24 máj 23, 20:55:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 797 798 [799] 800 801 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291188 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11970 Dátum: 15 jún 28, 21:57:58 »

Deszkát mi is csináltunk Nevet
Általánosban egyszer Jay és néma Bobnak öltöztünk be haverommal Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11971 Dátum: 15 jún 28, 22:30:04 »

És te melyik voltál? A faszalaza cici strici muffmágus vagy a feka pinainas?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11972 Dátum: 15 jún 29, 06:15:42 »

A búval baszott baszadék Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11973 Dátum: 15 jún 30, 18:44:23 »

Ide jobban illik, mint a rajzos topicba.

A Setét tornyos baromi jó lett.
lesz ebből egyáltalán film/sorozat valaha? nagyobb durranás lenne mint a GoT

Szóval terveznek belőle filmet: http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/06/03/csak_osszehozzak_vegul_a_setet_torony-filmet/
Kicsit tartok tőle, hogy jól filmre vihető e a könyv. Nekem az egyik kedvencem, ezért túl magasak lennének az elvárásaim.
Ha Eastwood még színészkedne, akkor eljátszhatná Rolandot, végtére is a westernes szerepeiről mintázta King Mosolyog.

Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11974 Dátum: 15 jún 30, 18:48:39 »

GoT-ról is azt hitték hogy nem lehet megfilmesíteni.Csak elég zsé,egy jó rendező és jó színészek kellenek hozzá.
Kiefer Sutherland például
Ami még jönni fog az a Mobil.Na ha azt elcseszik...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11975 Dátum: 15 jún 30, 18:55:02 »

A Mobilt megfilmesítik? Remélem nem középszar "zombie" film lesz belőle, vagy olyan, mint a The Happening.
Sajnos a készítők a King adaptációkat ritkán veszik elég komolyan ahhoz, hogy olyan jók legyenek, mint a könyvek. Ha mégis megteszik, akkor viszont rohadt jó filmek lesznek Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11976 Dátum: 15 jún 30, 19:04:28 »

Ja megfilmesítik asszem 2016-ban jön ki,de nézz utána.
Amúgy számonra az egyik legjobb a Köd lett.Na annak a vége.Tipikus a k.rva anyád vége van.
Ellenpélda az Álomcsapda ami a tripla A színészek ellenére is szar lett.Ja meg ott van valami meteoros film amiben föllázadnak a gépek és végig AC/DC számok mennek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11977 Dátum: 15 jún 30, 20:08:18 »

Hát az álomcsapda tényleg ritka szar lett, anno még moziban láttam (talán az egyetlen film, amire azt mondtam, hogy nem érte meg a jegy árát).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11978 Dátum: 15 júl 01, 10:42:59 »

Én a Gyakornokokra mondtam azt anno, hogy kár volt.

Amúgy akkora szívás, olyan filmeket, mint a Hangover, eszem ágába se jutna megnézni, erre mind a három részét láttam az osztályommal a moziban. ^^ Na jó, az első részt suliba néztünk valamelyik büfé jellegű órán ( rajz, technika? ) 7. osztály végén (?). A harmadik rész közepén két nevetés között bealudtam. Felébredtem, folytattam a nevetést ott, ahol abbahagytam. Barátnőm szerint állat voltam. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11979 Dátum: 15 júl 01, 13:21:32 »

Lesz Top Gun 2
Nem is tudom hogy sírjak-e vagy nevessek.Mellesleg Val Kilmer belefér még egyáltalán egy repülőgépbe? Nevet Cruise az valszeg ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11980 Dátum: 15 júl 01, 14:12:20 »

Vagy Val Kilmer lesz a repülőgép-anyahajó. Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11981 Dátum: 15 júl 01, 23:09:27 »

Vagy ő lesz a jéghegy, amibe becsapódik majd egy repülő. Icccce-maan.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11982 Dátum: 15 júl 02, 08:50:28 »

Muterom megkérdezte miért sírok a röhögéstől ikszdé A szóviccek meg az utalások durvák Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jLqruucdi1Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jLqruucdi1Y</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11983 Dátum: 15 júl 02, 10:44:44 »

Topper Harley lesz a főgonosz az már biztos.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11984 Dátum: 15 júl 02, 17:57:45 »

Végig néztem a Trónok Harcát. Már úgy is mindent kibeszéltetek róla, kicsit vissza is olvasgattam, szóval sok mindent nem akarok írni róla, csak 1-2dolgot.
STANNIST  BRIENNE ÖLI MEG? SRSLYY
Ramsay sokkal rosszabb, mint Joffrey.
na de a legfontosabb. szomorú hogy Aryát ez a csaj alakítja. irritál a hangja, a kinézete, főleg amikor a kagylókat árulta.
Pedig nekem érdekesnek tűnik ez a szál, főleg Jaqen H'ghar, de Aryát alakító színésznő annyira unszimpatikus.
Amúgy Bran át is tud majd alakulni állatokká?  Nevet




<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rg1CE7Y7B-Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rg1CE7Y7B-Q</a>
ez meg lol.Kíváncsi vagyok, hogy nézhetetlenül rossz lesz-e, vagy csak simán szar
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 17:58:19 írta dehunter » Naplózva

Oldalak: 1 ... 797 798 [799] 800 801 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!