24 máj 19, 09:47:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687285 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3180 Dátum: 15 aug 29, 18:26:29 »

A felirat csúszni fog kicsit, de nem tudni pontosan, hogy mennyit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mikrobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3181 Dátum: 15 szep 01, 15:11:24 »

Miért késik a 248.rész?!  Szomorú  Gondolkozik
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #3182 Dátum: 15 szep 01, 15:54:05 »

Nyugi, biztos van valami a fordítóval/lektorral/időzítővel/formázóval. Fene tudja, de valakivel van valami. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3183 Dátum: 15 szep 02, 13:48:55 »

Eddig mindig a ti fordításotokra vártam és nem probléma, hogy késik, mert eddig legfeljebb 1 napos csúszással kb. mindig időben adtátok ki. Viszont ez a rész annyira érdekelt, hogy végül megnéztem az angol felirattal (ha már van nyelvvizsgám ne lustálkodjak ikszdé ). Azt kell mondjam, megérte!!!

Az epizód a 383-384. fejezeteket dolgozta fel. Nem hittem volna, hogy ezt mondom, de EZÚTTAL VOLTAK DINAMIKUS MOZGÁSOK IS!!! Főleg a rész első felében, amikor szörföztek Mosolyog A verekedéseket elég jól eltalálták, de talán ami a legeslegjobb volt a részben az az volt, amikor Lucy megidézte a 3. csillagszellemet is. Azt a jelenetet baromira jól eltalálták, már-már kirázott a hideg. A rajz Lucy komoly arcáról és a szinkronhangja, miközben ordít... Ráadásul Virgo és Loki reakciója és a hangulatos háttérzene. Akárhogy is nézem, nekem ez a jelenet sokkal jobban bejött így "hangokkal" az animében, mint a mangában Mosolyog Nem hittem volna, hogy ilyen jól el fogják találni ezt a pillanatot.
Aztán a rész 2. felében nem sajnálták a vért sem Aquariusról kezéből, igaz nem mutatták sokáig (mangában is csak egy kis képkocka volt), de tényleg egy egész nagy sötétvörös tócsát rajzoltak oda. Mondjuk Lucy meg nem vérzett miközben Jackal robbantotta, viszont még így is nagyon átjött a fájdalomérzete Aya Hirano kitűnő munkája miatt Mosolyog Azért lehetett hallani, hogy rendesen odatette magát a szinkronszínész, hisz kellett itt mérges, kétségbeesett, üvöltő, fájdalomtól szenvedő és durván síró hangokat is játszania.
A legvégén pedig egész jól eltalálták a flashback montázst, még a legutóbbi filler évadból is tettek bele, ami teljesen beleillett az összképbe Mosolyog Mintha csak ezért az egy jelenetért csinálták volna meg anno azt a tölteléket. Le a kalappal  bow
Szóval csak megéltük azt is, hogy végre nyugodtan adhatok egy Tartaros részre 5/5-ös értékelést. Örülök, hogy nem csapták össze ezt a részt Mosolyog Remélem neked is tetszett, BrownOsment, hisz te vártad talán a legjobban.

A következő epizódtól meg kezdődhet a zúzás!! A Csillagszellemek Királya vs a Hádész Királya  Boxoló
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3184 Dátum: 15 szep 03, 09:37:37 »

Apám, jó volt!!! Mosolyog
Amikor megláttam, hogy Lucy éli túl, hiába olvastam a mangát, most volt először olyan érzésem, hogy miért éppen ő! Akárki más lehetett volna, erre pont ő.. Nevet És én bírom Lucyt. Mosolyog
Aztán milyen jól nyomta már. Mosolyog
Az Aquarius részt megkönnyeztem, és mikor megjelent a Csillagszellemek királya az Akatsukis theme songhoz hasonló ost-vel, azt hittem berosálok. Nevet
És végre egyszerre többen harcoltak, Virgo, Loki... jó volt. Nevet
Nekem tetszett nagyon. Mosolyog

