24 máj 19, 10:38:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2685 Dátum: 14 okt 01, 18:47:19 »

Aries-t nagyon várom már, az árnyéka alapján jónak tűnik, na meg neki is valami határozott dominának kellene lennie, hogy teljesen a feje tetejére forduljon a jelleme. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2686 Dátum: 14 okt 01, 19:27:41 »

Ezek a filleres modellek sokkal jobban megadják a "harci" jellegét a csillagszellemeknek. Úgy értem, hogy megnézem az alapokat meg ezeket... A filler verzióbéliek egyértelműen erősebben néznek ki. Csak nézzétek meg Sagitarius formáit, ég és föld Nevet

Nem akarok beszólni de ha vannak Istenölők akkor valószínűleg Istenek is. Nevet Igaz tudtommal mrá csak egy élő Istenölő van. Sherria.

Ö... izé... Orga? Egyébként ha megnézzük, hogy volt Zancrow, aki tűz, Sherria, aki levegő és Orga, aki villám, akkor biztos lesz még vas, méreg, fény és árnyék Istenölőnk is. Legalábbis erre nagy az esély, mivel Orga fekete VILÁMMAL rendelkezett, ami ugye a Sárkányölőkre vetítve már 2. generáció, tehát nem csak az első generációkból vannak Istenölő verzióink. Viszont az se biztos, hogy az Istenölőknél is így vannak az elemek rangsorolva. Amúgy tényleg jó lenne, ha Mashima adna mihamarabb egy magyarázatot rájuk, annyira hirtelen jelent meg rögtön három is, hogy még most is nehéz megszoknom őket.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2687 Dátum: 14 okt 01, 20:39:29 »

Ha azt vesszük,hogy 1.vannak istenölők is 2.vannak angyalok(Angel utólag angyalidézést használt),akkor szerintem nem csak egy isten van,hanem több.De nagyon ajánlom Kishinek,hogy abba a témába ne menjen bele,hogy milyen istenek vannak.

Öhm izé, nem Kishi hanem Mashima. Nevet
Angel meg nem tudom hogy valós angyalokat idézett-e meg vagy csak angyaloknak látszó izéket. Ez még nyitott kérdés szerintem. Valószínűleg több Isten van vagy csak Isteni erővel bíró lények. Bár nem tudom sárkányoknál nagyobb erővel bíró lények? Érdekes. Bár ha démonok vannak akkor kell hogy legyen azoknak az ellentéte is. Amik nem a sárkányok ugye. Nevet
Már pedig ha feljön ez a téma akkor tuti hogy külön egy egész ARC fog arról szólni milyen Istenek vannak. És ez így jó. Amíg nem megy át hittanba nincs gond.
Oh sorry ,kijavítom.  ikszdé Kezdem összekeverni a kettő. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2688 Dátum: 14 okt 01, 21:14:06 »

Csak én vagyok úgy vele, hogy felejtsük el a régi külsőt mert az új sokkal jobb? Nevet Mert komolyan, Sagittariussal eltudtok képzelni egy komoly csatát?
Cancer Ebizésénél mindig az jön rám, hogy "ennyi rész után még mindig?"

Nem hinném, hogy Virgo mellet lenne még 1 domina. Egy menő de kettő már sok.

Legalábbis erre nagy az esély, mivel Orga fekete VILÁMMAL rendelkezett, ami ugye a Sárkányölőkre vetítve már 2. generáció, tehát nem csak az első generációkból vannak Istenölő verzióink.
Nem hinném, hogy akkora különbség lenne sárga és fekete villám közt. Romeónak lila tüze van de attól az még ugyanolyan tűz mint a többi. Lehet, hogy erősebb de attól még villám. Szerintem szintben nem különbözik Serria mágiájától. mármint az egy generáció. Lehet egyáltalán az istenölőknél 1.es és 2-es generációról beszélni? Mármint hol vannak azok az istenek akik tanították őket? Ez is csak egy elveszett mágia, amit könnyből megtanultak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2689 Dátum: 14 okt 02, 08:43:31 »

Moulin Rouge is the 203rd episode of the Fairy Tail anime. It will air on October 11, 2014.

Hospitality, I Bet My Life is the 204th episode of the Fairy Tail anime. It will air on October 18, 2014.

