24 máj 19, 12:47:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687298 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2415 Dátum: 14 jún 15, 09:01:52 »

szerintem elég jó rész volt Mosolyog a kis vissza emlékezés tetszett , és igen volt vért  Nevet minerva közbelépet a nagy drámázásba, örültem is neki Mosolyog
Laxus és Ogra erőméregetése... Mosolyog Ogra egy házat félig lebírt rombolni laxus meg egy vonalba vagy 20 at Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2416 Dátum: 14 jún 15, 10:08:26 »

Még szokni kell, hogy végre van vér az FT-ben de nagyon jól néz ki. Azért kíváncsi lettem volna, hogy oldotta volna meg a másik stúdió az első évadban, mikor még nem használtak vért. Mondjuk Gray fagyott vérét is megoldották. Lehet, hogy Mashima direkt rakott be olyan jeleneteket, ahol szükséges mutatni a vért. Mondjuk, amithiányoltam e téren, hogy mikor Minerva hátba szúrja Kagurát a kardon ott van a vér, viszont Kagura hátán semmilyen sérülés nem látszik.

Most direkt néztem a fejeket és más dolgokat de nem voltak benne olyan baklövések, mint az előzőben. Erzának is végre egyféle kardja volt egész végig. Mosolyog

Luxus végre olyan arcát mutatta, mint a Harci fesztivál alatt. Meg volt az a kisugárzása, hogy ő anno Boss volt a "rossz fiúk" oldalán. Kúl Teljesen vissza adta azt az érzést, mintha ő lenne megint a rossz.

A jövő Lucys részek egyáltalán nem tetszenek, a hátterek nekem valahogy sosem jönnek be. Ennyire elfelejtettem volna  a mangát, tényleg voltak egy ebédlőben?
Nekem is vissza kellet néznem de igen, voltak ott.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/316/16
Persze kicsit megváltoztatták a kinézetett a hagyományokat követve. xD

Ami nem tetszett az a sárkányok igénytelensége volt. Legalábbis mikor sokat mutattak felülről, akkor semmi részlet nem volt rajtuk. Jó lett volna, ha az összes olyan, mint amikor tüzet okád az a három.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2417 Dátum: 14 jún 15, 11:13:01 »

Még szokni kell, hogy végre van vér az FT-ben de nagyon jól néz ki. Azért kíváncsi lettem volna, hogy oldotta volna meg a másik stúdió az első évadban, mikor még nem használtak vért. Mondjuk Gray fagyott vérét is megoldották. Lehet, hogy Mashima direkt rakott be olyan jeleneteket, ahol szükséges mutatni a vért. Mondjuk, amithiányoltam e téren, hogy mikor Minerva hátba szúrja Kagurát a kardon ott van a vér, viszont Kagura hátán semmilyen sérülés nem látszik.

Szerintem ezt simán megoldották volna vér nélkül is. Erza ugyanúgy megérinti Miliana hátát, csak a keze nem lesz véres, hanem simán megérzi a bőrén a sebeket, mivel olyankor nem egyenes és sima a felület. Tehát ide még nem is igazán kellett volna vér, anélkül is meg lehetett volna csinálni, de azért mégis csak jó, hogy volt Mosolyog Bár inkább Kagura testét kellett volna beszínezni vele.

Luxus végre olyan arcát mutatta, mint a Harci fesztivál alatt. Meg volt az a kisugárzása, hogy ő anno Boss volt a "rossz fiúk" oldalán. Kúl Teljesen vissza adta azt az érzést, mintha ő lenne megint a rossz.

Igen nekem is totál ez jutott eszembe Nevet Visszakapta a régi ruháját és kilóját, de persze mind csak izom Nevet A Tenrou-s Luxus is nagyon adta amúgy, ott kicsit soványabb volt és fiatalabb feje, de az és ez is nagyon jó Mosolyog Mindkettő irtó vagány. Csak ne legyen neki 30-40+ éves feje és nem lesz itt semmi baj.

