24 máj 19, 10:23:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3135 Dátum: 15 aug 09, 00:29:47 »

24:01-nél láthatjuk együtt RustyRose-t, Azumát és Zancrow-t:
http://kepfeltoltes.hu/150809/_HorribleSubs__Fairy_Tail_S2_-_70__720p_.mkv_snapshot_24.01__2015.08.09_01.28.27__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És a mangát is linkeltem: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/13
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3136 Dátum: 15 aug 09, 11:58:22 »

S2 70. rész: Feldogozott fejezetek: 379-380 (kivéve az utolsó 2 oldalát*)

Másfél perces volt most is csak az előző rész tartalma. Nem lett volna rossz epizód, ha ugye valami mozgást is animálnának volna... Mert így kb. élvezhetetlen az ÖSSZES "harc".

Ahogy Natsu a mangában beleverte a földbe Franmalth-t azzal a sziklával az elég béna volt. Már csak azért is, mert hogy fog meg egy akkora sziklát úgy, hogy miután egyszer rácsapta, utána megint megemeli. Szóval szerintem az anime megoldása még mindig kevésbé rossz, mint a mangáé.

Lehet logikusabb volt, Chakra, de hidd el, hogy ezt is csak azért változtatták meg, hogy ne keljen MÉG EZT A MINIMÁLIS mozgást se meganimálniuk... Egyszerűen nevetséges az egész, 3szor bejátszák UGYANAZT a sziklaeldobást, ami szintén csak "félkész" volt, igazából itt is csak a mozgó része hiányzott...

Egyébként volt most cenzúra is. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/379/16 Itt látható, hogy az Amaterasu után Lucy ruhája majdhogynem teljesen eltörlődött és a lélekszívás miatt eléggé bedagadtak az erei is. Persze animében egyik dolog se volt jelen...

Ja meg Hades Mester hangja Franmalt volt, holott az S1-ben más szinkronja volt... Mondjuk egy mondatért lehet, hogy tényleg felesleges lett volna szólni a seiyuu-nak.

A Mira vs Seila "harcot" inkább nem is részletezném (ha már az anime se tette meg).

Szóval továbbra is elmondható ugyanaz a dinamikát illetően, egyetlen szóval élve: NINCS.
Viszont a hangulat- talán az új háttérzenéknek is hála- végre van és jó is.

Erre a részre egy 3/5-öt adok.

*Ami pedig a kövi epizódot illeti. 90%-ban filler lesz, ugyanis a következő részek címei alapján ez könnyen levezethető:
-Augusztus 15: 246. rész: Tartaros Arc: Underworld King (380. fejezet utolsó 2 oldalát fogja feldogozni)
-Augusztus 22: 247. rész: Tartaros Arc: Alegria (381-382. fejezetek)
-Augusztus 29: 248. rész: Tartaros Arc: Attack of the Celestials (383-384. fejezetek)

Szóval nem kell félni, nem egy több részes filler jön, egyetlen epizód alatt lezavarják és az se lesz teljesen töltelék (bár ha a tegnapi rész utolsó 2 percét hozzávesszük és kicseréljük a kövi rész kb. 2-3 perces nem filler jelenetére, akkor valóban kapunk egy teljes filler epizódot.)
Viszont én örülök ennek, mivel egész érdekesnek néz ki Mosolyog

Viszont kicsit gáz, hogy Zancrow a mangában a Tenrou szigeten "egy kicsit" meghalt Zeref mágiájától (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/13), itt meg az előzetesben láthatóan él és virul.

Erre csak két dolgot mondanék:
-Az előzetes alatt hallható beszéd: "Az útjuk végén megtalálják Rusty Rose-t, a Grimoire Heart túlélőjét."
-Mi is volt Rusty képessége? Nyelvesít

Remélem már leesett Nevet
Naplózva

BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #3137 Dátum: 15 aug 09, 12:18:11 »

A 245.részben, a Mirajane vs Seilah  harcának egyes jeleneteit megismételtek , amiket 243.részben  már látunk ?Azért ez már durva basszus .
A többi jelenettel rendben volt, Franmalth legyőzése  különösen jó volt .
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3138 Dátum: 15 aug 09, 13:07:10 »


Bakker, ez azért komoly, bár lehet az majd csak Rustynak a visszaemlékezése lesz. Nevet Ekkora bakit..... Nevet
Szerintem jó lesz, legalább azt a szálat is lezárják. Mosolyog Eddig minden szereplővel így volt. Mosolyog

RustyRose képessége  Gondolkozik ......  Ohh My God Nevet LOL!!!!!
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #3139 Dátum: 15 aug 09, 18:08:18 »

 Lehet hogy RustyRose csinált másolatot készített Azumárol és Zancrowrol ?.Igy lenne értelme hogy szerepelnek,máskülönben tényleg elég nagy baki lesz .
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 18:11:00 írta BRON94 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3140 Dátum: 15 aug 09, 20:02:47 »