Még azt várom, tényleg legyen olyan jelenet, mikor Fairy Tail vs. Főgonosz küzdenek meg. Még mindig a number1 fight nekem a Hadés és Acnologia ellen volt. Nevet Várok valami ilyesmire még, hogy pörögjenek a csaták. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 09:45:24 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #3185 Dátum: 15 szep 03, 19:01:00 »

Jó rész volt ez,volt meganimált harc végre (remélem maradni fog ez a színvonal ),a zene is jó volt.
Amikor Lucy eltörte Aqurarius kulcsát az egyik legmeghatóbb pillanat volt az egész FT-ben,és örülök hogy ezt  jól megcsinálták.
A Tartaros arc nekem azért volt  kedvenc arc-om  a mangában ,mert  olyan ellenség volt jelen aminek legyőzése vesztesség-el jár.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 19:08:30 írta BRON94 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3186 Dátum: 15 szep 05, 13:40:45 »

249. (S2-074.) rész

Szó-szó szódával elment. Bár Jackal kicsit idiótás vergődése nem illett hozzá. ^^"
Szóval a csillagszellemek királya és Mard Geer korábban már összecsaptak. És ez elvileg jó régen volt, és Mard Geer-nél már akkor is ott volt E.N.D. könyve.
Az Urano Metria most is ütött, mint mindig. ^^" Bár Jackalt nem rongyolta annyira szét, mint annak idején Angelt.
Jet és Droy viszont ultraszánalmas volt. Levy eltemetve a törmelék alatt, ők meg vitáznak, hogy melyikük szedje ki onnan. -.-" Már csak az kellett volna, hogy végül ne Elfman, hanem Gajeel segítsen neki, és beszóljon valamit a két díszvirágszálnak.
A végén a gyülekező jó volt, mind a jó, mind a rossz oldalon megvolt a hangulat. És a harcok szereposztását is megkaptuk. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3187 Dátum: 15 szep 05, 14:01:52 »

Chakra: Én teljesen azt hittem, Gajeel jelenik majd meg, és menti meg Levyt. Nevet Nyelvesít

Nekem tetszett, a zene ismét dobott rajta, és ha jól hallottam, Lucy alkotásánál új ost van... ?  Gondolkozik
Mikor kilő, nagyon hasonlít ott Erzára. Nevet

A vége meg  Yóóóó Yóóóó Yóóóó ISTENEM? ERRE VÁRTAM!!!! Pörgött rendesen, és végre felállt mindenki csoport csoport ellen. Nevet Nevet LOL!!!!! Nevet
Összegezve az utolsó 2 percet: Lucy - Torafusa - Gajeel - Ki-Su - Juvia - Silver - Grey - Tempester - Natsu
YEEEEEESSSS: http://ak-hdl.buzzfed.com/static/2014-06/24/14/enhanced/webdr10/anigif_enhanced-25438-1403636343-2.gif
Mennyire király volt már, rég láttam már ilyen nyomulást. Nevet Nevet Nevet És igen, a leosztást is lehet látni. Mosolyog
Grey feje meg, mikor Silvert meglátja..... hajaj....

Mard Geerhez meg csak annyit: MINATO!!!!!!!!!!!  Ámor Ámor Ámor Szeretet Szeretet

Megint két manga fejezetet dolgoztak fel, nem rossz. Mosolyog  Kúl
És milyen kis cselesek, a következő részt (amit nagyon várok!!!) felcserélték időrendben. A mangában most jönne, helyette mást kapunk.... ejej  Gyáááá
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 14:15:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3188 Dátum: 15 szep 05, 14:52:22 »

Fairy Tail S2: 74. rész:

Feldolgozott mangafejezetek: 385-386.

Az elején egész vagányul indult a 2 Király harca, de utána egyre jobban belassult. Mondjuk ez persze a végén meg volt magyarázva, hogy miért, de amíg Lucy még talpon állt lehetett volna jó pörgős a csata. Talán a filler flashback bevágások miatt "halt" meg a harc (pedig az 5:30-6:00ig tényleg nagyon jó lett), bár ezt nem mondanám teljesen negatívumnak, hisz én mindig is szerettem, ha egy múltbéli filler valahogy "visszajön", ezáltal fontosabbnak érződik és nem annyira tölteléknek. Szóval a harc lehetett volna még 2-3 percig olyan, mint amilyen az első fél perc volt.