Elég érdekes a háttér amúgy az ebédlőben, főleg a képekre célzok ezzel. Majdnem olyan, mintha valódi lenne O.o Nem mintha nem nézne ki rosszul, mert az új season egyik legnagyobb erőssége a kevés közül az kétségtelenül a háttér, de kicsit furcsa így Natsuék mellett igazi emberek portréját látni. Nem illik egymáshoz a kettő.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2418 Dátum: 14 jún 15, 14:56:09 »

Úgy néz ki most egyedül leszek: ez a rész is gyenge volt sajnos Szomorú

Először is, az epizód eleje mi akart lenni ??? Ha nem nézem meg a manga megfelelőjét itt SOSE derül ki, hogy ki vérzett el... Atyaisten... Ennek mi a picsa értelme volt, már bocsánat ?! Minek tettek az előző részbe kifröccsenő vért, ha nem magyarázzák meg most ??? Csak engem b#szott fel ez nagyon ?

Erza vs Kagura "harc" no komment... Szerintem elkönyvelhetjük Titánia legrosszabb meccsének. Ez a mangának és animének is köszönhető. Annyira rövid és állóképekkel teli volt, hogy én majdnem sírtam. Nézzétek össze a 114. rész: Erza vs Azuma-val, az mintha egy hangyányival jobbra sikerült volna... Egy 200 méteres mutáns hangyányival...

Továbbá Kagura kardja is mi volt ??? Ha már ennyi szó volt róla én KICSIT KICSIT KICSIT több jelenetet vártam volna tőle... Oké csapott vele egy olyat, hogy pár házat ketté vágott, de ilyet már Natsu is tud a legelső rész óta... És még kard se kell neki... De nem is az erejével volt a bajom, csak az, hogy úgy össze lett csapva és sietve ez a harc, hogy az már a szánalmasság határát se éri el...

Végre valami pozitívum is: A Rosemary-s flashback tetszett! Szép és hangulatos volt, bár én kicsit randomnak éreztem. Ez alatt azt értem, hogy nem hiszem, hogy Mashima régóta kitalálta ezt... 99%, hogy csak a "harcuknál" kreált egy ilyen flashbacket, hogy jobbnak állítsa be Erzát...  Mármint csak itt találta ki.

Minerva visszatért! Ez a jelenet majdnem tökéletes volt Nevet Na és miért is nem lett az ? Igen, a cenzúra... Úgy vettem észre, hogy ha tárgyakon vagy földön van vér, azt mindig mutatják. Viszont ha egy karakter testén, azt nem. Ezért is nem láttuk Erza vállát, az átszúrt Kagurát vagy Miliana hátát vérezni. Ez elég illúzióromboló, de legalább már mégis van vér. Amikor Erza megfogta Milianát és a keze teljesen olyan lett, az azért tényleg növelte a komolyságindexet, Bastian szavaival élve Nevet És maga az átszúrt Kagura is elég durva jelenet volt. Minerva egy utolsó rohadék, de ezért is szeretjük/nem szeretjük Mosolyog Szépen bezsebelt 6 pontot, lollos szavakkal: ks-elt ikszdé
Azért Erzának tényleg nem kellett volna egyből felállni...

A Gazille vs Rouge harcot várom a legjobban és erre ideadnak egy ilyen izét... Színes diavetítést a mangaképekkel.. Basszus ezt a fél perces összeütközést is lusták meganimálni ? Milyen készítők ezek ? Ennyi erővel én is mehetnek anime rajzolónak, hisz egyáltalán nem kell mozgóképeket csinálniuk és az állóképek is rengetegszer igénytelenek... Még jó, hogy hivatalos cégről van szó...

A Luxus vs Orga no komment... (lsd. előző bekezdést, teljesen igaz erre is.

Nem, nem vagy vele egyedül. Eddig még egy részre se tudtam kb mondani hogy "Na ez most nagyon jó" csak elmegy kategória kb vagy nagyon pocsék....

