24 máj 25, 03:27:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Espada club  (Megtekintve 44577 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 jún 05, 18:12:07 »

Elküldtem az e-mailed-re az üzenetet, nézd meg markov Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #46 Dátum: 11 jún 05, 19:28:14 »

okès làttam ès vàlaszoltam Mosolyog
Naplózva

Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #47 Dátum: 11 jún 05, 20:00:40 »

Csatlakozom Loah hozzászólásához ... nem kell tudnod csinálni, hogy negatív véleményed lehessen...

Az elképzelés nagyon jó, nekem is hiányzott egy bleach-es fanmade videosorozat, de mielőtt elkezdted volna, kicsit több gyakorlás kellett volna.
A poénok csak kis hányadban jönnek ki igazán, érdemes 1 másfajta gondolkodásmódú embert is bevonni a szövegírásba. A karakterábrázolás elég szegényes, még 1 kezdőtől is. Próbáld meg kicsit összetettebben formálni a szereplőket, próbáld meg az anime szerinti viselkedésüket kicsit jobban beleszőni pl. a te Halibeled szöges ellentéte az animének és ez az ellentmondás eléggé zavaró ahhoz, hogy élvezhetetlenné tegye a jeleneteit. A rajzok kezdésnek nem rosszak, némelyik határozottan jó, sőt remek. A szinkronon még van mit dolgozni, kicsit el kell múlnia a lámpaláznak, és akkor természetesebb lesz. A szinkron tekintetében a "Hebi-s Barmok" Suigetsu-ja viszi nálam a pálmát, szóval próbáljatok ti is legalább annyira természetesek és felszabadultak lenni, vagy legalább annyira, mintha csak szimplán beszélgetnétek.

nem akartalak kioktatni, elvégre én sosem csináltam ilyet (mondjuk csak az tart vissza, h nem értek se a painthez, se a Movie Makerhez, se semmi más videokészítő cucchoz). Én csak próbálok segíteni a kritikámmal. Van még mit fejlődni, ez tény, de ne add fel, gyakorolj, fejlődj, és ha minden jól megy, és a Jóisten is bírja a búrád, akkor sikerülhet tökélyre vinned az 1. igazi Bleach fanmade sorozatot:). Sok sikert:)!
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #48 Dátum: 11 jún 05, 21:09:24 »

Logan 911: nem veszem kioktatàsnak amit mondtàl.Kosz,hogy leìrtad a vèlemènyed. Mosolyog az termèszetes ha az ember nem profin kezdi.Mègis a negatìv kritikàk amiket olvasok,azok mind ùgy àllìtjàk be a tobbi Fan madet mintha az elso màsodperctol profik lettek volna. :S Azèrt kìvàncsisàgbòl toled is megkèrdezem...Hàny epizòdot làttàl?Utòlag pedig a karakterek a blechben rendelkeznek egy viselkedèssel,de ez nem jelenti azt,hogy nekem ugyanolyannà kel csinàlnom.Ez alkotòi szabadsàg emberek.Ha ugyanolyanok lennènek akkor ezt nem fanmadenek hìvnàk hanem kopizàsnak.Mert semmi eredeti nem lenne benne Hmm?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #49 Dátum: 11 jún 05, 22:42:18 »

Azért ez nem teljesen igaz. Ha nem saját, hanem más által kiötlött, megszabott jellemmel bíró karaktereket használsz fel, az a minimum, hogy a személyiségüket visszaadod. Logan911 tökéletesen kifejtette. A paródia általában felerősíti, szinte túlerőlteti az adott szereplők jellemét, nem pedig teljesen újat ad nekik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #50 Dátum: 11 jún 06, 08:53:21 »

Felolem csinalhatok verszomjas karaktereket,csak aztan ne gyertek panaszkodni,hogy a sori nem vicces tobbet. :p
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 08:55:39 írta markov94 » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #51 Dátum: 11 jún 07, 16:36:04 »