Lucy power up-ja az animében is jó volt, bár én azt hittem, hogy kék színű lesz a ruhája, nem zöld (vagy a naplemente miatt nézett ki zöldnek? ). Viszont nagyon jól megrajzolták, az tuti, és igazából nem csak ezt. Hatalmasat fejlődött az S2 grafikája az első 20-25 részhez képest. Azért a másik 2 hosszú shounen elbújhat mellette (mondjuk ott meg néha nagyon jó verekedések vannak), bár igazából a most induló DBC is... Hogy milyen ronda fejek vannak ott, te atyaég... Pedig ott egyszerűbbek a karakterek arcai.

Jackal filler bohóckodása tényleg nem kellett volna, mert egy gonosz szereplő és valahogy nem lehet rajta nevetni, hogy "haha, beragadt a farka a törmelékek közé, de vicces"...
Viszont az Urano Metria most is ütött Mosolyog A kántálását pedig nem tudom megunni, annyira epik Nevet

Végül meg kiszabadult mindenki a trutyiból! Minerva nagyon édes volt, amikor meglátta, hogy Erza visszatért ikszdé Hogy örült már neki  Pirul Azért durva, hogy Kagura és Minerva is nagyon utálták Erzát a mágiajátékok alatt, most meg már szinte "Imádják" Nevet Megint lehetne egy threesome, csak most a másik értelemben  kacsint

A Levy-s jelenet egész vicces lett, mondjuk én is Gajeel-t vártam, de jól van ez így, mert ő most máshol van Mosolyog Hogy örült már Lucy, amikor a Tetsu no Dragonslayer megmentette Nevet Pedig anno ő kínozta, hát érdekes világ ez a Fairy Tail ikszdé
Viszont a rész utolsó 2 perce baromi hangulatos lett, nekem is nagyon tetszett, ahogy felsorakoztak a harcosok.
Egy erős 4/5-öt adok az epizódra. Kezd feltámadni a hangulat a Fairy Tail animében?

És milyen kis cselesek, a következő részt (amit nagyon várok!!!) felcserélték időrendben. A mangában most jönne, helyette mást kapunk.... ejej  Gyáááá

Felcserélés? Mangában is így voltak a dolgok, ahogy az animében lesz. Ha arra a hideg harcra gondolsz, az csak elkezdődik, de később lesz még. Most valóban az Erza vs Minerva következik.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #3189 Dátum: 15 szep 05, 15:16:17 »

Jackal filler bohóckodása tényleg nem kellett volna, mert egy gonosz szereplő és valahogy nem lehet rajta nevetni, hogy "haha, beragadt a farka a törmelékek közé, de vicces"...
Fura, én jót röhögtem rajta. ikszdé

Végre egy rész amit élveztem! Talán az eheti meg a múltheti feldolgozott fejezetek a kedvencei a stúdiónak, vagy mi? Pojén Most bezzeg nem csak színeztek és hangot adtak hozzá. Nem mondom, hogy nem szúrt szemet egy-két dolog, de jelentősen jobban sikerült, ha még élveztem is amit néztem.
Lucy ruhájának a színe nekem fura, de a színekbe inkább nem kötök bele. smirksweat Jól van az így. Az a vízpajzs marha jó lett, és az Urano Metria is tetszett.
De te jó ég... mangában nem tűnt ennyire Erza fanatikusnak ez a lökött Minerva. ikszdé Szinte már ijesztő...
Kíváncsi mit hoznak ki a harcokból.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3190 Dátum: 15 szep 06, 20:04:38 »

Csabi28 Megnéztem, mert elbizonytalanítottál, Nevet de a mangában Erzáék harca a 388. fejezet. A mostani rész pedig a 386-ig dolgozta fel.
Nézd meg a 387. fejezetet. Azt cserélték fel a 388-al. Mosolyog
Erre értettem. Mosolyog Kicsit ugranak, hogy húzzák az agyunk.  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 20:05:51 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #3191 Dátum: 15 szep 06, 20:26:29 »