Erza Kagura harc egyszerűen borzalom volt. És nem azért mert harcnak sem nevezhető. Hanem mert amit el lehetett szarni benne azt el is szarták. Pl aki megnézi a mangát láthatja hogy nem kis pusztítást végzett Kagura kardja. Itt meg konkrétan semmit se mutattak belőle, mi már csak azt láttuk hogy nagy bumm és Erza már védekezik is. Ráadásul a monológját is kihagyták így nem is lett annyira jó amikor kivédte a kardot.... Szégyen.

Rosemary-s flashback viszont nagyon jó lett. Ha ilyen lenne a színvonal mindenhol nem lenne gondom. Bár egy kicsit érdekes volt mert lehet csak én érzem úgy de mintha a gyerekek feje kétszer akkora lett volna mint kéne. Nevet

Zenék egyébként jók voltak mintha felcsendült volna pár régi is.

Erzán és igazából senki máson nincs semmilyen sérülés mégis a kommentátorok mindenhol azt szajkózzák hogy jujj de meg van sérülve. Pedig egy hatalmas sziklatömeg esett rá. Ráadásul a kövek is milyen lassított felvételben zuhantak már? ^^'
A mihez tartás végett itt a jelenet amit vártam volna Erzánál. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/316/3

Rouge vs Gazilla kb egy játszóház volt a mangához képest. Szégyen hogy ilyet ki mernek adni.
Laxus vs Ogra plusz Jura detto.

Az előzetesben pedig egyszerűen szavakat nem találok mennyire ocsmány lett Jövő Lucy.
Erza szeme egyébként most is kikandikált amikor a haja kitakarta fullba a szemét.

De hogy ne csak rosszat írjak ez a rész tényleg fényévekkel jobb volt mint az előző de azt hogy javul a dolog nem mondanám csak a szokásos adagot kaptuk ennyi.

Ha fele annyi munkát ölnének a karakter ábrázolásba meg az animálásba mint a háttér kidolgozásába akkor ez lehetne a legjobb munka shounen terén mindenképp.

Nálam ez még csak egy 3-as szint a 10-ből. Ami már haladás mert eddig 2-nél többet nem adtam egyik részre sem.

Hisui jövő Lucy-ről beszélt, ezért "she" volt a feliratban. Nem értem hol itt a probléma.

Megmondanám hogy hol a probléma de akkor rohadtul lelőném a poént. Tudom hogy olvasod a mangát szóval te is tudod miért fail hogy "she"-t írtak. ^^' Nem tudom most így hirtelen hogy Japánban is azt mondja-e Hisui de ha igen akkor még nagyobb a hiba.

Ami nem tetszett az a sárkányok igénytelensége volt. Legalábbis mikor sokat mutattak felülről, akkor semmi részlet nem volt rajtuk. Jó lett volna, ha az összes olyan, mint amikor tüzet okád az a három.

Olyan jó hogy nem írtam ezt le, mert nem akartam én kezdeni ezzel. De egyszerűen ocsmányul voltak megcsinálva a sárkányok. Viszont akcióban nem voltak rosszak annyira. Az a baj hogy túl sokat várok el az animétől. Pedig tudnak szép sárkányokat rajzolni j példa rá Igneel vagy Acnologia is. Mondjuk azt elvileg tök más cég csinálta. Kíváncsi leszek mi lesz a sárkányokkal majd ezután....  Hümm-hümm
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2419 Dátum: 14 jún 15, 19:48:49 »

Ez az a helyzet, amikor már majdnem mindenhova a Fairy Tailt képzeled bele Nevet:D

http://kepfeltoltes.hu/140615/jhg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Atusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2420 Dátum: 14 jún 19, 08:48:49 »

Az az igazság, hogy én még eléggé le vagyok maradva a manga részével a dolognak, de pont tegnap értem végig az eddigi anime részeken. Már a haverom előre figyelmeztetett, hogy az ő szavaival éljek: el narutosodott (lol) a sorozat, ami nála annyit tesz, hogy egy csata jelenetben több az állókép és a monológ, mint maga a bunyó. Először nem akartam hinni neki, főleg amikor elértem a Natsu vs ikersárkányok részhez, mert az brutális volt. Legalább is szerintem, de azért senki se mondhatja, hogy igénytelenül volt megcsinálva.

