24 máj 18, 11:40:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286714 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6435 Dátum: 13 ápr 01, 12:00:11 »

The Walking Dead:
Hát... érdekes dolog volt ez... mint rész, nálam 10-ből 10-est kap, nagyszerű volt. Mint évadzáró egy kalap kaki, semmi sem zárult le, az egész háború össze-vissza 5 perc volt, Maggie és Glenn jóformán egyedül elintézték a 30 fős csapatot úgy, hogy egyetlen egy embert lőttek ki a börtönösök.

Andrea cucc kicsit sablonosnak tűnt, de ez a Walking Dead, szóval nem az lett az eredménye az egész hercehurcának, amit várt volna az ember, szóval szétcsámcsogták Andrea nyakát. Én sajnáltam, tudom, hogy egy szaralak vagyok emiatt, de sosem haragudtam rá, sőt, én még hasznosnak is találtam a karakterét a sorozatban.

Carl viszont mondott valami érdekeset, mikor Rickkel tárgyalták a fegyverátadós gyerekkel kapcsolatos dolgokat:
"Nem ölted meg Andrew-t, visszatért és megölte anyát."
Na most ez vagy epic fail, vagy Rick/Shane farkát Andrew-nak becézik a sorozatban. Lori a császármetszésbe halt bele, nem? Vagy lemaradtam valamiről?

Remélem a következő évad is legalább ilyen jó lesz, mint ez, de a lezárást továbbra is úgy gondolom, hogy gyakorolni kell. Egyetlen pozitívum, hogy végre nem azzal lett vége az évadnak, hogy vándorolniuk kell egy új helyhez.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6436 Dátum: 13 ápr 01, 12:32:03 »

Walking Dead Spoiler (sort of)

Bár én már az első évad óta nem nézem, néha belekukkantok a véleményekbe. Azt kell látnom, hogy a készítők nem lettek elég tökösek még mindig a képregényhez. Lori császármetszés közben halt meg?
Pedig egy sokkal tökösebb zárórész lehetett volna úgy, ha követik a képregény történetét. Ott ugyebár Lori minden gond nélkül megszül, és a börtön támadásakor lövik le a nyílt terepen a karon ülő csecsemővel együtt.
Érdekes, hogy a csatorna hol húzza meg a határt, zombi kislányokat még enged, de ezt meg már nem. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6437 Dátum: 13 ápr 01, 12:49:52 »

Trónok harcával az volt az érzésem, hogy igazából semmi nem történt, minden helyszínt megalapoztak, felvezettek nekünk, de a Cersei Tyrion párbeszéd jó volt: Nevet
-You're a clever man,but you're not half as clever as you think you are.
-Still makes me more clever than you.

csak azt nem értem, hogy ha minden helyszínt, karakterek legnagyobb részét meglátogattuk, akkor miért tartott az egész csak 15 percig? Szomorú
nagyon gyorsan kellene a második rész mert így egész héten first world problemben fogok szenvedni. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6438 Dátum: 13 ápr 01, 13:18:31 »

TWD spoiler

Andreát nem értettem. Miután elvágta az egyik kezéről a bilincset, simán be kellett volna várnia Miltont, és fejen szúrni, nem akkor még a hatásfokozás érdekében elnyiszálni a másikat, amíg a zombi csámcsog a nyakán. Glenn egy székhez szalagozva is meg tudta ölni azt a zombit, pedig alapvetően még fegyvere sem volt...
Az ő halála valahogy nem is izgatott, ő semleges karakter volt számomra.
A börtön ostroma... hát, hosszabbra és véresebbre számítottam, hogy legalább a Woodburry csapatból néhányan áldozatul essenek, esetleg még Rick csapatából is, de ez nem következett be. Az, hogy beragadtak a fegyverek... na ez vagy egy gagyi kifogás volt arra, hogy gyorsan elhúzzon a banda, vagy Rick csapatából odament valaki, és elrontotta a fegyvereket, de valahogy ezt kétlem. Az a gránátvető vagy micsoda meg szerintem még használható lett volna arra, hogy kifüstöljék Glennéket, na mindegy.
Az, hogy a Kormányzónál hogy elszakadt a cérna: Nevet Még az emberei is megrémültek tőle, de valaki igazán lelőhette volna, pl a csávó akit utoljára fejen lőtt. Miután kinyírt körülötte vagy 20 embert, ő csak állt és nézett ráfogva a fegyverét a Kormányzóra. De nagyon várható volt, hogy ő megmarad sajnos, "mindenki örömére".
Carlt nem értettem. Nagyon agyára ment a zombi, aki megölte Dalet, viszont az, hogy Andrew visszatért, és megölte Lorit... ezt elrontották, Endrút amúgy is Rick kinn hagyta kajának.