Valamint én is elmondtam ezt a mondatot párszor már több helyen is. És ez így is van Mosolyog

(valamint Gin szerepére egyszer már pályáztam Markovnál xD)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 16:37:05 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #52 Dátum: 11 jún 07, 20:22:12 »

Felolem csinalhatok verszomjas karaktereket,csak aztan ne gyertek panaszkodni,hogy a sori nem vicces tobbet. :p

Dani Pein-je sem egy megkeseredett gyilkológép...meg kell találni az egyensúlyt...pl Ulquiora lehetne 1 kicsit depisebb, kb mint Daninál Itachi, Noitora pedig kicsit elmebetegebb. hogy Ulqui miért meleg azt nem értem, de szerintem nem passzol...
am láttam az összes eddigi részt...
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #53 Dátum: 11 jún 08, 13:49:17 »

Na akkor logan,elfogadom amit mondàl Pontosan viszont tovàbbra is maradok az alkotòi szabadsàgnàl,ugyanis nem làtom mièrt kène pl ulquiorràt màssà tenni ha egyszer az embereknek megfelel? èn igazàbòl azt vettem èszre,hogy a ''kis tokèletes'' emberkèken kìvul a karakterek amiket kitalàltam megfelelnek. Pojén mindìg vannak olyanok akiknek az ember alkotàs nem tetszik,ès ez teljesen okè.Ha nektek ùgy tetszene sajnàlom...nekem ìgy tetszik. ikszdé ès tetszik mèg sok embernek,kulomben èn se tartanèk ki ''bizarr''elveim mellett Lehánylak Dant-c olyanra csinàlja a karaktereit amilyenre szeretnè,(bàr nàla se vettem èszre,hogy kitudja mennyire hasolnìtanànak kakit ès hidant leszàmìtva) èn viszont nem Dant-c vagyok.Bravùrban,otletekben ès minden màs tèren is messze felulmùl engem.Dant-c bol elèg egy.Nem kell egy markov-c is ikszdé szòval maradok markov94 aki a sorijàt ùgy csinàlja ahogy jònak làtja addig amìg legalàbb az 50%a a nèpsègnek fel nem làzad ikszdé
Matten mègis mikor pàlyàztàl Ginre? ikszdé
Naplózva

Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #54 Dátum: 11 jún 08, 20:28:48 »

igaz...télleg a Te sorid, azaz a Te döntésed Pontosan
én igazából csak arra volnék kíváncsi, h miért pont Ulquiora lett langyi >.<# >.<# ikszdé
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #55 Dátum: 11 jún 08, 20:47:22 »

Ulquiorràt eleinte nem terveztem buzinak.A 2. epizòdban csak poènbòl benyomtam neki 1 hulye beszòlàst:hm...szexis Mosolyog!!!
Na erre egy fan ràkèrdez,hogy heterò-e vagy nem.Eleinte teljesen heterònak terveztem.De aztàn a kèrdès,meg a fehèr bore ès a fekete rùzs ès persze justin bieber Nevet jòvoltàbòl àtalakìtottam buzivà,ezzel egy pàr poènt elsutve a 4. rèszben.
Igazàbòl nem is annyira buzinak akartam beàllìtani,hanem pedofilnak.De a vègèn mindketto osszejott.Vègeredmèny: Ulquiorra langyi  kacsint  .....habàr..... Hümm-hümm (innen spoiler lenne) ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #56 Dátum: 11 jún 08, 22:14:07 »

Nekem tetszik és kihagytad azt is, hogy szemfesték Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #57 Dátum: 11 jún 28, 09:40:49 »

Tudom hogy ezért most meg fognak vetni de meg kérdezem >.<# mikor készül el az új rész mert már nagyon várom ikszdé bow
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 júl 02, 18:11:45 »

Hopszli ikszdé csak most vettem èszre h ìrt valaki Nevet èpp most kèszultem el vele kacsint
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #59 Dátum: 11 júl 02, 18:30:07 »

Akkor ma v holnap már publikálva is lesz?  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!