Viszont elérkeztem a második évadhoz, és bár tetszettek az eddigi részek, szerintem csak annak volt betudható, mert tudtam, hogy még van jó pár rész ezután amit megtudok nézni és nem kell egy hetet várnom a folytatásra. Így viszont, hogy kell, egészen más szemszögből látom a dolgokat.

Amit sokatok kiemelt az a vér jelenléte az új részekben. Szép és jó, örülünk neki, hogy van, de még nem az igazi ugyebár. Én is meglepődtem amikor Kagura tök nyugisan fetrengett a földön, míg a kard amivel átszúrták olyan véres volt, mintha abban áztatták volna reggeltől estig. Nem volt olyan irritáló, de úgy vagyok vele, hogy vagy legyen rendesen ábrázolva a piros trutyi, vagy sehogyan se. Eddig is jól megvoltunk nélküle, kibírnánk addig, amíg nem csinálják meg normálisan.

Aztán flashback. Szép, jó, de csak annyit tudtam rá mondani, hogy lol. Nem néztem vissza, nem volt rá időm, de szerintem Simon nem nagyon tett utalásokat a nővérére még mikor nem alulról szagolta az ibolyát. Szóval számomra eléggé olyan "Józsi, mi legyen ezzel a lánnyal?" "Legyen egy halott karakter rokona" feelingem volt. De attól függetlenül szépen odapasszintották a sztorihoz, csak kár, hogy eddig nem sok szó esett róla, főleg úgy hogy Erza még ki is nyögi, hogy még most is szoktam imádkozni érted. De ettől függetlenül érdekes volt maga a visszaemlékezés.

A csatarészről csak annyit, hogy miután elhúzták előttünk a mézesmadzagot az ikersárkányos csatával, eléggé szembetűnő a változás. De fogjuk fel úgy, hogy kell egy-két rossz rész, hogy az utána lévő közepes még jobbnak tűnjön, a jó brutálisnak és a brutálisan jó rész után pedig úgy álljunk fel a monitor elől, hogy ennél jobb anime nincs. Reméljük, hogy ez lesz.
Zárójelben említem, tegnap néztem meg a Főnix papnő filmet és ott például a csaták nem a leghosszabbak a véges idő miatt, de ami van az nagyon részletesen meg volt animálva. Arról nem is beszélve, hogy 4 mágus 2 perc alatt földig rombolta a fairy tail-t.

Várom a kövi részt, szerény rajt volt ez a 11 rész, de ha jól emlékszem az 1. évadot is a Natsu vs Gazile harcnál szerettem meg, ami már jócskán a 30 körül volt. Hát reménykedünk.
Naplózva
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2421 Dátum: 14 jún 20, 18:16:46 »

187   Frog カエル (Kaeru)   June 21

188   Attacking Lightning! 激雷! (Gekirai!)   June 28

189   Gloria GLORIA (Guroria)   July 5
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2422 Dátum: 14 jún 21, 09:09:57 »