Talált, süllyedt! 7 év alatt azért tuti lenne valami külső változás Zancrowon és Azumán (hisz Rustyn szemmel láthatóan lett). Bár az Istenölő Meldy flashbackjében is ugyanúgy nézett ki.
Meg hát Zancrowot megölte Zeref, Azuma meg fa lett. Akárhogy is nézzük, nem lehetnek életben. Rusty valószínűleg magányos volt és egyedül érezte magát, ezért megkreálta magának a volt társait. Mondjuk Kain és az Állati Páros életben vannak még elvileg.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #3141 Dátum: 15 aug 10, 13:04:04 »

Képtelen vagyok elhinni, hogy képes animálás terén(és rajzolás terén is, ha Erza páncélját megnézzük) ilyen pocsék munkát kiadni az a stúdió amelyik többek között a SAO-t, az Accel World-öt, az AnoHana-t és még hadd ne soroljam milyen sokak által szeretett animéket adott ki a kezei közül.(Itt most nem az animék felépítésére, csak a grafikájára gondolok.) Nem tudom mennyire van itt a pénzről szó, de én eddig úgy tudtam, hogy a japánok elég maximalisták. Ha másért nem is, legalább a jó hírnevük miatt beleadhatnának egy picivel többet. Vagy ez a színvonal Japánban teljesen elfogadott?
Nem teljesen csak a részhez szóltam hozzá, de ez már kikívánkozott.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 10, 13:07:29 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3142 Dátum: 15 aug 10, 13:13:49 »

Nekem ez most azért csalódás, mert messze a Fairy Tail grafikája volt a legszebb, az összes alap animét zsebre vágta nálam grafiakilag, annyira szépen megcsinálták.
Én még nem érzem olyan rossznak, nincs bajom vele, de a változást én is észre vettem. Szomorú
Nem baj, lehet lesz még jobb. Azért azt is lássuk be, a manga sem mutatott túl sokat ezekből a részekből, és még csak most jön a java. Nevet
Nagy reményeket fűzök a továbbiakhoz, az elkövetkező részeket nagyon várom, kíváncsi vagyok, hogy oldják meg. Nevet  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 10, 13:15:21 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3143 Dátum: 15 aug 10, 13:26:33 »

Lemoon, nem csak az A-1 Pictures felel az animációért, hanem az új stúdió is, a Bridge. Aminek pedig nem volt eddig sok munkája. Hát igen, elég amatőrök, valószínűleg pénz sincs, különben nem is ilyen lenne a minőség...

A szombati résszel kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Kivételesen nagyon jól megoldották a zenét! Arra gondolok, amikor Natsuékra agaszkodott Franmalth. Nagyon átjött, ahogy Natsu és Lucy beszélt. Happy meg a szokásos... ^^' Igaz, ez inkább a seiyuuknak köszönhető, de azért jó volt újra érezni a Fairy Tail szellemét. : D Lucy pedig nagyon okos volt, ahogy kijátszotta a dolgokat, szép volt!  Kúl

Mirajane és Seilah csatájára én se mondanék semmit. Siralmas... Meg ahogy azokat az üvegek is egyesként széttörtek... Kicsit sokáig húzták el. Lamyt viszont imádom animében. Nevet Nagyon eltalálták a hangját. xD

A fillernek nem örülök. Mashima ezt megengedte? Nem akart ő semmit se kezdeni Rustyrose-zal? Pedig bennem mindig ott volt a tudat, hogy ő bármikor felbukkanhat... Most csalódott vagyok. Emlékszem, akkor is mérges voltam, amikor az Oración Seist fillerben hozták vissza. De talán valami jó sül ki belőle, majd meglátjuk. A többi augusztusi részt pedig nagyon félve várom. Ezeket a részeket nagyon akartam látni animében, de félek, hogy nem fognak olyan jól sikerülni, mivel hatalmas elvárásaim vannak. >_<
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #3144 Dátum: 15 aug 10, 13:44:49 »

Lemoon, nem csak az A-1 Pictures felel az animációért, hanem az új stúdió is, a Bridge. Aminek pedig nem volt eddig sok munkája. Hát igen, elég amatőrök, valószínűleg pénz sincs, különben nem is ilyen lenne a minőség...
Igaz, a Bridge is felel érte. Azt viszont nem tudtam, hogy még csak új stúdió. Gondolkozik
Ez esetben annyira nem neheztelek rájuk, de amit írtam azt nem vonom vissza.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3145 Dátum: 15 aug 11, 18:10:54 »

Nekem ez most azért csalódás, mert messze a Fairy Tail grafikája volt a legszebb, az összes alap animét zsebre vágta nálam grafiakilag, annyira szépen megcsinálták.
Ezt komolyan mondod? Nevet

