24 máj 18, 10:49:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286694 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10455 Dátum: 14 szep 22, 18:12:59 »

https://www.facebook.com/video.php?v=1035878286438329&set=vb.110475388978628&type=2&theater

Nagyon durva lesz az évadnyitó. Alig várom már. Nevet Végre összejön megint a fórumon is a TWD banda. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10456 Dátum: 14 szep 22, 19:02:30 »

Nem kell már sokat várni.  Pirul

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10457 Dátum: 14 szep 22, 19:04:46 »

Igen-igen, már kibírtuk eddig, csak túl éljük a kis hátralevő időt, mielőtt mi is zombik leszünk. Nevet Évadnyitó bazz, ez nagyon durvának tűnik, Rick azzal a Kalasnyikovval. Nevet 
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10458 Dátum: 14 szep 22, 22:54:47 »

Lew, ezt leginkább neked küldöm!
Charlie Sheen vissza akar térni a Two and a Half Men-be.
I've reached out to them and they've reached back. We're trying to figure out what makes the most sense. If they figure it out like I've presented it to them and they want to include me in some final send-off, I'm available and I'm showing up early. If not, it's on them.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 22, 22:55:59 írta Minagi » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10459 Dátum: 14 szep 23, 12:46:58 »

Ma jött ki a Gotham első része, elég hangulatos krimi, érdemes csekkolni.
Naplózva


 
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10460 Dátum: 14 szep 23, 14:07:55 »

Megnéztem az új TBBT-t és nekem személy szerint tetszett, úgy tűnik újra lesz benne valami izgalom is. Bár van egy olyan érzésem, hogy Sheldon ebben az évadban kicsit... komolyabban nem lesz normális mint eddig. (Aminek örülnék.) De izgatottan várom mi sül ki belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 14:08:28 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10461 Dátum: 14 szep 23, 14:12:58 »

Én reggel szedtem le, este akartam megnézni. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10462 Dátum: 14 szep 23, 14:48:18 »

Na akkor majd ha megnézted kíváncsi vagyok hogy tetszett. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10463 Dátum: 14 szep 23, 15:07:18 »

Én is megnéztem és a szokásos szezonkezdet ahol egy részig tart az évadzáróban kialakult helyzet majd megy minden tovább a rendes kerékvágásban.
Naplózva


 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10464 Dátum: 14 szep 23, 15:31:00 »

Szerintem felettébb unalmas volt, nagyon itt van már az ideje, hogy végetvessenek ennek a sorozatnak is, mert már rég a halálán van szegény.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10465 Dátum: 14 szep 23, 15:35:20 »

Talán az első 4 évad volt nagyon jó, azóta többségében elég lapos, bár ez köztudott tény. Néha vannak jó részek mondjuk, de már ez is olyan mint a HIMYM. Megszokásból megnézi az ember.
Azért én bizakodok kicsit, hátha... :'D
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 15:36:07 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10466 Dátum: 14 szep 23, 15:50:49 »

Élvezzétek ki az utolsó napjaitokat, mert hamarosan indul az új TWD évad, és akkor CrazyCat-el meg Lew-el kisöpörjük innen, a TWD topicból az idegen elemeket. Lesütöttszemek
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10467 Dátum: 14 szep 23, 18:37:02 »

Mondanám, hogy lesz végre értelme a hétfőmnek, de eddig is volt, szóval így legalább überkirály lesz. Nevet Osztálytársammal együtt számolunk már vissza kb. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10468 Dátum: 14 szep 23, 19:03:25 »

Én már nem bírok magammal. Nem csak a hétfőimnek, hanem végre az életemnek is lesz újra értelme. Nevet Hugommal be vagyunk már pörögve keményen. Igazából, mintha csak tegnap lett volna, hogy a negyedik évad egy k*rva nagy WTFel az akció közepén elvágva véget ért. És most végre megtudjuk mi lesz. *-* Viszont úgy nézem a terminusiakat nagyon gyorsan helyre fogják tenni Rickék. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10469 Dátum: 14 szep 23, 22:03:26 »

Szerintem a The Big Bang Theory tök jó sorozat. Most amíg felújítás van nálunk, egészben végig néztem az összes évadot. Volt amit már többször láttam, de voltak részek, jelentek inkább, 5-6-7. évadban amiket nem láttam és így egybe baromi jó volt.

Szerintem nem unalmas a 4. évadtól, meg maradt ugyan olyan jó és élvezhető egyaránt. Vannak benne baromi jó poénok és hülyeségek is. A jellem fejlődés meg tetszik. Mind Amy-nél, Sheldonnál. Nem kezdett el laposodni az évadok során, csak egy valami kezdett irritálóbb lenni és az pedig, Penny. Túl alpári és prosztó sokszor. Ha ezeket nem is vesszük figyelembe, engem az irritál, hogy jár a Leonarddal, tetszik neki, dug vele, hónapok óta együtt vannak és képtelen kimondani, hogy szereti, mert az olyan baromi nehéz. Nem! Ennyi idő után kurvára nem nehéz bármennyire is zárkózott, vagy ringyó is az ember. Akkor mi a fasznak jár vele, ha nem akar tőle semmit? Utálom az ilyen jó, ha van kapcsolatokat és mivel pár évadon át ezt húzzák, engem ez bosszantott föl. Tudom, már jegyesek meg minden, de most az első 7 évadról beszélek egyben. Engem ez idegesített, de nagyon.

Az új évad első része.
Nem volt semmi extra. Penny úgy néz ki, mint Miley Cyrus, főleg mert hasonló az arcuk, nem csak a haja miatt és ez kissé irritáló. Tényleg nem kellet volna levágatni a haját, de ha meg is teszi, akkor ne szőke maradjon. -.-
A részről annyit nem lehet beszélni, sajnos ez a rész nem volt nagy szám.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!