187. (12) rész: HÁHÁHÁHÁHÁHÁ ez megint ultragáz lett szerintem  ikszdé Úristen a gazille vs árnyék rouge valami hihetetlen gagyin lett megcsinálva,rendesen felröhögtem rajta, az egész olyan gyerekes, hogy az már vicc..... mindig be kell vágni egy kommentet levytől, meg makarovtól,nehogy élvezni tudjuk a harcot, bár ahogy ezt "meganimálták" lehet még jobb is így. A rész legjobb pontjai grafikailag szerintem, mikor natsu meghomlokozza jövő lucy-t, meg gazille vasudvar formája a végén. Meldy vagy meredy szeme még mindig rózsaszín maradt.....és úristen az a kép mikor gerard előlre dől vagy mi,és az egyik szeme rendesen látszik a másik meg a haján kersztül...te jó ég szánalom a köbön, hogy ezt kimerik így adni. Viszont, előzetes.... TE JÓ ÉG!!! Na abba már van craft, legalábbis grafika terén, Laxus végre valahára Laxus fejet kapott !! És Natsu-t is faján megcsinálgatták, úgyhogy a jövőheti rész jó lesz. Viszont Froge vagy frouge aranyos volt ahogy elindult Rouge felé. Illetve szerintem a szinkronhangok is nagyon adták, főleg a megszállt Rouge, és az átalakult Gazille-é is. De összességében egy grafikailag megint béka segge alatt lévő, egy mangában fasza harc ismételten megerőszakolását lehetett figyelemmel kísérni. Lehet pont az a baj, hogy mangába már láttam ezeket, és ezért vannak ilyen elvárásaim, nemtudom, de az biztos, hogy még a narutoban is jobban megcsinálják a harcokat a mostani részekben mint itt...... na mindegy  2/5 nekem a rész
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2423 Dátum: 14 jún 21, 13:25:50 »

187. rész
Feldolgozott manga fejezetek: 317. fejezet(az elejétől a végéig), 318. fejezet(az elejétől a végéig)

Mielőtt belemennék az aktuális epizódba, szeretném megjegyezni, hogy az ötödik nap azon harcai közül, ahol egyértelmű győztes született egyik sem tetszett a mangában. Ez annyit jelent csupán, hogy az anime csak javíthat a dolgokon, legalábbis számomra. Abszolút Zéró elvárással tekintek a következő két rész elé. Ha szerencsém van, élvezhetővé tudják tenni.

Jöjjön akkor a Béka, vagyis Froge. Much magic, so Rogue. Wow. ikszdé

Pozitívumok
+ Natsu homlokpacsija jövő Lucy-nek.
+ Árnyék Rogue hangja és kinézete.
+ Frosch kawaii-sága.
+ A Vasárnyék Sárkány forma Gajeel-től.

Negatívumok
- A sárkányok támadásáról ugyanazt az animációt kaptuk, mint korábban.
- Mi a fészkes fene akart lenni a Delfinember? O.o
- Ultear elkapta a rózsaszín szem betegséget Meredy-től.
- Nem éreztem a komolyságot, amikor Árnyék Rogue végezni akart Gajeel-val.
- Élvezetesebbek lennének az epizódok, ha a 2 fejezetes történéseket 1 részbe tennék és nem kellene a 2 fejezetből az egyiknek egy másik részbe kerülnie.

Előzetes: Ha az a mágialöket az elején az, amire gondolok, akkor hihetetlenül gagyin fest. A többi jelenet viszont ígéretes.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 13:27:14 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2424 Dátum: 14 jún 21, 13:43:34 »

187. (12) rész: HÁHÁHÁHÁHÁHÁ ez megint ultragáz lett szerintem  ikszdé Úristen a gazille vs árnyék rouge valami hihetetlen gagyin lett megcsinálva,rendesen felröhögtem rajta, az egész olyan gyerekes, hogy az már vicc..... mindig be kell vágni egy kommentet levytől, meg makarovtól,nehogy élvezni tudjuk a harcot, bár ahogy ezt "meganimálták" lehet még jobb is így. A rész legjobb pontjai grafikailag szerintem, mikor natsu meghomlokozza jövő lucy-t, meg gazille vasudvar formája a végén. Meldy vagy meredy szeme még mindig rózsaszín maradt.....és úristen az a kép mikor gerard előlre dől vagy mi,és az egyik szeme rendesen látszik a másik meg a haján kersztül...te jó ég szánalom a köbön, hogy ezt kimerik így adni. Viszont, előzetes.... TE JÓ ÉG!!! Na abba már van craft, legalábbis grafika terén, Laxus végre valahára Laxus fejet kapott !! És Natsu-t is faján megcsinálgatták, úgyhogy a jövőheti rész jó lesz. Viszont Froge vagy frouge aranyos volt ahogy elindult Rouge felé. Illetve szerintem a szinkronhangok is nagyon adták, főleg a megszállt Rouge, és az átalakult Gazille-é is. De összességében egy grafikailag megint béka segge alatt lévő, egy mangában fasza harc ismételten megerőszakolását lehetett figyelemmel kísérni. Lehet pont az a baj, hogy mangába már láttam ezeket, és ezért vannak ilyen elvárásaim, nemtudom, de az biztos, hogy még a narutoban is jobban megcsinálják a harcokat a mostani részekben mint itt...... na mindegy  2/5 nekem a rész