Beacon of Treason is the 205th episode of the Fairy Tail anime. It will air on October 25, 2014.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2690 Dátum: 14 okt 02, 16:49:59 »

Csak én vagyok úgy vele, hogy felejtsük el a régi külsőt mert az új sokkal jobb? Nevet Mert komolyan, Sagittariussal eltudtok képzelni egy komoly csatát?
Cancer Ebizésénél mindig az jön rám, hogy "ennyi rész után még mindig?"

Nem hinném, hogy Virgo mellet lenne még 1 domina. Egy menő de kettő már sok.
Szerintem is nagyot dobna az egészen,ha megváltoztatnák a csillagszellemek külsejét.Legalább nem csak azt látnánk,hogy Lucy néhány cosplay-est megidéz. ikszdé
Azt megcsinálhatják,hogy ellentétben a mangával,ezután a filler évad után,ilyen marad a külsejük az animében??
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2691 Dátum: 14 okt 02, 16:56:06 »

Nem hinném, hogy a filler hatással lehetne a mangára. Furcsa is lenne ha a mangában egyik hétről a másikra megváltozna a külsejük. Aki csak a mangát olvassa az biztos nagyot nézne, hogy ez meg micsoda. xD

http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/12_dxyz04ru3y.jpg
G-Gyo-Gyojin!!!
Már előre látom Happy halas poénjait. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2692 Dátum: 14 okt 02, 17:34:45 »

Nem hinném, hogy a filler hatással lehetne a mangára. Furcsa is lenne ha a mangában egyik hétről a másikra megváltozna a külsejük. Aki csak a mangát olvassa az biztos nagyot nézne, hogy ez meg micsoda. xD
Nem úgy értettem.Hanem hogy az animében ilyen lesz a külsejük,de a mangában ugyanaz marad.Azt megtehetik az anime készítők? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2693 Dátum: 14 okt 02, 17:52:10 »

CrazyCat:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. :/ Azt tudom,hogy a mangában így nem fognak megjelenni,csak arra voltam kíváncsi hogy az animében esetleg máshogy fognak kinézni...de nem bonyolítom tovább,részben meg is kaptam tőled a válaszom. smirksweat ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2694 Dátum: 14 okt 02, 18:07:06 »

Nem hiszem, hogy sok értelme lenne annak. Nevet Az anime a manga adaptációja. Filler alatt elég nagy szabadságot kapnak a készítők de a manga történéseit és szereplőit nem szerkeszthetik át. Vagyis igen de akkor már nem fogja követni a mangát. (Elfen Lied, FMA)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2695 Dátum: 14 okt 03, 07:57:28 »

Te jó ég, miről vitatkoztok ti. ikszdé A Fairy Tail világbéli esetleg létező "isteneknek" és ölőiknek semmi köze az igazi, sokak által tisztelt "Istenhez" a valóságban, tehát teljesen mindegy milyen kezdőbetűvel beszélünk róluk.. Ilyen hülyeségen összeveszni...

Én is támogatom az ötletet, hogy maradjon meg az új külsőjük a csillagszellemeknek! Nevet Egyetértek Lemoon-nal, a jelenlegi  formájuk tényleg olyan, mintha csak pár idióta cosplayezne...

Moulin Rouge is the 203rd episode of the Fairy Tail anime. It will air on October 11, 2014.

A cím alapján tudom, hogy ez is speciál fejezet feldolgozása lesz, zsír Nevet
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2696 Dátum: 14 okt 03, 09:53:01 »

203   Moulin Rouge
ムーランルージュ (Mūran Rūju)   October 11

204   Hospitality, I Bet My Life
おもてなし、命かけてます (Omotenashi, inochi kaketemasu)   October 18

205   Beacon of Treason
反逆の狼煙 (Hangyaku no Noroshi)
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2697 Dátum: 14 okt 03, 11:33:38 »

Super Chibi Kawaii Desu Moe Mód! Nevet
http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/10_57mv9nvlme.jpg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2698 Dátum: 14 okt 03, 12:47:42 »

Úristen, szegény Capricornnal mi lett?!  ikszdé
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2699 Dátum: 14 okt 03, 16:13:11 »

Azt a rohadt, mit műveltek ezek Capricornnal? ikszdé Bár gondolom azért lett ilyen, mert az alap formája az már elég vagány és harcképes. Persze azért ne becsüljük le, mert alapból ő az egyik legerősebb csillagszellem és a manga/animék világában a tökmagok a legkeményebbek Nevet
Akkor Ariest hagyták utoljára, jól látom?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!