24 máj 24, 19:51:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291897 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1605 Dátum: 08 márc 15, 00:43:44 »

Indiana jones. Ah igen régi szép emlékek. Tényleg kár, hogy ma nincs semmi nézhető. És tegnap is csak egy sz.. kínai csatorna jött be a neten. Amerikait nem tudtam behozni.  :/ Na de holnap tele lesz minden jó filmekkel. És itt lesz a sokak által bálványozott Hair is. Bár tudnám, hogy mitől olyan nagy szám ?  :/ A hippiket meg amúgy sem bírtám soha.
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1606 Dátum: 08 márc 15, 00:57:41 »

A Hair-nek több értelme van, mint bármely 21. században készült amcsi tömegfilmnek, na de ez még nem ok.
Neked nem tetszik, mert előítéleteid vannak, de ezzel nem mindenki van így.
Ha meg nézel egy mai filmet, amiben ezt az éneklős dolgot hozzák elő...hááát, ízlések és pofonok, de szerintem az tömény popzene. Ugyan én nem vagyok oda a Hair-ért, de könnyebben megértem a bálványozását, mint a mai e műfajban készült társaiét. Noexpression
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1607 Dátum: 08 márc 15, 00:59:35 »

Nah! Megvolt a Final Fantasy 7... Jó film... Jó a grafika! Nevet

Gabesz ! A látvány tényleg jó, de ha valaki tájékozott egy kicsit is történelem témakörben, akkor végigröhögi az egészPl. olyan embereket állítottak be balfácánnak, aki pont, hogy az ellenkezője volt. És aki balfácán volt az lett az elszánt kemény emberke. stb. De egy álmos estére nem rossz.
Minato! Mit akarsz? Amcsi film ez is!  Mosolyog (legalábbis asszem...  :'X)

A Hairt meg senki ne fikázza...  :/ Jó musical az...
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1608 Dátum: 08 márc 15, 01:05:37 »

Mintha csak a húgomat hallanám amikor titeket olvaslak. Th. Tudom, hogy milyen "filozófikus mű" , de akkor is .... . Na de más téma. Ki szereti a western filmeket ? Régen nagy kedvencem volt ez a műfaj. Clint Eastwood főszereplésével készült trilógia volt a legjobb. Meg még egy aminek a neve nem jut ezsembe.  Ja megvan ! Volt egyszer egy vadnyugat. Na annak a zenéje is nagyszerű.
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1609 Dátum: 08 márc 15, 01:07:16 »

Igen az jó film Minato megis van nekem, és a zenéje is.
Minato miért nem jösz Duma topicba?
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #1610 Dátum: 08 márc 15, 01:11:06 »

Kedves szűk látókörű barátom! Nevet
Egy szóval sem mondtam, hogy csodás alkotásnak tartom, DE tudod, néha nem árt belegondolni, hogy a másik hogy is érezhet, (jelen esetben egy musicallel kapcsolatban.)
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1611 Dátum: 08 márc 15, 01:17:06 »

Jó jó. Nem rád értettem elsősorban. Úgy látszik kezdek álmosodni. Most, hogy újraolvastam felfogtam üzeneted értelmét.  Nevet Az akciófilmekért meg manapság már nem vagyok annyira oda. régebben jobban lekötött, de most ugyan arra a mintára készül mindegyik. fárasztóak. (Mátrix sem olyan jó mint mondják)
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1612 Dátum: 08 márc 15, 01:24:11 »

Sorry, kicsit elragadott a hév. :'X
A Mátrixnak...mega-gagyi vége lett, de legalább hosszú évek után gondolkodásra késztette az embereket.
A Megszólít az éjszaka-t látta valaki? Hümm-hümm Az aztán jól megjáratja az agyat...de főleg a fantáziát. Nevet
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1613 Dátum: 08 márc 15, 01:26:56 »

Én láttam egész jó. Végre egy film, amiben van valami fantázia is. Na és a Gothika ? Szerintem az is sz.. volt.
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1614 Dátum: 08 márc 15, 01:29:50 »

Nem mondod...kb. 100 emberből az első. Pojén
De miért mindig a negatív példákat említed? Pirul
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1615 Dátum: 08 márc 15, 01:34:00 »

Mert szeretek kritizálni.  Nevet És nem csak a negatív példákat emlegetem, hisz az előbb soroltam fel egy csomó mindent ami tetszik is.
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1616 Dátum: 08 márc 15, 01:37:14 »

Csomó minden...? Ez relatív, de rendben van. Nevet
Nekem az kevés volt, neked sok, megértem.
Tudom, hogy volt már szó Tim Burton-ről.
De ki látta A nagy hal-at? Mosolyog
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1617 Dátum: 08 márc 15, 01:39:20 »

Mért kérdezed h. ki látta ha úgyis Minato-val beszélgetsz? Nevet
Egyébként én nem láttam, miről szól?
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 15, 01:41:26 írta kana-chan » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1618 Dátum: 08 márc 15, 01:41:48 »

Mert mondjuk nem csak nekünk szól a téma...de kötekedést légy szíves, PÜ-ben, ott hosszan tudok rá válaszolni.
Hogy miről szól? Ez olyasmi, amit azért nem kellene leírnom, mert megnézni érdemes. Nevet
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1619 Dátum: 08 márc 15, 02:37:14 »

Nagy hal ? Nem rémlik. De már megemlítettem, hogy a történelmi filmeket szeretem. Kleopátráról készült film sem rossz. De idegesít, hogy egyfolytában úgy van beállítva, mint valami hú de pozitív szereplő. A fenéket ! A végén meg úgy fejezi be minden vele foglalkozó mű, hogy hű de nagy csapást mért Octávianusra avval, hogy kinyírta magát, és nem tudták rómába hurcolni. Szerintem meg egy vesztes utolsó kétségbeesett menekülése. ennyi.  Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!