Ami azt illeti Levy és Makarov a mangában is ennyit dumált a harc közben. Nevet
Minden másban egyet értek veled. Újabb szánalmasan pocsék rész. Viszont ahogy elnéztem az előzetest én pont az ellenkezőjét szűrtem le. Egyáltalán nem láttam változást. Sőt.

Maga az eheti rész meg hát tudnék róla megint regényt írni de mi értelme minden héten leírni ugyan azokat a hibákat és szánalmas megoldásokat amikkel bájolognak a készítők a TV-ben. Az hagyján hogy nagyon bejön nekik a copy paste és a rész negyede kb ismétlésből áll de hogy kerültek Natsuék a palotába az alagsorból? Mármint a mangában valami alagsor félében találják meg a katonák őket itt meg valami rohadt csicsás épületben.

Manga: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/318/4
Anime: http://www.kepfeltoltes.hu/140621/100746622201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem értem mire jó hogy megváltoztatják a helyszíneket. ^^'

Ha már itt tartunk, úgy fest nem bírják ki itt sem az időhúzást 2 manga részt dolgoznak fel csal azért hogy egy ilyen hülye gyökér nyomorék belekerüljön csak úgy????????? WHYYYYY???????????

De most komolyan mi ez ki ez? Ki az Isten találta ki hogy egy ilyen idióta gyökérrel kell elhúzni azt a kemény 1 percet csak hogy Gazille Vasárnyék kinézetét a végére tudják tenni. UNDORÍTÓ!!!!

http://www.kepfeltoltes.hu/140621/7138039801_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

KÖZBEN RÁJÖTTEM: Azért tették máshova a helyszínt mert az alagsorból nem tudták volna kirepíteni a delfines nyomorékot. ^^'

Gazille-ék harca borzalmas volt. Rouge árnyék formája kicsit sem tetszett. Mangában sokkal durvábban van megcsinálva és ezt animében is meglehetett volna legalább annyira jól. VISZONT egy jó pont hogy Mavis most végre normálisan volt megrajzolva nem valami idióta picsogó senkiházinak tűnt hanem olyasmi volt mint a régi Mavis a régi animeben.

Froshnak egyébként miért adtak ilyen ultra gáz szinkront amikor lépked?  smirksweat
Gazille Vasárnyék kinézete jó lenne ha nem ezt a gagyi árnyék izét használnák hanem valami hasonlót mint ami a mangában van. Egyébként pont ezért nem lett jó Rougenál sem mert inkább valami köd félének látszik mint árnyéknak. Pedig láttunk már ilyen durva árnyékot animében csak most nem jut eszembe melyikben.

Ha már Gazille. A régi falshback-ek róla ismét jól el lettek cseszve főleg a Natsus harcról a kép. OMG! ^^'

A másik flashback ami felháborító volt az a Lucy-s bár az nem flashback inkább jövőbe látogatás féle. A végén a belógó kéz hát nem tudom mit gondoljak. Khmmm....  bye bye

Sárkányok ugyan azok voltak copy paste.