A részekről: Már megint lemaradtam, és egyszerre néztem meg az utolsó kettőt. Sajnos az állóképek nagyon feltűnőek, Mira és Seyla harca borzasztó, de Natsuéké sem volt jó. A Wendy vs Ezelnél is észre lehetett venni, de annak nagyon jó lett a hangulata, szóval az még egészen elfogadható volt.
Viszont a grafika szerintem továbbra is szép, zeneileg meg tényleg egyértelműen fejlődtek.
Wendy és Charle jeleneteit is fantasztikusan szépre megcsinálták, talááán egy picit túlnyújtották a visszaemlékezést, de ez legyen a legnagyobb gond. Hidegrázós jelenetek voltak, és ebben nagy szerepet játszott a zene. És én kifejezetten örülök, hogy Mest mentőakcióját nem tolták át a következő rész elejére, elkerülték a fölösleges műdrámát. Viszont azt jobban is megoldhatták volna...nemtom, talán egy kis zenei aláfestéssel jobb lett volna, bár nem biztos.
Ahogy említette is valaki, amikor Franmalth megragadta Natsuék lelkét, az is nagyon jóra sikerült a szinkronhangok miatt. Elképesztő, hogy mennyire eltalálták Natsu hangját, de tényleg. Elképzelni se tudnék jobb hangot, ami jobban ráillene a személyiségére...
Ez a filler érdekes. Én úgy képzeltem, hogy Gérard beszéde után önként és boldogan követték, szóval...ez egy kicsit érdekesen hatott nekem, de majd meglátjuk jövő héten, hogy mit hoznak ki belőle.
Szóval nem voltak rosszak, de eléggé hullámzó. Annak nagyon örülök, hogy meg-megmutatják a többieket, ahogy harcolnak, különösen Makarovot, aki majdnem az egész Tartaros arc alatt semmit sem csinált a mangában, és ez baromi hülyén vette ki magát.
Szóval a dinamika nagyon hiányzik, de ettől eltekintve teljesen elégedett vagyok. Viszont ez ilyen harccentrikus részeknél nagyon kiütközik, és tudja szúrni a szemét az embernek...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3146 Dátum: 15 aug 11, 20:12:42 »

Nekem ez most azért csalódás, mert messze a Fairy Tail grafikája volt a legszebb, az összes alap animét zsebre vágta nálam grafiakilag, annyira szépen megcsinálták.
Ezt komolyan mondod? Nevet

 Pontosan Pontosan Pontosan Gyönyörű az egész anime. Mikor ajánlották, a rajzolás miatt kezdtem el. Mosolyog
De valami tényleg változott a munkájukban.  Technikai KO És mennyire király már, hogy még így is minőségi animéról beszélünk. Nevet Nem is tudom, mintha ezt az Arc-ot máshogy indították volna....  Gondolkozik
Mindegy, lehet már befolyásoltak a fórumon olvasottak, és én is ezért kezdtem el figyelni, holott csak élvezni kéne.  Gondolkozik  Technikai KO Nevet
Összegezve, szerintem jó rész volt, és az elkövetkezőket is várom. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 11, 20:14:31 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3147 Dátum: 15 aug 11, 20:29:40 »

Azt meg el is felejtettem megemlíteni, hogy én is nagyon sajnáltam, hogy Hades hangja Franmalth volt. Pedig az volt az egyik legjobb "kis" pillanat ebben az arcban. Nekem legalábbis nagyon bejött, ahogy a volt (legnagyobb) ellenség segíteni próbál a tündéreknek (mégha csak így is). ^^

Amúgy MinatoItachi, nekem is furcsa, hogy ennyire szépnek tartod a FT grafikáját. Nevet Mármint oké, tényleg nem volt vele baj a legtöbb esetben, de néztem már sokkal, de sokkal szebb grafikájú animéket. Grafika szempontjából az FT pont, hogy inkább átlagos és néha az alatti.  >.<# Persze ez egyéni vélemény.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3148 Dátum: 15 aug 11, 21:54:03 »

Ha már szép animéröl beszélünk nekem egyik kedvenc most a trinity seven volt Mosolyog  Az már rajzolás Mosolyog  De ez igaz szinte az összes 10 13 részes animékre
Ehhez képest a Naruto, Fary Tail nagyon gyengus..

Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3149 Dátum: 15 aug 11, 22:21:59 »

Csak nem lettem maradi, ajaj...  Gondolkozik Nevet

Privátba szerintem küldjetek nyugodtan anime címeket, melyikre értitek, hogy tudjak azonosítani. Mosolyog Persze tudom, még rengeteg animét sorolhatunk fel, amik ezerszer szebbek, csak nem akartam ennyire belemenni. Mosolyog
Én a One Piece részeihez mértem, amíg még nem HD-sították, vagy a régi DB-hez, Narutohoz, Sailor Moonhoz Nevet. Tényleg nem vettem a rengeteg animét, amik még szóba jöhetnek, csak az alapokhoz mértem, amik topposak, bitang hosszúak, és baromira befutottak világszerte. Nevet Ezekhez képest éreztem úgy, mikor elkezdtem a FT-t, hogy az eddigiekhez képest felüdülés. Mosolyog Ez az élmény mély nyomot hagyott bennem. Nevet És a régi FT harcokhoz képest érzem én is, hogy gyengusabb lett. Szomorú (Persze sajnos kint a Fairy Taillel annyira nem kaszálnak úgy hallottam.  Gondolkozik Japánia annyira nincs oda a Fairy Tailért...Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 11, 22:36:52 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!