Na és vajon a Kormányzó hova ment azzal a pár megmaradt emberével? Nevet Ha visszatérnek Woodburrybe, szerintem ideges de nem hinném, hogy meglepődne. Rickék meg majd hajkurászhatnak ám kaját rendesen,  de szerintem jobban jártak volna, ha bevárják a Kormányzót és lelövik a kis csapatával együtt, aztán élnek boldogan a kisvárosban tovább.

A rész szerintem olyan 10/8 vagy 10/9, mert volt pár dolog, amire tényleg nem számítottam, de a többi évadzáró rész szerintem sokkal jobb volt ennél.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6439 Dátum: 13 ápr 01, 13:42:23 »

TWD Spoiler!

Andrea halála valami epic volt, és itt ahogy látom nagy háború lesz. Can't wait till' october!
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6440 Dátum: 13 ápr 01, 15:55:56 »

Nem történt sok minden a Trónok harcában, de így is egy valódi felüdülés volt. Annyira hiányzott ez a világ.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6441 Dátum: 13 ápr 01, 21:12:35 »

Ebben a részben még nem tudták elrontani az évadot... szurkolok, hogy a továbbiakban se sikerüljön nekik Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 21:44:03 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6442 Dátum: 13 ápr 01, 21:41:12 »

Ez előre megírt könyveknél nem így működik. Már ha a könyv jó. Én nem olvastam, de úgy tudom az.
A sima sorozatok szokták azt csinálni, hogy:
-Te John B**dmeg. Ezt néziiik. Írjál gyorsan valamit.
-Oké, a múlt évadban meghalt szereplő visszatér és meg kell mentenie a világot.
-Te egy zseni vagy!
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6443 Dátum: 13 ápr 01, 21:45:11 »

Ennek miért van olyan Supernatural szaga? Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6444 Dátum: 13 ápr 01, 21:49:04 »

Mert ők a szakértői, hogy hogy kell egy világklasszis sorozatból szart csinálni. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6445 Dátum: 13 ápr 01, 21:50:28 »

Hát a Trónok Harca 2. évadot felettébb elcseszerintették a könyvhöz képest... ezért most teljesen semlegesen álltam a részhez, de tetszősre sikerült szerencséjükre Nevet

A Tyrion Tywin párbeszéd pl. pont olyan volt, mint anno elképzeltem... ráadásul több ilyen párbeszéd is volt... meg úgy minden a kiábrándultságomat most sikerült elfeledtetni kicsit Nevet

Jaj és majdnem elfelejtettem (mi több az előző hsz-embe bele is szerkesztettem mielőtt észrevettem, hogy Gdat írt, de úgy gondolom itt jobb helyen van) Natalie Dormernek nagyon jól áll a "királynő" szerep, nem sokban változtatott a karakter megformálásában, ahhoz képest mikor Boleyn Annát alakította... olyan menő és szép *_*

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 22:01:00 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6446 Dátum: 13 ápr 01, 21:52:04 »

Na, azért a mostani évad már nem szar. Nem is jó, de szar szinten sincs. Remélem azért ilyen lassú a történet mostanában, hogy a következő évadot tele tudják pakolni akció dús eseményekkel, és még több.... CASTIELLEL! Nevet
Mondjuk azt sajnálom, hogy mostanság már képtelenek a készítők olyan jó melléktörténetet összerakni, mint a "Dean menekül a rendőrség elől" cucc az első 3 évadban.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6447 Dátum: 13 ápr 01, 22:14:10 »

A nácis rész nagyon tetszett. De, mint azt már talán ki is fejtettem régebben, bűn az, hogy megtalálták a titkos társaság könyveit és semmi menő varázslatot nem tanultak, meg ilyenek.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6448 Dátum: 13 ápr 02, 08:15:56 »

Hát igen... én pedig úgy reménykedtem, hogy Sam átveszi az Egyetemesek életmódját, és végre lesz egy olyan karaktere, ami nem démonvér Sam, mégis bírom, de ez nem jött össze... nagyon sajnálom, hogy így alakult.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6449 Dátum: 13 ápr 02, 09:04:44 »

Trónok harca spoiler

Barristen Selmy visszatérése epicre sikeredett, sokkal jobb hogy nem húzták, mint a könyvben, mondjuk azt képernyőn nem is lehetett volna megcsinálni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!