Egy valamit nem tudok megérteni egyébként. A hátterek és az animáció az esetek 90%-ban gyönyörű, itt is amikor a jövőben járunk a lerombolt világ valami frenetikusan szép de az emberek annyira kitűnnek belőle ezzel az ultra gagyi rajzolással hogy szó nincs rá.

Most meg be akarják vezetni a tripla vastagságú körvonalakat az embereken vagy mi mert ha valami az még inkább szar.

szóval újabb csalódás. Bár nekem már 8.  Megnézem és csalódok folyamatosan. 1-2 részletet eltekintve nem igazán találni benne élvezhető részletet.

A rész legjobb pontjai grafikailag szerintem, mikor natsu meghomlokozza jövő lucy-t, meg gazille vasudvar formája a végén. Meldy vagy meredy szeme még mindig rózsaszín maradt.....és úristen az a kép mikor gerard előlre dől vagy mi,és az egyik szeme rendesen látszik a másik meg a haján kersztül...te jó ég szánalom a köbön, hogy ezt kimerik így adni.

MI VAN? VASUDVAR????? Újra meg kérdem MI VAN???? Nevet Honnan az Istenből szeditek ezeket a neveket? Néha csak nézek egy két fórum topicba ahol kitaláltok magyar neveket a támadásoknak vagy új külsőknek stb. De ez valami fergeteges. Nevet

Meldy továbbra is irritáló hogy nem tudják visszaadni neki a rendes szem színét, ráadásul Ultear is kapott kettőt mellé. RÖHEJ A KÖBÖN. Nevet A hajakon átlátszó szemeket már nem is nézem inkább mert alapból röhejes az ötlet hogy a szem átlátszik a hajon főleg ha fullba takarja. de érted ha valami olyan hatást akarnak kelteni ezzel hogy hajszálak vannak nem csak egy paletta a haja a karakternek akkor talán rajzolniuk kéne hajszálakat a sima hajakra is és nem csak beszínezni meg egy kis árnyékot rakni rá. Nevet

Lucy és Natsu jelenete viszont legalább szépen meg lett aránylag csinálva. Zenékből is egyre többet hallunk. És ezzel be is fellegzett a jó pontok kiemelése sajnos.


Negatívumok
- Nem éreztem a komolyságot, amikor Árnyék Rogue végezni akart Gajeel-val.
- Élvezetesebbek lennének az epizódok, ha a 2 fejezetes történéseket 1 részbe tennék és nem kellene a 2 fejezetből az egyiknek egy másik részbe kerülnie.

Előzetes: Ha az a mágialöket az elején az, amire gondolok, akkor hihetetlenül gagyin fest. A többi jelenet viszont ígéretes.

Egyetértek. Semmi komolyságot nem éreztem és ez nem csak ennél a résznél mondható el. Kíváncsi vagyok J. Lucy-ék komoly részeit mennyire barmolják majd el ugye....  Hümm-hümm

Ami ez ep-ket illeti szintén osztom a véleményed. Így csak erőlködés az egész.

Ami az előzetest illeti: Az a mágia löket sajnos az amire gondolsz és ezért vagyok ennyire mérges hogy az ekkora epic robbanásokat harc jeleneteket így el tudják cseszni és még okot sem tudok találni hogy miért. Ugyan ezt csinálták Kagurával mikor előhúzta a kardját. Mangában kb 100x akkora robbanást csinál és rombolást. Na mindegy.