De mindig két fejezetet dolgoznak fel, szóval ez mindegy. Vagy valamit rosszul látok? ikszdé
Szerk.: Oké, Bocsi visszavonom. Most látom, hogy hülyeséget írtam.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 20:27:51 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3192 Dátum: 15 szep 07, 20:07:53 »

Igen, akkor benne lesz Mosolyog Csak cselesek a címmel. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3193 Dátum: 15 szep 07, 20:31:04 »

Örülök, hogy nem csapták össze ezt a részt Mosolyog Remélem neked is tetszett, BrownOsment, hisz te vártad talán a legjobban.
Real life teendők miatt egyszerűen nem volt időm semmire, pedig tényleg nagggyon vártam már ezt a részt.  >.<# És igen, én is szinte csak jókat tudok mondani. ^^
Köszönet a készítőknek, hogy ők is úgy gondolták, hogy Lucy eddigi (talán) legnagyobb jelenete/harca megért annyit, hogy többet foglalkozzanak vele, mint a többi résszel. Nevet A seiyuuk fantasztikusak voltak... Nagyon durva, mennyire át tudták adni. A mangában is meghatódtam azon, hogy Lucy kénytelen feláldozni Aquariust, és hát, itt is ütött rendesen. Ráadásul a zenék is nagyjából egész jó helyeken szóltak. Mosolyog A legutóbbiban mintha újak is lettek volna. ^^ Amúgy az Aquariusos résznél tényleg szép volt, ahogy visszajátszották a fillert. Ahogy a Csillagszellemek Királyánál is. Bár ott tényleg kicsit lelassította a harc menetét.
Az, hogy Lucy megidézte a Csillagszellemek királyát, számomra az egyik legepicebb rész az egész Fairy Tailből. Nevet És ahogy utána kérdőre vonja Mard Geert, hogy miért sír "öreg barátom". Mosolyog Egyébként az is nagyon tetszett, ahogy mondja Lucynak, hogy álljon fel és Lucy formálisan válaszol neki, gondolok itt a 'hai'-ra és az 'arigatou gozaimasu'-ra. Hát igen, ő is tiszteli a legerősebb csillagszellemet. Nevet Ahogy mondtátok, az Urano Metria ismét ütött, a kántálást pedig én is imádom.  Kúl
Minerva hihetetlen, hogy milyen aranyos volt ebben a részben. ikszdé Visszakapta a kis Erzáját, indulhat a menet. Nevet
A rész vége pedig szintén nagyon hangulatosra és pörgősre sikeredett. Jó ideje nem éreztem már ilyet, szóval most tök boldog vagyok, hogy kezd magára találni grafika és FT-s hangulat terén is az anime. Mondjuk volt egy baki: 17 perc környékén Levi nem a saját hangján szólalt meg. Vagy én hallottam úgy, hogy Laki (v. Lucky?) hangja volt? xD

Egy kis plussz érdekesség: Hirano Aya írt a blogjára még a múlthét előtti résszel kapcsolatban. Igazából összefoglalta, hogy milyen szoros kapcsolata volt valójában Lucynak és Aquariusnak, meg hogy sírtak is a felvétel alatt, olyan szép rész volt. És a végére csak annyit írt, hogy: "Remélem, hogy egyszer újra találkozhatok Aquarius-szal".  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 20:32:36 írta BrownOsment » Naplózva

Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #3194 Dátum: 15 szep 08, 12:38:10 »

Nem is gondotlam volna hogy ilyen sok részt adtak volna le, de októbertől új opening és ending lesz.Azok fogják csinálni mint akik a 7. openinget meg endinget.Már várom mert megtudjuk valószínűleg hogy meddig lesz fillermentes a sztori.
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-09-08/fairy-tail-anime-gets-new-opening-ending-songs-in-october/.92618
Opening7: https://www.youtube.com/watch?v=zUVEsbKeV5k
Ending 7: https://www.youtube.com/watch?v=C-pSQ40qxvI
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 12:40:10 írta Oliver » Naplózva
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!