinézetű rajzfilmet is amit esetleg a nagyobbak is megnézhetnének agy zsibbasztás képp...
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #666 Dátum: 07 júl 30, 19:14:26 »

Én is nézem, és... Szerdán lesz az évvadzáró epizód!!! :o :'( A 2. évad meg valamikor ősszel lesz (de lehet, hogy nem a magyar, és ez még rosszabb...)
Mi lesz így velünk? :'( :'( :'(
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #667 Dátum: 07 júl 31, 15:27:30 »

Mi volt az utolsó két részben, mert én el voltam utazva Szomorú Olyan jó lenne, ha valaki felvilágosítana...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #668 Dátum: 07 júl 31, 20:47:48 »

Na, utánéztem, és a Simpson családos mozifilm augusztus 9-én startol a hazai mozikban. (az asszem a jövőhét csütörtök :-[ )
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #669 Dátum: 07 júl 31, 21:38:39 »

Ritka mért nem töltöd le? az utolsó két rész volt a leglátványosabb..., azt kár kihagyni, ha eddig nézted!
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #670 Dátum: 07 júl 31, 21:42:43 »

Nojó...akkor nekiállok ltölteni...csak az idő, meg letöltéskorlát, meg ilyenek...de akkor megnézem.
Valaki tud ajánlani egy oldalt ahol magyar szinkronnal van? Az küldje el PÜ-ben, kéremszépen Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 31, 21:44:44 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #671 Dátum: 07 júl 31, 21:45:51 »

Szerintem nem bánod meg, mindenki megvillantja a képességeit... Nyugodtan terheld meg a gépedet! Mosolyog
Szerintem ne rontsd el a magyar szinkronnal.. Igaz én csak egyszer láttam úgy, de pont elég volt. (esetleg a Bithumenen nézted már?)
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 01, 12:11:02 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #672 Dátum: 07 aug 01, 12:17:46 »

Sajnos nemtok oda felmenni, mert meghívó kell...viszont ha van, azt megkösznném
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #673 Dátum: 07 aug 01, 12:20:03 »

Nekem nincs meghívom, igazából én is csak bátyám neve alatt szoktam garázdálkodni ott fent.. ;D De délután, ha hazament a munkából, akkor majd megkérdezem tőle! Nevet Mindenesetre azt biztosan meg fogom nézni, h van-fent szikronos, oké?
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #674 Dátum: 07 aug 01, 12:28:51 »

Nagyon szépen köszönöm, addigis én tovább keresgélek, ha nem jönne össze a dolog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!