Számomra még mindig hihetetlen hogy Mashima nem szólt semmit a minőségről.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 13:48:37 írta Kuro25 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2425 Dátum: 14 jún 21, 13:57:46 »

Látom Kuro elért az az érzés amikor igazán problémás a Fairy Tail anime. Idővel ez lesz a mangával is ha sokáig tart. Lassan elér az a betegség mint Usoppot. Nem akarok partra szállni, bocs nem akarom megnézni az adott részt. Nevet

Egyébként egyetértünk itt sok mindenben. Gyenge lett az újrakezdés óta néhány jelenet, rész kivételével. Remélem, hogy a B. nem lesz ilyen gyenge ha egyszer nekiállnak elkészíteni. Ott mondjuk nagyon ritkán érhette vád az animét, bár torz fejek ott is voltak bőven. Viszont a látvány, mozgás animálás és a dinamika mindig jól működött benne.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 14:00:30 írta rini67 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2426 Dátum: 14 jún 21, 14:29:03 »

Minden tiszteletem a készítőké,mert legalább csinálnak valamit,és nézhetem meganimálva és színesen a mangát. bow
De ez azért már még is csak sok(k)  Pojén smirksweat
Szegény Gerard milyen fejet kapott már??! Szomorú Ultear-hez egy kicsit illik a piros szem,de az újraindulás kedvéért ne hordjon kontaklencsét  smirksweat
 Csak nekem volt fura,mikor Natsu letérdelt a "homlokpacsihoz"?

Ki a fene volt az a halember??   Technikai KO

De legalább a rajzolással nincs gond,a sok állókép ellenére  Pojén -.-

VISZONT KÉREM VISSZA A RÉGI ZENÉKET!! >.<#
Az egyetlen jó jelenet az volt mikor,az előző részben Kagura-s visszaemlékezés volt.Na ott tök jól eltalálták a zenét.Ha ezeket is félreteszik,akkor teljesen oda lesz az igazi FT-s hangulat :'( Az animéket,elméletileg jobban élvezni kéne a színek és OST-ok miatt,nem?? Hmm?

Gazille vs Rouge : no comment  bye bye
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2427 Dátum: 14 jún 21, 17:24:57 »

Látom Kuro elért az az érzés amikor igazán problémás a Fairy Tail anime. Idővel ez lesz a mangával is ha sokáig tart. Lassan elér az a betegség mint Usoppot. Nem akarok partra szállni, bocs nem akarom megnézni az adott részt. Nevet

Ha a Bleachet 9 év alatt nem bírtam dobni pedig ha valami akkor az minden héten felhúz akkor a Fairy Tail animét de pláne a mangát tuti nem fogom mert fényévekkel jobbnak tartom. Egyébként is sárkány buzi vagyok szóval alapból előnnyel indul. Nevet No meg kétlem hogy FT manga megérne 6-700 fejezetet mint a társai. Már most is látszik hogy közeledik a vége.

Amúgy persze hogy problémás. Jót alig lehet írni az új adaptációról sajnos pedig anime szinten nincs túl sok elvárásom csak szép legyen a rajz és az animálás. Nevet Ja meg a zenék adják meg a jó hangulatot. Történet ugye adott. DE azt is elcseszik a sok hülye poénnak szánt (pedig nem azok) filler jelenetekkel.

Ahogy írtad a Bleach pont ebben volt jobb legalábbis a mostani FT animénél mindenképp hogy volt benne dinamika még ha ott is volt fail animálás vagy rajzolás. Anno FT-ben is volt de itt mára szinte teljesen eltűnt vagy ha van akkor se tűnik fel mert képünkbe nyomják a nyomoronc arcokat etc.
Naplózva

Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2428 Dátum: 14 jún 21, 18:46:50 »

NaLu homlokpuszi - NaLufan vélemény
Igen, ezt jól megcsinálták, de nekem PICIT fájt, hogy egy az egyben ki lett vágva az openingből. egyáltalán oda miért kellett? Valamint mintha azt a képkockát más is rajzolta volna, mert mikor megy Lucyhoz, vagy épp leguggol, Natsunak hihetetlen láma feje és alakja van.
Szóval én azért nem vagyok elégedett :/ Ettől függetlenül Kyyyyah~ >w< <3
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2429 Dátum: 14 jún 21, 19:36:42 »

Nekem nem volt bajom a részel . Kivéve a delfinembert. Vas árnyék sárkány a végén badas volt)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!